Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 52674 razy)

Description:

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #100 dnia: 10 Czerwiec 2009, 22:02:20 »
Cytuj
Musze przyznać że to było wariactwo

Otóż to. Wiec jaka pewność, że i teraz kościół się nie myli i nie wprowadza ludzi w błąd?

Cytuj
Btw. Sadziu. Chciałbym Cie uświadomić że "związki" homoseksualne opierają się w 90% na seksie. Więc jak to można inaczej nazwać niż zboczeniem? Takich ludzi powinno się leczyć.

A co w seksie złego? Btw. Czy to źle, że ktoś lubi orala, anala, lizanie dupy, masturbację analną czy seks ze zwierzętami (o ile w  danym kraju jest to dozwolone)?

Cytuj
Ej no nie no teraz to przegiąłeś nazywając Boga "Szarym Brodaczem" nie wiesz jak wygląda to nie pisz głupot!

Nie wiem dlaczego, ale przy tym zdaniu się uśmiałem ^^

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #101 dnia: 10 Czerwiec 2009, 22:03:12 »
Cytuj
Takie coś nazywa się pozerstwem drogi Serku
Niee, takie coś nazywa się głupota, bo jeśli mówi "jebać boga, szatan fajnieszy" to wg. mojej ideologii z jednego szamba w drugie się pakuje, bo przecież ateiści nie wierzą ani w boga, ani w szatana. Sataniści zresztą też nie. ;]
Cytuj
Btw. Sadziu. Chciałbym Cie uświadomić że "związki" homoseksualne opierają się w 90% na seksie. Więc jak to można inaczej nazwać niż zboczeniem? Takich ludzi powinno się leczyć.
Nosterss, związki heteroseksualne też opierają się w większości na seksie i czy ktoś im to broni? Baa, jest to seks przedmałżeński, więc grzech... ;p
Cytuj
Ej no nie no teraz to przegiąłeś nazywając Boga "Szarym Brodaczem" nie wiesz jak wygląda to nie pisz głupot
A ty wiesz jak on wgląda? O_o

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #101 dnia: 10 Czerwiec 2009, 22:03:12 »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #102 dnia: 10 Czerwiec 2009, 22:06:15 »
Cytuj
Niee, takie coś nazywa się głupota, bo jeśli mówi "jebać boga, szatan fajnieszy" to wg. mojej ideologii z jednego szamba w drugie się pakuje, bo przecież ateiści nie wierzą ani w boga, ani w szatana. Sataniści zresztą też nie. ;]

Błąd, Serku. Satanista może wierzyć w Boga, ba nawet w szatana. Jak to się mówi "tyle jest odmian satanizmu, ile satanistów". Oczywiście satanista chrześcijański różni się od chrześcijanina, ale także wierzy w Boga, oczywiście na innych "zasadach" (Ale nie, nie wielbi on szatana)

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #103 dnia: 10 Czerwiec 2009, 22:07:02 »
Otóż to. Wiec jaka pewność, że i teraz kościół się nie myli i nie wprowadza ludzi w błąd?
Taka pewność że Kościół Katolicki jest teraz mądrzejszy niż w tamtych czasach i nie oszukuje każdego.

A ty wiesz jak on wgląda? O_o
Nie i nie żartuje z niego bo wierze w niego bo jestem Katolikiem.
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec 2009, 22:09:59 wysłana przez Proglan »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #104 dnia: 10 Czerwiec 2009, 22:10:03 »
Błąd, Serku. Satanista może wierzyć w Boga, ba nawet w szatana. Jak to się mówi "tyle jest odmian satanizmu, ile satanistów". Oczywiście satanista chrześcijański różni się od chrześcijanina, ale także wierzy w Boga, oczywiście na innych "zasadach" (Ale nie, nie wielbi on szatana)
Ja tutaj posłużyłem się jednak satanizmem LeVeyowskim (czy jak on tam miał na nazwisko) :D
Cytuj
Taka pewność że Kościół Katolicki jest teraz mądrzejszy niż w tamtych czasach i nie oszukuje każdego.
[
A to, że manipuluje prostymi ludźmi to rozumiem dla ich dobra?

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #105 dnia: 10 Czerwiec 2009, 22:14:18 »
A to, że manipuluje prostymi ludźmi to rozumiem dla ich dobra?
Nikim Kościół Katolicki nie manipuluje podaj mi jakieś przykłady że tak myślisz

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #106 dnia: 10 Czerwiec 2009, 22:16:28 »
Cytuj
Religie

Większość ludzi potrzebuje wiary w Coś. Coś nadającego ich życiu sens, porządkującego ich świat, wyjaśniającego jego sens. Negowanie tego nie ma sensu, logiczne uzasadnienie bezsensu wiary też nie jest mądre, ponieważ wiara z definicji nie podlega logice. Dlatego nikomu nie narzucamy, w co ma wierzyć, bądź nie - jest to indywidualna sprawa, dopóki ktoś w imię Jedynie Słusznej ÂŚcieżki nie próbuje swojej wiary narzucać innym. W szczególności nam. A w co wierzą sataniści? Jeśli chodzi o kwestie religijne, większość znanych mi satanistów ma do nich bardzo luźne podejście. Statystycznie przewagę ma ateizm, mutujący w kierunku uznania istnienia "czegoś więcej", często też spotykana jest jakaś forma "wiary przodków", przywiązanie do nordyckiego, celtyckiego bądź słowiańskiego panteonu. Teoretycznie satanista może też wierzyć w Boga (model chrześcijański), jeśli chce, za to prawdopodobnie nie będzie się do niego modlił, ani też nie będzie wierzył w jakieś jego szczegółowe określenia. Dogmaty tworzyli ludzie, którym było to potrzebne do kontrolowania bliźnich. My takich zapędów nie mamy, nie mamy zamiaru nikomu narzucać w co albo w kogo ma wierzyć - jak już pisałem wcześniej, jest to sprawa indywidualna i nas nie obchodzi.

Cytat z www.satan.pl ;]

Cytuj
Nikim Kościół Katolicki nie manipuluje podaj mi jakieś przykłady że tak myślisz

Ha! Proszę: http://i.joemonster.org/i/ao/sposob_by_Papillon08_2.jpg

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #107 dnia: 10 Czerwiec 2009, 22:17:10 »
Ja nie chcę się w żadnym wypadku kłócić ani dyskutować ale padło tutaj takie stwierdzenie:
Cytuj
Dobra, wytłumaczę, dla mało rozumnych. Otóż, gdzie ty kurwa matole masz napisane, chociażby w biblii, że facet z facetem nie może się pierdolić? Nigdzie

Otóż jest takie coś napisane i tutaj mam dowody(wstawiam dopiero teraz bo trzeba było znaleźć):

Kpł 18; 22:"Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!"

Kpł 20; 13:"Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli."


I tyle dziękuję:D

A co do tematu to myślę że jestem tolerancyjny w każdej kwestii czyli rasa, kolor skóry, wyznanie, orientacja. Chociaż nie ukrywam że obrzydzają mnie takie rzeczy jak właśnie homoseksualizm i nic z tym nie zrobię taki już jestem.

Offline Azprime

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #108 dnia: 10 Czerwiec 2009, 22:18:38 »
Kurwa, czy Wy ludzie nie rozumiecie, homoseksualizm jest choroba? ... Czemu niby geje/lesbijki nie sa ze soba z milosci do siebie? no czemu? no lesbijki to jeszcze zrozumiem bo przejawiaja tam jakies uczucia poza seksem miedzy soba... Ale geje? Przeciez im chodzi TYLKO o seks! Oni nie patrza na wnetrze czlowieka, tylko na to jak bardzo jest seksowny...

Dobra, koncze dyskusje w tym temacie, bo jak slysze te bzdury to mnie chuj strzela...

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #109 dnia: 10 Czerwiec 2009, 22:22:57 »
Cytuj
Kpł 18; 22:"Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!"

Kpł 20; 13:"Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli."
No i Serailowo-Pinatowa ideologia poszła się jebać. xD
Cytuj
Cytat z www.satan.pl ;]
Ale mi nie chodziło o satanizm ogólnie, ale posłużyłem się tutaj satanizmem LeVaya wyłącznie. ;]
Cytuj
Dobra, koncze dyskusje w tym temacie, bo jak slysze te bzdury to mnie chuj strzela...
Jak chuj ci strzela bez powodu to powinieneś udać się do specjalisty, bo to jest poważny problem... To jest choroba, a nie homoseksualizm...
Cytuj
Czemu niby geje/lesbijki nie sa ze soba z milosci do siebie?
Masz pewność żę nie są?

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #110 dnia: 10 Czerwiec 2009, 22:25:44 »

Kpł 18; 22:"Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!"

Kpł 20; 13:"Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli."

Gordian znalazł w Biblii ten fragment i prawdę mówi Kościół Katolicki że jednak homoseksualizm jest grzechem!.

EDIT:
Ha! Proszę: http://i.joemonster.org/i/ao/sposob_by_Papillon08_2.jpg
Tam jest tylko obrazek Joe Monster.org
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec 2009, 22:39:42 wysłana przez Proglan »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #111 dnia: 10 Czerwiec 2009, 22:30:11 »
Cytuj
Tam nic nie pisze tylko jest pokazany obrazek Joe Monster.org
Bo trzeba mieć konto

Heh, przecież biblia to księga pisana prze wiele lat przez wiele osób, trudno więc potwierdzić jej autentyczność. A raczej to, że prawdy tam zawarte odzwierciedlają uczucia Jezusa, prawda?
Fragment koranu:
Strona 136, wers 16
Cytuj
باعتبارها الرأي. ليست خطيئة ، إلا الحمقى التي تمتلكها الكنيسة والله الملتحي البالغ من العمر ديك! والمثلية الجنسية
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec 2009, 22:40:06 wysłana przez Serailo »

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #112 dnia: 10 Czerwiec 2009, 22:47:08 »
باعتبارها الرأي. ليست خطيئة ، إلا الحمقى التي تمتلكها الكنيسة والله الملتحي البالغ من العمر ديك! والمثلية الجنسية
I co to niby znaczy?

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #113 dnia: 10 Czerwiec 2009, 22:47:22 »
"Gordian znalazł w Biblii ten fragment i prawdę mówi Kościół Katolicki że jednak homoseksualizm jest grzechem!."
W czasach kiedy napisano biblie jeszcze wierzono ze burza jest wynikiem gniewu boga, a dyskryminacja byla ze hej!
"Kurwa, czy Wy ludzie nie rozumiecie, homoseksualizm jest choroba?"
Dla nich heteroseksualizm to choroba...
"Nie i nie żartuje z niego bo wierze w niego bo jestem Katolikiem."
A co to ma do jego wyglądu?
"Islam nazywa tych co nie wierza w ich religię niewiernymi a nie Kosciół Katolicki."
Oj nazywa, nazywa moge ci nawet zacytować z książki do historii do 6 klasy :)
@up:O co w tym kaman?
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec 2009, 23:10:21 wysłana przez Caldwell »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #114 dnia: 10 Czerwiec 2009, 22:54:47 »
Cytuj
Kurwa, czy Wy ludzie nie rozumiecie, homoseksualizm jest choroba? ... Czemu niby geje/lesbijki nie sa ze soba z milosci do siebie? no czemu? no lesbijki to jeszcze zrozumiem bo przejawiaja tam jakies uczucia poza seksem miedzy soba... Ale geje? Przeciez im chodzi TYLKO o seks! Oni nie patrza na wnetrze czlowieka, tylko na to jak bardzo jest seksowny...

Nie zgadzam się. Skąd możesz wiedzieć, z jakich powodów homoseksualiści tworzą związki? Bo na redtube jest dużo filmików jak to się pieprzą? Nie ukrywam, pewnie są i tacy, nie wiem. Ale widzisz tylko w heteroseksualistach przykład idealnego związku. Ile ludzi (hetero) jest ze sobą w związkach tylko dla seksu, pieniędzy etc. I co? To też choroba? Jeszcze raz się spytam: co jest złego w seksie dla zabawy/rozrywki/przyjemności? (i nie chodzi mi tu o wartości religijne)

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #115 dnia: 11 Czerwiec 2009, 09:31:47 »
I co to niby znaczy?
Weź google translator i look z arabskiego na polski :D
Cytuj
Dla nich heteroseksualizm to choroba...
Oj, tutaj lekka przesada. Homoseksualiści zdają sobie sprawę, że są mniejszością, więc mogą być niechętnie odbierani przez resztę społeczeństwa, jednak oni nie próbują nam - heteroseksualistom narzucać swoich racji, tak jak robimy to my. ;]
Cytuj
co jest złego w seksie dla zabawy/rozrywki/przyjemności?
ÂŚmieszny jesteś, przecież tak bozia nakazała żyć i koniec, nie można o tym dyskutować, bo trafi się do piekła... ZUO!!! -,-

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #116 dnia: 11 Czerwiec 2009, 10:56:56 »
Caldwell pisz, że ty jak człowiek a nie wierszem.


Człowiek zaczyna logicznie myśleć około 13 roku życia. Myślę że mając 15-16 już doskonale wie co robi, i świadomym wyborem w moim i Serka przypadku było odrzucenie religii katolickiej. Nie dlatego że "bug jezt dla lamusuf!!!!!!!", po prostu nie podobają nam się pewne rzeczy w KK, ponadto w boga, w którego wy wierzycie my nie jesteśmy w stanie uwierzyć i już - może jesteśmy ograniczeni, ale to nasz świadomy wybór i nasza wola.
Orzech przyznaj się, lecisz na wyuzdane orgie i tanią wódkę na libacjach w moim kościele.


No i Serailowo-Pinatowa ideologia poszła się jebać.
Niezupełnie...


Bo grzechem jest to że facet z facetem sie pierdoli.Kościół Katolicki zabrania tego i potepia,uznają to za grzech wiec ja też to uznaje jestem wiary Katolickiej i nic mnie nie zmusi żebym zboczył z tej ścieżki.
Ta ale to jest ze starego testamentu. Ciul będący żydem to napisał. Więc czemu się dziwić? ÂŻydzi nawet dziewki przez prześcieradło rozdziewiczają. Tego nie powinno brać się na serio. Jezus może nie chciał żeby dorzucono do jego słowa stary testament, napisany przez ortodoksyjnych debili. Ale pech. Na 12 apostołach pierwsze gejowskie stowarzyszenie stanęło.


Nie ale Kościół Katolicki uważa to za grzech który mozna wyleczyć bo jest to choroba.
Downa też można wyleczyć, amputowane kończyny odrastają zmoczone święconą wodą, a śmierć to tylko taka grypa.


Jakby KK mogło, załatwiłoby sprawę po staremu, czyli na stos. Ale teraz inne czasy, prawa człowieka i takie tam.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #117 dnia: 11 Czerwiec 2009, 11:50:36 »
Cytuj
Downa też można wyleczyć, amputowane kończyny odrastają zmoczone święconą wodą, a śmierć to tylko taka grypa.
Przecież wiesz, że nie... Po prostu bozia poddaje próbie niektórych ludzi, tylko po to, aby w raju mogli osiągnąć życie wieczne po prawicy boga. :D:D Głupie? No głupie, ale miliard ludzi na świecie w to wierzy. ;]

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #118 dnia: 11 Czerwiec 2009, 12:22:13 »
A tam Isentor, zupełnie się poszła jebać. Przyznaje - pomyliłem się. No ale nie każdy jest nieomylny. Zresztą biblii ja nie czytał.

Cytuj
Orzech przyznaj się, lecisz na wyuzdane orgie i tanią wódkę na libacjach w moim kościele.

Skąd wiesz :huh:

Cytuj
Taka pewność że Kościół Katolicki jest teraz mądrzejszy niż w tamtych czasach i nie oszukuje każdego.
No właśnie, jest mądrzejszy i bezkarny, nietykalny. Dlatego może oszukiwać i robić w chuja każdego jednego wiernego. Nie twierdzę że od wierzących jestem mądrzejszy, ale w KK widze coś, co z samego założenia jest fałszem i oszustwem. Do samej wiary w boga nie mam nic, ale do KK już tak. Poza tym jeśli o Biblii rozmawiamy. Fragmentu niby nie przytoczę, bo jestem leń i mi się nie chce szukać, ale powiem wam, drodzy katolicy, że w biblii jest taki zapis, iż modlić się można zawsze i wszędzie. I jest to tak samo ważna modlitwa jak i ta w kościele. Po co więc kościół? Kiedyś, za czasów Jezusa był, by głosić chrześcijaństwo i nawracać innowierców, co potem przerodziło się w krucjaty, następnie w inkwizycje, a teraz to - ksiądz stał się dobrze opłacalnym zawodem. Przynajmniej teraz się nie krzywdzi ludzi. Chociaż tak też czasami bywa. Dlatego KK nie cierpię.
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2009, 12:30:10 wysłana przez Peanut »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #119 dnia: 11 Czerwiec 2009, 13:03:26 »
Orzech to podczas kontrreformacji wprowadzono. Wcześniej KK twierdziło, że bóg jest obecny tylko w kościele. I tylko tam można z nim "rozmawiać".

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #119 dnia: 11 Czerwiec 2009, 13:03:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything