Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 52627 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #120 dnia: 11 Czerwiec 2009, 13:12:22 »
No właśnie, jest mądrzejszy i bezkarny, nietykalny. Dlatego może oszukiwać i robić w chuja każdego jednego wiernego. Nie twierdzę że od wierzących jestem mądrzejszy, ale w KK widze coś, co z samego założenia jest fałszem i oszustwem. Do samej wiary w boga nie mam nic, ale do KK już tak. Poza tym jeśli o Biblii rozmawiamy. Fragmentu niby nie przytoczę, bo jestem leń i mi się nie chce szukać, ale powiem wam, drodzy katolicy, że w biblii jest taki zapis, iż modlić się można zawsze i wszędzie. I jest to tak samo ważna modlitwa jak i ta w kościele. Po co więc kościół? Kiedyś, za czasów Jezusa był, by głosić chrześcijaństwo i nawracać innowierców, co potem przerodziło się w krucjaty, następnie w inkwizycje, a teraz to - ksiądz stał się dobrze opłacalnym zawodem. Przynajmniej teraz się nie krzywdzi ludzi. Chociaż tak też czasami bywa. Dlatego KK nie cierpię.
Jeżeli widzisz coś w KK że jest fałszem,oszustwem to twoje zdanie nikt ci nie zabrania tak mówić.Zgodzę się z tobą że w Biblii jest napisane że na modlitwę zawsze jest pora i miejsce.
Kościół jest do tego aby min nawracać ludzi i utrzymać daną religię.W czasach Krucjat i Inkwizycji ludzie zwariowali przez Religię bo ją źle interpretowali.ÂŻeby być księdzem to cza mieć powołanie a nie iść na niego tylko dla pieniędzy.Jeżeli nie cierpisz Kościola Katolickiego to twoje zdanie i nikt ci tego nie zabroni.


W czasach kiedy napisano biblie jeszcze wierzono ze burza jest wynikiem gniewu boga, a dyskryminacja byla ze hej!
Nie wszyscy tak uważali


ÂŚmieszny jesteś, przecież tak bozia nakazała żyć i koniec, nie można o tym dyskutować, bo trafi się do piekła... ZUO!!! -,-
Jeżeli jesteś Chrześcijaninem to wiesz co jest złe a co jest dobre.Jak chodzisz na msze święte czy jak czytasz pisma święte to wiesz co jest tam napisane i tego trza się trzymać


Ta ale to jest ze starego testamentu. Ciul będący żydem to napisał. Więc czemu się dziwić? ÂŻydzi nawet dziewki przez prześcieradło rozdziewiczają. Tego nie powinno brać się na serio. Jezus może nie chciał żeby dorzucono do jego słowa stary testament, napisany przez ortodoksyjnych debili. Ale pech. Na 12 apostołach pierwsze gejowskie stowarzyszenie stanęło.
12 apostolow nie było gejami więc dlaczego takie piszesz głupoty albo też że "Ciul będący żydem to napisał" przeszkadza ci że ÂŻyd to napisał!.Nie pisz glupot bo obrażasz tych co wyznają religie Chrześcijańską


Downa też można wyleczyć, amputowane kończyny odrastają zmoczone święconą wodą, a śmierć to tylko taka grypa.
ÂŚmierć jest poczatkiem innej drogi a to że kończyny mozna uleczyć wodą święconą lub też że downa można ulaczeć to nie da rady.


Jakby KK mogło, załatwiłoby sprawę po staremu, czyli na stos. Ale teraz inne czasy, prawa człowieka i takie tam.
Chyba w twojej wyobraźni teraz by palili ludzi na stosach czasy się zmieniają a ty jak tak myślisz to nie nadążasz za nimi.

Orzech to podczas kontrreformacji wprowadzono. Wcześniej KK twierdziło, że bóg jest obecny tylko w kościele. I tylko tam można z nim "rozmawiać".
Z Bogiem można wszędzie rozmawiać nie tylko w Kościele.
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2009, 13:14:50 wysłana przez Proglan »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #121 dnia: 11 Czerwiec 2009, 13:20:00 »
Nie pisz glupot bo obrażasz tych co wyznają religie Chrześcijańską
Przecież wy nie loffciacie żydów. :huh:


Z Bogiem można wszędzie rozmawiać nie tylko w Kościele.
Przeczytaj ze zrozumiem to co napisałem. Bo nawet nie wiesz czego to się tyczyło. Ach no tak przecież kontrreformacja pojawia się bodaj na historii w ostatniej klasie gimnazjum.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #121 dnia: 11 Czerwiec 2009, 13:20:00 »

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #122 dnia: 11 Czerwiec 2009, 13:27:54 »
Przeczytaj ze zrozumiem to co napisałem. Bo nawet nie wiesz czego to się tyczyło. Ach no tak przecież kontrreformacja pojawia się bodaj na historii w ostatniej klasie gimnazjum.

Przeczytałem uważnie i wiem co napisałeś że wcześniej Kościół Katolicki twierdził, że Bóg jest obecny tylko w kościele. I tylko tam można z nim "rozmawiać".Oczywiście jest to nieprawdą bo można wszędzie z Bogiem porozmawiać.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #123 dnia: 11 Czerwiec 2009, 13:29:45 »
Przeczytałem uważnie i wiem co napisałeś że wcześniej Kościół Katolicki twierdził, że Bóg jest obecny tylko w kościele. I tylko tam można z nim "rozmawiać".Oczywiście jest to nieprawdą bo można wszędzie z Bogiem porozmawiać.
Więc skoro przez 16 wieków wprowadzał w błąd swoich wiernych. Czego dowiemy się jutro?

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #124 dnia: 11 Czerwiec 2009, 13:33:56 »
Więc skoro przez 16 wieków wprowadzał w błąd swoich wiernych. Czego dowiemy się jutro?
Teraz nie wprowadzają ludzi w błąd.A jakby wprowadzali to ludzkość już by się dawno tego dowiedziała.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #125 dnia: 11 Czerwiec 2009, 13:35:47 »
Teraz nie wprowadzają ludzi w błąd.A jakby wprowadzali to ludzkość już by się dawno tego dowiedziała.
No tak przecież wszystko można potwierdzić wizualnie, namacalnie i słuchowo. :huh:

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #126 dnia: 11 Czerwiec 2009, 13:47:10 »
No tak przecież wszystko można potwierdzić wizualnie, namacalnie i słuchowo. :huh:
Mamy XXI wiek myślisz że Kościół Katolicki coś przed Katolikami ukrywa?.Nic nie ukrywa!.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #127 dnia: 11 Czerwiec 2009, 14:56:22 »
Mamy XXI wiek myślisz że Kościół Katolicki coś przed Katolikami ukrywa?.Nic nie ukrywa!.
Kto mówi o ukrywaniu? Chodzi o głoszenie pierdół, których sami nie są pewni. Co chwilę zmieniają dogmaty. Więc jaka w tym uczciwość wobec tego co głosił Chrystus? ÂŻadna...

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #128 dnia: 11 Czerwiec 2009, 16:00:41 »
Cytuj
Jeżeli jesteś Chrześcijaninem to wiesz co jest złe a co jest dobre
a jeśli nie jestem to nie wiem?  :rolleyes:

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #129 dnia: 11 Czerwiec 2009, 16:29:53 »
Cytuj
Przeczytaj ze zrozumiem to co napisałem. Bo nawet nie wiesz czego to się tyczyło. Ach no tak przecież kontrreformacja pojawia się bodaj na historii w ostatniej klasie gimnazjum.
Absolutnie nie! Na szczęście na historii nie poruszamy tego zjebanego tematu... A już na bank w trzeciej klasie.
Cytuj
Teraz nie wprowadzają ludzi w błąd.A jakby wprowadzali to ludzkość już by się dawno tego dowiedziała.
Hmm, tak uważasz? A czy wiedziałeś, wielebny Prolganie o tym?

http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=20477&st=0&start=0

Nie pierdol więc mi, proszę, że Kościół nie wprowadza ludzi w błąd, a jakby to robił, to ludzkość już dawno by się o tym dowiedziała... ;/

Cytuj
Mamy XXI wiek myślisz że Kościół Katolicki coś przed Katolikami ukrywa?.Nic nie ukrywa!.
I rozumiem dlatego watykańska biblioteka jest jednym z najpilniej strzeżonych księgozbiorów na świecie? Aha...
Cytuj
a jeśli nie jestem to nie wiem?
Nie, bo wtedy jestes opętany przez szatana i niedobrego wujka samo zuo!
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2009, 16:32:25 wysłana przez Serailo »

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #130 dnia: 11 Czerwiec 2009, 17:00:02 »
Kto mówi o ukrywaniu? Chodzi o głoszenie pierdół, których sami nie są pewni. Co chwilę zmieniają dogmaty. Więc jaka w tym uczciwość wobec tego co głosił Chrystus? ÂŻadna...
Jak chodzisz do Kościoła to wiesz co księża,duchowni mówią o tym żeby kochać wszystkich ludzi,wybaczać im,żeby nawracać się itd.

.Hmm, tak uważasz? A czy wiedziałeś, wielebny Prolganie o tym?

http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=20477&st=0&start=0

Nie pierdol więc mi, proszę, że Kościół nie wprowadza ludzi w błąd, a jakby to robił, to ludzkość już dawno by się o tym dowiedziała... ;/
HAHAHA Brak mi słów największa głupota jaką czytałem

I rozumiem dlatego watykańska biblioteka jest jednym z najpilniej strzeżonych księgozbiorów na świecie? Aha...
Bo znajdują się tam księgi,listy które są bezcenne i jakby była słabo strzeżona to mógłby ktoś ukraść.


Nie, bo wtedy jestes opętany przez szatana i niedobrego wujka samo zuo!
Nie jesteś opętany a zagubiony bo nie wiesz wtedy co jest dobre a co złe
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2009, 17:04:05 wysłana przez Proglan »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #131 dnia: 11 Czerwiec 2009, 17:10:46 »
Jak chodzisz do Kościoła to wiesz co księża,duchowni mówią o tym żeby kochać wszystkich ludzi,wybaczać im,żeby nawracać się itd.
Ale jak to się ma do mojego argumentu? Gówno się ma.

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #132 dnia: 11 Czerwiec 2009, 17:14:24 »
Ale jak to się ma do mojego argumentu? Gówno się ma.
No właśnie ma bo uważasz że wybaczać,kochać ludzi,nawracać się itd ,to są głupie pierdoły.Wcale nie są głupimi pierdołami a samą prawdą.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #133 dnia: 11 Czerwiec 2009, 17:27:18 »
Cytuj
HAHAHA Brak mi słów największa głupota jaką czytałem
Poprzyj więc to na tyle dobrymi argumentami, jakimi poparł swoją teorie autor owego artykułu, a uwierzymy ci, że nie miał on racji. Fakt, faktem, że ty nie możesz udowodnić że jest to głupota, bo jest to prawda. Pokaż to księdzu - opowie że religii nie należy brać dosłownie i takie tam sranie w banie. I to jest właśnie najśmieszniejsze, że księża sami nei wiedzą co mówią, byle by się tylko wybronić.

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #134 dnia: 11 Czerwiec 2009, 17:59:20 »
Fakt, faktem, że ty nie możesz udowodnić że jest to głupota, bo jest to prawda. Pokaż to księdzu - opowie że religii nie należy brać dosłownie i takie tam sranie w banie. I to jest właśnie najśmieszniejsze, że księża sami nei wiedzą co mówią, byle by się tylko wybronić.
Jaka prawda po prostu głupota jest tam obrazek demona Behemota dali i pisze ze to ma powiązanie z Wielkanocą.Równają Chrześcijaństwo z jakimiś Pogańskimi wierzeniami i piszą że przedmioty Katolickie są Pogańskimi.
Po cholerę mam pokazywać księdzu jak ja wiem co będzie mówił i też ja wiem swoje.I księża wiedzą o czym mówią.
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2009, 18:05:00 wysłana przez Proglan »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #135 dnia: 11 Czerwiec 2009, 18:10:56 »
Cytuj
HAHAHA Brak mi słów największa głupota jaką czytałem
Why? O_o
Cytuj
Bo znajdują się tam księgi,listy które są bezcenne i jakby była słabo strzeżona to mógłby ktoś ukraść.
To dlaczego nie opublikują tego w sieci albo ew. wypuszczą do obiegu kopii?
Cytuj
.I księża wiedzą o czym mówią.
Teraz to ja powiem, że to jest największa głupota, jaką czytałem. :D

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #136 dnia: 11 Czerwiec 2009, 18:19:17 »
To dlaczego nie opublikują tego w sieci albo ew. wypuszczą do obiegu kopii?
Mają tam księgi,listy które są bezcenne a jakby opublikowali w internecie to każdy chciałby je zobaczyć na własne oczy i każdy by je chciał.A przecież one już swoje lata maja i są strasznie zniszczone.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #137 dnia: 11 Czerwiec 2009, 18:34:36 »
Niby dlaczego? Jeśli ludzie mieliby możliwoć sprawdzenia zawartości owych dokumentów, to po co mieliby sprawdzać oryginały? ^^ Czy kiedy CIA odtajnia raporty sprzed kilkudziesięciu lat w postaci scanów, to ludzie chcą mimo wszystko przestudiować oryginały? Niee.

A tak poza tym proponuję się przenieś do rozmów teologicznych, bo już od kilkunastu postów nie gadamy o tolerancji. ;]
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2009, 19:17:17 wysłana przez Serailo »

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #138 dnia: 11 Czerwiec 2009, 22:46:55 »
Pogral buk nie istnieje jeźli weterani muwiom rze nie istnieje to znaczy rze nie istnieje oni som mondrzejsi mószom być mondrzy bo inaczej nie dostali by weterana i jak oni tak muwiom to znaczy rze tak jest bo oni som mondrzy i wiedzom lepiej od ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111
Buk - drzewo z rodziny bukowatych. Nie masz tego na przyrodzie / biologii Rychu? Ja tam nigdy nie słyszałem żeby ów drzewo nie istniało... ;p

A żeby nie offtopować, to jestem człowiekiem tolerancyjnym, oczywiście w kwestii wyznania, pochodzenia, orientacji. Choć co do orientacji to czasami mam takie lekkie obrzydzenie właśnie do homoseksualizmu ale to nie znaczy że w ogóle tego nie toleruje.
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2009, 22:49:02 wysłana przez Ainur »

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #139 dnia: 12 Czerwiec 2009, 00:02:15 »
Pogral buk nie istnieje jeźli weterani muwiom rze nie istnieje to znaczy rze nie istnieje oni som mondrzejsi mószom być mondrzy bo inaczej nie dostali by weterana i jak oni tak muwiom to znaczy rze tak jest bo oni som mondrzy i wiedzom lepiej od ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111

Mantos mówi że Bóg istnieje, ale i tak ma Proglana za idiote.
 Post nic niewnoszący do tematu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #139 dnia: 12 Czerwiec 2009, 00:02:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top