Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 52625 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Crayer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #140 dnia: 12 Czerwiec 2009, 00:05:19 »
Ogólnie staram się być tolerancyjny. Mało zwracam uwagę na kolor skóry, narodowość czy orientację. Jednak nadal nieco mi mdło na widok dwóch facetów którzy się obściskują. Ale chyba jak widzę większość też tak reaguję.

Pogral buk nie istnieje jeźli weterani muwiom rze nie istnieje to znaczy rze nie istnieje oni som mondrzejsi mószom być mondrzy bo inaczej nie dostali by weterana i jak oni tak muwiom to znaczy rze tak jest bo oni som mondrzy i wiedzom lepiej od ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111

Jeśli ktoś powie Ci że Bóg to potwór ze spaghetti też mu uwierzysz? No przecież zapomniałem! Jestem totalnym idiotą! Zadaję takie głupie pytania! Przecież weterani zawsze mają rację! Czyż nie, Rychu?

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #141 dnia: 12 Czerwiec 2009, 08:48:55 »
Niby dlaczego? Jeśli ludzie mieliby możliwoć sprawdzenia zawartości owych dokumentów, to po co mieliby sprawdzać oryginały? ^^ Czy kiedy CIA odtajnia raporty sprzed kilkudziesięciu lat w postaci scanów, to ludzie chcą mimo wszystko przestudiować oryginały? Niee.
Np pielgrzymi którzy będą w Watykanie będą chcieli zobaczyć Bibliotekę i było by koło biblioteki zamieszanie.I dlatego może jest niedostępna bo ja nie wiem dlaczego jest niedostępna.

ale i tak ma Proglana za idiote.
Tak samo ja uważam ciebie za idiotę.
« Ostatnia zmiana: 12 Czerwiec 2009, 10:47:33 wysłana przez Proglan »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #141 dnia: 12 Czerwiec 2009, 08:48:55 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #142 dnia: 12 Czerwiec 2009, 10:31:08 »
Np pielgrzymi którzy będą w Watykanie będą chcieli zobaczyć Bibliotekę i było by koło biblioteki zamieszanie.I dlatego może jest niedostępna bo nie wiem dlaczego jest niedostępna.
Twoje argumenty są po prostu idiotyczne. Zajmij się czymś pożytecznym miast wymyślać coraz bardziej absurdalne odpowiedzi. Jakie kurwa zamieszanie? Idąc twoim tokiem myślenia, po co budować stocznie, przecież za kilkanaście lat związkowcy mogą strajkować. Jak dotąd nie podałeś niczego sensownego przeciwko słowom "opozycji".

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #143 dnia: 12 Czerwiec 2009, 12:24:29 »
Cytuj
po co budować stocznie, przecież za kilkanaście lat związkowcy mogą strajkować.
Zgon xD
Cytuj
Pogral buk nie istnieje jeźli weterani muwiom rze nie istnieje to znaczy rze nie istnieje oni som mondrzejsi mószom być mondrzy bo inaczej nie dostali by weterana i jak oni tak muwiom to znaczy rze tak jest bo oni som mondrzy i wiedzom lepiej od ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111
OWNED xD
Cytuj
Np pielgrzymi którzy będą w Watykanie będą chcieli zobaczyć Bibliotekę i było by koło biblioteki zamieszanie.I dlatego może jest niedostępna bo ja nie wiem dlaczego jest niedostępna.
Ooo, dziwny argument. Spójrz na to tak. Watykan udostępnia dokumenty, które ma w posiadaniu, a dokładniej leżą one sobie w bibliotece. Przypuśćmy, że przychodzi sobie nowy papież, np. taki Isentor XIII i nakazuje opublikować wszystkie/większość/niektóre dokumenty tam spoczywające, to po chuja Wacława ludzie mieliby za wszelką cenę się dostać do owej biblioteki? -,-
Cytuj
Jak dotąd nie podałeś niczego sensownego przeciwko słowom "opozycji".
Przecież to samo było w "Dyskusjach teologicznych", po prostu brakuje kogoś mądrego po stronie kościoła. W miarę fajnie było jeszcze w "Satanizmie", bo przeciwko ZŁU 666 było więcej ludzi. ;]

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #144 dnia: 12 Czerwiec 2009, 12:32:25 »
Cytuj
I dlatego może jest niedostępna bo nie wiem dlaczego jest niedostępna.

O kurcze, co ty gadasz, nie żartuj. Przeczytaj to z 15 razy a dojdziesz do wniosku że mądre to to nie jest. Jest niedostępna dlatego że nie wiesz dlaczego jest niedostępna? Supcio.

Cytuj
Np pielgrzymi którzy będą w Watykanie będą chcieli zobaczyć Bibliotekę i było by koło biblioteki zamieszanie.

No nie mów, poważnie? Człowieku, jakie do chuja zamieszanie? Ty myślisz co ty mówisz? Jeśli ktoś by udostępnił te dokumenty, po chuj mieliby patrzeć na oryginały, skoro każdy znały ich treść o.O.

Cytuj
OWNED xD
Serek, masz coś do Ryśka? Przecież mądrze gada!

Cytuj
Przecież to samo było w "Dyskusjach teologicznych", po prostu brakuje kogoś mądrego po stronie kościoła. W miarę fajnie było jeszcze w "Satanizmie", bo przeciwko ZÂŁU 666 było więcej ludzi. ;]
Bo taki jest fakt, że wielu dzisiaj ludzi którzy logicznie myślą, nie mają pusto we łbie i widzą co ich otacza po prostu z czystej logiki rezygnują z wiary w boga i KK. A ci którzy jeszcze są zaślepieni przez KK i się im od małego wpaja pierdoły, tak już mają że w późniejszym czasie z inteligencją niewiele mają wspólnego. A to że potem stają po stronie KK i głoszą bzdety to szczegół.

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #145 dnia: 12 Czerwiec 2009, 12:45:11 »
No nie mów, poważnie? Człowieku, jakie do chuja zamieszanie? Ty myślisz co ty mówisz? Jeśli ktoś by udostępnił te dokumenty, po chuj mieliby patrzeć na oryginały, skoro każdy znały ich treść o.O.
Ta tylko jak są pielgrzymi w Watykanie to chcą wszystko zwiedzić i zobaczyć.

Bo taki jest fakt, że wielu dzisiaj ludzi którzy logicznie myślą, nie mają pusto we łbie i widzą co ich otacza po prostu z czystej logiki rezygnują z wiary w boga i KK. A ci którzy jeszcze są zaślepieni przez KK i się im od małego wpaja pierdoły, tak już mają że w późniejszym czasie z inteligencją niewiele mają wspólnego. A to że potem stają po stronie KK i głoszą bzdety to szczegół.
Ja nie uważam że Kościół Katolicki wmawia wiernym głupoty.Przecież jesteśmy wolnymi ludźmi możemy wierzyć w co chcemy,itd i nikt nam tego nie zabroni.Jestem Katolikiem i pozostanę nim do końca życia a czy ty jesteś Ateistą lub kimś innym to twoja wola i nikt ci tego nie zabroni.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #146 dnia: 12 Czerwiec 2009, 12:53:22 »
Ta tylko jak są pielgrzymi w Watykanie to chcą wszystko zwiedzić i zobaczyć.
No i? Wszędzie tak jest. Ale obowiązuje taka fajna, czerwona barierka ze złotymi słupkami, na której wisi znak "zakaz wstępu". Zwiedzałeś kiedyś cokolwiek? Nie wejdziesz na teren zamknięty bo dostaniesz pałą w łeb od ochrony. I tyle na ten temat.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #147 dnia: 12 Czerwiec 2009, 12:56:28 »
Cytuj
Ja nie uważam że Kościół Katolicki wmawia wiernym głupoty.Przecież jesteśmy wolnymi ludźmi możemy wierzyć w co chcemy,itd i nikt nam tego nie zabroni.Jestem Katolikiem i pozostanę nim do końca życia a czy ty jesteś Ateistą lub kimś innym to twoja wola i nikt ci tego nie zabroni.
Wiem że mi nikt nie zabroni i przestań to powtarzać. A KK to przekręt jakich mało.

Cytuj
Ta tylko jak są pielgrzymi w Watykanie to chcą wszystko zwiedzić i zobaczyć.
No a teraz nie chcą zobaczyć? Tym bardziej chcą bo intryguje ich co tam jest

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #148 dnia: 12 Czerwiec 2009, 13:02:53 »
Ale obowiązuje taka fajna, czerwona barierka ze złotymi słupkami, na której wisi znak "zakaz wstępu". Zwiedzałeś kiedyś cokolwiek? Nie wejdziesz na teren zamknięty bo dostaniesz pałą w łeb od ochrony. I tyle na ten temat.
Zwiedzałem dużo razy i widziałem nie raz jak wchodzili ludzie tam gdzie nie powinno się wchodzić bo pisało tam "zakaz wstępu" a ochrona pilnowała złapała paru ,ale niektórzy i tak weszli.

KK to przekręt jakich mało.
Ty tak uważasz bo ja tak nie uważam.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #149 dnia: 12 Czerwiec 2009, 13:08:27 »
Ok, więc powiedz mi. Co bardziej kusi do obejrzenia: coś co nigdy nie zostało opublikowane, czy oryginał czegoś, co zostało opublikowane?

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #150 dnia: 12 Czerwiec 2009, 13:13:41 »
Ok, więc powiedz mi. Co bardziej kusi do obejrzenia: coś co nigdy nie zostało opublikowane, czy oryginał czegoś, co zostało opublikowane?
Wiadomo że coś co nigdy nie zostało opublikowane.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #151 dnia: 12 Czerwiec 2009, 13:16:09 »
Cytuj
Wiadomo że coś co nigdy nie zostało opublikowane.
No to kurwa sam pomyśl - skoro teraz nie są te pisma opublikowane to do tej biblioteki bardziej chcą się dostać, niż gdyby to opublikowali, więc twój argument jest zupełnie bez sensu

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #152 dnia: 12 Czerwiec 2009, 13:18:50 »
No to kurwa sam pomyśl - skoro teraz nie są te pisma opublikowane to do tej biblioteki bardziej chcą się dostać, niż gdyby to opublikowali, więc twój argument jest zupełnie bez sensu
Muszę przyznać że masz racje.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #153 dnia: 12 Czerwiec 2009, 20:41:23 »
No to kurwa sam pomyśl - skoro teraz nie są te pisma opublikowane to do tej biblioteki bardziej chcą się dostać, niż gdyby to opublikowali, więc twój argument jest zupełnie bez sensu
Kurwaaa, na chuj ja to porównanie z biblioteką watykańską dawałem? 3 strony pierdolenia o tym... -,-
Cytuj
Ty tak uważasz bo ja tak nie uważam.
A ja zgadzam się z Fistachem!
Cytuj
A KK to przekręt jakich mało.
Powiem ci więcej, KK to największy przekręt w dziejach ludzkości.

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #154 dnia: 12 Czerwiec 2009, 20:43:34 »
Powiem ci więcej, KK to największy przekręt w dziejach ludzkości.
Ja tak nie uważam
 Brak argumentacji.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #155 dnia: 12 Czerwiec 2009, 21:11:27 »
Cytuj
Powiem ci więcej, KK to największy przekręt w dziejach ludzkości.
Niee, największym przekrętem było jak wierzono jeszcze w mitologię, znaczy tam gdzieś w Grecji. Tam to mieli pomysły, np chodzili do wyroczni, tam palono jakimiś marihuanami i innymi takimi ziółkami co potem faze sie po nich ma i wpajali że gość jest w królestwie Hadesu w podziemiach, widzieli trójgłowe psy i takie tam. To było dopiero coś. Na paranormalne.pl znalazłem kilka artykułów, które udowadniają, że cała biblia jest właściwie ściągnięta ze starych pism Egipskich, przykładowy Jezus - wszystkie jego dokonania były już opisane w pismach Egipskich 3000 lat przed jego narodzinami. Tylko że z czasem ludzie są coraz mądrzejsi i nie można już tak ich robić w chuja, dlatego potrzebna była np inkwizycja by siłą zmuszać do wiary w boga i podporządkowaniu się KK, z czego 'duchowni' mieli same korzyści, przykładowo za rozgrzeszenie trzeba płacić było. No jaja jak chuj.
I tak reasumując całą tą dyskusje - dlatego właśnie, całego zasranego KK nie toleruje.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #156 dnia: 12 Czerwiec 2009, 21:45:42 »
Cytuj
Niee, największym przekrętem było jak wierzono jeszcze w mitologię, znaczy tam gdzieś w Grecji. Tam to mieli pomysły, np chodzili do wyroczni, tam palono jakimiś marihuanami i innymi takimi ziółkami co potem faze sie po nich ma i wpajali że gość jest w królestwie Hadesu w podziemiach, widzieli trójgłowe psy i takie tam. To było dopiero coś.
Ale starogreckie wierzenia nie prztrwały do naszych czasów i po drugie bóstw z Olimpu nie wyznawali przez 2000 lat miliardy ludzi...
Cytuj
Na paranormalne.pl znalazłem kilka artykułów, które udowadniają, że cała biblia jest właściwie ściągnięta ze starych pism Egipskich, przykładowy Jezus - wszystkie jego dokonania były już opisane w pismach Egipskich 3000 lat przed jego narodzinami.
Do jednego z takich artów dałem wczoraj link w tym topic.
Cytuj
No jaja jak chuj.
I tak reasumując całą tą dyskusje - dlatego właśnie, całego zasranego KK nie toleruje.
A mnie w dodatku wkurwia ciemnogród...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #157 dnia: 12 Czerwiec 2009, 22:12:27 »
Niee, największym przekrętem było jak wierzono jeszcze w mitologię, znaczy tam gdzieś w Grecji. Tam to mieli pomysły, np chodzili do wyroczni, tam palono jakimiś marihuanami i innymi takimi ziółkami co potem faze
Nie palili zioła. Na gazie lecieli. W tych wszystkich miejscówkach wyroczni odnaleziono złoża gazu. A po gazie też ma się niezłe fazy. Z resztą kto tam wie czego jeszcze dodawali do kadzidła.  <_<

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #158 dnia: 12 Czerwiec 2009, 22:20:17 »
Dużo jest przykładów, jak nasza religia zerżnęła coś z innych...

Aureole świętych były w Egipcie
Bóg naczelny przedstawiony jako dziadziunio był już w Grecji jako Zeus
Narodziny Mitry były 25 Grudnia, tak jak naszego Jezuska
Sam pomysł że Bóg jest ,,u góry" a diabeł na dole jest już normalnie komiczny, jak u Greków...

Przykładów jest więcej, ale morał wyciągnijcie sobie sami... czy my nie mamy to samo co w innych religiach, tylko że pod zmienioną nazwą, a może wszystkie religie mają rację?

Nam pozostaje się tylko domyślać :/ Nasze małe móżdżki wymyśliły Boga i diabła po to, żeby mieć na kogo zwalić winę, albo żeby wytłumaczyć sobie otaczający nas świat... Tylko czy teraz ten Bóg jest nam jeszcze potrzebny ?


Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #159 dnia: 12 Czerwiec 2009, 22:32:00 »
Wszystko ładnie i pięknie, ale co ma religia do tego tematu? Wiem, że się wywiązała dyskusja o religii przez tych całych gejów, ale to nie jest temat do tego. Przenieście się najlepiej do dyskusji teologicznych. To tyle ode mnie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #159 dnia: 12 Czerwiec 2009, 22:32:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything