Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 52696 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #80 dnia: 10 Czerwiec 2009, 19:41:10 »
"Kościół nie mówi i nie pisze że homoseksualiści to podludzie tylko to co oni robią jest wbrew kościołowi i naturze."
Czyli taki gej nie może być katolem?
"Jak twój ksiądz mówi coś takiego to nie powinien być księdzem."
Ja nie mam księdza bo nie wierze w te bzdurne historyjki o bogu. Jak byk pisze że ksiądz to mówił w TV.
"Ech, kawały o żydach opowiadać można, o murzynach można, ale niech cię wszystkie zło broni od żartowania z KK? Why?"
Bo bozia zabrania xd
"Możesz sobie żartować przecież jesteś wolnym człowiekiem ,ale twoje żarty mogą kogoś urazić kto wyznaje Religię Katolicką."
A żydów i murzynów takie kawały nie obrażają?
PS:ÂŻeby nie było offtopu: nie mam nic do ludzi innych narodowości czy homoseksualistów. Niech se robią na chacie co chcą mi to nieprzeszkadza.

Offline Azprime

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #81 dnia: 10 Czerwiec 2009, 19:43:11 »
Caldwell. Nie wkurwiaj mnie drogie dziecko.
Dorośniesz - zrozumiesz jakie głupoty tu pierdolisz.
 Offtop.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #81 dnia: 10 Czerwiec 2009, 19:43:11 »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #82 dnia: 10 Czerwiec 2009, 19:53:03 »
Cytuj
Czyli taki gej nie może być katolem?
Ależ może, oczywiście. Po prostu go ekskomunikują. xD
Cytuj
Ja nie mam księdza bo nie wierze w te bzdurne historyjki o bogu. Jak byk pisze że ksiądz to mówił w TV.
Właśnie zraniłeś uczucia religijne miliarda ludzi na świecie. :( Ty chuju. ;P
Cytuj
Bo bozia zabrania xd
Ok, niech przyjdzie i mi to powie, wtedy nie bedę. :D
Cytuj
A żydów i murzynów takie kawały nie obrażają?
Ale przecież 2000 lat temu nie było jednego, brodatego murzyna, która chodził ze swoją pedalską świtą po pustyni, a to zmienia postać rzeczy. xD
Cytuj
Caldwell. Nie wkurwiaj mnie drogie dziecko.
Dorośniesz - zrozumiesz jakie głupoty tu pierdolisz.
No kurwa, a gdzie on coś źle powiedział?

Offline Azprime

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #83 dnia: 10 Czerwiec 2009, 20:01:12 »
Ahh, tak drogie dzieci. Dorośniecie, a przynajmniej dojrzejecie to zrozumiecie, że nie warto być "pr0 el0 pozerem udajacym wielkiego zueeeeeeeeeego szatana i wygyly, bo zuo jest pr0 i jebać boga i wygyly".

Bez offtopowania - Geje i lesby wypierdalać.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #84 dnia: 10 Czerwiec 2009, 20:04:21 »
Cytuj
Ahh, tak drogie dzieci. Dorośniecie, a przynajmniej dojrzejecie to zrozumiecie, że nie warto być "pr0 el0 pozerem udajacym wielkiego zueeeeeeeeeego szatana i wygyly, bo zuo jest pr0 i jebać boga i wygyly".
No kurwa, faktycznie... Przecież ty masz 18 lat, ja mam 16. Faktycznie jesteś mędrcem niczym Thoro z themodders a my zwykłymi gówniarzami, którzy nie wiedzą co to życie i dopiero co im włosy łonowe zaczynają rosnąć... A ja nie próbuję udawać "wielkiego zueeeeeeeeego szatana" po prsotu wkurwia mnie ciemnogród w Polsce i ślepa wiara w to, co mówi ksiądz proboszcz z ambony...
Cytuj
Bez offtopowania - Geje i lesby wypierdalać.
Why? O_o

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #85 dnia: 10 Czerwiec 2009, 20:07:09 »
Ahh, tak drogie dzieci. Dorośniecie, a przynajmniej dojrzejecie to zrozumiecie, że nie warto być "pr0 el0 pozerem udajacym wielkiego zueeeeeeeeeego szatana i wygyly, bo zuo jest pr0 i jebać boga i wygyly".

Bez offtopowania - Geje i lesby wypierdalać.

Serku chyba na prawdę troszkę przesadzasz :P  Nie żebym miał coś przeciwko paru żartom, ale już troszkę przesadzacie.

Ok, a teraz pytanie - co ty kurwa masz do tych ludzi, którzy tacy się już urodzili? Różni się to czymś od nietolerowania umysłowo chorych?

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #86 dnia: 10 Czerwiec 2009, 20:11:15 »
Cytuj
Serku chyba na prawdę troszkę przesadzasz
No fakt, przesadzam, ale powiedz, czy nie denerwuje cie ciemnogród w kraju? Bo mnie wkurwia strasznie...
Cytuj
  Nie żebym miał coś przeciwko paru żartom, ale już troszkę przesadzacie.
Hihi, czyżby chodziło o "pedalską świtę łażącą po pustyni"? Mi się to podoba. :D

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #87 dnia: 10 Czerwiec 2009, 20:15:11 »
Nie, nie denerwuje mnie, bo jakby nie patrzeć sam jestem chrześcijaninem, a to że odrzucam niektóre doktryny kościoła, to już moja sprawa. Fakt, że postawa kościoła i wykorzystywanie tego "ciemnogrodu" jest irytujące, no ale co zrobisz? Tolerancyjnym trzeba być :P

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #88 dnia: 10 Czerwiec 2009, 20:28:42 »
Czyli taki gej nie może być katolem?

Nie bo nie przestrzega zasad Religi Katolickiej

Ja nie mam księdza bo nie wierze w te bzdurne historyjki o bogu. Jak byk pisze że ksiądz to mówił w TV.
Jeżeli to co mówił że "palić gejów" jest prawdą to nie powinien być księdzem ,przecież każdy ma prawo do życia.Jeżeli nie wierzysz w Boga! to zostaw to dla siebie bo inni w niego wierzą np Ja.
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec 2009, 20:53:23 wysłana przez Proglan »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #89 dnia: 10 Czerwiec 2009, 20:54:50 »
Cytuj
Ahh, tak drogie dzieci.
mój ty mistrzu, mentorze :)
Cytuj
Dorośniecie, a przynajmniej dojrzejecie to zrozumiecie, że nie warto być "pr0 el0 pozerem udajacym wielkiego zueeeeeeeeeego szatana i wygyly, bo zuo jest pr0 i jebać boga i wygyly".

Człowiek zaczyna logicznie myśleć około 13 roku życia. Myślę że mając 15-16 już doskonale wie co robi, i świadomym wyborem w moim i Serka przypadku było odrzucenie religii katolickiej. Nie dlatego że "bug jezt dla lamusuf!!!!!!!", po prostu nie podobają nam się pewne rzeczy w KK, ponadto w boga, w którego wy wierzycie my nie jesteśmy w stanie uwierzyć i już - może jesteśmy ograniczeni, ale to nasz świadomy wybór i nasza wola. Pomyśl, zanim coś napiszesz. Poza tym pozera robisz na razie z siebie ty, pisząc tak zajebiście pr0 i w ogóle. Jesteś luzak i ziomek. ÂŻółwik, mastah!

Cytuj
No fakt, przesadzam
Nie przesadzasz

Cytuj
Nie bo nie przestrzega zasad Religi Katolickiej
husahusahuahuashushauhsuahuhusahusahuahuashushauhsuahuhusahusahuahuashushauhsuahuhusahu
sahuahuashushauhsuahuhusahusahuahuashushauhsuahuhusahusahuahuashushauhsuahuhusahusahuah
uashushauhsuahu

coś muszę dodawać?
Dobra, wytłumaczę, dla mało rozumnych. Otóż, gdzie ty kurwa matole masz napisane, chociażby w biblii, że facet z facetem nie może się pierdolić? Nigdzie. Natomiast jest napisane, że przykładowo nie można cudzołożyć - a więc przykładowa Marysia która zdradzi męża z innym żonatym facetem, już automatycznie ma wypierdalać z KK i nie może być katoliczką, bo "nie przestrzega zasad religii katolickiej".

Cytuj
Nie obrazaj Boga! jeżeli w niego nie wierzysz to zostaw to dla siebie.
Nie wmawiaj ateistom że bóg istnieje, jeśli w niego wierzysz to zostaw to dla siebie. ok?
 <_<

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #90 dnia: 10 Czerwiec 2009, 21:08:24 »
Cytuj
mój ty mistrzu, mentorze
Cii, Nostress ma 18 lat i jest dojrzały!
Cytuj
Poza tym pozera robisz na razie z siebie ty, pisząc tak zajebiście pr0 i w ogóle. Jesteś luzak i ziomek. Żółwik, mastah!
Coo? ;/ Przecież to my próbujemy zrobić z siebie coolerskich ziomów i niggas, bo chcemu pokazać swoją odmienność! Każdy to wie.
Cytuj
Dobra, wytłumaczę, dla mało rozumnych. Otóż, gdzie ty kurwa matole masz napisane, chociażby w biblii, że facet z facetem nie może się pierdolić? Nigdzie
No żesz pierdole...Zgadzam się z Orzeszkiem! Powiem więcej. Gdzie w biblii czy innym tekscie kościelnym jest napisane, że nie wolno się onanizować, gdzie jest napisane, że seks dla przyjemności (a nie w celach rozpłodowych, lecz z zabezpieczeniem) jest grzechem? Nigdzie! To i wiele innych rzeczy wmawia nam Kościół! Jeśli się mylę, to wyprowadźcie mnie z błędu.
Cytuj
a więc przykładowa Marysia która zdradzi męża z innym żonatym facetem, już automatycznie ma wypierdalać z KK i nie może być katoliczką, bo "nie przestrzega zasad religii katolickiej".
Więcej! Nie pamiętasz, aby dzień święty święcić? Wypierdalaj z ekipy! Nie czcisz ojca swego i matki swojej? Wypierdalaj z kościoła! Etc, itd.
Cytuj
Nie wmawiaj ateistom że bóg istnieje, jeśli w niego wierzysz to zostaw to dla siebie. ok?
Nie może, wszakże wg. Kościoła każdy wierząc jest apostołem i zawsze musi nieść dobrą nowinę oraz nawracać niewiernych. Teraz mówię zupełnie serio, takie coś jest w podręcznikach religii do gimnazjum. ;]

PS.

Taki zbieg okoliczności. :D

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #91 dnia: 10 Czerwiec 2009, 21:19:22 »
"bug jezt dla lamusuf"
No i co obrażasz Boga nie wierzysz w niego to przynajmniej go nie obrażaj!.

Dobra, wytłumaczę, dla mało rozumnych. Otóż, gdzie ty kurwa matole masz napisane, chociażby w biblii, że facet z facetem nie może się pierdolić? Nigdzie. Natomiast jest napisane, że przykładowo nie można cudzołożyć - a więc przykładowa Marysia która zdradzi męża z innym żonatym facetem, już automatycznie ma wypierdalać z KK i nie może być katoliczką, bo "nie przestrzega zasad religii katolickiej"..
Teraz wytłumacze tym co nie myślą.Durniu jeżeli nie chodzisz do koscioła to nie pisz głupot ok!.Bo grzechem jest to że facet z facetem sie pierdoli.Kościół Katolicki zabrania tego i potepia,uznają to za grzech wiec ja też to uznaje jestem wiary Katolickiej i nic mnie nie zmusi żebym zboczył z tej ścieżki.

EDIT:
Nie może, wszakże wg. Kościoła każdy wierząc jest apostołem i zawsze musi nieść dobrą nowinę oraz nawracać niewiernych. Teraz mówię zupełnie serio, takie coś jest w podręcznikach religii do gimnazjum. ;]

Islam nazywa tych co nie wierza w ich religię niewiernymi a nie Kosciół Katolicki.Tu się z tobą zgodzę że każdy Katolik ma nieść dobrą nowinę.
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec 2009, 21:26:49 wysłana przez Proglan »

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #92 dnia: 10 Czerwiec 2009, 21:29:47 »
"Bo grzechem jest to że facet z facetem sie pierdoli."
Czemu? Przecież jak wyżej kolega napisał tego nie ma w bibli.
"Durniu jeżeli nie chodzisz do koscioła to nie pisz głupot ok!"
On tylko napisał co o tym myśli. Głupoty piszesz narazie tylko ty.
"Kościół Katolicki zabrania "
Na jakiej podstawie?
"No i co obrażasz Boga nie wierzysz w niego to przynajmniej go nie obrażaj!."
Jak byś czytał uważnie to byś zobaczył że on wcale nie obrażał tej waszej wiary.
"Nie może, wszakże wg. Kościoła każdy wierząc jest apostołem i zawsze musi nieść dobrą nowinę oraz nawracać niewiernych. Teraz mówię zupełnie serio, takie coś jest w podręcznikach religii do gimnazjum. ;]"
Bo to prawda...

I z tematu sie zrobila wojna religijna...

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #93 dnia: 10 Czerwiec 2009, 21:31:20 »
Cytuj
Islam nazywa tych co nie wierza w ich religię niewiernymi a nie Kosciół Katolicki.Tu się z tobą zgodzę że każdy Katolik ma nieść dobrą nowinę.
Toć bym miał ksiązke od religii to bym ci przytoczył fragment...
Cytuj
Bo grzechem jest to że facet z facetem sie pierdoli.Kościół Katolicki zabrania tego i potepia,uznają to za grzech wiec ja też to uznaje jestem wiary Katolickiej i nic mnie nie zmusi żebym zboczył z tej ścieżki.
Mhm, powiedz mi tylko, czy w biblii było napisane, że homoseksualizm to grzech? Ja nie znam takowego fragmentu, a zdaje mi się, że zwykle mówią o tym księża, a oni nie tworzą doktryn kościoła, prawda?
Cytuj
I z tematu sie zrobila wojna religijna...
Jak "w dyskusjach teologicznych", "satanizmie", "dyskusji o komuznimie", "zażalenaich do zarządu", czy "które drzewo w Gothicu jest naładniejsze?"... Taka już nasza mentalność forumowa.

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #94 dnia: 10 Czerwiec 2009, 21:42:48 »
Mhm, powiedz mi tylko, czy w biblii było napisane, że homoseksualizm to grzech? Ja nie znam takowego fragmentu, a zdaje mi się, że zwykle mówią o tym księża, a oni nie tworzą doktryn kościoła, prawda?
Nie ale Kościół Katolicki uważa to za grzech który mozna wyleczyć bo jest to choroba.

Czemu? Przecież jak wyżej kolega napisał tego nie ma w bibli.
Ale Kościół Katolicki to potępiają.

Głupoty piszesz narazie tylko ty.
Własnie ty piszesz głupoty

Na jakiej podstawie?
Na takiej co mówi Kościół Katolicki

I z tematu sie zrobila wojna religijna...
Prawda


Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #95 dnia: 10 Czerwiec 2009, 21:45:28 »
Cytuj
Ale Kościół Katolicki to potępiają.

A jeśli kościół się myli? Bo chyba nie powiesz, że te czasy Inkwizycji, gdzie palono niewinnych ludzi na stosie, były dobre?

Cytuj
Nie ale Kościół Katolicki uważa to za grzech który mozna wyleczyć bo jest to choroba.

To nie jest choroba. To tylko inna orientacja.

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #96 dnia: 10 Czerwiec 2009, 21:49:29 »
A jeśli kościół się myli? Bo chyba nie powiesz, że te czasy Inkwizycji, gdzie palono niewinnych ludzi na stosie, były dobre
Musze przyznać że to było wariactwo

To nie jest choroba. To tylko inna orientacja.
Ja słyszałem że jest to choroba
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec 2009, 21:51:37 wysłana przez Proglan »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #97 dnia: 10 Czerwiec 2009, 21:50:31 »
Cytuj
Ale Kościół Katolicki to potępiają.
Powiedz mi tylko, czy ty wierzysz w kościół katolicki, czy tego szarego brodacza zwanego bogiem? Bo jeśli w Kościół to wtedy rozumiem twój tok myślenia, ale jeśli w boga, to sorry batory, ale nigdzie nie ma napisane, że Jezus czy ktokolwiek inny miał coś przeciwko homoseksualistom. A księża przecież nie zawsze mają rację. ;]
Cytuj
Ja słyszałem ze jest to choroba
Człowiek z tym się rodzi, niektórzy więc traktują to jako chorobę wrodzoną, inni jako inną orientację. Ja przystaję do tego drugiego.

Offline Azprime

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #98 dnia: 10 Czerwiec 2009, 21:51:46 »
[...] Ja nie mam księdza bo nie wierze w te bzdurne historyjki o bogu. [...] Bo bozia zabrania xd

Drogi Serku, ja nie mówię, że Akurat Ty próbujesz właśnie takiego człowieka udawać. Ale ten użytkownik, który napisał te bzdury, musi czuć się na prawdę pr0 elo saaaaatański. Nie chodzi mi o to, że ktoś nie wierzy w Boga. Wręcz przeciwnie, nikt tego mu nie broni. Ale on po prostu funkcjonuje na takiej podstawie: "A jebać Boga, Satan jest fajniejszy i wygyly". Takie coś nazywa się pozerstwem drogi Serku :)

Btw. Sadziu. Chciałbym Cie uświadomić że "związki" homoseksualne opierają się w 90% na seksie. Więc jak to można inaczej nazwać niż zboczeniem? Takich ludzi powinno się leczyć.

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #99 dnia: 10 Czerwiec 2009, 21:59:59 »
Powiedz mi tylko, czy ty wierzysz w kościół katolicki, czy tego szarego brodacza zwanego bogiem? Bo jeśli w Kościół to wtedy rozumiem twój tok myślenia, ale jeśli w boga, to sorry batory, ale nigdzie nie ma napisane, że Jezus czy ktokolwiek inny miał coś przeciwko homoseksualistom. A księża przecież nie zawsze mają rację. ;]

Ej no nie no teraz to przegiąłeś nazywając Boga "Szarym Brodaczem" nie wiesz jak wygląda to nie pisz głupot!.Nie zawsze księża mają racje ,ale inni duchowni mają racje Kościół Katolicki potępia homoseksualistów i ja też bo jestem wyznania Katolickiego.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #99 dnia: 10 Czerwiec 2009, 21:59:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top