Forum dyskusyjne > Dyskusje na każdy temat

Przeklinanie

<< < (9/17) > >>

Nakiel:
Moim zdaniem przeklinanie to nie jest dobry nawyk i powinno się go używać z umiarem. Ja staram się przeklinać tylko w gronie znajomych. Przekleństwa tylko zanieczyszczają nasz język, jak już się zacznie to już się nieda przestać   . Jeżeli ktoś często przeklina, to świadczy o tym, że ten ktoś nie ma kultury i jest nie wychowany. Ja sam nie często przeklinam, ale to i tak za dużo.

Vessen:
Ja osobiście uważam, że przekleństwa powinno się tępić a tych dresów   co w każdym zdaniu mówią słowo na k na h zamykać. Ja sam rzadko przeklinam jestem dość opanowany ale jak coś/ktoś mnie naprawdę wkurzy   to za siebie nie ręczę.

Orcrist:
Ja prawie nie przeklinam. Oczywiście jak mnie ktoś wkurzy to dre się, że mu zaraz wyp...  .
Ale rzadko to się zdarza. Najczęściej używam słowa "chole...".
Osobiście nie popieram przeklinania, ale nistety czasem się zdarza.  

hiena:
Ja jak pisałem dużo przeklinam i wiem że to złe ale taki nawyk... co zrobić.
Po za tym to dodaje mi otuchy i przeklinam tylko w gronie znajomych a nie przy rodzinie i przy kobietach staram się nie używać wulgaryzmów.

Mr.Snaki:
Lubie przeklinać jak się zdenerwuje lecz jeśli ktoś składa zdania z tych słow np. k**** mac ale w h**a przytuliasta  k**** pogoda ! to to potempiam ale jak komus spadnie na pupe prodziż (tak jak mI) to może przeklnąć

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej