Autor Wątek: Strzaskana dłoń  (Przeczytany 7162 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Strzaskana dłoń
« Odpowiedź #60 dnia: 09 Styczeń 2015, 14:00:49 »
Sprawa rzeczywiście była dziwna. To nie ja miałam zginąć... Dlatego goniec wyręczył się mną, skazując na pewną śmierć. Jednak poradziłam sobie a goniec zniknął. Musiał uciekać skoro posłał nieznajomą na śmierć. ÂŻyję jednak i muszę skoncentrować się na zadaniu. Iść szukać Quazana? Zasięgnąć informacji w karczmie? Na razie zdecydowała się na to drugie. Podeszła do szynkwasu wypytać o coś dyskretnie Tomiego. -Witaj - przywitała się. - Właśnie przybyłam do Atusel. Kogoś szukam. Ale możesz mi powiedzieć coś o plotkach w mieście? Może wiesz coś o orkach albo jakichś "dziwnych" organizacjach.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Strzaskana dłoń
« Odpowiedź #61 dnia: 09 Styczeń 2015, 14:09:30 »
-O organizacjach czy bandach to ja nie wiem nic panno. Natomiast orków paru poznałem, w końcu to gospoda. Przychodzi tu czasem taki jeden. Jak on się nazywał...mam to na końcu języka... Miałaś wrażenie że gospodarz udaje nieco swój brak pamięci.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Strzaskana dłoń
« Odpowiedź #61 dnia: 09 Styczeń 2015, 14:09:30 »

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Strzaskana dłoń
« Odpowiedź #62 dnia: 09 Styczeń 2015, 14:25:14 »
 -Wyduś to wreszcie...- powiedziała zniecierpliwiona. Czy oni wszyscy są w zmowie? Co się dzieje w tym mieście?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Strzaskana dłoń
« Odpowiedź #63 dnia: 09 Styczeń 2015, 14:37:13 »
-Thrak. Ale nie jest zbyt rozmowny. Ma chyba już swoje lata i ostatnie co mu zostało to hazard tutaj. Nie polecam ogółem takiego towarzystwa dla panny.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Strzaskana dłoń
« Odpowiedź #64 dnia: 10 Styczeń 2015, 10:33:05 »
-A może są tu jakieś jaszczury? Mówiono mi, żebym trzymała się od nich z daleka. Jakbym wiedziała gdzie są to byłoby mi łatwiej. A teraz boję się chodzić uliczkami, bo za rogiem może czaić się właśnie jaszczur. Musiałam trochę skłamać... W końcu muszę wiedzieć gdzie może być Quazan.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Strzaskana dłoń
« Odpowiedź #65 dnia: 10 Styczeń 2015, 17:53:46 »
-Jaszczurów ci u nas mało. - powiedział karczmarz. Nachylił się nieco do kobiety. -Ale niech panna uważa w porcie. Kręci się tam czasem jeden. Pewno z jakimiś piratami czy innym tałatajstwem się układa. Ciemne typy, mówię pani. Trzeba trzymać się z daleka.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Strzaskana dłoń
« Odpowiedź #66 dnia: 10 Styczeń 2015, 18:58:00 »
-Dziękuję za radę- Armin usmiechnęła się -Raczej goniec nie przyjdzie, więc ja już sobie pójdę. Do widzenia.
Maurenka skierowała się w stronę wyjścia. W karczmie cały czas był jazgot i pełno ludzi lecz gdy wyszła gwar ustał. Jestem teraz w porcie, więc może nie będzie trudno znależć Quazana... Pójdę rozejrzeć się przy zacumowanych statkach.Czarnoskóra wyszła z karczmy i poszła tam gdzie zamierzała.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Strzaskana dłoń
« Odpowiedź #67 dnia: 10 Styczeń 2015, 19:57:53 »
Od kiedy mgła zniknęła, życie wróciło do portu. Statki znów mogły wyruszać i kontaktować się z innymi miastami. Rzecz jasna wojna na kontynencie wciąż to jakoś ograniczała, lecz każdy miał swoje sposoby. Do tych najsprytniejszych należeli zapewne handlarze i piraci. Pierwszych można było spotkać niemal na każdy kroku. Znalezienie drugich mogło być już odrobinę cięższe. Kiedy znalazłaś się bezpośrednio w okolicach portu, zaczęłaś się zastanawiać jak do nich dotrzeć.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Strzaskana dłoń
« Odpowiedź #68 dnia: 11 Styczeń 2015, 12:00:00 »
Armin przystanęła na chwilę i zaczęła rozmyślać. Najpierw przejdę się po ulicy i poobserwuję statki. Będzie dobrze, jeśli znajdę coś przykuwającego uwagę, na przykład jaszczura. Podobno swój pozna swego, więc jeżeli jest on zamieszany w jakąś grubszą aferę i zabija ludzi to coś nas łączy... Myślę, że wkrótce go znajdę. W końcu przebyłam długą drogę i nie może mi się nie udać! Maurenka zaczęła iść wzdłuż uliczki, cały czas uważnie się przyglądała praktycznie wszystkiemu.
« Ostatnia zmiana: 11 Styczeń 2015, 12:02:22 wysłana przez Armin »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Strzaskana dłoń
« Odpowiedź #69 dnia: 11 Styczeń 2015, 15:32:42 »
Z początku nic konkretnego nie rzucało ci się w oczy. Jednak później dostrzegłaś dwójkę mężczyzn, którzy próbowali w porcie sprzedać swój towar. Pomimo wszelkich pochwał jakimi okraszali swoje przedmioty to i tak jakoś ciężko było znaleźć im kupców.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Strzaskana dłoń
« Odpowiedź #70 dnia: 11 Styczeń 2015, 21:01:11 »
Armin postanowiła bliżej przyjrzeć się handlarzom oraz towarom,  więc podeszła do nich.
-Przepraszam bardzo, ale widzę, że panowie mają do zaoferowania coś ciekawego. Może byłabym zainteresowana kupnem tych rzeczy. Jeśli połkną haczyk to wypytam ich o Quazana. Znają to miejsce, więc nie powinno być żadnego problemu.
« Ostatnia zmiana: 11 Styczeń 2015, 21:03:58 wysłana przez Armin »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Strzaskana dłoń
« Odpowiedź #71 dnia: 11 Styczeń 2015, 22:27:55 »
-O, widzę że pani zna się na porządnym towarze. Mamy trochę pięknej zastawy, cała srebrna. Ale znajdą się też kryształowe kielichy. Prawdziwy górski kryształ. No a jeśli chce pani, żeby koleżanki poumierały z zazdrości to mamy wspaniały naszyjnik z pereł! Prawdziwa okazja!

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Strzaskana dłoń
« Odpowiedź #72 dnia: 12 Styczeń 2015, 16:13:28 »
-Faktycznie te rzeczy są piękne, ale ja szukam czegoś "specjalnego'". - mówiąc to uśmiechnęła się i delikatnie puściła oczko do handlarzy. -Mam nadzieję, że panowie wiedzą o co mi chodzi.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Strzaskana dłoń
« Odpowiedź #73 dnia: 12 Styczeń 2015, 16:56:02 »
-A to jeszcze można wiedzieć do czego konkretnego? Jakiej natury to jest potrzeba?

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Strzaskana dłoń
« Odpowiedź #74 dnia: 12 Styczeń 2015, 20:19:26 »
Armin szybko musiała pomyśleć co powie. Zrobiła zdziwiony wyraz twarzy i zaczęła grać.
-To wy nie jesteście od szefa? Powiedzieli mi, że ktoś mnie poprowadzi do zielonego... Musiałam udać lekkie zmieszanie, ale w prawdzie nie wiedziałam co zrobić, jeśli w to nie uwierzą.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Strzaskana dłoń
« Odpowiedź #75 dnia: 12 Styczeń 2015, 23:07:36 »
//: Nikt nie mówił że Qazan jest ich szefem, tylko że z nimi handluje :P

-My mielibyśmy pracować dla jakiegoś jaszczura? Jesteśmy ludźmi, ponad takimi jak on. Nie obrażaj nas panno. Ty my sprzedajemy towar jemu, a nie on nam. Zresztą kto by chciał kupować rzeczy z tej jego zatęchłej nory na obrzeżach miasta...Prawdziwe cacka są tutaj, prosto z portu!

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Strzaskana dłoń
« Odpowiedź #76 dnia: 13 Styczeń 2015, 17:25:53 »
-Nie chciałam panów urazić! - kobieta lekko się wycofała -Zastanowię się nad tymi pięknymi rzeczami i może przyjdę po nie jutro. Czarnoskóra uśmiechnęła się, obróciła i poszła dalej ulicą. Teraz wiedziała, że ma szukać Quazana na obrzeżach miasta. Wyruszyła więc i oglądała się za "zatęchłą norą".

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Strzaskana dłoń
« Odpowiedź #77 dnia: 13 Styczeń 2015, 20:43:59 »
W Atusel ruch działał w obie strony. Było zarówno mnóstwo ludzi przybywających do miasta, jak i tych odjeżdżających. Samotnej kobiecie ciężko było się poruszać w tym całym tłumie, ale jednak jakoś udało ci się dotrzeć do bram.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Strzaskana dłoń
« Odpowiedź #78 dnia: 14 Styczeń 2015, 14:49:55 »
Armin przystanęła przy bramie. Zaczęła przypatrywać się w ciemnych i lekko mrocznych zakamarkach. Zwracała uwagę na prawie wszystko co sie rusza. Cały czas miała oczy dookoła głowy. Miała nadzieję, że wkrótce znajdzie jaszczura, się z nim rozprawi i zakończy swoja misję.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Strzaskana dłoń
« Odpowiedź #79 dnia: 14 Styczeń 2015, 22:40:24 »
//: Przez obrzeża miałem na myśli, że poza bramami/murami miasta :P

Forum Tawerny Gothic

Odp: Strzaskana dłoń
« Odpowiedź #79 dnia: 14 Styczeń 2015, 22:40:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top