Tereny Valfden > Dział Wypraw
Test kruka #14
Croy:
Cory spodziewał się tego co prawdopodobnie właśnie się dzieje. Egor zapewne wrócił po swoje dzieci i próbuje z nimi uciec przez okno. Wciąż z mieczem w ręku wybiegł na podwórko by sprawdzić swoją teorię.
Canis:
Zobaczyłeś, jak od okna uciekają dzieci. Okrążają dom i biegną na drugą stronę, zapewne do matki. W oknie nie zauważyłeś nikogo, gdy spojrzałeś w okno i nasłuchiwałeś usłyszałeś przesuwanie drewna o drewno, dostrzegłeś, ze zastawia okno szafą. jedyną drogą wyjścia i wejścia do pokoju zostały drzwi do pokoju dzieci.
Croy:
Zadziałał instynktownie. Pobiegł sprintem z powrotem do domu. Zatrzymał się przed drzwiami i rozglądnął się w sytuacji.
Canis:
drzwi były zamknięte do obu pokojów. W domu panowała pełna cisza. Hałasy dobiegały z zewnątrz, wołała kobieta a dzieci płakały.
- Ratunku! Włamywacz! Straże!
Croy:
Nacisnął klamkę od drzwi
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej