Tereny Valfden > Dział Wypraw
Test kruka #14
Canis:
Wyciąganie miecza z pochwy wydało charakterystyczny odgłos dla swojego działania.
- Mirka, jesteś w jadalni? - Zapytał głos za otwartych drzwi.
- Nie, przecież dziergam. - Od razu odpowiedziała kobieta z pokoju.
Usłyszałeś hałas przewracanego wiadra i drzwi się zatrzasnęły z hukiem.
- Uciekaj! Straże!
Croy:
-Nie mądrze było zostawiać tu swoją rodzinę! -krzyknął w ślad za mężczyzną, mając nadzieję że to usłyszy
Głupi błąd narobił mu tyle problemów. Nie czekają wypadł z korytarza i rozglądnął się, po czym wbiegł do pokoju "Mirki". Złapał kobietę za włosy i przyłożył jej stal do gardła. Zaciągnął ją do pokoju w którym powinny znajdować się dzieci Egora i rzucił ją na podłogę.
-Daje Ci kilka sekund Egor! Wracaj tu po cichu albo nigdy, NIGDY nie zobaczysz już swojej rodziny ÂŻYWEJ! -przyłożył czubek broni do klatki piersiowej Mirki
Canis:
//Przecież mówiłem, byś akcje ciągnął powoli i niewielkimi krokami, a ty swoje.
Mirki w pokoju nie było gdy wpadłeś do pokoju. Wyskoczyła przez okno, była na zewnątrz i krzyczała, wołała straże.
- Pomocy! Złodziej! Straże!
Croy:
Sytuacja komplikowała się. Cory wybiegł na zewnątrz i rozejrzał się w poszukiwaniu Egora.
Canis:
Drzwi od pokoju, zatrzasnęły się z gromkim hukiem. Usłyszałeś tłuczenie szkła za zamkniętymi drzwiami.
//Jeżeli opiszesz wtargnięcie do pokoju, to nie opisuj wydarzeń wewnątrz, tylko swoje działania jakie chcesz wykonać bez efektów.
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej