Autor Wątek: Odp: II wyprawa na wyspę Goofy'ego  (Przeczytany 12054 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: II wyprawa na wyspę Goofy'ego
« Odpowiedź #80 dnia: 09 Sierpień 2009, 09:58:33 »
Wampir powili wszedł w utworzony portal...

Canis

  • Gość
Odp: II wyprawa na wyspę Goofy'ego
« Odpowiedź #81 dnia: 09 Sierpień 2009, 10:12:04 »
obaczyłeś, że upłynnione srebro zawieszone w pionowej tafli omija twoje ciało, pozwalając ci przejść...

przeszedłeś... stanąłeś w prostokątnym dużym pomieszczeniu, pustym, na środku widziałeś zaczynające się kamienne schody prowadzące spiralą w górę...

Forum Tawerny Gothic

Odp: II wyprawa na wyspę Goofy'ego
« Odpowiedź #81 dnia: 09 Sierpień 2009, 10:12:04 »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: II wyprawa na wyspę Goofy'ego
« Odpowiedź #82 dnia: 09 Sierpień 2009, 10:24:05 »
Wyostrzyłem zmysły, abym mógł być przygotowany na każde zdarzenie. Ruszyłem schodami w górę...

Canis

  • Gość
Odp: II wyprawa na wyspę Goofy'ego
« Odpowiedź #83 dnia: 09 Sierpień 2009, 10:49:34 »
Poszedłeś schodami na górę, gdy doszedłeś już na poziom we wieży, usłyszałeś, świst w powietrzu, jak gdyby ktoś zwinnie poruszał się latając. zobaczyłeś Rawida, latającego sobie bez celu po sali, najwyraźniej sprawiało mu to przyjemność.


Nazwa:

Rawid

Opis:
Rawidy to istoty będące ucieleśnieniem dobrej, pozytywnej energii. Potrafią samym swoim dotykiem ożywiać przedmioty, dotykiem również przekazują pozytywną energię. Stwór ma długie wężowate ciało, ciągnące się za nim, gdy szybuje w powietrzu. Posiada tylko jedną, zakończoną pazurami łapę w pobliżu głowy. Rawidy nie występują naturalnie w naszym świecie, powstają w wyniku zachwiania dobrą energią, przerwania ich bytu niematerialnego. Gdy umiera zmienia się w czystą energię i wraca do świata niematerialnego.

Walka:
Rawidy walczą jedynie w samo obronie, albo w ochronie czegoś o co je poproszono. Nie należą do istot szczególnie potężnych, lecz sieją spustoszenie w szeregach postaci nieumarłych (nawet bezcielesnych) i przeklętych (jak wampiry, adepci nekromancji etc.).

Ataki:
Uderzenie pozytywnej energii – Rawid może poprzez atak dotykowy, uderzenie pazurami, albo ogonem nasączyć ofiarę pozytywną energią. ÂŻywe istoty czują tylko nieprzyjemne mrowienie, a nieumarli i przeklęci otrzymują duże obrażenia.

Ożywienie przedmiotu – Stworzenie to potrafi swoim dotykiem ożywiać przedmioty, te z kolei obierają sobie za cel ochranianie swojego ożywiciela, barykadują drogi przeciwnikom, czy uderzają w nich swoimi ciałami.

Latanie – Rawid potrafi doskonale latać, jeżeli z jakiś przyczyn straci moc, to wije się jak wąż.

Atrybuty:
+ poprawione zauważanie
+ wyostrzenie zmysłów
+ poprawiona zwinność
+ latanie

Trofea:
brak

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: II wyprawa na wyspę Goofy'ego
« Odpowiedź #84 dnia: 09 Sierpień 2009, 13:33:13 »
- Dobra i szlachetna energia jest w tej komnacie. A dobro to rzecz najszlachetniejsza. Witaj, Rawidzie!

Canis

  • Gość
Odp: II wyprawa na wyspę Goofy'ego
« Odpowiedź #85 dnia: 09 Sierpień 2009, 13:41:23 »
Rawid podleciał do ciebie i zaczął okrążać ciebie, zauważyłeś, że nie zamierza ciebie dotykać, by nie zranić, bardziej by się pobawić... zauważyłeś, ze nęcąco macha łapą i zadowoloną minę miał.

Po chwili machnął lekko ręką i pojawiły się srebrzyste napisy na ścianie.

Witaj! nikt mnie nie odwiedzał... miło tutaj prawda? Co ciebie tutaj sprowadza? Pobawimy się?

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: II wyprawa na wyspę Goofy'ego
« Odpowiedź #86 dnia: 09 Sierpień 2009, 14:17:20 »
- Tutaj jest... Jak u druidów u których przesiedział prawie rok. Cisza, spokój. Wszędzie czuć dobą i pozytywną energię. Nawet ja to odczuwam, chociaż i tak pewnie juz wiesz kim jestem i jaka jest moja natura. Słyszysz moje myśli?

Canis

  • Gość
Odp: II wyprawa na wyspę Goofy'ego
« Odpowiedź #87 dnia: 09 Sierpień 2009, 14:24:10 »
ponownie ręką machnął... i pojawił się ponownie srebrny napis.

Czy słyszę, czy nie, nieważne, ważne, że wiem, że mój dotyk mógłby nie być dla ciebie dobry w skutkach, że jesteś tu w jakimś konkretnym celu i raczej bawić się ze mną nie będziesz chciał...

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: II wyprawa na wyspę Goofy'ego
« Odpowiedź #88 dnia: 09 Sierpień 2009, 14:46:09 »
- ÂŹle mnie zrozumiałeś przyjacielu... Chcę się z tobą bawić, ale muszę się przemienić w nietoperza. Nie wiem, czy będziesz wtedy słyszeć moje myśli.. Czy będziemy mogli się spokojnie porozumiewać.

Canis

  • Gość
Odp: II wyprawa na wyspę Goofy'ego
« Odpowiedź #89 dnia: 09 Sierpień 2009, 15:04:17 »
zabłysnęła ponownie srebrny napis.

Oczywiście tak!

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: II wyprawa na wyspę Goofy'ego
« Odpowiedź #90 dnia: 09 Sierpień 2009, 15:25:57 »
zabłysnęła ponownie srebrny napis.
Oczywiście tak!
Ten napis nie jest srebrny, daltonisto :(

Gunses stał się nietoperzem i zaczął latać razem z smokopodobnym stworkiem.
- Wiesz... Mój przyjaciel, Mag, chce schować na twej wyspie swój skarb! Tylko ciiichosza, nikt o tym nie może wiedzieć! to tajemnica - myślał Wampirek - Bo wiesz... Ten skarb jest bardzo ważny dla niego i trzeba go pilnie strzec. Mój przyjaciel chciałby, żeby te wierze strzegły wyspy i jego skarbu! To bardzo tajna misja! Szuka również dobrych istot, które pomogą mu twym zadaniu! Ja sam się zgłosiłem, ze mu pomogę wszystko przygotować... A ta wieża też by się przydała... kto mógłby podjąć się pilnowania tejże wieży? Nie wiesz może?

Przemiana w nietoperza
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień 2009, 15:31:12 wysłana przez Gunses »

Canis

  • Gość
Odp: II wyprawa na wyspę Goofy'ego
« Odpowiedź #91 dnia: 09 Sierpień 2009, 15:51:36 »
Ponownie na ścianie rozbłysło srebrny napis.

Miło mi się lata z tobą... ale jak mam tobie, czy wam pomóc, to bądź ze mną szczery... bo ja wiem co się dzieje na wyspie, bądź szczery...

Po czym dalej radośnie zaczął latać po pomieszczeniu...

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: II wyprawa na wyspę Goofy'ego
« Odpowiedź #92 dnia: 09 Sierpień 2009, 16:05:57 »
- Mój przyjaciel Mag, jest Liszem. Jego skarb, to jego serce. Chce ukryć je na tej wyspie, zabezpieczać tymi pięcioma wieżami jako pięcioma filarami. Na każdej z wieży chce aby był jeden strażnik. Tutaj na przykład Ty. Chce aby w razie czego, takowi strażnicy ostrzegli go przed nadchodzącym niebezpieczeństwem. Jest on Liszem. Jako Adept stał się istotą przeklętą, ale nie chce zabijąc więcej niż jest to mu potrzebne - Wampira zatrzymał sie, zawisł przed smoczkiem. Zaczął mówić tak, jak już dawno do nikogo nie mówił. Szczerze - Uwierz mi, ja nie kłamię. Nie chcę, żeby stało się Ci coś złego. Ta wsypa ma już dość zła. Potrzeba jej takiego dobrego stworzenia jakim jesteś Ty. Ty jesteś nadzieją, bo nadzieją jest dobro...

Canis

  • Gość
Odp: II wyprawa na wyspę Goofy'ego
« Odpowiedź #93 dnia: 09 Sierpień 2009, 16:14:22 »
Ciekawe słowa z ust wampira. oczywiście, pomogę, aby nic złego żywym się już tu nie działo, on już dość wymordował, swoją drogą z szamanem są siebie warci pod tym względem. Jeśli wyczuje zagrożenie, to i z wieży do katakumb zejdę...

Napisał ręką Rawid, po czym lekko kiwnął głową i zaczął sam figlarnie poruszać się w powietrzu co mu najwyraźniej wielką radość sprawiało...

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: II wyprawa na wyspę Goofy'ego
« Odpowiedź #94 dnia: 09 Sierpień 2009, 16:51:30 »
Gunses zawirował, wykonał szybkie piruety, kółka, zygzaczki w powietrzu. Chciał aby smoczek był szczęśliwy, w końcu mało kto go odwiedza. wampir przyspieszał, zmieniał kierunki, pikował, to znów wzlatywał w górę... Po jakimś czasie przestał.
- Miło mi było, ale mam dużo do roboty jeszcze. Trzeba pomóc przyjacielowi. Mam nadzieję, że cię nie zanudziłem?

Canis

  • Gość
Odp: II wyprawa na wyspę Goofy'ego
« Odpowiedź #95 dnia: 09 Sierpień 2009, 16:59:01 »
Było miło!

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: II wyprawa na wyspę Goofy'ego
« Odpowiedź #96 dnia: 09 Sierpień 2009, 17:39:59 »
- Bywaj więc - pomyślał Nietoperz. Wzbił się jeszcze wyżej, ku ostatniemu, ja i w poprzedniej, piętru wieży...
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień 2009, 17:58:10 wysłana przez Gunses »

Canis

  • Gość
Odp: II wyprawa na wyspę Goofy'ego
« Odpowiedź #97 dnia: 09 Sierpień 2009, 18:04:48 »
gdy się zbliżyłeś zobaczyłeś również prostokątne przejście, jak przy wejściu, gdy się przybliżyłeś zobaczyłeś, że to przejście i tym razem zmieniło się w taflę płynnego srebra...

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: II wyprawa na wyspę Goofy'ego
« Odpowiedź #98 dnia: 09 Sierpień 2009, 18:10:50 »
Przeleciałem je...

Canis

  • Gość
Odp: II wyprawa na wyspę Goofy'ego
« Odpowiedź #99 dnia: 09 Sierpień 2009, 18:32:22 »
Po drugiej stronie ujrzałeś stojącą srebrną dużą misę, najprawdopodobniej po to by rozpalać na niej ogień, poza tym w rogu znalazłeś słoi, dziwnie jakby pusty.

Forum Tawerny Gothic

Odp: II wyprawa na wyspę Goofy'ego
« Odpowiedź #99 dnia: 09 Sierpień 2009, 18:32:22 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top