Tereny Valfden > Dział Wypraw

Wojna z Meanebem - posterunek Atusel

<< < (32/84) > >>

Devristus Morii:
- Zabiorę Geoborena.
Dev podszedł do niego złapał do za ramię i teleportował się do okopów. Teleportował się pomiędzy Isa a Canisa. Położył Geoborea i rzekł:
- Leż tutaj. Canisie jestem tutaj.

Anv:
Nie czekając chwili dłużej Anv wpadł do jednego z domów, nie zdążył nawet zauważyć czy ktoś  juz tam jest, chciał ie tylko schronić.

Rakbar Nasard:
MeGiddo oberwał koleiny raz, ponieważ nie zdążył się schować. Strzała wbiła mu się w łydkę. Wyciągnął ją (hard ciała, odporność na ból), a następnie jak najszybciej wskoczył do najbliższej chałupy.
- Cholera, mam już 2 rany...
Oparł sie o ścianę i czekał aż atak ustanie.

Amonef:
-Czy ktoś może nas teleportować??!!-Krzyknął Vesmir na cały głos w nadzieji że przybędzie jakiś mag aby zabrał ich w bezpieczne miejsce.

Baś-ka:
Rahtar ryknął na cały głos:
- Niech ktoś nas stąd teleportuje!!! - Dach był z drewna więc mógł spłonąć w każdej chwili. Miał nadzieję że ktoś go usłyszy i teleportuje z tej śmiertelnej pułapki.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej