Strefa dyskusji > Dyskusja o grach studia Piranha Bytes

Khorinis vs. najemnicy

<< < (23/25) > >>

Dzid:

--- Cytat: Foltest ---Gdyby paladyni wiedzieli, a napewnoby wiedzieli, przygotowali by miasto do obrony żywność by uzbierali, więc oblężenie mogło by trwać wiele lat, najemnicy nie posiadają sprzętu oblężniczego przez co atak jest dla nich trudniejszy, od strony moża zaatakować nie mają szans, nie mają miejsca do budowy statków, a w Gildii Złodziei jest raptem z 5 osób, więc nic nie wskurają.
Dobrze ale ty wymieniłeś najlepszych wojowników od strony najemników. W khorinis jest Wulfgar, Lord Hagen i Andre, Parcival, Orik, Garond, i cały zamek w Górniczej Dolinie wypełniny żołnierzami króla. Więc drogi Panie Mroku Najemnicy NIE mają szans, Magowie Ognia jako słudzy Innosa także wsparliby wojowników pana.
--- Koniec cytatu ---
A skąd mieli by wiedzieć?
Poza tym zapasy już się kończą w mieście, a ci z górniczej doliny by nie przyszli, magowie patrzą się obojętnie na rozwój sytuacji.  (tak czytałem)
A gdyby tak wpuścić przed zamknięciem miasta kilku najemników przebranych za kogo innego, który by w nocy pootwierał bramy?

I wtedy żeś
                                                                                          Teoretycznie...

--- Cytat: Foltest ---Fakt ich moc tkwi w runach, ale są w końcu wojownikami Innosa, w każdej chwili mogą wysłać po wsparcie ze Stolicy.
--- Koniec cytatu ---
Wsparcie płynęło byt sporo czasu, za długo :/

Pan Mroku:

--- Cytat: Foltest ---Gdyby paladyni wiedzieli, a napewnoby wiedzieli, przygotowali by miasto do obrony żywność by uzbierali, więc oblężenie mogło by trwać wiele lat, najemnicy nie posiadają sprzętu oblężniczego przez co atak jest dla nich trudniejszy, od strony moża zaatakować nie mają szans, nie mają miejsca do budowy statków, a w Gildii Złodziei jest raptem z 5 osób, więc nic nie wskurają.
Dobrze ale ty wymieniłeś najlepszych wojowników od strony najemników. W khorinis jest Wulfgar, Lord Hagen i Andre, Parcival, Orik, Garond, i cały zamek w Górniczej Dolinie wypełniny żołnierzami króla. Więc drogi Panie Mroku Najemnicy NIE mają szans, Magowie Ognia jako słudzy Innosa także wsparliby wojowników pana.
--- Koniec cytatu ---

A co Lee jest taki glupi i wezmie komorke Samsung i zadzwoni do Hagena i powie tak ,,Siema brachu!Mozemy was zaatakowac?,,
Przeciez nigdy miasto nie zamyka bram!A gdybys dokladnie przeczytal bys wiedizla ze by wprowadzali przebranych ludzi i już by byli w miescie!Zywnosci brak miastu.Zwlaszcza jakby najemnicy podbili wszystko oprócz gornego do paladyni by tam zdychali z glodu.Wulfgar jest slabym wojownikiem a Lee albo Gorn poradza sobie a jak nie wiezysz to sami z Andre albo Hagenem.Parcival,Orik i Garond są w GD!!!Ludzie!!Przeciez s aoblegani przez orkow a nie wiadomo czy hagen wrocil z wyprawy!!!A jak wrocil to z paroma ludzmi!Magowie najwyzej by mogli przeslac im trochę wina czlowieku!!!Magow jest paru i oni się wogole nie rusza!!!Daron jest ale co wskora jak w nocy podejda do lozka i wbija mu miecz?

Foltest:
Fakt Dzidzie, brak mi już argumentów.

Robben:
Najemnicy by dużo nie zdziałali. Paladynów jest znacznie więcej, w dodatku są oni lepiej wyszkoleni niż najemnicy, posługują się magią i mają lepsze zbroje oraz broń. Napewno też, w walkę pomiędzy Najemnikami a Paladynami wtrąciliby się również, straże i pozostali mieszkańcy Khorinis (przynajmniej niektórzy) i to zdecydowałoby, o zwycięstwie Khorinis nad Najemnikami.
Wszyscy Najemnicy zostaliby zabici a Paladynów, Strażników, czy zwykłych obywateli, byłoby jedynie kilka trupów.

Bloodwayne:
Oto moja odpowiedz
1-Gdyby spali-no cóż chyba jakieś straże są na noc.ÂŁatwo by było pobudzić  wszystkich-a w porcie paladyni nie spią!

2-Bandycie na pomoc najeminkom-watpie.Magowie także wątpie zeby sie przylaczyli do nich.moze sentyment ze Nowego obozu ale raczej nie.Farmerzy zas woleli by sie trzymac z daleka od wojny z 'ludzmi'krola

3-Lee-nie zaatakowałby Khorinis-on czeka az paladyni pojda do gd-wtedy sie po cichu wkradnie
A zbroje lowcow smokow przywdziewaja tylko łowcy smoków.Typu Hokurn,Biff itd.Nie robi sie ich hurtowo gdyz są za drogie(20 tys u benneta w 5 rozdizale)

4-Bennet wykuwa bron..Hmm moze by ich wykul sporo no ale paladyni mają broni na stanie więcej od najemnikówFarmerzy,bandyci..dostali by zbroje..-.

5-Paladyni malo wyszkoleni-PALADYNI TO ELITA! wśrod strazy i rycerzy.Mją znakomitych nauczycieli-gririon,albrecht itd

6-ÂŁocy smokow maja lepsze zbroje-moze i maja ale najemincy i lowcy smokow to inna bajka.Najemnicy pracuja dla onara.A lowcy smokow-biegaja po gd za smokami na czele ze zbuntowanym sylviem!

7-Lares i Matteo by pomogli-ich pomoc malo by sie przydala.Laresa zaraz by zadźgali w porcie a Matteo obwial by sie o przyszlosc handlarza i zaprszetal by walki

8-Lee general zawsze ma plan-to co w punkcie o lee

9-Asy jak lee,Torlof...
Sylvio raczej by ramie w ramie z Lee nie walczyl.Ale miasto takze ma asy:Wulfgar,Andre,Hagen-paladyni z imieniami,vatras,mistrzowie

10-Najemnikow jest wiecej-tu bym sie sprzeczal jakby wziasc wszystkich z portu,ze statku i gornego miasto to palkow wyszlo by 2 razy wiecej

11-magowie ognia nie przyjda-ich pomoc bylaby zbedna

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej