Autor Wątek: Gothic 4 - Jaki będzie?  (Przeczytany 41215 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MattiRosik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Gothic 4 - Jaki będzie?
« Odpowiedź #80 dnia: 07 Listopad 2007, 14:35:07 »
Ja tak sobie myślałem, że Bezia nie będzie ale bohaterem będzie ktoś z jego potomków. Jakiś młody książe ląduje na Wyspach Południowych i musi przeżyć aby powrócić do domu.
Po drodze spotyka nowych przyjaciół i takie tam.

Cytat: Arthas95
inny bohater

Co? Nie nie nie nie nie, mi się to nie podoba.Tak się do beziego przyzwyczaiłem, że normalnie musi on tam występować. Poprostu nie jestem za tym, ale dali by beziemu imię (chociaż tego to też nie popieram) Marvin. Hahaha!!! Od Marvin mode i już. Jak się kończy G3? Słyszałem, że się zabija Xardka <Płacze>. Historia Gothica kończy się w G3 (przynajmniej moim zdaniem). Więc to jest robienie gry na siłę <Ociera nos i oczy chusteczką>. Dlaczego nie będzie beziego? Jak kopnął w kalendarz, to niech będzie bezi ożywieniec i po kłopocie ;-) .
<ÂŚmieje się przez łzy>.

Ale może też być tak że ze wschodu napada na Myrthanę wróg. Bezio ginie w walce ale Magowie Ognia przywracają go do życia na wyspie Khorinis (jak Xardas w G2). Nasz bohater przeżywa to samo co w G2. Wiele zapomniał i stracił siłę ale udaje mu się powrócić do poprzedniego stanu. W połowie powraca na kontynent. Wróg zajął ważniejsze ośrodki w królestwie itd.

Tak głównie tak piszę bo chciałbym by pojawiła się Khorinis wraz z Górniczą Doliną i Jarkendarem.
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad 2007, 14:43:16 wysłana przez MattiRosik »

Offline diego16

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic 4 - Jaki będzie?
« Odpowiedź #81 dnia: 20 Listopad 2007, 14:10:51 »
Gothic bez Beziminnego, coś mi się wydaje że to bedzie jakaś kaszana, Przeciesz nasz bezimienny bohater jest historią Gothica i niemoże go zabraknąć dalszej części. Jeżeli niebędzie Bezimiennego to mogę się załorzyć że gra straci wielu graczy w polsce, a co za tym idzie , studio i wydawcy mniej przez to zarobią i bardzo dobrze, po co psuć coś czego się nawet niezaczeło jeżeli to będzę ostatnia część to chciałbym ją przejść razem z moim bohaterm, Wy pewnie też tak uważcie.


Pzodro: diego16



No dobra dajmy że beziego W G4 niebędzie , to kto mógł by godnie zastępowac naszego bohatera ?

Forum Tawerny Gothic

Gothic 4 - Jaki będzie?
« Odpowiedź #81 dnia: 20 Listopad 2007, 14:10:51 »

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Gothic 4 - Jaki będzie?
« Odpowiedź #82 dnia: 20 Listopad 2007, 16:40:15 »
Aż żal dupę ściska jak czytam wypowiedzi co niektórych osób. Wy się zakochaliście w bezim?? Co wy ludzie, idźcie do lekarza,bo to początki gejostwa. Połowa postów z tego tematu jest pisana na siłę przez dzieci co nie wiedzą co to gra. Jest to żałosne. Patrzyłem w wielu translatorach i tłumaczyłem słowa: Gothci I brzimienny i żadne nie znaczyło siebie nawzajem. Więc nie wiem, o co wam do cholery chodzi. Ja na ten przykład cieszę się, że koniec z tym Bezimiennym... W ogóle co to za imie? Nowa postać będzie napewno krokiem w przód, weźmy np. serię wspaniałych gier pod tytułem Grand Theft Auto. W każdej części mamy nowe postacie. Jestem pewien, że ta gra była by klęską, gdyby w każdej odsłonie mieli tego samego bohatera. By już nie było fabuły, odkrywania przeszłości postaci, którą gracz tak lubi. Bezimienny już " zgnił ", wiemy o nim prawie wszystko i co? Niby cały G4 będzie się opierał na dowiadywaniu się jak ma na imię? Przecież to śmieszne! Mam nadzieję, że coś do Was dotarło, i przestaniecie budować ołtarzyki w swoich domach dla Bez'a. Może ta wypowiedź jest trochę przesadzona, ale napewno do was dotrze... -.-


Offline Ingvar114

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Gothic 4 - Jaki będzie?
« Odpowiedź #83 dnia: 20 Listopad 2007, 18:35:54 »
Cóż, bez Bezimiennego to już nie będzie tem sam Gothic. Bo wg mnie G3 zakończył się dobrze, głowny wątek kończy się jak Bezimienny przechodzi z Xardasem przez portal do niezbadanych krain i wszyscy są zadowoleni...
Wogóle co to ma być "inny bohater"? To chyba jakieś nieporozumienie. Jedyna pozytywna myśl jaka nasuwa mi się pod nazwę "inny bohater" to to że będziemy mogli się wcielić w któregoś ze starych przyjaciół (Diego, Gorn, Lee, Milten, Lester itp.)

Offline Xam

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Gothic 4 - Jaki będzie?
« Odpowiedź #84 dnia: 21 Listopad 2007, 13:02:15 »
Tu jest troche informacji dotyczacych G4:
http://www.gaminator.pl/newsy/zapowiedz/21...CFQ5lQgod4wXoLw

No niestety to juz nie bedzie ta sama gra. G3 juz nieco odbiegala od legendy G1 i G2. Sam poczatkowo myslalem ze G4 bedzie toczyl sie w Nieznanych Krainych, o ktorych wspominal Xardas i ktore sa zaznaczone na mapie Gothica. Ale jak widac autorom Bezi juz sie znudzil...

Offline Kurgan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic 4 - Jaki będzie?
« Odpowiedź #85 dnia: 02 Grudzień 2007, 15:12:46 »
Gothic 3 niestety nie był tak dobry jak 1 i 2. Moim zdaniem czwórka to powinien być mocno zmodyfikowany gothic 1 (najlepsza część). Czyli żeby nie było tak łatwo i więcej ciekawych questów a nie idz, zabij.

Offline Vigo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic 4 - Jaki będzie?
« Odpowiedź #86 dnia: 02 Grudzień 2007, 21:18:15 »
Ostatnio portal Miasto Gier dodał galerię 4 fotek do Gothic 4 Genesis. Fotki są pod tym adresem .  Jeśli są to fotki z gry to na rewolucję graficzną się niezanosi (no cóż przecież to niejest nowy silnik graficzny)
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień 2007, 21:21:06 wysłana przez Vigo »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Gothic 4 - Jaki będzie?
« Odpowiedź #87 dnia: 05 Grudzień 2007, 20:55:42 »
Z tych fotek ( Jeżeli to na prawdę z G4) wydaje mi się, że on jest coś robiony na krój Morowinda (czy jak sie t pisze?) Nigdy nie lubiłem Moro.. a coś mi sie zdaje ze te foty wydają się zbliżone do Morowinda... Zresztą przypomnijmy sobie grafikę z G1 nie było to nic wielkiego ale oddawało klimat całej grze... teraz to już nie powinno nazywać się Gothic! Bo szykuje się gra całkowicie inna wiec po co nazwa kojarząca się z trylogią Gothic? ...

PzDr

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Gothic 4 - Jaki będzie?
« Odpowiedź #88 dnia: 05 Grudzień 2007, 21:51:55 »
Jak mówili, tak zrobili. Mamy nasz mroczniejszy klimat, zresztą moim zdaniem to mogą być screeny z G4, gdyż można poznać po ogólnym charakterze budowli i postaci,.  Widać ciutek, że wzorują się na postaciach z G3. Cóż, mam nadzieję, że nie tylko grafika będzie dobra. Zapewne zmieni się ona jeszcze, tak jak było w przypadku G3, ale miejmy nadzieję, że nie na gorszą. Przydałoby się również, by ta grafika szła z wyobrażalnymi wymaganiami, a nie jakimiś z piekła rodem.

Cytuj
No fajnie, czwórka już wychodzi a ja nawet w 3 nie zaczołem grać evilmad.gif No cóż moim zdaniem G4 chyba bedzie do dupy bo ten cały spellbound jest jakiś no może nie kijowy bo słyszałem to chicago i desperado i tą nazwę spellbound też ale ich gry nie są RPGAMI !!!!! To już totalnie zkochajali, dali jakąś firme co nie robiła nigdy rpg. A Gothic to nie jest byle jaka gra. No ino trzymać kciuki że coś oni zrobią.


Pozdro

Wiesz, pomyśl zanim coś napiszesz. Czy jak Twoja matka Cię rodziła, to też lekarze mówili<> A to będzie złe dziecko, bo nigdy nie rodziła<>? W Spellbound będą Twórcy RPG i ich wielcy fani, poza tym współpracują z PB. Myślę, że po prostu nie zapoznałeś się z informacjami.

Nie zrozum mnie w ten sposób, że obrażam Twoją rodzinę, podałem tylko przykład.
« Ostatnia zmiana: 05 Grudzień 2007, 21:55:57 wysłana przez Arti »

Offline jarem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Gothic 4 - Jaki będzie?
« Odpowiedź #89 dnia: 12 Grudzień 2007, 18:31:38 »
Skoro "trójka" była kiepska to może nowa firma naprawi to i owo i doda parę nowych pomysłów.
Nowy świat, jak najbardziej. Chociaż mogliby zrobić jak w NK i tylko dorobić jakieś nowe tereny.
Nowe wątki są obowiązkowe, o ile twórcy jakoś ładnie powiążą je z G3.
Gothic 4 bez BEZIEGO????? Sądze że tym ruchem zostanie zniszczona cała seria budowana na G1 i G2. Jeśli już chcą bez beziego to niech chociaż dadzą to pod innym tytułem żeby nie chańbić serii!!!

Offline Pinkiman

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Gothic 4 - Jaki będzie?
« Odpowiedź #90 dnia: 16 Grudzień 2007, 18:17:27 »
Nowy bohater
- Co to za Gothic bez Bezimiennego?
Nowa Fabuła
- Powtarzam pierwsze
Nowa Firma
- Co to za Gothic bez Piranha Bytes?
Nowy i stary interfejs
-Bez sensu jak lokata

Reszta jest ok ale te pierwsze punkty budowały ten niesamowity klimat :)
Oni chyba chcą nas sprowokować zatrudniając do tej świetnej sagi inną firmę, niezbyt prestiżową.
Szkoda, że to tak się skończyło :/  Pozostaje tylko zobaczyć co czas pokaże.
« Ostatnia zmiana: 16 Grudzień 2007, 18:20:04 wysłana przez Pinkiman »

Offline RIK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Gothic 4 - Jaki będzie?
« Odpowiedź #91 dnia: 05 Styczeń 2008, 22:41:30 »
Witam jako nowy na tym forum.
I od razu do rzeczy  przejdę.
Aby się nie pogubić i nie unosić się () śmiercią mojej ulubionej historii bezimiennego napisze w punktach.
1.   Bez Bezimiennego nie ma Gothica  
2.   Zmiana fabuły nie do przyjęcia (Gothic to opowieść o wybrańcu Adanosa którego misją jest zakończenie wojny bogów by nie wpływali na świat śmiertelnych i na tym skończę bo odchodzę od tematu)
3.   odejście od opowieści wybrańca i bogów zabija serie gothic automatycznie bo twórcy nie zrozumieli na czym opiera się świat oraz opowieść i dlaczego tak a nie inaczej.
A skoro tak jest po prostu nawet nie grali w Gothic.
Gothic serja kończy się w momencie przekroczenia portalu przez bezimiennego (według zakończenia prawidłowego) i kończy wojny bogów na tym świecie.
Ale czy to kontynuować ?
Można bo kto wie gdzie bezimienny trafi i co go czeka. zmiany tego nawet jakby nowa opowieść była choć w połowie tak ciekawa z nowym bohaterem to i tak nie będzie Gothic
A więc żegnam tą serię i bohatera bezimiennego kochaliśmy cię.  
A ja wracam do grania w Gothic 3 i pozdrawiam wszystkich fanów gry Gothic.  

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Gothic 4 - Jaki będzie?
« Odpowiedź #92 dnia: 06 Styczeń 2008, 16:03:19 »
Cytat: Jowood Productions
no i tu ma racje
Odpowiedz mi dlaczego?

Cytuj
2. Zmiana fabuły nie do przyjęcia (Gothic to opowieść o wybrańcu Adanosa którego misją jest zakończenie wojny bogów by nie wpływali na świat śmiertelnych i na tym skończę bo odchodzę od tematu)
A to niby czemu? Jaka będzie fabuła zależy od Spellbound. Poza tym jak to powiedziałeś Gothic to opowieść o wybrańcu Bogów (bo Bezimienny jest wybrańcem Bogów moim zdaniem, nie jednego z nich), a Bezimiennego nie będzie już, więc zmiana fabuły jest konieczna.

Cytuj
3. odejście od opowieści wybrańca i bogów zabija serie gothic automatycznie bo twórcy nie zrozumieli na czym opiera się świat oraz opowieść i dlaczego tak a nie inaczej.
"..." Po prostu brak słów.

Cytuj
Gothic serja kończy się w momencie przekroczenia portalu przez bezimiennego (według zakończenia prawidłowego) i kończy wojny bogów na tym świecie.
Można przecież zrobić Gothic 4, a nie będzie związany z fabułą pozostałych części.

Cytuj
A więc żegnam tą serię i bohatera bezimiennego kochaliśmy cię.
Gothic to tylko gra...


Pozdrawiam, Crisis.

Offline RIK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Gothic 4 - Jaki będzie?
« Odpowiedź #93 dnia: 06 Styczeń 2008, 20:01:33 »
Crisis nie zrozumiałeś nic  
A gothic to nie gra to arcydzieło. (tak nazwijcie mnie fanatykiem)  
Bezimienny to Gothic nie ma go nie ma Gothic.  
Dobra koniec moich potów w tym temacie jeszcze wyjdzie że albo obrażam kogoś albo nabijam posty jak to u kogoś przeczytałem. (a na marginesie po jakiego ktoś ma nabijać posty, płacą za to?  )
No i pozdrawiam fanów mojej ukochanej przygody.  

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Gothic 4 - Jaki będzie?
« Odpowiedź #94 dnia: 06 Styczeń 2008, 20:19:24 »
Cytuj
A gothic to nie gra to arcydzieło.
Arcydzieło to "Mona Lisa" Da Vinci'ego, arcydzieło to "Władca Pierścieni" Tolkiena, arcydzieło to filmy "Gwiezdne Wojny", arcydzieło to "Fallout 2", Gothic do tego nie zaliczany jest.

Cytuj
(tak nazwijcie mnie fanatykiem)
Proszę bardzo fanatyku, widać, że nim jesteś.

Cytuj
Bezimienny to Gothic nie ma go nie ma Gothic.
"..." Gothic to cała fabuła serii. Gothic to Myrthana, Gothic to Innos, Adanos i Beliar, Gothic to każde źdźbło trawy, Gothic to każde zwierze, każda roślina, Gothic to NPC, Gothic to tekstury i wszystkie te grafiki skrypty i takie tam, Gothic to gra, sam Bezimienny nie oznacza   gry Gothic.

Cytuj
Dobra koniec moich potów w tym temacie jeszcze wyjdzie że albo obrażam kogoś albo nabijam posty jak to u kogoś przeczytałem.
Jak na razie nikogo nie obraziłeś, nie nabijasz postów, prowadzisz po prostu kulturalnie dyskusję z inną osobą.

Pozdrawiam, Crisis.

Offline korpysz 9

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Gothic 4 - Jaki będzie?
« Odpowiedź #95 dnia: 06 Styczeń 2008, 20:48:27 »
wiadoma jaki będzie mowy bohater gothica ? są jakieś screny z gothic 4 ?

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic 4 - Jaki będzie?
« Odpowiedź #96 dnia: 07 Styczeń 2008, 11:52:32 »
Według mnie Piranie tworząc drogę Adanosa, stworzyły podstawę pod kontynuację serii i według mnie fabuła powinna podążać tym torem. Spellbound powinien to dostrzec, a wygląda na to, że chce stworzyć zupełnie inną grę, którą łączy z poprzedniczkami tylko nazwa.

PS. Gothic to dla mnie też arcydzieło  
« Ostatnia zmiana: 07 Styczeń 2008, 11:54:03 wysłana przez bemol05 »

Offline RIK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Gothic 4 - Jaki będzie?
« Odpowiedź #97 dnia: 07 Styczeń 2008, 14:59:05 »
Miło spotkać prawdziwego fana.  
bemol05 napisał:
PS. Gothic to dla mnie też arcydzieło


A o 4 część gothic martwię się myślę że nie uda się zachowanie klimatów poprzednich części.
Ale zobaczymy co z tego wyjdzie jak na razie nie myślę nawet o gothic 4 osobiście uważam że 3 część była zakończeniem i to bardzo udanym.  
Bezimienny oby twoje przygody po przekroczeniu portalu jakim opuściłeś ten świat okazały się jeszcze bardziej epickie i niesamowite my cię kochamy.  

Offline Aeskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Gothic 4 - Jaki będzie?
« Odpowiedź #98 dnia: 07 Styczeń 2008, 16:02:22 »
Niektórzy tutaj naprawde muszą sobie wziąść na wstrzymanie. Gothic to tylko gra, nic więcej. Taki fanastysm trzeba leczyć, a nie rozprzestrzeniać -_-

Cytuj
Bezimienny oby twoje przygody po przekroczeniu portalu jakim opuściłeś ten świat okazały się jeszcze bardziej epickie i niesamowite my cię kochamy

Dżizus Krajst.. Jak to przeczytałem, to zabrakło mi słów.
« Ostatnia zmiana: 07 Styczeń 2008, 16:05:06 wysłana przez Aeskel »

Offline Yesah

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Gothic 4 - Jaki będzie?
« Odpowiedź #99 dnia: 10 Styczeń 2008, 18:24:31 »
Projekt Pb budzi więcej miłych skojarzeń u mnie.
Co do G4.....oczywiście mniej bugów. Wielowątkowa fabuła wciągająca na długie godziny
Większa współpraca z NPc'tami oraz większy zbiór broni czarów tarcz itp.
Mroczniejszy Klimat a nie Historyjka o herosie, który po raz kolejny ratuje świat
tak poza tym to nowy system walki bo ten w Gothic 3 to kaszana....
I oczywiście jak najmniejsze wymagania...a nie znowu takie kombajny trzeba będzie mieć, że aż strach


Dla podgrzania apetytów pokazuję wam pierwszy Fanart jaki udało mi się znaleźć na Gothic 4 xD
FANART GOTHIC 4
« Ostatnia zmiana: 10 Styczeń 2008, 18:29:45 wysłana przez Yesah »

Forum Tawerny Gothic

Gothic 4 - Jaki będzie?
« Odpowiedź #99 dnia: 10 Styczeń 2008, 18:24:31 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top