Autor Wątek: Gdzie mogę znaleźć...  (Przeczytany 4509 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Gdzie mogę znaleźć...
« dnia: 16 Czerwiec 2007, 15:56:10 »
Czy zetknęliście się kiedyś w Gothic II: Noc Kruka z takimi przedmiotami jak:
- Uzdrowienie Czarnej Gorączki
- Leczenie Z Nałogu
- Kamień Wiedzy.

Te dwa pierwsze to mikstury, a kamień to jakiś złoty amulet z kamieniem w środku.
Gdzie je można znaleźć, bo zdobyłem je tylko kodami przyzywając Mr. Item, który posiada wszystkie przedmioty w grze. Gdzie można znaleźć te artefakty/mikstury nie używając kodów? Ma ktoś jakiś pomysł co do ich przeznaczenia? Jeżeli ktoś je znalazł i/lub użył niech napisze w tym temacie.

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Gdzie mogę znaleźć...
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Czerwiec 2007, 17:11:39 »
Uleczenie Czarnej Gorączki daje ci w 5 rozdziale Vatras byś uleczył żone Lobarta, a co do pozostałych rzeczy to nie wiem.
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec 2007, 17:12:10 wysłana przez ..::Bezimienny::.. »

Forum Tawerny Gothic

Gdzie mogę znaleźć...
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Czerwiec 2007, 17:11:39 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Gdzie mogę znaleźć...
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Czerwiec 2007, 19:52:22 »
Cytat: BeluNi0
- Uzdrowienie Czarnej Gorączki
Jak już ktoś wspomniał mikstura dla zony Lobarta wręczana nam przez Vatrasa.


Cytat: BeluNi0
- Leczenie Z Nałogu
Jeżeli jest to mikstura to chyba tylko dla Randolpha coś takiego było...


Cytat: BeluNi0
- Kamień Wiedzy.
Nie jestem pewny ponieważ nie pamiętam zbyt dobrze ale być może jest to kawałek kamienia z kapliczki innosa, który trzeba zebrać dla jednego z magów ognia.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Gdzie mogę znaleźć...
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Czerwiec 2007, 22:00:06 »
Cytuj
Nie jestem pewny ponieważ nie pamiętam zbyt dobrze ale być może jest to kawałek kamienia z kapliczki innosa, który trzeba zebrać dla jednego z magów ognia.

Odpada. Ten kamień się nazywa "Kamień Ze ÂŚwiętej Ziemi" i wygląda jak skała krystaliczna. To jest jak złoty okrągły, amulet z jakimś kamyczkiem w środku.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Gdzie mogę znaleźć...
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Czerwiec 2007, 22:08:53 »
Cytat: BeluNi0
Odpada. Ten kamień się nazywa "Kamień Ze ÂŚwiętej Ziemi" i wygląda jak skała krystaliczna. To jest jak złoty okrągły, amulet z jakimś kamyczkiem w środku.
Tak to jest właśnie to w jednym z zadań zlecanych bodajże przez Karrasa musimy zdobyć kamień ze świętej ziemi do wyprodukowania dla nas amuletu ochronnego przed atakami poszukiwaczy. Wtedy dowiadujemy się, że niektóre kapliczki Innosa zrobiono właśnie z takowego kamienia więc udajemy się do jednej z nich i znajdujemy kamyczek.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Gdzie mogę znaleźć...
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Czerwiec 2007, 08:55:40 »
Otóż to, znajdujemy kamień ze świętej ziemi i niesiemy go do Karrasa. A mnie dalej chodzi o Kamień Wiedzy.
Złote okrągłe coś, którego nie da rady założyć, ani użyć, nie ma tez żadnego opisu w ekwipunku dotyczącego owego kamienia. Ale wczoraj zauważyłem coś dziwnego, może to zbieg okoliczności, ale mając ze sobą kamień wiedzy nie mogłem sie niczego nauczyć, tak jakbym już wszystko umiał. Nie umiałem oprawiać smoków, a Gestath mi mówi, że już niczego więcej nie może mnie nauczyć, no i to dość dziwne, że grając paladynem i mając kamień wiedzy umiem tworzyć runy wszystkich kręgów, wcale się ich nie ucząc. Co o tym myślicie.
« Ostatnia zmiana: 17 Czerwiec 2007, 08:57:22 wysłana przez BeluNi0 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Gdzie mogę znaleźć...
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Czerwiec 2007, 09:44:31 »
Cytat: BeluNi0
Co o tym myślicie.
Jakim kodem wezwałeś ten "kamień", podaj sprawdzę to u siebie w grze...

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Gdzie mogę znaleźć...
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Czerwiec 2007, 09:51:55 »
Jak kod brzmiał nie pamiętam, ale przyzywał on takiego paladyna o nazwie Mr. Item. Ten gość ma mieć wszystkie przedmioty dostępne w grze. No więc go przyzwałem z konsoli pobiłem i zabrałem mu wszystko to, co mnie zaciekawiło lub jest przydatne. No i on ma ten kamień w ekwipunku.

Offline BeRoL

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Gdzie mogę znaleźć...
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Czerwiec 2007, 10:47:53 »
Nie jestem pewien ale może ta mikstura uleczenie z nałogu to ta którą robi się dla Fortuno w obozie bandytów by mógł sobie odzyskać pamięć. NIejestem pewien ale moge mieć racje.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Gdzie mogę znaleźć...
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Czerwiec 2007, 11:30:36 »
Cytuj
Nie jestem pewien ale może ta mikstura uleczenie z nałogu to ta którą robi się dla Fortuno w obozie bandytów by mógł sobie odzyskać pamięć. NIejestem pewien ale moge mieć racje.

Fortunowi podajemy Miksturę Przemiany Duszy.

Czekam na kolejne wyjaśnienia pochodzenia i zastosowania tych przedmiotów.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Gdzie mogę znaleźć...
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Czerwiec 2007, 13:48:27 »
Tak z ciekawości postanowiłem sprawdzić listę kodów do nocy kruka opublikowaną przez producenta. W rubryce testowe kody znajduje się właśnie twój Mr. Item...

Kody:
Mr. Item - insert pl_itemfeller
Rockefeller - insert pc_rockefeller

To te ciekawsze kody, z których jest jakiś pożytek ponieważ większość przyzywanych postaci na nic się nam nie zda. Mr. Item jest postacią bezimiennego posiadającą wszelkie przedmioty z gry między innymi kamień wiedzy. Sądzę, że jest to po prostu do niczego nie potrzebny przedmiot podczas tworzenia gry czasem rezygnuje się z kilku jej elementów być może ten przedmiot miał służyć do jakiegoś zadania. Podobnie było z kobiecym pancerzem łowcy smoków. W grze występuje jako strój kopacza choć kod na niego istnieje i skrypt ma swój brak tylko tekstury. Mamy jednak artwork z takową zbroją...czyli wiadome, że była kiedyś brana pod uwagę.
Kamień Wiedzy - Podgląd

Za to pan rockefeller jest porządnie pod pakowanym bezimiennym z wszelkimi przedmiotami do walki.

Tak na marginesie jeżeli komuś kiedyś przepadł bezimienny i zapisał save wystarczy wklepać insert pc_l60 otrzymamy wtedy beziego z 60 levelem...można wpisać wedle uznania ale tylko dziesiątkami.


Offline Vedymin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Gdzie mogę znaleźć...
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Sierpień 2007, 23:07:25 »
Zauważcie że ten"Kamień Wiedzy" wygląda zupełnie jak...no właśnie jak to określic....


Koło portalu do Jarkendaru po lewej stronie jest takie cos gdzie sie wkłada ornament.To wygląda zupełnie jak ten kamien.


Aha

"insert fh" -------->Można stworzyc własnego bohatera który nazywa sie "Face Helper":PWystarczy z nim zagadac

Aha właśnie mi sie przypomniało

podczas wpisywania kodu na ten kamien zauważcie że występuje słowo "addon" co oznacza że to miałbyc item questa w Nocy Kruka:P




Jest jeszcze npc który nie wystepuje w NK

bandytka Izabela.tyle że po wygenerowaniu jest błąd i atakuje gdy tylko cie zobaczy,bez względu czy masz pancerz bandyty czy nie

Forum Tawerny Gothic

Gdzie mogę znaleźć...
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Sierpień 2007, 23:07:25 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top