Autor Wątek: Cofanie?  (Przeczytany 1543 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eadriel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Cofanie?
« dnia: 08 Sierpień 2007, 15:30:31 »
Nie wiem jak to ujac ale mam cofniecie, otoz wykonuje watek NK jestem w obozie bandytow i zeby przywrocic Fortuno pamiec musze miec ziarna czerwonego pieprzu po ktore musze isc do Khorinis. Tu sie zaczyna moj problem, przechodzac przez portal z Jarkendaru w czasie wczytywania pod koniec wyskakuje mi intro poczatkowe (tak jakbym wzial nowa gra) jak wygania sniacego. Skutkiem tego odrodzily sie potwory, rosliny, przedmioty - WSZYSTKO!!. Chwile pochodzilem w Khorinis i co (wykonalem misje od Canthara aby podrzucic falszywy list tej babce ze targowiska , podrzucilem i wpakowalem ja za kratki) walsnie ta babka stoi teraz w tym samym miesjcu na targowisku co w I rozdziale. Od Zurisa chcialem kupic ziarna a on nie mial zadnych towarow. Do tego uruchomily mi sie niewykorzystane w I rozdziale opcje dialogowe.


Licze na pomoc i zgory dziekuje.

Sproboje reinstalke ale nie wiem czy to cos da. ;/

Offline Pazoxi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Cofanie?
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Sierpień 2007, 16:21:50 »
Spróbuj wczytac jakiegos starego save'a . Jak to nic nie da to pewnie masz jakiegoś bug'a (czyli trzeba reinstall) lub masz skopanego Gothica (mój kumpel miał coś podobnego i okazało się że nie ma niektórych plików) . Możesz też spróbowac ominąc tą misje i grac dalej.

Forum Tawerny Gothic

Cofanie?
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Sierpień 2007, 16:21:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything