Strefa dyskusji > Dyskusja o grach studia Piranha Bytes
Uriziel czy Szpon Beliara?
Airyx:
Nie potrafię się zdecydować, oba te miecze są świetne ;D Wolę jednak Szpon Beliara, bo to oręż mojego ulubionego boga :-[, no i razi błyskawicami. Uriziel z kolei podpala wrogów i zadaje bardzo duże obrażenia, tak więc: moim ulubionym mieczem w G1 jest Uriziel, a w G2 NK Szpon Beliara. :D
Patty:
Wolę Szpon Beliara. Jest mroczniejszy. Takie obłoczki czarnego dymu, czacha. Doskonały miecz dla tych mrocznych. A taki z reguły wolę być.
Robben:
Mnie się bardziej podoba Szpon Beliara i uważam też, że jest lepszy, bo ma:
- ładniejszy wygląd
- może być jednoręczny lub dwuręczny
- dostosowuje się do siły bohatera
- zadaje dodatkowe obrażenia
- został wykuty przez Beliara
- ma większą moc (inaczej nie doprowadziłaby do szału ludzi z Jarkendaru)
- najlepsza runa stworzona z niego ,,Krzyk umarłych'' jest lepsza niż ,,Fala śmierci uriziela'' zrobiona z Uriziela
Tak więc Szpon jest lepszą bronią i to jego bym wybrał.
Paweł I:
Ja wybieram Szpon Beliara dlatego że:
-został stworzony przez samego Beliara
-zadaje dodatkowe obrażenia
-może być jednoręczny lub dwuręczny
-runa stworzona z niego ,,Krzyk umarłych'' jest lepsza niż ,,Fala śmierci uriziela'' zrobiona z Uriziela
Azariel:
Zdecydowanie Szpon.
-Beliar go wykuł,więc zawiera cząstke jego mocy.
-Można przekształcić go w:runę,broń jednoręczną,broń dwuręczną
-można go ulepszać
-wywala z pioruna:)
-jest dobrą bronią nawet bez pioruna
Uriziel jest spoko,ale to zwykły ozdobny miecz z ogniem.Zwykłe ostrze podpakowane przez magów kulką ognia,i choćby walczył nim taki kozak jak Aragorn,wciąż pozostaje mieczem z czarami,a Szpon ma cząstke samego Beliara,czego nie ma Uriziel i nic tego nie zmieni.Inna sprawa że z Uriziela można zrobić runę ale i tak Szpon dla mnie lepszy.
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej