Autor Wątek: Gónicza dolina  (Przeczytany 1590 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robin_666

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Gónicza dolina
« dnia: 30 Styczeń 2007, 09:09:46 »
Dzień dobry, cześć i czołem. Mam taki mały problem, jestem w II akcie i... boje się iść do GD  . Moja postać to:
Strażnik, 7 poziom,
38 siły, 15 zręczności, 12 many i 208 punktów trafień,
35% jednoręczna broń, 15% dwuręczna broń, kusze i łuki po 10%,
mam zbroję strażnika ( zadziwiające co nie?) i długi dobry miecz 45 ataku,
koło 50 miksturek tych najsłabszych na przywracanie zdrowia, 3 eliksiry, i inne badziewie rzeczy

Poradze sobie w GD?  

Offline lukkasszz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Gónicza dolina
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Styczeń 2007, 09:28:06 »
mojim zdaniem nie poradzisz sobie w GD. Jak się idzie do górniczej dolony to trzeba mieć przynajmniej 15 lvl. Na 7 lvl to daleko nie zajdziesz. Jak masz 15 to możesz bez problemu zabić wszyskich orków koło starego obozu. Więc radze pochodzić po lasach w Korinis(nie pamietm jak sie pisze :P) i pozabijać WSZYSKIE lub CZĘŚĆ potworów w lasach. Bo później sobie nie poradzisz ze smokami


PS: potwory masz pozabijać w 1 roździale. Przed rozmową z Lordem Hadenem
« Ostatnia zmiana: 30 Styczeń 2007, 09:29:06 wysłana przez lukkasszz »

Forum Tawerny Gothic

Gónicza dolina
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Styczeń 2007, 09:28:06 »

Offline Robin_666

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Gónicza dolina
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Styczeń 2007, 09:46:39 »
Dzięki, a jeżeli bym poszedł na polowanie z tym gościem niedaleko czarnego trolla i tylko on by zabijał zębacze, to bym dostał doświadczenie czy nie? Aha i pokonałbym bandytów w latarni... eeee... jak mu było? Siedzi taki gość w procie i mówi, że go z latarni przegonili  I jeszcze jedno czy w lesie tam gdzie jest kamienny (słoneczny?) krąg są ożywieńce tak jak mówił Dragomir?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Gónicza dolina
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Styczeń 2007, 09:54:09 »
Cytat: Robin_666
Dzięki, a jeżeli bym poszedł na polowanie z tym gościem niedaleko czarnego trolla i tylko on by zabijał zębacze, to bym dostał doświadczenie czy nie?
Tak po udaniu się z nim na polowanie zawsze wybiega pierwszy i zabija z łuku zębacze co daje nam praktycznie darmowe expo.


Cytat: Robin_666
Aha i pokonałbym bandytów w latarni... eeee... jak mu było? Siedzi taki gość w procie i mówi, że go z latarni przegonili  
Jack ci to zlecił...możesz ubić bandytów z łuku czy kuszy nie są oni trudnymi przeciwnikami a expo zawsze się przyda.


Cytat: Robin_666
I jeszcze jedno czy w lesie tam gdzie jest kamienny (słoneczny?) krąg są ożywieńce tak jak mówił Dragomir?
Tak biega tam ptrochę szkieletów i szkieletów goblinów ewentualnie jak zapuścisz się gdzieś dalej spotkasz coś innego również nieumarłego.
« Ostatnia zmiana: 30 Styczeń 2007, 09:54:22 wysłana przez IsentoR »

Forum Tawerny Gothic

Gónicza dolina
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Styczeń 2007, 09:54:09 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything