Autor Wątek: Na zachodzie bez zmian III  (Przeczytany 12780 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #180 dnia: 06 Kwiecień 2017, 20:32:40 »
-Czekaj Ty kurwa!-Powiedziałem modulując tak głos, aby oficer pojął że zaczął z niewłaściwą sobie osobą. Powoli wstałem z beczki, schowałem pistolety i podszedłem do oficera. Stanąłem na przeciw niego w niewielki odstępie i z kamienną twarzą spojrzałem w jego oczy.
-A teraz słuchaj skurwysynie bo dwa razy powtarzać nie będę. Nie jestem twoim żołnierzem, żebyś mógł się trepie po mnie wozić. Jeszcze raz coś takiego usłyszę do mojej osoby do Ci odstrzelę jajca.-Poklepałem się po pistoletach i nie dając mu dojść do słowa dokończyłem:
-A teraz chuju dopóki mnie ładnie nie poprosisz, to nawet palcem nie kiwnę przy tym dziale i sam będziesz przy nim jebał.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #181 dnia: 06 Kwiecień 2017, 20:36:56 »
- Jestem pewien że znają nasz zasięg dzięki poprzedniemu kasztelanowi. Gorzej że galeony mogą strzelać z kilometra. Patrz, fregaty idą kawałek na południe. Zdesantują sie po za naszym zasięgiem. Kurwa...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #181 dnia: 06 Kwiecień 2017, 20:36:56 »

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #182 dnia: 06 Kwiecień 2017, 20:45:45 »
- Cholera jasna... - Przeklnął pod nosem obserwując ruchy okrętów wroga. - Nikogo nie wyślę do walki z zdesantowanymi siłami, bo nawet nie wiem ile ich jest. W dodatku działa fregat zmiotą moich ludzi z powierzchni ziemi. Jedyne co nam pozostaje to czekać w zamku i wytrzymywać ostrzał galeonów. Chyba, że masz lepszy pomysł, Kazmirze?

Natomiast oficer zaniemówił po tym co powiedział Adaś.
- Yyyy... - Nie wymyślił nic co mógłby odpowiedzieć. Widocznie nie był przygotowany na taki scenariusz, zwykle to żołnierze wykonywali jego rozkazy bez zbędnego sprzeciwu, teraz to się zmieniło.
- Mariusz, idź przypilnuj tamtych ludzi, bo nigdy tych armat nie załadują.
Odezwał się jakiś głos za Adamusem. Gdy się odwrócił to był kolejny oficer, spokojniejszy.
- Wybaczcie za niego, jest dość... Impulsywny. Jednak proszę, abyście pomogli nam przy przygotowaniach, bo jakby nie patrzeć jesteśmy po tej samej stronie, prawda?

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #183 dnia: 06 Kwiecień 2017, 21:02:30 »
- Nie mam, nie jestem strategiem. Na wojnie byłem szeregowcem, to mnie w Bękartach kapralem zrobili... Powiedział dając do zrozumienia że specem to on nie jest, gwizdnął a po chwili przyleciał Aztec siadając na ramieniu Kazia.
- Ale moge Azteca posłać po posiłki. I wysłał ptaszka.
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2017, 21:44:34 wysłana przez Kazmir MacBrewmann »

Offline Kamirazi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -295
  • Płeć: Kobieta
  • Byłbyś i więcej wart ... żywocie
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #184 dnia: 06 Kwiecień 2017, 21:45:58 »
-Oszalałeś, papugę wysyłać? To tylko zwierzę!
Oburzyła się na brata, patrzała na to całe wariactwo dookoła i nie mogła uwierzyć -7 statków, fregaty i jeszcze galeony, my tu poginiemy! A miało być tak spokojnie...
Cofnęła się lekko, zerknęła na toporek, myśląc jak żałuje że nie nauczyła się wpierw władać bronią , która pozwala atakować z dłuższych dystansów.

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #185 dnia: 06 Kwiecień 2017, 21:53:03 »
- Cóż, trudno. Bez pomocy z zewnątrz ciężko nam będzie ich odeprzeć. Niby możemy się tu bronić, ale zapasy żywności się kiedyś skończą. - Kelaf spojrzał na Kami, uspokoił ją gestem ręki. - Spokojnie, to tylko papuga. Taki mały cel trudno trafić, o ile w ogóle da się w to trafić. Nie ma się o co martwić.

Offline Torstein Lothbrok

  • Bękarty Rashera
  • ***
  • Wiadomości: 1532
  • Reputacja: 1318
  • By przerazić śmierć, wystarczy się doń uśmiechnąć.
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #186 dnia: 06 Kwiecień 2017, 22:14:32 »
Torstein dostał list. Akurat wtedy, kiedy wizytował w swej stolicy- Mergonheim. Z pisma dowiedział się, że jego przyjaciel i sąsiad jeśli chodzi o ziemię - Kazmir ma kłopoty. Zbliżające się oblężenie Zamku Omas. No i co mógł zrobić? Zmobilizował siły, zrobił pobór wojsk na szybko i ruszył. Na szczęście daleko to on nie miał. No i na czele małej armii maszerował pod mury Zamku Omas. On, czterech jego huskarlów - przybocznych, no i jakieś dwie setki woja. Obserwatorzy z zamku mogli dostrzec pochód oraz sztandary niesione przez co poniektórych żołnierzy, herb Lothbroka był niesiony przez kilkunastu wojów w różnych miejscach formacji.

//Ze mną:
150x http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Poborowy
60x http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Krasnoludzki_wojownik
40x http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Gwardzista
4x http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Elitarny_gwardzista

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #187 dnia: 07 Kwiecień 2017, 18:57:56 »
Tak jak się domyślałem, oficer poczuł się zmieszany nie codziennym dla niego zachowaniem. Już chciałem coś jeszcze mu dociąć kiedy pojawił się kolejny za moimi plecami. Odegnał poprzedniego i ten wyjątkowo się uprzejmie do mnie zwrócił, więc mu ładnie odpowiedziałem:
-Jeśli o mnie chodzi to nie mam najmniejszego problemu, ale buractwa nie zniosę.-Podsumowałem poprzedniego, co prawda mało to mówiło. No ale nie chciałem się już rozdrabniać nad szczegółami, które mnie zdenerwowały w zachowaniu poprzedniego oficera.
-Tylko jak się nie mylę do obsługi działa najlepiej być we dwójkę. A ja jestem sam, no chyba że staniemy obaj na dziale, albo mi kogoś przydzielisz?

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #188 dnia: 07 Kwiecień 2017, 22:28:40 »
- Cieszę się, że już się dogadaliśmy.
Oficer się uśmiechnął i odwrócił na chwilę.
Szeregowy Krasiński! Pomożecie tutaj przy obsłudze działa, wykonać! A ja muszę zająć się resztą.
I szeregowy Krasiński przyszedł i złapał za proch, który włożył ostrożnie do armaty i docisnął do końca.

Wtedy strażnik, z innej wieży dostrzegł nadchodzącą małą armiję.
- Jakieś dwie setki ludzi idzie w naszą stronę!

Kelaf natychmiast zmienił swoją pozycję i przyjrzał się przez lunetę nadchodzącym wojskom.
- Herb Lothbroków. Czyżby szli nam z pomocą?

Offline Kamirazi

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -295
  • Płeć: Kobieta
  • Byłbyś i więcej wart ... żywocie
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #189 dnia: 07 Kwiecień 2017, 23:32:28 »
Ucieszyła się na poznanie nowych ludzi (i zapewne nie tylko ludzi) ale obawiała się ukrytego podstępu. Czy tak nagle przybyłym będzie w stanie zaufać.  Wyjścia zbytnio nie było. 

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #190 dnia: 08 Kwiecień 2017, 22:15:19 »
Mężczyzna tymczasem uwijał się pomagając wszystkim wokół, ciężko przy tym harował biegając tam i spowrotem. Uwijał się jak pszczółka.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #191 dnia: 09 Kwiecień 2017, 09:28:28 »
Ten oficer był już w porządku, na moją uwagę o pomoc od razu zareagował. Szeregowy którego mi przydzielili miał już niejakie pojęcie o strzelaniu z armaty. Ja co prawda za dużego nie miałem, ale wiedziałem jak się strzela z pistoletu. A działo to tak jakby pistolet na większe kule. Tak więc kiedy Krasiński nasypał prochu, a ja go przybiłem i załadowałem kule. Teraz pozostało tylko poczekać aż ktoś zdecyduje w który okręt zacząć strzelać, oraz kiedy.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #192 dnia: 09 Kwiecień 2017, 20:50:20 »
//Sry, brak czasu  ;[

Wojsko Lothbroka było daleko, dalej niż desantujące sie wojska Lotosu. na oko było to 700 wojowników. Galeony nadal nie strzelały.
- Po to posłałem Azteca, warto mieć przyjaciół. Silion a gdyby... możesz posłać po flote z Atusel?

[member=26120]Silion aep Mor[/member]

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #193 dnia: 09 Kwiecień 2017, 23:32:27 »
- Zdajesz ty sobie sprawe gdzie jesteśmy my, a gdzie Atusel? Zanim by to przypłynęło, troche minie - zresztą, czym ja po nich bym posłał? Chomikiem? Bo papugi nie mam ni nic latającego. - mówił wprost stawiając sprawe jasno.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #194 dnia: 10 Kwiecień 2017, 16:07:31 »
- Jestem pewien że na zamku mają kruki, albo gołębie. I tak jestem kurwa świadom czasu jaki zajęłoby tu dotarcie floty. Tydzień. - usłyszeli huk, potem świst - Uwaga! Chwilę potem w jedną z baszt pieprzły dwa pociski moździerzowe rozwalając ją. - Potrzebujemy floty, jakiejkolwiek! Wroga piechota tymczasem rozbiła obóz pod zamkiem, kilometr stąd, po za zasięgiem naszych kusz i armat.

700x http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Bandyta_kusznik

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #195 dnia: 10 Kwiecień 2017, 16:26:13 »
Obserwatorzy mogli dojrzeć jak z dwóch galeonów nagle coś wystrzeliło w powietrze, a następnie zaczęło spadać w kierunku zamku. Dokładniej w basztę, z której już nic nie zostało, jedynie jakiś jeden żołnierz wyleciał przez większe okno i rozpaćkał się pod basztą, żeby zaraz zostać przykrytym mniejszym gruzem.
- Kurwa mać..
Przeszło przez zaciśnięte zęby Kelafa.
- Mamy parę gołębi, ale lecieć będą kilka dni. Mimo to nie mamy innego wyjścia, musimy przez ten czas jakoś wytrzymać i odpierać ewentualne szturmy wroga. W dodatku zostaliśmy odcięci od posiłków. Teraz się tu nie dostaną, muszę poczekać na dalszy rozwój sytuacji.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #196 dnia: 10 Kwiecień 2017, 16:37:03 »
- Albo liczyć na to że w pobliżu byndzie patrol naszej marynarki. Tak czy srak, trza posłać gołębia. - Kazmir wziął lunete i spojrzał na wrogi obóz - Unieście lufy armat o 5,5 stopnia, spróbujemy tak... Gdy skończył pocisk z moździerzy trafił latryny. Gówno było wszędzie...

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #197 dnia: 10 Kwiecień 2017, 16:55:14 »
Sytuacja, w której znajdował się teraz garnizon Omas można było opisać w prosty sposób. Sytuacja była przesrana - dosłownie.
- Ja pierdolę.. Posprzątać to gówno i podnieść lufy armat o 5,5 stopnia! Jeśli dalej to nie dosięgnie to nas tu powoli powybijają.
Artylerzyści unieśli armaty tak jak im kazano. Zaraz zapadł rozkaz wystrzału. Lonty zostały podpalone, a zaraz rozległ się huk, a za nim kolejny, i jeszcze jeden.. Po chwili pojawiły się kłęby dymu, a armaty odleciały do tyłu. ÂŻołnierze zaczęli ładować działa ponownie, a kule armatnie poszybowały w powietrze.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #198 dnia: 10 Kwiecień 2017, 17:03:28 »
I prawie trafiły. Zabrakło kawałka. - Kurwa... podnieść o stopień, jak da rade.

Offline Narrator

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 1435
  • Reputacja: 1193
Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #199 dnia: 10 Kwiecień 2017, 17:27:50 »
- No żesz.. blisko. Szybko! Stopień w górę!
Niestety - wynik w jaki tutejsi artylerzyści ładują armaty jest tragiczny. Gdy już zdążyli przeładować i skorygować chybienie to z wrogich galeonów wystrzelono kolejne dwa pociski moździerzowe.
- Ognia! Teraz!
Lonty odpalone, obsługi dział zatkały uszy i odsunęły się na bezpieczną odległość. Kolejne kule pofrunęły w stronę obozu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na zachodzie bez zmian III
« Odpowiedź #199 dnia: 10 Kwiecień 2017, 17:27:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything