Tereny Valfden > Zakończone wyprawy
Rynek zbytu
DarkModders:
//To będziesz jechać po omacku. Najwyżej się zgubisz ;)
Konie ruszyły powoli, można rzec że ociężale. Z takim gabarytem zapakowanym na wozie nawet stado koni miało by poważny problem w uciągnięciu tego. Po kilku metrach konie przyspieszyły tępo. Jechałeś teraz traktem prowadzącym na południowy-wschód. Nie wyjechałeś jeszcze z wioski.
Marduk Draven:
Serio, o drogę nie spytałeś?
Nie odpowiedział. Szukał wzrokiem jakiegoś gwardzisty, czy jakiegoś miejscowego, który by go poinstruował.
DarkModders:
Przez wioskę przechodziło kilka osób w tym niewielki patrol Gwardii Ludowej. Pozostało tylko spytać kogokolwiek o drogę.
Marduk Draven:
-Panie gwardzisto! Jak dojade do Certuzy?- zawołał do dowódcy patrolu
DarkModders:
Słysząc cię zatrzymali się.
- Musisz jechać tym traktem cały czas aż dojedziesz do rozjazdu. Wtedy skieruj się w prawo i jedz cały czas za szlakiem do wielkiego głazu. Od niego musisz odbić na południe a potem, koło ruin wieży strażniczej, odbijasz na wschód i prosto do Certuzy.
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej