Tereny Valfden > Dział Wypraw
Test Kruka #25
Huum:
- Mogę, z nim pobawić się w Nurkowanie. Póki, ja nie wypłynę on nie może. - Mówiąc to zaśmiałem, się- Pasuje tobie taka propozycja? Raczej, nie chce mi się z nim dogadywać. Chociaż za odpowiednią sumę, mogę z nim tylko porozmawiać -Uśmiechnąłem się obrzydliwie- Gdzie, go znajdę?
Anette Du'Monteau:
-Masz po prostu sprawić by zamilkł w pewnych sprawach. Zrozumieliśmy się? Taka nauczka.[/i] - powiedział nieznajomy. -Ma swój domek na obrzeżach dzielnicy obywatelskiej. Można poznać bo niebieskawym dachu.
Huum:
Zaśmiałem się tylko, po czym skocznie ruszyłem w stronę domu celu. Miał pewnie trochę pieniędzy, skoro mieszkał w dzielnicy obywatelskiej. Chociaż, podejrzewam, że raczej nie będę miał z nim problemów. Możliwe, że z początku będzie się mocno rzucał, jednak raczej mnie nie przerażał. Przez całą drogę, chichrałem się i śpiewałem piosenki o morderstwach.
Anette Du'Monteau:
Ludzie którzy mijali cię nieco bliżej dziwili się i wytykali palcami, a pod nosami mówili że pewnie jakiś wariat. Mimo to nikt nie zaczepiał cię aż dotarłeś do dzielnicy obywatelskiej. Widać ludzie bali się tutaj chorych psychicznie żab.
Huum:
ÂŚmiałem się z irytujących spojrzeń. Osoby, które widzą więcej, są zazwyczaj wytykane palcami. Ale to my często dostajemy to co chcemy, bo pozostali się boją się to zdobyć. Zapukałem to drzwi i zarechotałem dźwięcznie:
- ÂŚpiewna wiadomość[/b]-
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej