Autor Wątek: Jakie patche itp.?  (Przeczytany 554 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SvenAutor wątku

• Kret
  • *
  • Reputacja: 0
  • Sven nie ma żadnego wpływu.

Jakie patche itp.?
« dnia: 01 Maj 2015, 14:30:25 »
Chcę kolejny raz przejść Gothic 1, jednak pamiętam, że ta część gry posiada błędy.
Moje pytanie brzmi, jakie patche wgrać, żeby gra była jak najmniej zbugowana?

Offline Isentor

• Arystokrata
  • Reputacja: 553
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
Odp: Jakie patche itp.?
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Maj 2015, 16:20:53 »
Chcę kolejny raz przejść Gothic 1, jednak pamiętam, że ta część gry posiada błędy.
Moje pytanie brzmi, jakie patche wgrać, żeby gra była jak najmniej zbugowana?
Dostępna wersja gry zawiera już wszystkie oficjalne patche. Za to jeśli chodzi o nieoficjalne zachęcam do wszelkich modów i edycji rozszerzonych np. tego: http://forum.tawerna-gothic.pl/index.php/topic,26257.0.html

Offline Mohamed Khaled

• Weteran
  • Reputacja: 62
  • Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Tarcza lojalnosci - za 2 lata na forum.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!Witaj w Tawernie Gothic!
Odp: Jakie patche itp.?
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Maj 2015, 19:41:06 »
Każda część ma swoje błędy, za to je kochamy :3

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.