Autor Wątek: Przeprowadzka  (Przeczytany 5437 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #40 dnia: 29 Grudzień 2014, 22:39:49 »
A Yarpen zabrał kufer z grzywnami. Drugą po piwie najcenniejszą rzecz w gildii.

Offline Xvier aep Deler

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2089
  • Reputacja: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #41 dnia: 29 Grudzień 2014, 22:52:32 »
Zaraz po przywitaniu wszyscy zabrali sie do roboty, udali sie do magazynu i chwycili za to co im wpadło w ręce. Xvier złapał za beczułki piwa wziął jedna i poszedł w stronę wyjścia.

//mozna wiedzieć jakich rozmiarów ta beczka?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #41 dnia: 29 Grudzień 2014, 22:52:32 »

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #42 dnia: 29 Grudzień 2014, 22:54:05 »
//24 litrowe butelki

Offline Thoran

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 1034
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #43 dnia: 30 Grudzień 2014, 08:49:24 »
Tłum, wrzawa i pewne poruszenia nie mogły umknąć mej skromnej uwadze. Bo akurat tak się złożyło, że w owym czasie znajdowałem się w kanałach naszej ukochanej i jedynej słusznej organizacji. Dlatego też postanowiłem zareagować ! Bo przecież nie może być tak, że jacyś ktosie rozkradają nasz skromny dobytek. Jednak wielkie zdziwienie mnie dopadło gdy "rabusiami" okazali się inni członkowie naszego ugrupowania(Silva) plus karzeł.
- Co tu się kurna dzieje panowie ? Wpadacie tutaj jak grom z jasnego nieba i  zabieracie cały nasz dobytek...Pewnie kuźwa Melkior przerżnął wszystko w karty... i teraz długi chce spłacać ! Albo kurna zainwestował w jakimś parabanku...

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #44 dnia: 30 Grudzień 2014, 09:24:31 »
Dhampir już miał sobie iść z bełtami, kiedy to Thoran wpadł znienacka i zaczął krzyczeć, ale Silvaster chciał uspokoić towarzysza przekazując mu nowiny.
- Chłopie spokojnie przeprowadzamy się! Stary dracon dał młodemu ziemię w raz z zamkiem! Od dzisiaj on będzie naszym domem i, co najważniejsze zero dosłownie zero kanałów i tego smrodu.
Teraz przedstawił krasnala bynajmniej nie ogrodowego.
- Ten krasnolud jest od dzisiaj członkiem naszej kompanii. Zwie się Xvier aep Deler. Od teraz mamy dwóch brodatych w zespole.

Offline Thoran

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 1034
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #45 dnia: 30 Grudzień 2014, 11:07:39 »
- Coś tu śmierdzi i to nie smród z kanałów. Stary Tacticus dał coś za darmo ? Pewnie to zamczysko to straszna rudera albo pełno tam potworów, które tylko czekając, aby odgryźć nam członki - podrapałem się po głowie.
- Nowy członek drużyny zawsze mile widziany, oo na dodatek jaki robotny - dodałem widząc odchodzącego krasnoluda z piwem.
- Dobra, nie ma co zwlekać w takim razie, zabieram reszte trunków i do nowego domu- jak powiedziałem tak zrobiłem, zabrałem reszte piwa i udałem się do wyjścia z kanałów.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #46 dnia: 30 Grudzień 2014, 11:11:36 »
- Tak. Też mam pewne podejrzenia, co do tego wszystkiego. Staruszek był dość uprzejmy nawet jak na niego. Pewnie przekonamy się na miejscu, co nas będzie czekać. Teraz zatem na wóz!.
Rzekł to i wyszedł z kołczanami z kanałów. W głębi cieszył się, że to jego ostatni raz gdy będzie siedział w kanale.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #47 dnia: 30 Grudzień 2014, 11:20:25 »
- Szybko żeście sie uwinęli. - stwierdził siedzący na wozie elf.

Offline Thoran

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 1034
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #48 dnia: 30 Grudzień 2014, 11:24:36 »
- Witaj Melkiorze ! - krzyknąłem ładując resztę piwska oraz swoje dupsko na wóz.
- No co by nie mówić to cudów to my tam nie mieliśmy, więc kilku chłopów dało radę. Gdzie w ogóle dostałeś ten zameczek ? Pewnie na jakimś zadupiu co ?

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #49 dnia: 30 Grudzień 2014, 11:28:36 »
Dhampir zarzucił kołczany na wóz, po czym delikatnie wsiadł na niego. Liczył, że z dodatkowym ciężarem się nie zawali a wytrzyma jeszcze trochę. Deski skrzypnęły nieco głośniej, ale jeszcze dały radę. Teraz czekał aż woźnica Melkior odpowie, Thoranowi by w końcu smagnąć konia lejcami i ruszyć w świat do nowego domu.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #50 dnia: 30 Grudzień 2014, 11:41:40 »
- W Gminie Javemir, nad brzegiem morza i w pobliżu pięknego brzozowego lasku. Zobaczymy jak dojedziemy.

Offline Xvier aep Deler

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2089
  • Reputacja: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #51 dnia: 30 Grudzień 2014, 11:48:00 »
Cały załadunek szedł dość szybko, gdy Xvier niósł jedną z beczek zobaczył awanturującego się człowieka, z tego co usłyszał było to członek kompanii. Krasnolud usłyszał także kilka miły słów o sobie, ale nie chciał sie już odwracać taszcząc ze sobą beczkę, niemniej zrobiło mu się bardzo miło. Po całej tej sytuacji zaliczył jeszcze kilka kursów po beczki, cała ta roboto go nieźle zmęczyła w końcu ładunek nie był lekki, a wypychanie beczek przez wejście do kanałów nie należy do najlżejszych zadań. Zaraz po skończonej robocie wskoczył z trudem na skrzypiący wóz.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #52 dnia: 30 Grudzień 2014, 11:58:13 »
- To skoro wszyscy są jedziemy, Jack i Irina nas dogonią. Wio Guciu! Smagnął konia lejcami a skrzypiący wóz powoli potoczył się naprzód.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #53 dnia: 30 Grudzień 2014, 12:14:45 »
Wóz ruszył z wolna gdy cała kompania na nim siedziała. Dhampir wolno kołysał się na boki prawie zasypiając, bo trochę emocji było a teraz tak wszystko ucichło i zrobiło się spokojnie. Dobrze by było, jakby ktoś się odezwał.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #54 dnia: 30 Grudzień 2014, 12:28:30 »
- Wczoraj na ten przykład było Hildegardy... - przerwał ciszę siedzący na wozie Yarpen, trzymając mocno kuferek z grzywnami i bacznie spoglądając na 25 butelek piwa.

Offline Thoran

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 1034
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #55 dnia: 30 Grudzień 2014, 12:30:34 »
- Silva nie śpij ! a jak już musisz to nie rozdziawiaj paszczy bo może spotkać cię niemiła niespodzianka- powiedziałem widząc zasypiającego dhampira i postanowiłem powitać nowego członka drużyny.
- Witaj krasnoludzie, zwą mnie Thoran. Na Rashera kto cię namówił do dołączenia do naszej wesołej kompanii ? - zapytałem.
- Yarpen ileś już tego piwska wypił, że bredzisz ?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #56 dnia: 30 Grudzień 2014, 12:36:28 »
- Ze pięc flaszek Pavulonu chybo byndzie. Tak jakoś... Ale wczorej naprawde było Hildegardy. Więc proponuje ja by się napić.
- Ja nie pije, prowadze a po za tym tu lubi straż łapać. Powiedział gdy wyjechali z miasta.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #57 dnia: 30 Grudzień 2014, 12:41:10 »
- Nie bój się synu człowieczy. Wszystko gra i buczy, także tego Thoran nie zrobiłbyś nam tarcz na nadchodzącą wojnę? Kasy mamy pełno, bo sam Yarpen jej pilnował a oni znają się na pilnowaniu jak nikt inny. Yarpenie żadnej Hildegardy nie znam, więc nie wiedziałem o imieninach.


Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #58 dnia: 30 Grudzień 2014, 12:47:03 »
- Boś kalendorza ni mosz! A ja mam, taki ze szkicami gołych bab. Huehue! Tarcza dobra rzecz. Można z niej jeść, a nawet jajecznice usmażyć jak poczeba najdzie.

Offline Xvier aep Deler

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2089
  • Reputacja: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #59 dnia: 30 Grudzień 2014, 12:57:59 »
- Xvier aep Deler jestem, do wstąpniena namówił mnie ojciec tego pana o tu. - mówiąc to skierował wzrok na Melkiora. - Szukałem jakieś w miare normalnej roboty bo w dolnym mieście to same pojebusy. Rzuciłem wszystkim, poszedłem sie napić i tam spotkałem cała kompanie ot co, a tak swoją drogą to nawet nie zdążyłem tego zrobić. - po tym słowach skierował wzrok na beczułki piwa. - Nie wzieliście  jakieś zastawy czy cuś, jednak beczułka w te czy wewte.





// jestem pół h nikt nic tu nie pisze ide sobie zagrać drugie pół i postów nawalone w 3 dupy ;[

Forum Tawerny Gothic

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #59 dnia: 30 Grudzień 2014, 12:57:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything