Autor Wątek: Pod ostrzałem  (Przeczytany 9660 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #160 dnia: 03 Kwiecień 2015, 17:24:04 »
- Nie zgubiłem sie. Mam ważne sprawy do załatwienia. Mam coś dla was co może was zainteresować - powiedział spoglądając na twarz zielonego jegomościa. Mutant? Chyba nie, nie wyglądał na takie. Miał przeczucie że dobrze trafił.
- Myśle że dobrze trafiłem. Chce sie widzieć z szefem kreciej nory i to szybko.

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #161 dnia: 03 Kwiecień 2015, 17:26:33 »
- szefem czego? zapytał iz robił takie oczy:  <huh>

- Chyba jednak źle trafiłeś. A w ogóle kim jesteś?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #161 dnia: 03 Kwiecień 2015, 17:26:33 »

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #162 dnia: 05 Kwiecień 2015, 12:21:07 »
Jaszczur znowu się wyłożył. Westchnął i oparł się o ściane.
- Jestem Szeklan. Poszukuje pewnej szajki o nazwie "Krecia nora". Wiesz może coś o nich? - zapytał wyciągając przy okazji list z kieszeni.

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #163 dnia: 05 Kwiecień 2015, 12:24:39 »
- Nic mi o niczym takim nie wiadomo. - odpowiedział myśląc dokładnie to co powiedział iw  jaki sposób. Zrobił chytrą minę patrząc na ciebie, czy zrozumiesz.

Luarg ze Strzaskanej Dłoni

//Ten link, to tylko dla formalności, pamiętaj, że nie znasz jego dokładnych danych zawartych w opisie. Tak samo nie wiesz gdzie jest Krecia Nora  <ignorant>.


Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #164 dnia: 05 Kwiecień 2015, 12:29:19 »
Jaszczur przeczuł to. Chytra mina zielonego jegomościa zdradziła że wie coś więcej na temat Kreciej nory. Musiał kombinować inaczej mógłby znowu spełznąć na niczym.
- Nie koloryzuj tak. Widać że coś ukrywasz. Mam pewne informacje do przekazania z Zatęchłej groty więc nie utrudniaj mi tego. - to mówiąc schował list za pas.

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #165 dnia: 05 Kwiecień 2015, 12:32:27 »
- Więc przekaż je mi, a ja je doprowadzę tam, gdzie jest ich miejsce.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #166 dnia: 05 Kwiecień 2015, 12:34:53 »
- Szef kazał mi osobiście. Ta sprawa jest poufna więc nie utrudniaj mi tego. - powiedział do jegomościa spoglądając na niego pewnie.

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #167 dnia: 05 Kwiecień 2015, 12:38:59 »
- - Osobiście nikt nie dojdzie do naszych kryjówek bez mojej zgody. - Powiedział i i uderzył swoim mieczem o ścianę. zauważyłeś, ze miecz sam z siebie był jaki był, lecz na jego rękojeści zamontowane były blisko siebie blaszki, przy uderzeniu o ścianę rozległ się niezbyt przyjemny dźwięk roznoszący się korytarzami. po czym schował miecz do pochwy i oparł się o ścianę.



Po chwili, nim zdążyłeś coś powiedzieć, z tunelu za tobą wyłoniła się kolejna postać. Milczała.


Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #168 dnia: 05 Kwiecień 2015, 12:43:10 »
Co jest pomyślał za nim zdążył coś wydusić. Za nim stał już kolejna postać. Spojrzał na niego pewnym spojrzeniem po czym odwrócił się do zielonego jegomościa i podszedł do niego bliżej.
- To co mam zrobić żeby cie przekonać?

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #169 dnia: 05 Kwiecień 2015, 12:45:08 »
- Jeżeli musisz pytać, nigdy się nie dowiesz, jeżeli wiesz, po prostu poproś, jeżeli nie wiesz, nie szukaj.

Odpowiedział jegomość za tobą.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #170 dnia: 05 Kwiecień 2015, 12:49:35 »
- Mów co mam zrobić nie mam zamiaru tracić swojego czasu jeśli nie to sam tam dojdę za wszelką cenę - powiedział do postaci stojącej za nim. Dla pewności dłoń położył bliżej topora.

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #171 dnia: 05 Kwiecień 2015, 13:36:01 »
- A a a... - powiedział podnosząc palec delikatnie ci jakby grożąc.



- Trzymaj ręce zdala od broni, nim napytasz sobie biedy. Pamiętaj, że to nie są twoje kanały "Bękarcie". To nasz dom, znamy go bardzo dobrze, ty zaś jako obcy korzystasz z naszej gościnności. Nie godzi się grozić panu w jego domu. - Pouczył cię z zasad etykiety będąc całkowicie poważnym.

- Więc gdy wyjaśniłem ci sytuację powtarzam po raz ostatni. Jeżeli musisz pytać, nigdy się nie dowiesz, jeżeli wiesz, po prostu poproś, jeżeli nie wiesz, nie szukaj.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #172 dnia: 05 Kwiecień 2015, 14:07:36 »
Jaszczurem ruszyło coś w środku. Czyżby ten elf wiedział kim jest naprawde Szeklan? Mógł to tylko gdybać po słowach które powiedział elf. Odstąpił ręke od topora. Westchnął i zwrócił sie do jegomościa.
- Dobrze. Prosze cie o dopuszczenie mnie przed oblicze twego szefa.. Był dalej czujny jeśli to nie zdziała zostanie mu jedynie walczyć z tymi dwoma obwiesiami, którzy zwą sie przemytnikami.

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #173 dnia: 05 Kwiecień 2015, 14:17:56 »
//To ork  <facepalm> Creizorg ze Strzaskanej Dłoni

- A co, jeżeli własnie przed nim stoisz? - Powiedział zaciągając się ze swojej eleganckiej fajki.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #174 dnia: 05 Kwiecień 2015, 14:28:43 »
//Na fotce jest elfem.

- Jeśli nim jesteś to przekaże ci pewne wiadomości ale najpierw udowodnij mi to - powiedział do orka spoglądając na niego.
- Mam ważne informacje o dużym ładunku metali z kopalni.

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #175 dnia: 05 Kwiecień 2015, 14:34:08 »
//Widziałeś kiedyś zielonego elfa? To coś rzadko spotykanego.

- Ja tobie mam coś udowadniać? Chcesz mi dać informacje o czymś co posiadam w swoim magazynie? Raczej ty mi musisz wyjaśnić, czego od nas chcesz, nim cię wpuszczę do środka. Zabiłeś jednego z moich pracowników, muszę zrozumieć czemu i poco, a zarazem, czego od nas chcesz. Gdy mi już szczerze opowiesz, jeżeli szczerze odpowiesz, znam się trochę na takich osobach jak ty, panie podskarbi i wiem, kiedy ktoś kłamie, a kiedy nie. Gdy dogadamy się, zostaniesz poddany próbie krwi. Gdy pokonasz 3 moich wojowników w równej walce na naszej arenie, wtedy dam ci prawo wejścia do kreciej nory. Co ty na taki układ?

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #176 dnia: 05 Kwiecień 2015, 14:49:59 »
Jaszczurowi podcieło nogi ze zdziwienia. Znał go na wylot. Wiedział że jest podskarbim i należy do Bękartów. Ehh... miał dylemat. Jeśli nie powie prawde to nigdy nie wykona zlecenia jeśli powie swoje zlecenie to komisarz powiesi go na pierwszym lepszym drzewie. Jednak musi wiedzieć o ich procederze. Kolejny raz westchnął i wydusił z siebie.
- Niech będzie. Mam odnaleść skradzione towary, które przejeła Zatęchła grota. To wszystko co mam do powiedzenia. Dobrze wiesz że jestem najemnikiem i podskarbim. Więcej do ukrycia nie mam.

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #177 dnia: 05 Kwiecień 2015, 14:51:27 »
- I zlecił ci to zapewne ten, który stracił konwój, zatem Hertling, czy tak?

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #178 dnia: 05 Kwiecień 2015, 14:56:37 »
- Nie ma tu innej osoby, która by zajmowała sie kopalniami. - powiedział opierając się z większą pewnością o ściane.

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #179 dnia: 05 Kwiecień 2015, 15:09:47 »
- Chodź ze mną, zaprowadzę cię więc na arenę, udowodnij, żeś godzien być tu z nami. - Powiedział i ruszył w tunel za sobą.

zaczął opowiadać ci to, co cię czeka.

- Udamy się na arenę Urgun Dergog. Stoczysz tam 3 walki z moimi wojownikami. Walki będą na śmierć i życie. z każdy z osobna zawalczysz. Mam nadzieję, że rozumiesz, nie potrzebuję wojowników, których można pokonać, ani nie potrzebuję ciebie, jeżeli dasz się pokonać. To logiczne chyba. obstawicie zakłady miedzy sobą, zwycięzca bierze pieniądze które postawił przegrany. ponadto zbierze się widownia, która też obstawi swoje zakłady, dostaniesz 10% z obstawień na twoją osobę o ile zwyciężysz. Pierwsza walka będzie pewnie biedna, zaś kolejne... zależy jak się spiszesz. Jako jednoręki raczej mało kto na ciebie postawi. Pokonasz ich i wpuszczę cię do kreciej nory. Nie pokonasz... trudno. Jakieś pytania?
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień 2015, 15:18:14 wysłana przez Salazar Trevant »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #179 dnia: 05 Kwiecień 2015, 15:09:47 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything