Autor Wątek: Tajemnica Bobra  (Przeczytany 31468 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Canis

  • Gość
Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #100 dnia: 03 Listopad 2013, 16:27:44 »
Jaszczur wpełzł do karczmy, wziął garniec miodu i usiadł sobie. Delektując się słodyczą spokojnie pił, odkładając płyn od ust stale w niego spoglądał.
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad 2013, 16:29:45 wysłana przez Salazar »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #101 dnia: 03 Listopad 2013, 16:44:38 »
//Aragorniku, ile pocisków sobie mogę przytulić, boś nie napisał pało jedna.

Hagnar, cóż począć, powlókł się za resztą ferajny. Kiedy spotkali się ze znajomą przewodniczącego mu i reszcie Aragorna siedział spokojnie i czekał w kulbace. Nie minęło kilka plaskaczy i ostrych słów kiedy znów podano kufle. Cóż począć...
//Ile chcesz.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #101 dnia: 03 Listopad 2013, 16:44:38 »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #102 dnia: 03 Listopad 2013, 17:11:35 »
Wybiegł szybko przed karczmę, bo chuja słyszał.. Zapomniał, że skoro ma broń - to i naboje by się przydały..
Pobiegł szybko na pole bitwy, i tam zabrał:

Biorę do pistola:
50x
Nazwa amunicji: żelazny nabój
Rodzaj: nabój
Obuch: 23
Wytrzymałość: 25
Opis: Wykonany z 0,01kg żelaza i 0,0075kg niebieskiej rudy.


i do muszkieta:
80x
Nazwa amunicji: żelazny pocisk
Rodzaj: pocisk
Obuch: 23
Wytrzymałość: 25
Opis: Wykonany z 0,02kg żelaza.



Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #103 dnia: 03 Listopad 2013, 17:45:33 »
//Kratos nic nie zebraęłś bo uprzątnięto trupy, Był na to czas.

Mijały godziny a Aragorn dalej nie schodził z piętra.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #104 dnia: 03 Listopad 2013, 17:48:42 »
//Uuu.. Smutaśno mi :)
//U kogo można naprawić pistola?

Ile oni mogą "rozmawiać"? Rozmyślał mag który od jakiegoś czasu rozmyślał nad miodem...

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #105 dnia: 03 Listopad 2013, 18:15:50 »
//No u Klanga czy jak mu tam.

Nastał wieczór, dość późny jak Aragorn zsedł na dół w rozpiętej koszuli i samych kalesonach wraz z Renfri która też była ledwo ogarnięta. "Najlepsze łóżko" w K'efir po raz kolejny okazało się "najlepsze".
- Cześć. - Rzucił krótko drużynie i zasiadł przy stole. - Rano jedziemy do Kolonii.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #106 dnia: 03 Listopad 2013, 18:32:00 »
Uśmiechnął się na widok Aragorna, i jego przybocznej. Cześć. - odpowiedział. Dobra, to co? Możemy się zwijać do łóżek? Zapytał sam siebie. Wziął swój rynsztunek, bo sam siedział aktualnie bez koszuli. Poszedł do pokoju na górze... Jebnął się na łóżko, i zasnął... ÂŚnił o życiu, i śmierci..

Canis

  • Gość
Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #107 dnia: 03 Listopad 2013, 18:39:47 »
- Fajnie. - Odpowiedział bez większego entuzjazmu i dalej delikatnie popijał miodu zerkając co chwile na resztki zawartości.  co jakiś czas sobie ziewnął i przejechał języczkiem po zębach sprawdzając, czy wszystkie ząbki i zabrudzenie, bakterie są na miejscu.

//Test zaufania #2 Szarleja. i Salazara
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad 2013, 18:45:58 wysłana przez Salazar »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #108 dnia: 03 Listopad 2013, 18:56:54 »
-  Nareszcie jakiś plan działania. Rozmyślał w koncie krasnolud. - Nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia. Powiedział do współtowarzyszy i udał się, do pokoju zaznać spoczynku.

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #109 dnia: 03 Listopad 2013, 21:48:12 »
//To ja sobie przytulę

81x
Nazwa amunicji: żelazny pocisk
Rodzaj: pocisk
Obuch: 23
Wytrzymałość: 25
Opis: Wykonany z 0,02kg żelaza.


-ÂŁadno- rzucił Hagnar na widok Renfri. Dosłownie rzucił bowiem nie leżało w jego naturze specjalnie dusić opinii. Można za to dostać po mordzie, owszem, ale z drugiej zaś strony można zyskać o wiele więcej. A to jest warte kilku guzów.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #110 dnia: 04 Listopad 2013, 00:00:15 »
//Nie widzę w kartach postaci zebranego przez graczy ekwipunku. Jeśli coś zebraliście, należy to przy sobie nosić przez całą wyprawę i nałożyć na siebie negatywny skutek obciążenia.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #111 dnia: 04 Listopad 2013, 01:47:02 »
Fakt, że przespałem całe zamieszanie i zbieranie łupów po walce, nie przeszkadzał mi w tym by wciąż trzymać się blisko kompanii i wspierać ich przez cały czas, nawet jeśli nie fizycznie to duchowo. Późnym wieczorem gdy Aragorn zszedł z piętra i przedstawił wszystkim dalszy plan działania, siedziałem przy ławie popijając już któreś z kolei piwo i puszczając mimo uszu zarówno te głębokie, jak i mniej głębokie dysputy zebranych w karczmie krasnoludów, ludzi, jaszczurów czy jeszcze innych pokrak. Od jutra się biorę do roboty. Przydało by się trochę grosza... Dumałem.
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad 2013, 01:49:12 wysłana przez Szarlej. »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #112 dnia: 04 Listopad 2013, 10:41:14 »
Nastał paskudny jesienny poranek, wszyscy spali w swoich pokojach. Wszyscy po za Aragornem który wstał najwcześniej i akurat kończył obfite śniadanie. Po chwili z piętra stoczył się Yarpen. Krasnolud przysiadł do dracona.
- Jak się pośpieszymy to za półtora dnia będziem w "Mor Andor". Pytanie czy dadzą sobie radę.
Aragorn przeżuł kęs jajecznicy, od jakiegoś nie musiał jeść ani pić. Jednak nie chciał się zatracić w nowej formie. Jeszcze trochę i zostanie liszem. A wtedy... wtedy będzie... no liszem.
- Chcą zarobić, muszą przeżyć. Ten zakonnik nawet sobie radzi, Hagnar, Kratos.
- Ten "mag"? Powinni mu zabronić czarować. Używa zaklęć tak nie uważnie że ja pierdole.
- Fakt, jest nieokrzesany. "Mor Andor" ich zmieni. Przeżuje, przetrawi, i wypluje.
- Albo wysra, a wtedy będą mieli przejebane i u Tyrra i Ciebie.
- A no.


//Radzę być aktywnym i ogarniętym, część z was dostanie nagrode specjalną :)

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #113 dnia: 04 Listopad 2013, 10:59:38 »
Gdy się obudziłem jeszcze przez kilka chwil miałem mały problem z otwarciem oczu. Lekko bolała mnie głowa i miałem sucho w ustach. Więcej nie piję. Okłamałem się. Zanim zdążyłem wejść w interakcję z jakąkolwiek inteligentną, żywą istotą miałem zepsuty humor. Tego dnia przywitał mnie deszcz chaotycznie dudniący w szybę mojej karczemnej sypialni i świst porywistego wiatru raczącego świat za oknem. Trzeba coś zjeść. Pomyślałem. Mimo, że ni w ząb nie chciało mi się zwlekać z posłania, podniosłem się ociężale, odziałem się szybko i niechlujnie, wzułem buty i zszedłem na dół. Przy jednym ze stołów zasiadał Aragorn z Yarpenem i radzili o czymś, o czym zapewne nie było dane mi się dowiedzieć. Nie zważając na to zamówiłem śniadanie podobne do tego, które właśnie kończył opiekun naszej drużyny, oraz piwo, w nadziei wyleczenia kaca. Czekając na zamówienie dosiadłem się do obecnych. - Dzieńdobry. Przywitałem się. - Dzisiaj wyruszamy. Może powinienem o czymś wiedzieć? Zapytałem podejrzliwie, widząc ich nietęgie miny.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #114 dnia: 04 Listopad 2013, 11:19:21 »
- Cześć.
- Cześć. "Mor Andor", sama nazwa odstrasza co nie? Wiem co to miejsce robi z ludźmi bo robie interes...
- Yarpen zaopatruje tych co utkneli w broń i żarcie za chore pieniądze.
- wytłumaczył Aragorn.
- No i chuj, ważne że wiem co to miejsce robi z ludźmi. Demony to pikuś. Teraz gdy idzie Hemis ograniczone zasoby będą jeszcze bardziej ograniczone. A ludzie to nie raz gorsze potwory od tych potworzastych potworów... To miejsce przeżuwa i wypluwa czyniąc cię twardszym, ewentualnie żre, trawi i wysrywa resztki. Widziałem sporo twardych najemników którzy po "Mor Andor" musieli się leczyć psychicznie.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #115 dnia: 04 Listopad 2013, 11:25:11 »
Uśmiechnąłem się do siebie. - Przynajmniej będziemy mieli okazję zarobić na późniejszą rehabilitację. I kilka innych rzeczy. Dodałem, zacierając w duchu ręce myśląc o korzyściach, jakie można wynieść z tej wyprawy. Mimo wszystko, wedle tego co mówili rozmówcy, perspektywa udania się do tak strasznego miejsca trochę mnie przerażała. Cóż, teraz się już nie wycofam. Nawet gdybym mógł. Teraz już nie. Upewniłem się, że jednak chcę zobaczyć to na własne oczy. - Myślę, że jeśli będziemy się trzymać razem i nikt nie zrobi nic głupiego, to wszyscy wrócimy do domu szczęśliwi. I bogaci. Mam rację, Aragornie?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #116 dnia: 04 Listopad 2013, 11:36:23 »
- Nie gwarantuję że nikt nie zrobi czegoś głupiego. Nie znam osobiście większości z was. Nie przelewałem wspólnie krwi itd. Ty i Salazar jakoś dawaliście rade robiąc u Tyrra. Hagnar, jego polecił mi mój druh Domenick aep Zirgin. Kharim... młody rycerz Bractwa w którym tli się maleńka iskierka potencjału. No i Kratos, najbardziej nieokrzesany mag jakiego znam. A znam większość - jeśli nie wszystkich - zrzeszonych magów na Valfden.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #117 dnia: 04 Listopad 2013, 11:37:07 »
Kharim wyspał się, jak nigdy ubrał się i założył bronie, na swoje miejsce i zszedł na dół. Kiedy był już na schodach zobaczył trójkę towarzyszy jedzących i rozmawiających o czymś postanowił się przyłączyć. - Dzień dobry pany, widzę, że ranne ptaszki żeś ta, czy mogę wiedzieć, o czym rozmawiacie. Zaciekawił się krasnolud.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #118 dnia: 04 Listopad 2013, 11:47:45 »
- Witaj. O "Mor Andor". A dokładnie o tym jak tam jest ciężko.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #119 dnia: 04 Listopad 2013, 11:50:59 »
- Jak już wcześniej wspominałem, że byłem tam i nie sądzę, że będzie łatwo, ale uważam, że jakoś sobie poradzimy. Kiedy wymarsz.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #119 dnia: 04 Listopad 2013, 11:50:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top