Autor Wątek: Tajemnica elfich ruin  (Przeczytany 23436 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #140 dnia: 27 Październik 2012, 10:29:43 »
- Gówno prawda, ilekroć trzeba walczyć w nocy, to walczycie tak samo jak i ja. Nie wiem czemu, ale ciemności jakoś mało komu przeszkadzają... - szepnął Gunses jakby nie wiedział co się na ogół dzieje na wyprawach.
- Podejdź do brzeszka i sprawdź - powiedział Gunses - Chcecie, to idźcie, ja poczekam do nocy. Nie mam zamiaru pałętać się po starych elfich świątyniach za dnia. To nie dla mnie. - dokończył. Wiedział, że kłótnie mało na co się zdadzą.
- Weź Devristusie dwóch najlepszych i idźcie, a dwóch słabszych zostaw przy mnie.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #141 dnia: 27 Październik 2012, 10:35:21 »
Najpierw odczekajmy jakieś 45 minut, w tym czasie choć trochę zregenerujemy siły elf przypatrzył się Gunsesowi Coś mi mówi,że kłótnie między nami są naszą specjalnością

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #141 dnia: 27 Październik 2012, 10:35:21 »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #142 dnia: 27 Październik 2012, 10:38:33 »
- Widać z natury jesteśmy konfliktowi - powiedział wampir

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #143 dnia: 27 Październik 2012, 10:41:50 »
Z natury może nie, ale nie lubie podkładania rzeczy tylko pod siebie(niczym starosta ustalając egzamin z wykładowca). Może czas zakopać topór wojenny

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #144 dnia: 27 Październik 2012, 10:43:34 »
- Nigdy taki nie był wykopywany - powiedział dość zaskoczony Gunses

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #145 dnia: 27 Październik 2012, 11:03:26 »
Wampir i elf, jakże by inaczej, konflikty między ludźmi jakoś się nie zdarzają, jeszcze tylko tego brakuje żeby drużyna się rozpadła. Samo rozdzielanie się na kolejne grupy też nie podobało się chłopakowi. Jeszcze przed wyruszeniem do Valfden, miał okazję dowodzić większą grupą i  miał w tym temacie co nieco do powiedzenia.
-Dzielić się na grupy można, oczywiście, ale tylko jeżeli znamy teren i każda grupka ma określone zadanie. Wchodzenie do nieznanego, prawdopodobnie niebezpiecznego miejsca rozdzielając się jest niebezpieczne.
Zrobił co mógł, miał tylko nadzieje, że głupie kłótnie i ambicje nie zagrożą wyprawie.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #146 dnia: 27 Październik 2012, 11:07:46 »
A mnie się zdawało, że był. W końcu kłócilismy się przy byle jakiej okazji, a podobno byliśmy kiedyś dobrymi znajomymi. Podobno bo nadal nie pamiętam. Mam nadzieję, że znajdziemy tu szept czasu odpowiedział wampirowi Dev i spojrzał się na Tkorona Nikt nie zamierza wchodzić do ruin, a tylko z daleka się przyjrzeć czy nigdzie nie ma ciał Mistrza i kranslouda

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #147 dnia: 27 Październik 2012, 11:12:39 »
- O. Widzę przejawiasz pozytywizm. Sprawdzimy czy czasem coś już ich nie zabiło - powiedział do Devristusa. Na komentarze do człowieka nie miał sił. Nie wiedział kim on był, ani za kogo się uważał. W dodatku już się rozdzielili.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #148 dnia: 27 Październik 2012, 11:43:50 »
Elrond siedział na kamieniu obok Tkorona i rozmyślał. Dziwiła go usilna próba wciągnięcia ich do podziemi za Mistrzem i Garikiem. Wydawać by się mogło, że Devristus wie więcej od reszty (;p) - Isentor wyraźnie powiedział, żebyśmy tutaj zostali i czekali. Razem z krasnalem odeszli niedawno i osobiście nie widzę sensu za nimi iść. Ale nic... - wstał i rozciągnął się. - Jak tak bardzo zależy Ci Devristusie na sprawdzeniu chociaż kawałka ruin, to idę z tobą.

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #149 dnia: 27 Październik 2012, 11:51:46 »
Frideric spojrzał w stronę Elronda następny, chyba nie ma wyjście, jak tak dalej pójdzie to zostanę tu sam, Mistrz nie będzie zachwycony, ale to już nie moja sprawa.
-Skoro wszyscy chcecie iść to trudno, nie podoba mi się to, ale jeżeli idziemy to idziemy

//Taka drobna uwaga, moja postać wabi się Frideric, ew. Frideric Gravis(ale chyba poza domkiem nigdy jeszcze nie użyłem nazwiska :) ), poza faktem że w każdym moim poście się to przewija, to podpis jest pod avatarem :)

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #150 dnia: 27 Październik 2012, 11:56:48 »
- Nie wszyscy Frederic. Zwiad jest czymś takim że idzie na niego mała grupa ludzi, a nie cała chmara wojska. Podzielam plan Gunsesa. Rozdzielenie nas na dwie trójki jest dobry. Aczkolwiek z drugiej strony mogę iść sam z Devem, a reszta mogłaby zostać. Im więcej was tutaj, tym macie większe szanse na przeżycie, gdyby zawędrowały tutaj stworzenia niesione wonią padliny - wskazał na martwe ciała Rotishy. - O ile ktoś się nimi oczywiście żywi.
- To jak?
« Ostatnia zmiana: 27 Październik 2012, 12:11:02 wysłana przez Elrond »

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #151 dnia: 27 Październik 2012, 12:02:42 »
//O ja jebie, nie rozumiem tego "odeszli niedawno". Odeszli, a nas zaatakowały rotishe i walka z nimi nie trwała 5 sekund. Patrząc na to, że nas zaatakowały rotishe to ich też coś mogło, a po za tym nie wracają, a może mają kłopoty. Możemy tak czekać.

Widzę, że nie możecie się zdecydować. Poczekajmy aż będziecie pewni tego co robimy.

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #152 dnia: 27 Październik 2012, 12:08:15 »
//sry za formę, ale KTOÂŚ TU MA POWAÂŻNE PROBLEMY Z CZYTANIEM: Jak napisałem post wyżej imię mojej postaci to Frideric, dziękuje

//Dev, jak sądzisz ile walczyliśmy? 3 godziny? Sensowne założenie to max 30min, a tak realnie to z 15, poczytaj posty, zwróć uwagę na dynamikę, takie walki nie toczą się godzinami
//Co do ataku na nich - moja postać raczej zakłada że mistrz Isentor jest koksem, i jeżeli sam sobie z czymś nie poradzi to i tak gówno mu pomożemy.

-Zwiad? Zwiad już poszedł, z resztą chwilę temu, jeżeli tak się niepokoicie i chcecie iść, proszę bardzo, ale kolejnych grup zwiadowczych nie wysyła się co piętnaście minut. A jeżeli już mamy iść to wolałbym unikać rozdzielania się, z trudem odparliśmy te Rotishe, w 3 osoby byłoby to praktycznie niemożliwe, nazwij mnie tchórzem, ale przy takiej potyczce, z pewnością ktoś by zginął.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #153 dnia: 27 Październik 2012, 12:17:04 »
// Sorry Fredericu, nie mam problemów, ale jestem przyzwyczajony do tego, że imię postaci, to po prostu nasz nick. Pisząc posta po prostu nieświadomie nazywam innych tak, jak pisze taką grubą kolorową czcionką nad avkiem ;) A z resztą się zgadzam.

- Devristusie, ja się już zdecydowałem. Nie pochwalam "akcji ratunkowej", ale wolę coś robić niż bezczynnie czekać. Mówiłem że idę z tobą. I mówiłem również że nasza dwójka wystarczy. Chyba że nie czujesz się na siłach albo boisz się, że staruszek wykituje ze starości radośnie hasając sobie po ruinach - dodał śmiejąc się.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #154 dnia: 27 Październik 2012, 12:25:25 »
Niech inni się też odezwą co sądzą o tym. Mamy czas.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #155 dnia: 27 Październik 2012, 12:28:00 »
- Ale jakiej akcji ratunkowej? Czy mamy jakieś powody aby obecnie się o nich martwić?

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #156 dnia: 27 Październik 2012, 12:32:38 »
- No właśnie nie, drogi Wampirze - przewrócił oczyma.  <ignorant>

Offline Izabell Ravlet

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3708
  • Reputacja: 4247
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darlecio
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #157 dnia: 27 Październik 2012, 12:33:27 »
- Nie pytajcie mnie, jak dawno wyruszył zwiad, ponieważ straciłem poczucie czasu. Ale jestem za poczekaniem do nocy. Raz, że zorientujemy się, czy coś jest nie tak, dwa, że Gunses odzyska siły, a my odpoczniemy, no i w środku i tak będzie ciemno, niezależnie od pory dnia - stwierdził.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #158 dnia: 27 Październik 2012, 12:35:45 »
- Elrond nie wywracaj oczami. Nie przystoi takiemu starcu... - rzekł Gunses wkurzony, bo teraz wychodzi na to, że ma jakieś złe przeczucia a tak wcale nie było! ;/
- Dobrze mówisz - powiedział do Maurena - Nie ma co się gorączkować. Może oni tam cały czas przeprowadzają zwiad? Może starają się poznać przeciwnika od wewnątrz. Dajmy im pracować.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #159 dnia: 27 Październik 2012, 12:40:34 »
To w takim razie ja pójdę się odlać rzekł Elf i poszedł załatwić potrzebę fizjologiczna.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnica elfich ruin
« Odpowiedź #159 dnia: 27 Październik 2012, 12:40:34 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything