Autor Wątek: Na Igrzyska  (Przeczytany 9172 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #100 dnia: 23 Czerwiec 2008, 20:43:06 »
- Wiem, wiem walczymy za tych biednych ludzi, walczymy za króla i Valfden, walczymy o pamięć, jestem pewien że w przyszłości będą wspominać nasze imiona, nie tylko nasze, ale wszystkich co walczyli. To będzie największa batalia w moim życiu, na czas wojny zapomnijmy o przeszłości i myślmy o teraźniejszości. Widzisz siła to nie wszystko, trzeba myśleć, jak nie będziemy myśleć, nie przetrwamy tej wojny. Po powrocie proponowałbym wzmocnić naszą siedzibę i wezwać ludzi pod broń, zapytać kto będzie po naszej stronie. Do ataku mamy około dwóch tygodni. Więc teraz się zabawmy, nie przejmujmy się problemami, ani przyszłością, bawmy się, martwić będziemy się później. A teraz chodź zatańczymy ze służkami. - Foltest ruszył w stronę służek.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #101 dnia: 23 Czerwiec 2008, 20:50:54 »
Gunses nie chciał tańczyć. Udał się w kierunku wielkich stołów w nadziei, że spotka tam kogoś znajomego. Usiał na swoim miejscu, oparł delikatnie łokcie o stół, splótł palce i oparł o nie głowę. "Widzisz siła to nie wszystko, trzeba myśleć, jak nie będziemy myśleć, nie przetrwamy tej wojny..." Gunses myślał o słowach swego podopiecznego. "Nie jedną wojnę już widziałem, w niejednej potyczce brałem udział. Siła to nie wszystko, racja, trzeba myśleć, ale trzeba wiedzieć co chce sie osiągnąć, aby pokierować swe myśli we właściwą stronę'' mówił sobie w myślach.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #101 dnia: 23 Czerwiec 2008, 20:50:54 »

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #102 dnia: 23 Czerwiec 2008, 21:07:16 »
Mantos wstał z miejsca po skończonym posiłku i wyszedł na taras widokowy, oparł się o barierkę i zaczął rozmyślać. W ręce ściskał stary, pozłacany medalion z małym portrecikiem w środku... Spoglądał na miasto lecz jego myśli były zupełnie gdzie indziej. Myślał o swej rodzinie, czy miał brata lub siostrę? Jak oni wyglądali? Te sprawy nie dawały mu spokoju.
« Ostatnia zmiana: 23 Czerwiec 2008, 21:08:36 wysłana przez Mantos »

Canis

  • Gość
Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #103 dnia: 23 Czerwiec 2008, 21:14:51 »
Canis zobaczył i usłyszał wywód Gunsesa do Foltesta. Canis powstał ze swego siedziska i podszedł do Gunsesa, usiadł nieopodal.
- Miło mi widzieć, że przynajmniej niektórzy wiedzą o co będą walczyć. - Powiedział Canis. - Cieszę się że uświadomiłeś Foltesta w pewnym stopniu, bo nie samą zemstą żyje człowiek, a zemsta to nie jest aż taka dobra motywacja jak by się wydawało... - Powiedział Canis i lekko się zamyślił. - Masz jakoś przygotowaną strategię swojego postępowania, jakieś plany? - Canis na chwile wybił się z tropu. - Niebrzydkie te maurenki, zekł bym ładne, prawda Gunsesie?

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #104 dnia: 23 Czerwiec 2008, 21:15:31 »
Foltest zaprosił do tańca najpiękniejszą służkę i oddali się tańcu. Tańczyli długo, rozmawiali o różnych sprawach, gdy skończył się repertuar, wyszli razem, wrócili po następnym repertuarze z krwią i winem. Podeszli do stołu gdzie siedział Gunses, Foltest rozłożył wina i nalał krew sobie i mistrzowi, po czym odsunął krzesło"
- Siadaj miła pani i się rozgość. - Służka usiadła po czym Foltest wlał jej wina, po chwili Foltest usiadł obok "ojca":
- Gunsesie dowiedziałem się coś o przyjacielu mego ojca, on posiada jego plany. Ale niestety znajduję się on w Elanoi państwie elfów. - Po tych słowach napił się krwi.
- Przepraszam Canisie nie zauważyłem cię , chcesz wina ??
« Ostatnia zmiana: 23 Czerwiec 2008, 21:16:25 wysłana przez Foltest »

Canis

  • Gość
Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #105 dnia: 23 Czerwiec 2008, 21:38:28 »
Canis zdziwił się nieco i roześmiał się nieco.
- Mi usługiwać nie musisz. - zadrwił Canis, i ty jesteś tu gościem, pamiętaj że masz swoje prawa i powinieneś z praw korzystać. - Dziwi mnie że pozwalasz się rozgościć gospodarzowi. Pamiętaj, że to jak my się tutaj zachowujemy, może mieć znaczenie w przyszłości. Trochę rozwagi. - Powiedział Canis. - Folteście, moze raczysz i mnie poinformować jakie plany?

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #106 dnia: 23 Czerwiec 2008, 21:48:34 »
- Nie wiem czy wypada, ale raczej nie, to jest bardzo powiązane z moją rodziną i historią. Nie znamy się zbyt dobrze, może innym razem.
« Ostatnia zmiana: 23 Czerwiec 2008, 21:49:55 wysłana przez Foltest »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #107 dnia: 23 Czerwiec 2008, 22:12:26 »
- Moi mili. Po kolei - rzekł Gunses do rozmówców - Folteście, wiesz gdzie zacząć poszukiwania. Miejmy nadzieję, że z wojny zwycięsko wyjdziemy My a Ty wtedy będziesz mógł odszukać tona czym tak ci bardzo zależy. A teraz Ty Canisie, od razu po przyjeździe wezwę do miecza wszystkie Wampiry. Jako takich planów nie mam. Nie wiem z jaką armią przyjdzie nam się mierzyć.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #108 dnia: 23 Czerwiec 2008, 22:16:04 »
I ujrzał pustą komnatę. "Kurwa to nie tu. Nie mam czasu, a z chęcią zaproponowałbym im usunięcie niewygodności politycznych w Varrok, trudno". Idąc cicho wrócił do głównej sali. Bezszelestnie pojawił się obok kompanów i z wymuszonym uśmiechem, bez owijania w bawełnę, zadał pytanie
- Czego nienawidzicie najbardziej?

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #109 dnia: 23 Czerwiec 2008, 22:25:07 »
Foltest przybliżył się do Gunsesa i powiedział szeptem:
- Mój ojciec miał przyjacielę, znali się od maleństwa, po śmierci mego ojca szukał mnie, lecz mnie nie znalazł. Wyruszył do Elanoi, w Myrtanie trudno żyło się elfom. Ów elf zwał się Acidus, pamiętam że często u nas bywał i miał wilka o imieniu Biały Kieł. Ojciec przekazywał swoje plany jemu, bo wiedział że nie wykuje tej broni, ani ich nikomu nie pokaże. Jest dobrym łucznikiem, ba był najlepszy w Mytanie. No ale trzeba by było go odnaleźć. No i nie mógłbym wam oddać potem tego miecza.
- Orków i zdrajców, a przede wszystkim taniego wina. - Rzekł Foltest słysząc słowa Lorda Sado.
« Ostatnia zmiana: 23 Czerwiec 2008, 22:38:20 wysłana przez Foltest »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #110 dnia: 24 Czerwiec 2008, 20:05:20 »
- Czego nienawidzimy, eh Sado... jak ty coś powiesz to nie wiadomo, czy się śmiać czy płakać - Gunses zwrócił się do Foltesta - Nienawidzisz taniego wina, ale gdy nie ma innego to i tamto jest dobre. Nienawidzisz orków, ale jednak siedzisz z nimi tu przy jednym stole. Jeśli ja miałbym zacząć wymieniać to czego nienawidzę najbardziej, nie nie stało by dnia. Ale najbardziej to nienawidzę obojętności i zniechęcenia, nienawidzę tego, że można mieć wszystko.. - Gunses przemierzył swymi oczami najbliższe otoczenie, aby upewnić się, że nikt z obcych go nie słyszy. Gdy był już pewny dokończył - ..w dupie.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #111 dnia: 24 Czerwiec 2008, 20:20:23 »
- Naprawdę Gunses? Ja zaś nie rozumiem, jak można się czymś aż nadto przejmować. Może Foltest powstrzymuje swą nienawiść do tego wszystkiego. ÂŚmiać się czy płakać. Zadałem proste pytanie, poważne, a ty stwierdzasz ze jest żałosne. Więc dobrze, zadam inne. Dlaczego zostałeś wampirem? Co cię do tego skłoniło?

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #112 dnia: 24 Czerwiec 2008, 20:42:32 »
- Ciekawość? Tak, byłem ciekawy nowego życia, nieśmiertelności. To był główny powód tego iż poddałem się przemianie. Pierwszy dzień był najgorszym. Uświadomiłem sobie, że utraciłem człowieczeństwo. Lecz już kilka dni później, uświadomiłem sobie, że tak naprawdę zyskałem więcej niż bym stracił...

Canis

  • Gość
Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #113 dnia: 24 Czerwiec 2008, 22:45:45 »
Canis włączył się wreszcie i powiedział.
- Cóż, ja nienawidzę bezsensowego siedzenia w jednym miejscu, nic nierobienia, mimo ze jest ku temu czas. No i ... obrażania, mimo ze nie ma się powodów, Sado. - Powiedział Canis i odwrócił się do Gunsesa. - cóż, podobnie było z moim rytuałem przemiany w tym kim obecnie jestem, też rytuał wywołał początkowo... mieszane uczucia. Najbardziej męczące było czekanie na niego, czekanie w świątyni.

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #114 dnia: 24 Czerwiec 2008, 22:52:07 »
- Długo jeszcze potrfają te Igrzyska ??? - Foltest złożył ręce i zaczął rozmyślać.
« Ostatnia zmiana: 26 Czerwiec 2008, 17:26:07 wysłana przez Foltest »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #115 dnia: 26 Czerwiec 2008, 20:38:35 »
- Już niebawem się zakończą - odpowiedział mu Gunses, po chwili dodał - No panowie. Ostatnie chwile odpoczynku. Gdy wybuchnie wojna, nie będzie mowy o odpoczynku. - Gunses wygodnie rozciągną się na krześle - Chyba się wciągnę w hazard, ostatnio dobrze mi idzie - powiedział uśmiechnięty od ucha do ucha Gunses patrząc się na twarz Dracona.

Canis

  • Gość
Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #116 dnia: 29 Czerwiec 2008, 12:24:09 »
Canis zerknął na drzwi wejściowe do sali i co jakiś czas władcy wchodzili spokojnie do sali, nie zwracając na siebie zbytniej uwagi i zajmowali swoje poprzednie miejsca siedzące.
- No to chyba się ich obrady zakończyły... - Powiedział dość cicho Canis.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #117 dnia: 30 Czerwiec 2008, 12:50:35 »
- Taaak... - odrzekł Sado, kierując się na swoje miejsce. - niedługo wyruszamy, lepiej coś zjeść przed podróżą. - dodał, po czym usiadł na miejscu, czekając na służkę.

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #118 dnia: 30 Czerwiec 2008, 14:42:37 »
Mantos wrócił do sali i zauważył, że władcy wrócili do sali. Schował medalion do kieszeni i wrócił na swoje miejsce.

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #119 dnia: 01 Lipiec 2008, 23:09:24 »
Foltest czekał aż Igrzyska się skończą bo przypomniał sobie że jest źle przeszkolony. Wziął do ręki kielich z krwią i począł go sączyć. Położył kielich i skupił się na nim.
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec 2008, 11:54:06 wysłana przez Foltest »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #119 dnia: 01 Lipiec 2008, 23:09:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top