Autor Wątek: Ulubione lokacje  (Przeczytany 83708 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vlades

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #60 dnia: 31 Październik 2007, 14:59:51 »
- Wieża Mgieł - Fajne miejsce, tajemniczę z mnóstwem szkieletów i tam znajdujemy Chromanina.
- Górska Forteca - To też jest fajne, harpie, golemy,a w G2 Kamienny Smok.
- Klasztro Mnichów - Też trochę tajemniczy, w końvu co tam robiły posągi orków?

Offline (nie)bezimienny

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #61 dnia: 31 Październik 2007, 15:06:52 »
Jaskinia w Nowym Obozie - fajna miejscówka; uwielbiam tam przebywać... I robię to często, gdyż zazwyczaj dołączam do najemników
Górska Forteca - są tam znienawidzone przeze mnie harpie, ale ogólnie jako lokacja jest fajna.
ÂŚwiątynia ÂŚniącego(xD) - fajne, klimatyczne miejsce... Jest tam "ÂŚpiący"...  

Forum Tawerny Gothic

Ulubione lokacje
« Odpowiedź #61 dnia: 31 Październik 2007, 15:06:52 »

Offline Sanin Sandaime

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #62 dnia: 06 Listopad 2007, 17:34:33 »
Moim ulubionym obozem jest stary obóz.Lubie go ponieważ zawsze mogę kupić to co tylko chce,
a jesli zapłace straznikom to oni zawsze mnie ochronią.Ale najlepsze jest to że w dalszym rozdziale kiedy juz jestem cieniem mam do wyboru maga ognia lub straznika.

Offline Quinuir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #63 dnia: 13 Listopad 2007, 18:18:10 »
Moimi ulubionymi lokacjami są:

- ÂŚwiątynia ÂŚniącego - Jest tam bardzo groźnie, na każdym kroku czai się niebezpieczeństwo...
 - Górska forteca - Najbardziej mi sie spodobało, ze w Gothic 2 byłÂ tam smok.
 - Klasztor mnichów - Trochę dziwne miejsce, co tam robiły posągo orków?
 - Wieża Mgieł - TeżÂ bardzo tajemnicze miejsce. Jet tam duzo szkieletów i szkieletów magów.

Offline Czyli mistrz topora!

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #64 dnia: 14 Listopad 2007, 17:10:31 »
Moje ulubione lokacje:
ÂŚwiątynia ÂŚniącego:wspaniała,tajemnicza aura.Emocje i świadomość,że nigdy nie wiadomo,co lub kto się czai za rogiem...
Wieża Mgieł:Jeszcze bardziej owiane tajemnicą miejsce,nocą jest jeszcze ciekawsze niż ÂŚwiątynia ÂŚniącego.
Stary Obóz-wspaniały klimat,dużo ludzi...Cool lokacja  

Offline laskos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #65 dnia: 14 Listopad 2007, 17:30:28 »
Mi najbardziej podobają się...

Zamek w Starym Obozie - Panuje tam dosyć fajny klimacik, aczkolwiek otaczający go Obóz... nie do końca to pasuje do klimatu gry.... Chociażby dlatego że palisada jest drewniana[a zupa za słona :-P ],a żadne średniowieczne lokacje prócz OBOZÓW wojskowych, takowych nie posiadały. Tak naprawde, najfajniej zamek wygąda w G2.....

Twierdza Górska - Fajnie to wszystko wygląda, są niezłe widoczki... Szkoda tylko, że w twierdzy nie ma żadnych łóżek. Bardzo by się to przydało w dwóch sprawach. 1, że jak ktoś idzie i bez snu się nie obejdzie, to za malutką opłatą kilku litrów krwi, można sobie pokimać w towarzystwie harpii xD  2, że do komiksów by się to przydało...

Stara Cytadela - bardzo fajne miejsce, leżące w samym środku terytorium orków. Z tego powodu, jest najbardziej owiane tajemnicą, a Xardas mówi nam, że te ruiny pamiętają pierwszą wojnę z orkami... Z tego co wyczaiłem, pod ruinami znajdują się jeszcze podziemia twierdzy! Tak więc jest to świetne miejsce do obrony przed jakimkolwiek napastnikiem....

Kanion Trolli - Dobre miejsce do obrony, fajne na obóz, aczkolwiek gdyby Strażnicy mieli trochę rozumu[bo jak na razie to tylko bezmózgie NPCki :-P ] to ustawili by się - od wejścia i na górach - tak, aby mieć dobrą pozycję do ostrzału.Może ktoś grał w Operation Flashpoint - na wyspie Malden jest misja zniszczenia radzieckiego oddziału znajdującego się w dolinie. Przy drobnym wsparciu, stosunkowo łatwo udało mi się ich stamtąd wykurzyć....

Pozdro
|_@$X()$

Offline Goywo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #66 dnia: 04 Grudzień 2007, 20:52:52 »
Ja stawiam na świątynie śniącego, klimat jaki tam panuje jest po prostu niesamowity. Pułapki ,mocne potworki, liczne korytarze, czy też wybijanie szamanów orkowych a zwłaszcza tego ostatniego. Wieje tam klimacik grozy!

Offline Kurgan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #67 dnia: 05 Grudzień 2007, 14:33:07 »
Wieża Mgieł - Ponieważ jest tam dużo potworów, super klimat no i wielka satysfakcja ze znalezienia skarbów. Jakoś zawsze tą wieże omijałem tera jak przechodze gothica drugi raz to tam zajrzałem.

Zewnętrzny Pierścień Starego Obozu - Fajna muzyczka, sporo łatwych zadań no i to pierwsze miasto jakie się odwiedza.

Górne Części Nowego Obozu - Przestronna jaskinia, fajnie patrzy się na wszystko z góry, brak strażników.

Offline Paler

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #68 dnia: 08 Grudzień 2007, 11:48:07 »
Swiatynia Sniacego-gdy gralem pierwszy raz w G1 to od razu "spodobalo" mi sie to miejsce.Czuje sie strach,bo nie wiesz czy zza rogu nie wyskoczy jakis szaman czy cos.
Jaskinia orkow(czy cos takiego :D)-ciekawe miejsce.Szkielety w zamknietych klatkach i krzyczace orki,ktore chca cie zabic.

Offline Hosh

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #69 dnia: 22 Grudzień 2007, 09:31:01 »
Bezsprzecznie stary obóz.Bardzo fajna atmosfera.Najlepiej jest gdy w nocy pada deszcz i ja po całej nocy podróży docieram do bram obozu   .Klimat tam panujący jest świetny.Poza tym lubie przesiadywać w starej kopalni.

Offline Radagast

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #70 dnia: 04 Styczeń 2008, 15:03:36 »
Mi podoba się cała kolonia. Ale najfajniejszymi miejscami są obozy (wszystkie), oraz tereny wokół Starego Obozu. Panuje tam cisza i spokój, nie ma wiele niebezpieczeńst i stamtąd rozchodzą się ścieżki do każdego miejsca w koloni. No i wielkie bagno przy Obozie Bractwa (świetny klimat, tylko węże błotne prze4szkadzają trochę.

Offline fijolek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 1
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #71 dnia: 21 Styczeń 2008, 10:54:23 »
Ja uwielbiam :
- Wieża Mgieł - Fajne miejsce, tajemniczę z mnóstwem szkieletów
a przede wszystkim
- Ruiny klasztoru magów wody - tworzo klimat w grze i możemy znaleść tam kilka ciekawych przedmoitów

Offline Smok Finkregh

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 0
  • Yzush Ek Aulash Detr Shiqua!
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #72 dnia: 21 Styczeń 2008, 11:41:58 »
Ja wprost ubustwiam Stary Obóz i Starą Kopalnię. Stara Kopalnia jest nieźle ulokowana, a Stary Obóz wielki. Choć jest pomyłka na oko widzę, że to Obóz Sekty jest największy.

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #73 dnia: 21 Styczeń 2008, 14:38:29 »
uwielbiam przebywać w starej cytadeli i w starym obozie ;].
Cytadela nie wiem dlaczego ale wszystko widac co się dzieje u orków itp.
Stary obóz bo można się pobawić że siedzimy przy ognisku i robimy sobie jajca z innych np.: sikamy do wiadra a potem ktoś się w nim myje ;]. I poza tym tam zaczynaliśmy przygode ;]

Offline Uchiha Sasuke

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #74 dnia: 21 Styczeń 2008, 18:20:10 »
mojom ulubiona lokacjam jest cmentarzysko orków e względu na mroczny klimat wiele ciemnych zakamarkow i niebezpieczeństw

Offline Uchiha Sasuke

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #75 dnia: 21 Styczeń 2008, 18:21:02 »
mojom ulubiona lokacjam jest cmentarzysko orków e względu na mroczny klimat wiele ciemnych zakamarkow i niebezpieczeństw

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #76 dnia: 21 Styczeń 2008, 18:23:29 »
a mi się podoba stary klasztor mnichów (ten w którym był kamien ogniskujący) jest tam taki fajny klimat i widac z tamtad wieże migieł a a w 5 rozdziale jest na samej góże jest troll  jest tam biblioteka i stuł alhcemiczny wiec jest tam dosc fajnie i 2 posągi orków      

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #77 dnia: 24 Styczeń 2008, 17:40:45 »
Mnie bardzo się podoba stara, zniszczona wierza Xardasa, Obóz Sekty, ze względu na ciekawy wygląd i te "domki"na drzewach oraz te unikatowe potwory "Węże Błotne".
W grze podoba mi się także Miasto Orków i długie korytaże świątyni Sniącgo.

Offline kajetan2

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #78 dnia: 24 Styczeń 2008, 18:36:28 »
ja najbardziej lubie cmentarzysko orkow fajnie tam jest po prostu te wszystkie stare skrzynie (to mumie   ) dodaja klimatu po prostu super  

Offline Vessen

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #79 dnia: 25 Styczeń 2008, 20:15:15 »
Ja najbardziej lubię obóz sekty. Wszędzie skręty i pola ziela.  

Forum Tawerny Gothic

Ulubione lokacje
« Odpowiedź #79 dnia: 25 Styczeń 2008, 20:15:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything