Autor Wątek: Ulubione lokacje  (Przeczytany 83358 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Grudzień 2006, 16:05:33 »
Powiem, że Gothic 1 to moja ulubiona część gry, a dlatego, że Kolonia jest dla chyba najlepszym miejscem w całej sadze Gothic. Po prostu czuć tam ten klimat (choć nie do końca, ufam modderom, że ich Mroczne Tajemnice pokaże, co to jest naprawdę Kolonia Karna). Oczywiście ta z drugiej części już mniej mi się spodobała.

Ale jeśli mam wybrać miejsca z niej, to są tylko dwa:

Stary Obóz - według mnie najlepszy z obozów w pierwszej części gry. Prócz klimatycznej (i jednej z najfajniejszych) muzyki można tam poczuć tą hierarchię. Widać, kto jest jest kim. Nie zabrakło tam także pięknego zamku, Magów Ognia, areny, placu targowego... i wiele innych ciekawych miejsc.

Miejsce Wymiany - miejsce, w którym wszystko się zaczęło. Zaraz po Starym Obozie jest to moje ulubione miejsce. Tam rozpoczynamy grę (czyli zbieramy wszystko, by jakoś wyżyć xD), przechodzimy chrzest wody, poznajemy Diego, zdobywamy pierwszą broń...
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień 2006, 16:13:29 wysłana przez DODO »

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Grudzień 2006, 16:14:54 »
A moim ulubionym miejscem w Gothicu I jest Obóz Bagna. Dzieje się tam życie np.
-Guru uczą uczni o magi ÂŚniącego i historii jak powstał Obóz Bagna
-Strażnicy ÂŚwiątynni trenują, patrolują i pilnują
-Nowicjusze palą bagienne ziele, zbierają bagienne ziele, handlują, słuchają nauczycieli (Guru), modlą się do ÂŚniącego, kują broń i rozmawiają ze sobą.
Tak więc Obozie Sekty bardziej żyją ludzie niż w Starym lub Nowym Obozie. I dlatego to jest mój ulubiony obóz jak i moje ulubione miejsce w grze.
« Ostatnia zmiana: 03 Grudzień 2006, 00:16:31 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Ulubione lokacje
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Grudzień 2006, 16:14:54 »

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Grudzień 2006, 15:16:22 »
Ja tam najbardziej lubię przebywać w Starym Obozie.  Pewnie to dlatego, że czuje się tam bezpieczny. Lubię towarzystwo Cieni, Strażników i Magnatów.

Lubię też być w Obozie Sekty. Nie żebym lubił ten obóz ale podoba mi się, tamtejszy klimat. Powiem że bardzo lubię tam siedzieć.

Fajną lokacją jest też stara kopalnia. Składa się ona z wielu rusztowań (jeśli tak to można nazwać ) i można sobie pozwiedzać. Na samym dole jest wspaniale  ! Dużo rudy itp.

Są  jeszcze inne fajne lokacje, ale nie chce mi się myśleć xP .

Pzdr.
« Ostatnia zmiana: 03 Grudzień 2006, 22:40:18 wysłana przez DODO »

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Grudzień 2006, 17:05:04 »
Uważam, że jednym z najlepszych miejsc w całej Górniczej Dolinie jest SO. Ogrom tego miejsca przytłacza, mnóstwo zakamarków, budynków i ludzi... Wszystko to tworzy swój niepowtarzalny klimat, który przyciąga jak magnes. Marzeniem każdego mieszkańca Starego Obozu był chyba zamek, w końcu mógł się poczuć jak ktoś ważny i po części wpływowy.

Kolejnym jak dla mnie pięknym miejscem jest kanion trolla. Dookoła tylko góry, co daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Cisza panująca w tym miejscu pozwala odpocząć i dąć trochę wytchnienia. Jeżeli zaszła by potrzeba schronienia się przed deszczem jest zawsze tunel prowadzący do góry na półkę skalną, która z tak jakby "zadaszona". :)

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 03 Grudzień 2006, 22:40:57 wysłana przez DODO »

Offline Ksardax

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Security.net
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Styczeń 2007, 11:50:54 »
Jak dla mnie najciekawsza lokacja to bez wątpienia oboz bractwa. ÂŚwietny klimat ( szczególnie po zmroku ). Gwarny dziedziniec przed wejściem do sali Y`Beriona. Miało to swój klimat, a glosowałem właśnie na obóz bractwa tylko i wyłącznie ze względu na aspekt wizualny, bagno, obecność w pobliżu węży błotnych, krwiopijców. Nauczyciele i strażnicy świątynni  ( nie to w co wierzyli, bo to była farsa, ale to jak się zaaklimatyzowali do otaczających ich warunków ).
« Ostatnia zmiana: 02 Styczeń 2007, 00:50:45 wysłana przez DODO »

Offline nwpjarek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Styczeń 2007, 23:18:48 »
Moimi ulubionymi lokacjami są:

Stary obóz-Najlepszy obóz w całej koloni, jest tam niesamowita muzyka widać kto jest kopaczem a kto magnatem jest i zamek i arena można się trochę poprzechadzać itp.

Obóz bractwa-Bardzo lubię w nocy po tym obozie chodzić jest tam ten klimat wszyscy palą ziele i strach ogarnia nas kiedy chodzimy po bagnie lubię chodzić na dziedziniec i patrzeć na modlących się nowicjuszy do ÂŚniącego.

Wieża Xardasa-Bardzo fajny jest tam klimat ten dreszczyk emocji i widoki z tej wieży są super i jest w ciekawym miejscu położona.


« Ostatnia zmiana: 20 Styczeń 2007, 21:15:41 wysłana przez nwpjarek »

Offline Vaherem Nekromanta

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #26 dnia: 22 Styczeń 2007, 13:56:35 »
Moja lista ulubionych miejsc
- Nowy obóz i jego okolice - po prostu uwielbiam chodzić po górach, wspaniałe widoki ( np. Jezioro w NO)
- Górska Forteca - niezapomniany klimat, To miejsc ma po prostu to coś. Najchętniej zostałbym magiem i bym tam zamieszkał :P
- Klasztor Mnichów - też całkiem całkiem i widok na morze. Gdybym zakładał 4 obóz w grze to albo tam, albo w górskiej fortecy.
« Ostatnia zmiana: 22 Styczeń 2007, 17:16:46 wysłana przez DODO »

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Luty 2007, 16:05:08 »
Nie lubię miejsc mrocznych takich jak Cmentarzysko Orków, Świątynia Śniącego czy nawet szyby Wolnej Kopalni. Najbardziej do gustu mi przypadły:

Stary Obóz - po prostu urzekające miejsce. Największy obóz w kolonii, życie tam toczy się normalnie, tu jakiś chory psyhicznie kopacz zacznie opowiadać jak to zabił jednej nocy 12 osób :D inny zacznie klnąć na cały świat, bo zbudował chatę zbyt blisko rowu. Bloodwyn codzień przyjdzie po zapomogę, albo Snaf poczęstuje nas zupą z chrząszczy. Wszystko jest tak poukładane i w takiej harmonii, że po zostaniu Strażnikiem miejsce wydaje się piękniejsze niż zwykle :D

Stara Kopalnia - kolejne uporządkowane miejsce. Wyzysk i ciężka praca są na porządku dziennym. Kopacze zamęczają się na śmierć przy bryłce rudy, aby później dostać marną część zysków i oddać wszystko strażnikom. Zdecydowanie gorzej jest w niektórych bocznych szybach. Wolę miejsca gęsto zaludnione niż takie, w których znajduje się dużo potworów.
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec 2007, 14:14:11 wysłana przez Assasyn »

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Marzec 2007, 21:18:47 »
Moim ulubionym napotkanym miejscem, są okolice Górskiej Twierdzy. Jest tam wysoko, są niezłe potwory, klimat, muzyka... Aż chce się wracać   Urzekła mnie też sama Górska Twierdza. Można wysoko się wspiąć i widać z góry bardzo dużo. Pozdrawiam...

Offline Niclas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #29 dnia: 14 Kwiecień 2007, 12:39:37 »
dla mnie najfajniejsze miejsca to :
stary obóz ;
nowy obóz ;
górska forteca ;
stara cytadela ;
miasto orków ;)

Offline sokers

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #30 dnia: 14 Kwiecień 2007, 12:49:46 »
Jak już widze prwie każdy lubi Stary Obóz, ja też. Ale jeszcze bardziej lubie ÂŚwiątynie ÂŚniącego ! Ten klimacik, dreszcz emocji mormalnie to lubie ! Dużo łażenia i ile stworów do zabiczia ! Poprostu to kocham !

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #31 dnia: 25 Kwiecień 2007, 18:44:39 »
Fajna jest Górska Forteca, jak się dowiadujemy mieszkał tam kiedyś pewien bogaty właściciel ziemski, miejscówka fajna, Lester tam zamieszkuje a w Gothic 2, Gorn i Bezi nabijają się z tego w krótkim dialogu:

Gorn - nad twierdzą w nocy słychać wrzaski
Bezi - może to Lester ??
Gorn - z tego co wiem już tam nie mieszka :P

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #32 dnia: 26 Kwiecień 2007, 10:43:42 »
Jedno z najwajniejszych miejsc w Gothic I jest Kolonia Karna, ponieważ istnieje duże niebezpieczeństwo ze strony orków i innych stworzeń, mimo to można poznać wiele ciekawych osób. A wracając do zagrożenia to również inne bestie na początku gry są niebezpieczne.

Offline TaoRan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #33 dnia: 29 Kwiecień 2007, 18:35:25 »
Dla mnie cała kolonia jest ciekawa ma niesamowity klimat ale najlepszy klimat jest w wieży nekromanty Xardasa. Tworzy to ta muzyka i jest to najfajniejsze miejsce w koloni. Poza tym miasto orków wydało mi się interesujące.

Offline Esgarot

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #34 dnia: 05 Maj 2007, 14:44:03 »
Oczywiście że cała kolonia jest bardzo ładna ale są pewne miejsca który szczególnie przykuły moją uwagę. Otóż Kamienna Forteca, miejsce opuszczone, dawno nie odwiedzane przez nikogo, warto też podkreślić że w IV rozdziale idziemy tam na poszukiwania kamienia ogniskującego.
Następne miejsce to stara wieża Xardasa, zamieszkane przez zombie i różnego rodzaju umarlaków. Tam znajdujemy teleport do magów ognia, dzięki czemu możemy zniszczyć Gomeza i jego sługusów, tam również znajdujemy Starożytną zbroje magiczną jak wiadomo najlepszą w grze.
I jak dla mnie miejsce warte uwagi to obóz bandytów w którym jest Bandyta który ma imię ale nie możemy z nim porozmawiać. Ciekawe bo może twórcy początkowo chcieli zrobić tam questa ale w ostatniej chwili wycofali ów pomysł. Można tam nabić level bo trzeba przyznać że bandytów jest dużo.
Ostatnie miejsce to Nowy Obóz, jak dla mnie totalne bezprawie i samowałka. Jeżeli kogoś zlejesz to nikt nie może się przyczepić, normalnie najmilsze miejsce w całej kolonii obok Kamiennej Fortecy.

A tak na marginesie to witam wszystkich i pozdrawiam.(Jak te miejsce przypomina mi moje pierwsze forum  

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Maj 2007, 22:53:36 »
Mnie najbardziej podoba sie lokacja zwana klasztorem mnichów. Jest taka tajemnicza, nie wiadomo dlaczego zniknęli a ich klasztor popadł w ruinę, jedynae co po sobie pozostawili to trochę skarbów. Lubię to miejsce jest pełne tajemnicy. No i ten obelisk na samej górze, raz chyba udało m się go przewrócić nawet :) imponujące miejsce, najbardzij lubię to miejsce w całej GD z GI

Offline McAro

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #36 dnia: 23 Maj 2007, 13:39:31 »
Moim najciekawszym miejscem jest stary obóz. Sam klimat który tam panuje bardzo mi się podoba. Stare chaty,strażnicy,kopacze itp. Są pewne zasady,których trzeba przestrzegać,zupełnie to co było kiedyś.Te miejsce zaje...

Offline KartoN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #37 dnia: 26 Maj 2007, 15:48:08 »
Ja zawsze lubię wędrować po kotlince między Starym Obozem a Nowym Obozem (chatka Cavalorna), oraz w okolicach Kamiennego Kręgu. Takie sympatyczne miejscówki...

Offline Insiderth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: -2
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #38 dnia: 26 Maj 2007, 17:01:59 »
Ulubiona lokacja...? Hmmm... chyba Forteca w Górach, fajnie umieszczona, nieźle wygląda, nikt ci tutaj d*py nie zawraca, jest troszkę nieproszonych gości typu Harpie i Kamienne Golemy ale poza tym jest nawet fajnie.

Offline Czesiu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 4
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #39 dnia: 26 Maj 2007, 17:14:39 »
Moją ulubioną lokacją w Gothic I jest Stary Obóz. A dlaczego ? Już wyjaśniam. Po pierwsze, jest to pierwsze cywilizowane miejsce , które spotykamy na początku gry. Po drugie jest zrobiony na podobieństwo średniowiecznego zamku, wokół którego jest gród. To mi się właśnie w nim podoba. Po trzecie w Starym Obozie dzieją się najciekawsze rzeczy(wymordowanie magów itp.). Do ulubionych miejsc mógł bym jeszcze zaliczyć tak zwaną ,,Posiadłość Laresa", czyli Twierdzę w górach.  

Forum Tawerny Gothic

Ulubione lokacje
« Odpowiedź #39 dnia: 26 Maj 2007, 17:14:39 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top