Autor Wątek: Ulubione lokacje  (Przeczytany 83520 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SzlugA

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #40 dnia: 26 Maj 2007, 17:52:07 »
Dla mnie ulubioną lokalizacją jest stary opuszczony klasztor(tam gdzie znajdował się kamień ogniskujący). Dlatego, bo jest on dobrze osłonięty, czyli można do niego dostać się tylko po przez bramę. I oczywiście jest tam klimat, którego nie spotkasz nigdzie indziej. Owe miejsce jest owiane tajemnicą.
Ma ono również wiele miejsca na budynki etc.. nie tylko na zewnątrz ale też w głębi gór.

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #41 dnia: 09 Lipiec 2007, 17:53:34 »
cała kolonia jest przyjemna dla oka, jednakże są 3 miejsca, które wygladaja najładniej:
1-wieża mgieł
2-opuszczona cytadela
3-okolice chatki cavalorna
to jest oczywiście moje zdanie, ale wszystkie miejsca w kolonii są ładne  

Forum Tawerny Gothic

Ulubione lokacje
« Odpowiedź #41 dnia: 09 Lipiec 2007, 17:53:34 »

Offline r4d00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #42 dnia: 15 Lipiec 2007, 19:24:43 »
Moimi ulubionymi miejscami są ( kolejność przypadkowa - no, może jednak nie   ) :

1) Stary Obóż (mój ulubiony - za klimat  )
2) Obóz Na Bagnie (mój najmniej ulubiony - klimat  ,szczególnie nocą, jak nowicjusze łapią machy z bagiennego ziela, ta cisza i spokój  
3) Górska twierdza ( super miejsce, ma klimacik, ale PB mogła z tym miejscem zrobić coś więcej - np. jakieś podziemia czy coś w tym guście)
4) Klasztor Mnichów ( za całą otoczkę tego miejsca i jego historię i klimat)

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Ulubione lokacje
« Odpowiedź #43 dnia: 15 Lipiec 2007, 19:51:44 »
Moją uwagę przyciągnął klasztor mnichów. Dość tajemnicze miejsce, które mnie zachęciło do zajrzenia w każdą szparę. Spodobało mi sie również miejsce gdzie w G II jest tam wulkan a w I nie wiem jak sie to nazywa ( wyleciało z głowy ). Z tej góry można sporo zobaczyć i można spotkać tam pierwszy raz Ur-Shaka.  Dobry klimat jest również na bagnach i w mieście orków :).

Offline LinkLess

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #44 dnia: 16 Lipiec 2007, 12:07:49 »
Za najciekawszą lokację uważam starą kopalnię! Jest ona ogromna, ma wiele bocznych ścieżek a poza tym jest tam pełno pełzaczy oraz ich matka. Nie wiem czemu, ale je lubię  Z początku są silne i wystarczy chwila nieuwagi a zabije cię jeden. Później nie ma najmniejszego problemu z trzema.  Wracając do tematu to jest tam też dużo rudy i innych błyskotek

Offline Mater of the Death

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #45 dnia: 26 Lipiec 2007, 22:50:29 »
Najlepsza i najciekawsza lokacja to Gnizado pełzaczy jest tam wyjątkowo mrocznie i bardzo klimatycznie. Ciemno, pełzacze i te czerwone rury. A siedziba samej królowej full wypas. Fajnym miejscem jest też opuszczone miejsce gdzie są dwaj orkowi żołnieże i taka mała swiątynia

Leviatan

  • Gość
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #46 dnia: 11 Sierpień 2007, 16:16:40 »
Moimi ulubionymi lokacjami są:
1.Wszystkie 3 obozy-jest tam dużo ludzi i questów do wykonania, można se z kimś pogadać itp.
2.Wieża mgieł-fajna, mroczna lokacja
3.ÂŚwiątynia ÂŚniącego- dużo expa do nabicia, sporo pułapek, mrok i ciemność oraz śniący na końcu to główne według mnie zalety tej miejscówki.
4.Miasto orków-duuuużo expa do nabicia.

Offline Faust2

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #47 dnia: 27 Sierpień 2007, 12:45:15 »
Moją ulubioną lokacją w G1 jest, już wcześniej wspominana Kamienna Forteca. Jest ona najlepiej ufortyfikowana i ma najlepsze położenie ze wszystkich budowli w świecie gry. Można się w niej bezpiecznie schronić i z góry patrzeć jak orkowie zalewają kolonie    tylko trzeba by było wykosić najpierw te harpie. Szkoda tylko, że nie ma w niej żadnych skarbów ani (jak wspominał wcześciej r4d00) podziemi lub lochów. Fajnie by było gdyby był w nich pochowany dawny właściciel tejże fortecy razem ze swoimi skarbami i nieumarłymi sługami...

Offline Nero

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #48 dnia: 27 Sierpień 2007, 13:11:20 »
1. Mojom ulubioną lokacją jest Miasto orków   . Jest tam fajny klimat - Orki żyją <prawie tak jak ludzie>.
Czczą statułetkę na piedestale,  a za tobą biega dwuch ohroniarzy       .
W tym właśnie miejscu czyje się najlepiej.
2. Moją drugą lokacją jest Las koło starego obozu ;D . Zwierzaki biegają jedzą a ja je Atakuje  

3. I moja trzecia ulubiona lokacja - Cytadela obok gurskiej fortecy   Wciskam guzika i spadam do golema   . Lubię to miejsce też dla tego że znajduje tu się jeden chromanian  

I to już wszystko NarQ  

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #49 dnia: 27 Sierpień 2007, 13:18:53 »
1.Świątynia Beliara - ciemno, tajemniczo...  
2.Stary obóz - bo jest tam sporo ludzi i tam najczęściej też sprzedaję rzeczy.
3.Okolice starej wierzy Xardasa - woda, góry ( góra:P ) wszystko co ma być jest.
« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień 2007, 13:19:26 wysłana przez Zhai »

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #50 dnia: 27 Sierpień 2007, 13:34:06 »
Moimi ulubionymi lokacjami sa:
1. Stary Obóz- można dostać tam dużo zadań i pohandlować.
2. Wieża Mgieł- mroczne miejsce, w którym aż roi się od ożywieńców.
3. Klasztor Mnichów- czyje się klimacik i jest świetnie położony.

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #51 dnia: 27 Sierpień 2007, 13:40:28 »
Mi się wydaję, że cała kolonia jest ciekawa. Dużo jest tych miejsc. Fajnie jest w starym obozie. Bardzo dużo chat kopaczów, arena zamek. Jest jeszcze Klasztor mnichów - wiadomo chyba dlaczego.

Offline Farvan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #52 dnia: 27 Sierpień 2007, 21:33:50 »
Ja to bardzo lubie Miasto Orków szczególnie nocą (tak milutko). Fajnie wygladają ci tańczący orkowie i ci co grają na tych bębnach  . Lubie też dolne piwnice wieży Mgieł (tamtędy co można dopłynoć plażą). A najlepszy z obozów moim zdaniem jest Nowy Obóz. Uwielbiam poprostu patrzeć jak mieszkańcy NO siedzą sobie przy ognisku    albo jak piją sobie w karczmie.
« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień 2007, 21:34:31 wysłana przez Farvan »

Offline prezi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #53 dnia: 09 Wrzesień 2007, 19:30:12 »
Najbardziej lubię SO ,fajny klimat i atmosfera :) ,czasem fajnie jest z kopaczami posiedziec przy ognisku lub ze straznikami po pic piwo i sie najesc :D.

Lubię tez NO ,mozna w karczmie posiedziec,wcinac ryz,pic ryzowke i wino i palic ziolo :P.

Fajne są też lasy i to wszystkie ,zawsze mozna na jakąś zwierzyne zapolowac ,zedrzec z niej skore i zarobic.

Bardzo lubilem kiedys w Starej Kopalni kopac wegiel,nie wiem dlaczego ,ale mi sie to podobalo :P

Offline Ilus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #54 dnia: 12 Wrzesień 2007, 17:11:07 »
Mnie najbardziej sie Stary Oboz podoba.Kiedy tak sobie po nim spaceruje to az chcialbym tam zyc naprawde.Super jest hehe najpierw bym byl kopaczem potem cieniem i straznikiem  Fajnie tak se rano do kopalni chodzic i rude wydobywac potem wyplata co prawda niewiele ale zawsze cos.Jednym slowem chcialbym zyc w swiecie Gothic    

Offline Lord Scorpio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #55 dnia: 16 Wrzesień 2007, 17:20:10 »
Moja ulubiona lokalizacj w G1 to zdecydowanie Górska Forteca, ma niesamowity klimat do tego zawsze jak ją odwiedzam to się zastanawiam nad tym jak rozmieścić tam wojsko, itp:)

Offline kuczaja

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #56 dnia: 07 Październik 2007, 15:51:19 »
Ja niestety nie jestem zbyt orginalny i tak jak większośc powiem że stary obóz. Jak pierwszy raz przechodziłem gre to aż nie chciało mi się z niego wychodzic (niestety potem poznałem wrzoda i musiałem przed nim uciekac) tam jest taki przytulny klimat.

          podoba mi się jeszcze kanion troli (tak nawiasem w gothicu moja postac jest podobna do trolla, lubi dużo przestrzeni, zabija jednym ciosem i atakuje kogo popadnie) jest tam dużo miejsca, można nabic EXP (ze 2000 doświadczenia za trolla i jeszcze 150 bryłek od skóry!).
« Ostatnia zmiana: 07 Październik 2007, 15:52:04 wysłana przez kuczaja »

Offline Bandito

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #57 dnia: 21 Październik 2007, 11:26:29 »
Moje ulubione lokacje to:

Zamek w Starym obozie- Bardzo mi się podoba wygląd tej twierdzy, te wielkie wieże, mury no i umiejscowienie w samym środku Górniczej doliny.

Stara cytadela- ruiny zapewne kiedyś wspaniałego zamku, wciąż bardzo tajemnicze i przykuwające uwagę, a i ten widok z wieży na całą dolinę.

Górska forteca- Bardzo niedostępne i tajemnicze miejsce. Posiada swój mroczny klimat, bardzo lubię tam przybywać i poczuć się jak prawdziwy magnat w swojej posiadłości.

Offline kolek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #58 dnia: 21 Październik 2007, 11:58:26 »
Cytadela-Widoczki, panowie widoczki.

Zamek w SO-Podoba mi się bardzo, jest bardzo "zamkowaty" nie taki , jak ten z G2. Posiada różne ozdóbki, lochy, wszędzie są drzwi...

Nowy Obóz-Najciekawszy z obozów , podoba mi się jego umiejscowienie i niedostępność.

Dyum

  • Gość
Ulubione lokacje
« Odpowiedź #59 dnia: 31 Październik 2007, 14:50:30 »
Mi najbardziej podobają się

Wieża Mgieł - Ciekawe miejsce kryjące wiele zagadek. Bardzo fajnie się chodzi po całej wieży rozwalając zastępy ożywieńców.

Górska Forteca - ÂŁadne widoki no i wielka przestrzeń bo przecież kilka pięter tam jest.


Forum Tawerny Gothic

Ulubione lokacje
« Odpowiedź #59 dnia: 31 Październik 2007, 14:50:30 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top