Autor Wątek: Zegar tyka  (Przeczytany 5741 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Zegar tyka
« Odpowiedź #40 dnia: 10 Marzec 2012, 15:29:40 »
Konrad usiadł obok Istedda.
-Witajcie.- powiedział w miarę głośno do zgromadzonych. Starał się nie krzyczeć, gdyż mogłoby zostać to źle odebrane.-Isteddzie, masz jakieś pomysły? Oni wszyscy wyglądają praktycznie tak samo. W sumie, to dobrze świadczy o naszym agencie. Potrafi się dobrze dopasować do otoczenia. Ten ktoś nas widzi. Niemalże czuję jego wzrok. Wiem, że jest w pobliżu.- mówił młody łowca przyciszonym głosem. W pewnym momencie wpadł na pomysł. Bez słowa wstał i podszedł do lady, przy której stał karczmarz.-Witaj, dobry człeku. Mam pytanie dotyczące gości tego zacnego miejsca. czy któryś z nich przesiaduje tu od dłuższego czasu? Pytam, gdyż zostałem tu zaproszony przez mego kuzyna. Miałem się z nim spotkać tutaj. Podobno czeka już wiele dni. Możesz mi pomóc?- rzekł młodzieniec.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Zegar tyka
« Odpowiedź #41 dnia: 10 Marzec 2012, 16:35:02 »
Mężczyzna pociągnął z kufla i wskazał na Ciebie. Wtedy poczułeś mocne klepnięcie w plecy. Było wyraźnie przyjacielskie, lecz zachwiałeś się nieznacznie do przodu. Mężczyzna był średniego wzrostu, szeroki w barkach, a do tego wszystkiego dziwne lisie rysy. No i te śmiejące się oczy. Może nie wyglądał groźnie, ale o to chodziło przy ukrywaniu się w tłuszczy.
-Witajcie, chodźcie do mojego stolika. Zapraszam.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zegar tyka
« Odpowiedź #41 dnia: 10 Marzec 2012, 16:35:02 »

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Zegar tyka
« Odpowiedź #42 dnia: 10 Marzec 2012, 16:40:25 »
Konrad nie mówiąc ani słowa udał się za nieznajomym i usiadł razem z nim przy stoliku. Czekał na jakiś ruch ze strony mężczyzny.
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec 2012, 16:56:01 wysłana przez Koza123 »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Zegar tyka
« Odpowiedź #43 dnia: 10 Marzec 2012, 16:44:35 »
Kruk usiadł przy stoliku i spokojnie podniósł do ust kubek z gorącą gerbatę.
-Zgaduję, że przyszliście tu po Liama?

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Zegar tyka
« Odpowiedź #44 dnia: 10 Marzec 2012, 16:56:48 »
-Prawdopodobnie. Nie znamy imienia tego, po którego tu przybyliśmy. Chciałbym poznać szczegóły.- rzekł Konrad.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Zegar tyka
« Odpowiedź #45 dnia: 10 Marzec 2012, 17:05:25 »
-Cóż, Liama złapali gdy oddalał się z miejsca "pracy". Straż nie ma precyzyjnych dowodów, ale to im nigdy nie przeszkadzało w wieszaniu podejrzanych ludzi. Niestety znacie zasady i wiecie, że po oswobodzeniu go i tak zostanie ukarany. Nikt z naszych nie może dać się złapać. Poza tym trzeba dać nauczkę tym strażniczym psom. Nie oni są od karania naszych ludzi.

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Zegar tyka
« Odpowiedź #46 dnia: 10 Marzec 2012, 17:16:07 »
-Czy im się wydaje, że mogą wszystko? Ci strażnicy chyba są trochę zbyt aroganccy. Czas dać im nauczkę. Gdzie trzymają naszego człowieka i jak zostanie on ukarany?- spytał lekko poirytowany młodzieniec.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Zegar tyka
« Odpowiedź #47 dnia: 10 Marzec 2012, 17:45:42 »
-Zapewne przez stryczek. Trzymają go tutaj, a jutro z rana zabierają do miasta. Pewnie chcą zrobić to na pokaz i pochwalić się "sprawnym działaniem".

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Zegar tyka
« Odpowiedź #48 dnia: 10 Marzec 2012, 17:50:02 »
-Kiedy zaczynamy? Jest jakiś konkretny plan działania?- spytał Konrad.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Zegar tyka
« Odpowiedź #49 dnia: 10 Marzec 2012, 19:00:48 »
-To wy decydujecie. Ja tu byłem wyłącznie dla informacji. Podjęliście zadanie, więc do was należy decyzja.

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Zegar tyka
« Odpowiedź #50 dnia: 10 Marzec 2012, 20:07:19 »
Konrad spojrzał na Istedda, a następnie odwrócił się do mężczyzny.
-Czy będą go prowadzić pomiędzy jakimiś budynkami? Możnaby zaczaić się na dachach, zdjąć strażników i uwolnić więźnia.- rzekł.
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec 2012, 20:09:36 wysłana przez Koza123 »

Offline Istedd

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 684
  • Reputacja: 751
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drick! FĂśr Odin!
Odp: Zegar tyka
« Odpowiedź #51 dnia: 10 Marzec 2012, 20:19:02 »
]- To dobry pomysł. - powiedział milczący do tej pory Istedd. Nie miał nic do powiedzenia. Jego towarzysz widocznie przewodził i tak było w istocie. Dawny moczymorda nie potrzebował pytać. Wszystko ustami swymi wypowiadał kompan. Zastanawiał się jak będzie wyglądała akcja. Zapowiadało się ciekawie. Odruchowo położył dłoń na swój miecz. Zerknął na towarzysza.
- Lepiej mówmy ciszej. ÂŚciany mają uszy. Szczególnie ściany karczmy...

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Zegar tyka
« Odpowiedź #52 dnia: 10 Marzec 2012, 20:36:11 »
-Ucho jest częścią ciała, którą bardzo łatwo odciąć.-rzekł spokojnie Konrad.- Isteddzie, miałem raczej na myśli pozbycie się strażników przy pomocy kuszy, czy łuku. Plan wygląda następująco: czekamy na dachach, aż przybędą strażnicy. Następnie, wykorzystując element zaskoczenia, kilku zabijamy z pomocą kuszy, po czym zeskakujemy z dachów, ewentualnie wybijamy jeszcze kilku strażników, zabieramy więźnia i znikamy. Podoba się?- młodzieniec miał nadzieję, że plan się powiedzie. W pewnym momencie o czymś sobie przypomniał.-Isteddzie, czy posiadasz w ogóle jakąkolwiek broń dystansową?- zapytał lekko zmartwiony. Do tej pory nie zauważył, aby jego towarzysz był w posiadaniu takowego oręża.
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec 2012, 20:38:20 wysłana przez Koza123 »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Zegar tyka
« Odpowiedź #53 dnia: 10 Marzec 2012, 20:52:26 »
-Plan prosty, jednak przy wywozie z miasta będą towarzyszyć inni strażnicy. Poza tym można spodziewać się zwykłych ludzi. Akcja musiała by być wyjątkowo szybka i sprawna. Musicie się potem rozpłynąć. Lepiej rozplanujcie dobrze swój czas, jeśli właśnie tak chcecie to rozegrać.

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Zegar tyka
« Odpowiedź #54 dnia: 10 Marzec 2012, 20:58:15 »
-Ludzie rozbiegną się na wszystkie strony, gdy tylko padnie pierwszy strażnik. Pouciekają daleko od miejsca akcji. Napewno nie będą stanowili zagrożenia. Co do ilości strażników, jest nieważna. Damy sobie radę. Przydałoby się jeszcze, abyśmy gdzieś w pobliżu mieli podstawione dwa konie, na których moglibyśmy uciec.

Offline Istedd

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 684
  • Reputacja: 751
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drick! FĂśr Odin!
Odp: Zegar tyka
« Odpowiedź #55 dnia: 10 Marzec 2012, 21:04:18 »
- Albo nawet trzy, o ile nie chcemy zabierać uratowanego na jednego z naszych wierzchowców. - tylko na tyle zebrał się Istedd w komentarzu nad planem działania. Przewidział chyba wszystko, toteż streszczenie planu nie zdziwiło go. Niestety nie miał przy sobie broni dystansowej. Uznał, że trzeba o tym poinformować towarzysza.
- Niestety nie mam przy sobie nic prócz miecza. ÂŻadnej kuszy czy łuku, przykro mi. - powiedział nieco zasmucony. Przez niego plan mógł ostać zniweczony. Jednakże ufał swemu mieczu i sprawności. Nie był w sobie jednak zadufany. Nie był też pyszałkiem. Otrząsnął się z myśli, które kłębiły się w jego głowie.
- Trzeba będzie potem spróbować zgubić pościg. Nie będzie to proste, chyba, że ktoś się poświęci. Gdyby sprawy zaszły tak daleko poświęcę się.

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Zegar tyka
« Odpowiedź #56 dnia: 10 Marzec 2012, 21:09:46 »
-Na to Ci nie pozwolę. Przyjechaliśmy tu we dwóch i we dwóch wrócimy. Ten uratowany będzie w sumie naszym jeńcem, więc dwa wierzchowce wystarczą. Skoro nie masz ani kuszy, ani łuku, to trudno. Ja wejdę na dach i zabiję pierwszego strażnika. Ty zaczaisz się w jakiejś bocznej uliczce i zanim ja, po oddaniu strzału zdążę zeskoczyć z dachu, Ty wybiegniesz z tej uliczki i zaatakujesz ich. Zgubienie pościgu nie będzie trudne. O to się nie martw.- rzekł Konrad.

Offline Istedd

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 684
  • Reputacja: 751
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drick! FĂśr Odin!
Odp: Zegar tyka
« Odpowiedź #57 dnia: 10 Marzec 2012, 21:39:09 »
- Dobrze w takim razie. Plan mamy gotowy, trzeba go teraz wprowadzić w życie. Skryję się w uliczce bocznej, alboż tłumie. Obaczym jaka sytuacja będzie. Nie martw się o mnie, poradzę sobie z mym mieczem. Nie raz z opresji wychodziłem. Pierw może przygotujmy wierzchowce? Nie widzę potrzeby czekania na rozwój wydarzeń. - rzekł.

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Zegar tyka
« Odpowiedź #58 dnia: 10 Marzec 2012, 21:41:06 »
-Sądzę, że to dobry pomysł.- rzekł Konrad do swego towarzysza.-Gdzie możemy zdobyć konie?- spytał agenta.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Zegar tyka
« Odpowiedź #59 dnia: 10 Marzec 2012, 21:43:49 »
-Wydaje mi się, że na czymś tu przyjechaliście, nie mam racji? Nie polecam wam jednakowoż przygotowywać tego teraz wieczorem i nocą. Może się do wydać nazbyt podejrzane. Nie uważacie panowie?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zegar tyka
« Odpowiedź #59 dnia: 10 Marzec 2012, 21:43:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything