Autor Wątek: Wiliam i Bandycii  (Przeczytany 2286 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szczurek7

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Wiliam i Bandycii
« dnia: 15 Wrzesień 2007, 14:09:21 »
W Noc Kruka mamy za zadanie odnaleść Zaginionych ludzi . No i Ktoś ( nie pamiętam kto ) opowiada nam o rybaku , który bedzie wiedzieć coś o zaginionym Wiliamie ( znajdujemy go martwego w Jarkendarze !)

no i rozmawiamy z Farimem . on nam mówi że ,Wiliam na wyspie( na północ od portu w Khorinis ) Handlowal z bandytami . Znalazłem wyspe . ( teraz wam powiem jak się wzbogacić :D) musimy zabić 5 jaszczurów . znajdujemy jaskinie . ( zasłonieta przez krzaki ) znajdziemy ja na plazy od północnej strony wyspy . Znajdziemy tam duzo skarbow . ( UWAGA jest tam pułapka . wystarczy ja w ścisłej kolejności przeskoczyć Kolce wysuwające sie z ziemi ) . znajdujemy tam 4 szkrzynie z łączną zawartością 400 sztuk złota . duzo złotych kielichów pierscieni i świeczników . oraz jedną skrzynie do ktorej potzebujemy klucza. Może mi ktoś powiedzieć gdzie go znajde ??!! dziękie wielki za rychłą odpowiedź  
« Ostatnia zmiana: 15 Wrzesień 2007, 14:11:26 wysłana przez szczurek7 »

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Wiliam i Bandycii
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Wrzesień 2007, 14:46:20 »
O ile dobrze pamiętam to dostaniesz go po oddaniu Hannie (? tej u której za darmo można spać bo paladyni płacą) kiedy dasz jej księgę Lechmara ( ten co pożycza pieniądze )

Forum Tawerny Gothic

Wiliam i Bandycii
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Wrzesień 2007, 14:46:20 »

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Wiliam i Bandycii
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Wrzesień 2007, 23:13:10 »
Nie wiedziałem, że ta pułapkę można zatrzymac pochodnią  wielkie THX, na 100%sie przyda. a z tym kluczykiem, to nie pamiętam, jak było (dawno grałem) ale bodajże ja ją pobiłem, i miała przy sobie. Z tego co pamiętam, sama mnie zaatakowała. Nie pamiętam dlaczego- nie pytajcie sie.

Forum Tawerny Gothic

Wiliam i Bandycii
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Wrzesień 2007, 23:13:10 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything