Autor Wątek: Gothic I Tajemnica Przodków  (Przeczytany 52057 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #220 dnia: 24 Październik 2007, 22:24:36 »
Spoko, jest oki, nie przejmuj się ludźmi i ich gadaniem. Piszesz bez znaków, to wprawdzie trochę wkurzające, bo nie wiadomo gdzie kończy się jedna twoja myśl, a gdzie zaczyna druga:). Ale da się z tym żyć! Mod cały czas posuwa się do przodu, a to najważniejsze. Skończysz przed listopadem, czy będziemy musieli czekać dłużej?

PzDr

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #221 dnia: 24 Październik 2007, 22:39:32 »
Cytuj
ale wiesz co naucz się czytać
To Ty się naucz, bo mój post nie dotykał jedynie sprawy literówek.

Abstrah.ując (eee... cenzura?) od tematu wybitnej ortografii, to jeśli coś reklamujesz swojego, to przynajmniej postaraj się, żeby wizualnie to jakoś wyglądało, bo jeśli ktoś przeczyta takie zapowiedzi, które składają się głównie z wyliczeń i archaicznych zdań, to nie zrobi to na nim wrażenia.

Cytuj
wogule
xD nie mogłem się powstrzymać.
« Ostatnia zmiana: 24 Październik 2007, 22:42:06 wysłana przez MenThor »

Forum Tawerny Gothic

Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #221 dnia: 24 Październik 2007, 22:39:32 »

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #222 dnia: 25 Październik 2007, 00:19:17 »
Cytat: MenThor
To Ty się naucz, bo mój post nie dotykał jedynie sprawy literówek.

Abstrah.ując (eee... cenzura?) od tematu wybitnej ortografii, to jeśli coś reklamujesz swojego, to przynajmniej postaraj się, żeby wizualnie to jakoś wyglądało, bo jeśli ktoś przeczyta takie zapowiedzi, które składają się głównie z wyliczeń i archaicznych zdań, to nie zrobi to na nim wrażenia.
xD nie mogłem się powstrzymać.

A czort mnie to obchodzi czy na kimś to zrobi wrażenie czy nie mam to w dupie jednym słowem jeśli beta testerzy się spiszą to mod będzie doskonały jeśli nie to cóż bedize wtedy kilka błędów ale co do błędów w zdaniach czyli literówki itp to raczej będzie jak najmniej a to ztego powodu że ja bardoz dokładnie tam sprawdzam co pisze jeśli ci się nie podoba moja ortografia to nie pisz mi tego tu bo po pierwsze to jest offtop po drugie nie obchodzi mnie co sądzisz o mojej ortografii po trzecie mod będzie zawierał jak najmniej błędów lub wogule więc mnie nie denerwuj postami tego typu to forum o modzie tym którego robie a nie o pisowni takie rzeczy to na pw... i tka na przyszłość sorry żę moge obrażać niektóre osoby ale niestety nie obchodzi mnie już to  

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #223 dnia: 25 Październik 2007, 22:32:49 »
MenThor jestes po prostu ulepszonym wrzodem z gothica denerwujoncy ze asz strach...Po 14 stronie ten se pisze ze nie chcialo mu sie czytac bo byly bledy(czy jakos tak)ja tez lubie pisac jak Ice Man...Zobaczymy jak mod wyjdzie czy w go nie zagrasz..A tak to zapowiada sie prze swietnie mod jusz siee go nie moge doczekac

Offline Dorin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #224 dnia: 28 Październik 2007, 14:28:02 »
Witam ponownie. Jestem ciekaw, czy bedzie takie cos jak grupa testujaca moda. Jesli tak to moge was wesprzec w sprawdzaniu błedow w grze i roznych rodzajow bugów.

3majcie sie  

Offline Marsik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #225 dnia: 28 Październik 2007, 20:49:45 »
Z tego co mówił IceMan będzie taka grupa to się nazywa beta testerzy. Myślę, że IceMan sam wybierze osoby o ile zdecyduje się na takie testy.

Offline bartekturek1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #226 dnia: 29 Październik 2007, 07:36:59 »
Mod nie wypali jęsli IceManie czegoś nie wyczaisz :/

1.4 roździał zabiją magów ognia.Satek wysyła Cie do Xardasa a tu...?Nie ma śmierci magów nie idziesz do Xardasa nie idziesz do ÂŚniącego.
2.Nie ma podboju kopalni to nie idziemy do Tarroka nie mamy Ulu-Mulu nie idziemy do miasta orków(no chyba że ich powalisz swoją bohaterskością  )

A teraz moja mała prośba  

Zrób żeby bezi zamiast tego ubranka miał na sobie te krótkie gacie jak straż świątynna.Jak wstępujemy do bratcwa to golom na łeb i robią tatuaże  .Na placu wymien zrób pułki drewniane i drabiny a na nich strażników z pierwszymi zadaniami itd.I zrób jeszcze takiego gostka co stoi na placu i Cie zachacza i daje Ci wybór.Zbieracz zielska,Kret,Kopacz i bedzie fajnie      

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #227 dnia: 30 Październik 2007, 16:09:51 »
Cytat: bartekturek1
Mod nie wypali jęsli IceManie czegoś nie wyczaisz :/

1.4 roździał zabiją magów ognia.Satek wysyła Cie do Xardasa a tu...?Nie ma śmierci magów nie idziesz do Xardasa nie idziesz do ÂŚniącego.
2.Nie ma podboju kopalni to nie idziemy do Tarroka nie mamy Ulu-Mulu nie idziemy do miasta orków(no chyba że ich powalisz swoją bohaterskością  )

A teraz moja mała prośba  

Zrób żeby bezi zamiast tego ubranka miał na sobie te krótkie gacie jak straż świątynna.Jak wstępujemy do bratcwa to golom na łeb i robią tatuaże  .Na placu wymien zrób pułki drewniane i drabiny a na nich strażników z pierwszymi zadaniami itd.I zrób jeszcze takiego gostka co stoi na placu i Cie zachacza i daje Ci wybór.Zbieracz zielska,Kret,Kopacz i bedzie fajnie      

No racja, jeżeli Magowie Ognia przeżyją to Saturas nie wyśle nas do Xardesa... itd. więc musisz wymyślić jakieś zadanie zęby do tego Xardasa iść... Na pewno wszystko wypali i mod będzie suuper, nie mam co do tego żadnych wątpliwości! ÂŻyczę powodzenia.

PzDr

Offline Dorin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #228 dnia: 02 Listopad 2007, 13:14:48 »
Witam. Jak tam prace nad modem ile juz procent uzyskales?? Został naprawiony bład ze snem?

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #229 dnia: 02 Listopad 2007, 16:26:37 »
Mam śmiałość wątpić co będzie z modem. IceMan już piąty dzień się nie odezwał... a nie dobrze żeby moder tak długo się nie odzywał...  Mam nadzieje że przyjdzie i dokonczy moda a potem go wypusci.. Oby tak było, bo wiąrze nadzieje z tym modem..    

PzDr

Offline Vlades

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #230 dnia: 02 Listopad 2007, 16:37:01 »
Właśnie, coś jest nie tak, powinien już być. Niema go już 5dni! No ale jak się już pojawi to może odpowie na pytania?:

- Jak postępy w tworzeniu moda?
- Kiedy wyjdzie> (Jeśli wiesz).
- Czy dałeś może jeszcze coś nowego o czym jeszcze nie wspominałeś?

Offline Marsik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #231 dnia: 03 Listopad 2007, 09:26:40 »
Mi się wydaje, że może IceMan gdzieś wyjechał? Przecież jest długi weekend i mógł sobie trochę odpocząć. Ja wiem, że byście chcieli już zagrać w moda, ale Ice też człowiek i potrzebuje odpoczynku!!!

OFFTOP
Kto kasuje moje wypowiedzi??

Ehh... powiedz mi co twoja wypowiedź wnosi do tematu? To jest temat z dyskusją o modzie, a nie o samym modderze. Zostawiam tą wypowiedź, ale cały offtop będę teraz usuwał, każdego///Crisis
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad 2007, 09:29:39 wysłana przez Crisis »

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #232 dnia: 04 Listopad 2007, 14:43:03 »
Spokojnie nie martwcie się nie miałem dostępu do neta i dlatego nie mogłem wejść moda dalej robie więc się nei przejmujcie oczywiście magowie ognia nie zginą ale widze wasze zmartwienia i chcecie wiedzieć jak to będzie ale tego dowiecie się grając w moda którego niebawem wypuszcze daty premiery jeszcze nie ma.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #233 dnia: 04 Listopad 2007, 14:50:51 »
//Mój Boże, jak dobrze że już jesteś - myślałem że coś się stało//

A wiec, prace postępują, Magowie Ognia będą żyli. Gites... A moje pytanie jest nastepujące: Czy będzie można sie przyłączyć do ÂŁowców Nieumarłych i do Myśliwych jednocześnie? Bo szczerze w to wątpię :D

PzDr

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #234 dnia: 04 Listopad 2007, 16:19:44 »
no nie możemy dołączyć do obozu myśliwych i łowców nieumarłych ponieważ tak postanowaiłem mogłem to zrobić ale nie zrobiłem

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #235 dnia: 04 Listopad 2007, 17:10:55 »
Cytat: IceMan
no nie możemy dołączyć do obozu myśliwych i łowców nieumarłych ponieważ tak postanowaiłem mogłem to zrobić ale nie zrobiłem

Chcesz przez to powiedzieć że nie możemy dołączyć do Myśliwych i ÂŁowców Nieumarłych jednocześnie?? Bo wynika że nie możemy dołączyć do żadnego.

PzDr

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #236 dnia: 04 Listopad 2007, 20:22:15 »
fajna historia kiedy będzie gotowy, czy będzie głos i jak długi będzie ten mod

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #237 dnia: 04 Listopad 2007, 22:08:19 »
Cytat: ..::Gunses::..
Chcesz przez to powiedzieć że nie możemy dołączyć do Myśliwych i ÂŁowców Nieumarłych jednocześnie?? Bo wynika że nie możemy dołączyć do żadnego.

PzDr

jednocześnie to znaczy żę nie możęmy być łowcą nieumarłych i myśliwym ale można do nich dołączyć

Cytat: Paddy
fajna historia kiedy będzie gotowy, czy będzie głos i jak długi będzie ten mod

jejku ile razy mam pisać to samo człowieku czytaj posty wyżej nie wiem kiedy jeszcze wyjdzie mod dubingu nie będzie a jak długi będzie mod to możesz sobie dopowiedzieć fabuła z g1 plus  fabuła tajemnic przodków. przedłużenie g1.

Offline Vlades

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #238 dnia: 04 Listopad 2007, 22:15:46 »
Chcaiłem się; spytać czy wymyśliłeś może coś nowego?
Widać nikt niemoże się doczekać... Powiedz może coś więcej. Naprawdę nic niewiesz na temat, kiedy wyjdzie ten mod? A może w ilu procentach go zrobiłeś?


« Ostatnia zmiana: 04 Listopad 2007, 22:54:08 wysłana przez Adinox »

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #239 dnia: 04 Listopad 2007, 22:51:51 »
Cytat: Adinox
Chcaiłem się; spytać czy wymyśliłeś może coś nowego?
Widać nikt niemoże się doczekać... Powiedz może coś więcej. Naprawdę nic niewiesz na temat, kiedy wyjdzie ten mod? A może w ilu procentach go zrobiłeś?

Sorry przez nową skórke na forum nie było widać pod moją sygną ile jest procent no ale teraz wyraźnie widać 80%

Forum Tawerny Gothic

Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #239 dnia: 04 Listopad 2007, 22:51:51 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top