Autor Wątek: Gothic I Tajemnica Przodków  (Przeczytany 52059 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marsik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #200 dnia: 19 Październik 2007, 07:22:42 »
Cytuj
No cóż sam nie wiem się jeszcze zobaczy a co do moda premiere zapowiadam na ten miesiąc nie długo otwieram beta testy za pare dni najbliżej za 3 dni biggrin.gif więc bądźcie przygotowani na każdy dzień na moda :D bo wiecie skryoty dialogów i qestów to dla mnie taka proscizna jeden qest i z dialogiem typu przynieś to zabij kogoś to 5 minut przynajmniej u mnie biggrin.gif
 

To bardzo dobrze, tylko nie podawaj nawet przewidywanej daty premiery   Każdy chyba zna powód...

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #201 dnia: 19 Październik 2007, 09:01:56 »
Cytat: Marsik
To bardzo dobrze, tylko nie podawaj nawet przewidywanej daty premiery   Każdy chyba zna powód...

Wiem bo inaczej jak się nie wyrobie na określony dzień to by się tu zrobił duży spam ludzie  by pisali te same posty gdzie ejst mod itp

Edi: Od dziś dopiero się wziełem za qesty wczoraj odpoczywałem bo miałem ciężki dzień ale już teraz nie bawem skończe qesty i dialogi dla obozu magów światła i łowców nieumarłych

ps. łowcy nieumarłych będą mieli nowe zbroje już lekka i średnia są zrobione lecz chce pokazać wszystkie trzy dziś po południu je pokaże

Edit2: Dziś planuje skończyć dialogi i qesty dla obozu łowów nieumarłych i magów światła, obozu przed kopalnią,starym obozie,nowym obozie,bractwie. za myśliwych będę musiał się wziąść jutro bo nie wiem czy się bym wyrobił z nimi dziś ale spróbuje potem poprawki i beta testy
« Ostatnia zmiana: 19 Październik 2007, 12:04:40 wysłana przez IceMan »

Forum Tawerny Gothic

Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #201 dnia: 19 Październik 2007, 09:01:56 »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #202 dnia: 19 Październik 2007, 14:31:40 »
No, no... wiedzę ze praca idzie pełną para.. i to dobrze...  no wiec mówisz ze pokażesz nam dzisiaj zbroje łowców nieumarłych... bardzo dobrze.. a czy łowcy będą mogli posługiwać sie runami <czyt. czy znaj kręgi magii> i czy nadal utrzymujesz zamiast zwojów i run.. same runy których każdy mógłby używać..?

PzDr

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #203 dnia: 19 Październik 2007, 14:37:39 »
Cytat: ..::Gunses::..
No, no... wiedzę ze praca idzie pełną para.. i to dobrze...  no wiec mówisz ze pokażesz nam dzisiaj zbroje łowców nieumarłych... bardzo dobrze.. a czy łowcy będą mogli posługiwać sie runami <czyt. czy znaj kręgi magii> i czy nadal utrzymujesz zamiast zwojów i run.. same runy których każdy mógłby używać..?

PzDr

Ty nie zrozumiałeś moich postów o poziomowych czarach nie każdy tej magii możę używać jest 6 poziomów każdego czaru i żeby np użyć czaru poziomu 1 to mussiz znać nauke czarów poziom 1 i to samo z wyższyi poziomami co poziom się zwiększa.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #204 dnia: 19 Październik 2007, 14:48:14 »
Cytat: IceMan
Edit:[...] lecz nie będzie już możliwości dostania tych oręży i zbroji oraz nie będzie poziomowych czarów ponieważ nie wiem co ona zrobiła ale wszystkie czary z którymi tka się namęczyłem to pliki zostały albo skasowane albo uszkodzone [...].

No to jak z tymi poziomowymi czarami...?? Bo ja sądze że zrozumiałem twoje posty..?? Widać przecież że powiedziałeś iż poziomowych czarów już nie będzie?

PzDr

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #205 dnia: 19 Październik 2007, 16:01:10 »
Cytat: ..::Gunses::..
No to jak z tymi poziomowymi czarami...?? Bo ja sądze że zrozumiałem twoje posty..?? Widać przecież że powiedziałeś iż poziomowych czarów już nie będzie?

PzDr

tak ten post jest nieaktywny broni nie będzie takich ala szpon beliara ponieważ mi tutek nie działa a mam wsstko dobrze triger z tutka mi nie załącza i dlatego   ale co to poziomowej magii to będzie co do magii światła w zasadzie to wokół niej się mod kręci ale magia światła dysponuje czarami o wysokich leczeniam i kul typu takie jak mieli paladyni w g2 zniszczenie zła czy jakoś tak o chyba święta strzała  

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #206 dnia: 21 Październik 2007, 13:08:49 »
Cytat: Marsik
Fajnie wyglądają te tekstury zbroi szczególnie jak pokazał Jediath :D Ciężka zbroja według mnie wygląda najlepiej.

 

A to super    

Zaszły małe komplikacje bo niby ta broń procentowa działa ale jak chcemy się nauczyć to wyświetla się napis ten mistrz nie może cię więcej naucyzć niż 0     i dlatego na the modders prosze poziomki o skrypt który by to naprawił możliwy że takowy dostane lub powiedzą mi co zrobić więc narazie się ty nie martwcie...

Offline Markus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #207 dnia: 21 Październik 2007, 15:18:30 »
Mam pytanie jak jest możliwość bycia magnatem to też będzie można obstawiać walki na arenie i brać w nich udział? Albo jak mówisz o tych magnatach nowych to ilu ich będzie i można ich screeny?

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #208 dnia: 21 Październik 2007, 15:26:05 »
Cytat: Markus
Mam pytanie jak jest możliwość bycia magnatem to też będzie można obstawiać walki na arenie i brać w nich udział? Albo jak mówisz o tych magnatach nowych to ilu ich będzie i można ich screeny?

No więc chyba nie oglądałeś screenów tam byli pokazani magnaci nowi :) a co do problemu z bornią procentową już załatwione :)

Offline Markus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #209 dnia: 21 Październik 2007, 22:00:33 »
A mógłbyś podać linka do screenów? Bo obejrzałem filmik i screeny z tawery i nie było tam żadnych magnatów

Offline Grigorian

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #210 dnia: 21 Październik 2007, 22:20:44 »
Cytuj
A mógłbyś podać linka do screenów? Bo obejrzałem filmik i screeny z tawery i nie było tam żadnych magnatów

Jest jeden magnat , koło areny gladiatorów.

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #211 dnia: 21 Październik 2007, 22:45:06 »
Cytat: Grigorian
Jest jeden magnat , koło areny gladiatorów.

Poprawka jest też drugi, stoi przed starym obozem chyba że screen nei działa ale Markus obejdzyj wszystkie jeszcze raz.

Offline 103m78

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #212 dnia: 22 Październik 2007, 09:24:16 »
Zrobiłeś niby obóz pogromców nieumarłych ale też powinieneś gdzieś niedaleko zrobic obóz nieumarłych bo to by było trochę bez sensu robic ich tam gdzie nie ma nieumarłych. Proponuje zrobic mały obóz nieumarłych tam gdzie były zembacze niedaleko chaty Kawalorna albo przy jeziorku tam w tej jaskini jak sie by szło do obozu pogromców nieumarłych.

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #213 dnia: 22 Październik 2007, 09:28:56 »
Cytat: 103m78
Zrobiłeś niby obóz pogromców nieumarłych ale też powinieneś gdzieś niedaleko zrobic obóz nieumarłych bo to by było trochę bez sensu robic ich tam gdzie nie ma nieumarłych. Proponuje zrobic mały obóz nieumarłych tam gdzie były zembacze niedaleko chaty Kawalorna albo przy jeziorku tam w tej jaskini jak sie by szło do obozu pogromców nieumarłych.


Nie! obóz już jest i nie będę tego zmieniał bo jest w dobrym miejscu a nie umarli wychodzą z portalu który jest niedalego ich obozu więcej nie powiem

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #214 dnia: 22 Październik 2007, 14:53:58 »
I dobrze, bo może "103m78" chciał by wszystko wiedzieć zanim zagra. Obóz nieumarłych jest, a tak ogóle nic by sie ci nie stało gdyby 103m78 poczytał wcześniejsze posty, tam było wszystko napisane..
Mod będzie na pewno spoko, PzDr dla IceMan za dobry pomysł z tym modem...

PzDr

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #215 dnia: 23 Październik 2007, 21:34:09 »
Cytat: ..::Gunses::..
I dobrze, bo może "103m78" chciał by wszystko wiedzieć zanim zagra. Obóz nieumarłych jest, a tak ogóle nic by sie ci nie stało gdyby 103m78 poczytał wcześniejsze posty, tam było wszystko napisane..
Mod będzie na pewno spoko, PzDr dla IceMan za dobry pomysł z tym modem...

PzDr

Jak widać procenty poszły w góre już 80%  kończe dialogi i qesty łowców nieumarłych następnie biore się za so no i bracttwo na koniec zostawiłem sobie myśliwych i główny wątek magów światła

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #216 dnia: 23 Październik 2007, 21:51:33 »
No 80% to już coś, widzę ze mod nie długo wyjdzie, z czego sie bardzo ciesze. Tylko dlaczego w każdym poście piszesz: jeszcze dialogi, gesty, zrób jedno do końca i już nie będziesz musiał pisać tego samego. Kończysz zad. dla ÂŁN<łowców nieumarłych> potem SO, NO, Bractwo, myśliwi i magowie, fakt mówisz ze kończysz ale myślałem że, niektóre masz już skończone. Podtrzymuje jednak ze mod będzie bardzo dobry, czekam aż wyjdzie.

P.S. Nie znam się na modowaniu, więc jeżeli moje uwagi są nie słuszne to przepraszam.

PzDr

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #217 dnia: 24 Październik 2007, 11:01:38 »
Cytat: ..::Gunses::..
No 80% to już coś, widzę ze mod nie długo wyjdzie, z czego sie bardzo ciesze. Tylko dlaczego w każdym poście piszesz: jeszcze dialogi, gesty, zrób jedno do końca i już nie będziesz musiał pisać tego samego. Kończysz zad. dla ÂŁN<łowców nieumarłych> potem SO, NO, Bractwo, myśliwi i magowie, fakt mówisz ze kończysz ale myślałem że, niektóre masz już skończone. Podtrzymuje jednak ze mod będzie bardzo dobry, czekam aż wyjdzie.

P.S. Nie znam się na modowaniu, więc jeżeli moje uwagi są nie słuszne to przepraszam.

PzDr

Wszystko jest fajnie dziś już ponaprawiałem wszystko z bronią procentową i już działa w pełni tylko jest jakiś dziwny bug że nie możemy się przespać znaczy kładziemy się na łóżko i nic się nie wyświetla tak jak byś byli innym npc dziwna sprawa lecz postaram się jaknajszybciej poprawić ten bug.

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #218 dnia: 24 Październik 2007, 21:39:12 »
Nie oglądałem screenów ani nawet nie przeczytałem Twojego posta do końca. Najpierw naucz się pisać w języku polskim, rozwiń słownictwo, jakąś książkę przeczytaj, naucz się używać polskich znaków a potem bierz się za modding, bo jeśli to ma być kolejny dodatek pełen błędów ortograficznych to przykro mi ale muszę stwierdzić, że średnia wieku graczy nie przekroczy 12 lat. A tak z drugiej strony to ciekawe co strzeliło do głowy administracji dając takiego newsa na oficjalnej polskiej stronie o gothicu...

(Miałem już tu nie pisać postów, ale po tym temacie zaliczyłem totalnego, psychofizycznego ROTFLa)

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #219 dnia: 24 Październik 2007, 22:06:21 »
Cytat: MenThor
Nie oglądałem screenów ani nawet nie przeczytałem Twojego posta do końca. Najpierw naucz się pisać w języku polskim, rozwiń słownictwo, jakąś książkę przeczytaj, naucz się używać polskich znaków a potem bierz się za modding, bo jeśli to ma być kolejny dodatek pełen błędów ortograficznych to przykro mi ale muszę stwierdzić, że średnia wieku graczy nie przekroczy 12 lat. A tak z drugiej strony to ciekawe co strzeliło do głowy administracji dając takiego newsa na oficjalnej polskiej stronie o gothicu...

(Miałem już tu nie pisać postów, ale po tym temacie zaliczyłem totalnego, psychofizycznego ROTFLa)

Kutwa pierwsze moje posty były bez polskich znaków ale wiesz co naucz się czytać jednak bo niechaiło ci się czytać sam to napisałeś to niech ci się zachce bo wiele razy mówiłem że mod nie będzie miał literówek ale jak ci się nie chce czytać to po co tu wogule piszesz nie no sorry ale tacy ludzie mnie doprowadzają do szału piszą a o czymś co już było tyle razy mówione@ to forum mnie przeraża

Forum Tawerny Gothic

Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #219 dnia: 24 Październik 2007, 22:06:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything