Autor Wątek: Problem z Laresem  (Przeczytany 5172 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Problem z Laresem
« dnia: 09 Wrzesień 2007, 10:31:04 »
To tak. Wiem, że był taki temat. Jestem członkiem Wodnego Kręgu, i Lares ma mnie zaprowadzic do Magów Wody i oddac ornament. Tyle, że nie ma takiej opcjii dialogowej... Wiem, że jak go się poprosi o zaprowadzenie do Najemników, to daje Ornament w 3 rozdziale. I wiem, że to było w tamtym temacie. Jednak nie prosiłem go o to! A on i tak nie ma tej opcjii!  W GD nie byłem. Wiem, że jest inny powód, dzięki któremu da mi Ornament w 3 rozdziale. Może go znacie? Zaczynam grac od nowa, i niechce, żeby to się powtrzyło, więc proszę o wymienienie innych możliwości, z których powodu nie da mi ornamentu. Z góry dzięki.

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Problem z Laresem
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Wrzesień 2007, 11:05:25 »
Kiedy dostaniesz od Laresa jego pierścień przynależności do Wodnego Kręgu musisz udać się na rynek i w rozmowie z Baltramem powiesz mu, że ktoś musi zastępować Laresa w porcie pod jego nieobecność. Po tej czynności Lares uda się już z tobą w podróż do Magów Wody, a później do Lasu na północ od Khorinis.

Sprawdź tę możliwość wcześniej bo nie jestem przekonany do tego czy musisz rozpoczynać grę od początku.

Forum Tawerny Gothic

Problem z Laresem
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Wrzesień 2007, 11:05:25 »

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Problem z Laresem
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Wrzesień 2007, 11:20:06 »
Snopek--> No niestety, ale to nic nie dało. Nie wiem jaki błąd popełniłem. Może mam buga czy coś, ale wątpie. Po za tym, wcześniej Lares nie wymagał zastępstwa (może z tego powodu,że rozwiązałem sprawe zaginionych ludzi).

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Problem z Laresem
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Wrzesień 2007, 11:31:01 »
a masz ten ornament? jak tak to musisz iść sam gdzieś było to wyjaśniane dlaczego (chyba przez to że poszedłeś do niego o złej godzinie też tak miałem, do lasu też nie pójdzie)

Offline Grotos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Problem z Laresem
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Wrzesień 2007, 11:37:37 »
jezeli masz przy sobie ornament to mozesz go zaniesc sam magowie mowy prowadza wykopaliska w okolicy piramid takich tam bedzie zejscie pod ziemie i w 3 bodajze komnacie bedzie Saturas z gothica 1
a reszta magow kilka sal obok pozdro :)

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Problem z Laresem
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Wrzesień 2007, 12:47:14 »
Yyyy...No właśnie! Lares nie wziął ode mnie Ornamentu! Ale Saturas mnie przyjmie? Po za tym, wole zacząc od początku, bo Lares jest mocny. Gram bez kodów, a w tym Lesie bez Laresa szybko zgine. Dzięki wszytkim :)


Pozdrawiam,
Ciastek

Forum Tawerny Gothic

Problem z Laresem
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Wrzesień 2007, 12:47:14 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything