Autor Wątek: Najemnicy  (Przeczytany 1545 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grigorian

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Najemnicy
« dnia: 01 Wrzesień 2007, 20:24:19 »
Mam problem .
Atakowały mnie w 3 roździale 2 trolle.
Goniły mnie ,a ja pobiegłem do najemników.
W walce poległ najemnik Wilk.
Po walce najemnicy mnie zaatakowali.
Przecierz nie wyjmowałem miecza.
Dlaczego?

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Najemnicy
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Wrzesień 2007, 20:31:17 »
no cóż, ponieważ przez ciebie zginął wilk. to w końcu ty przyprowadziłeś trolle do obozu nie? radziłbym ci teraz wgrać poprzedni save. inaczej będzie ci BARDZO trudno przejść gothica. a jeśli nie masz save, to jest jakiś kod na zmiane nastawienia do ciebie danej osoby, ale nie pamiętam jaki. po prostu poszukaj na różnych stronkach kodu, napewno znajdziesz. mam nadzieje że pomogłem.



PZDR.:KERTH:.

Forum Tawerny Gothic

Najemnicy
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Wrzesień 2007, 20:31:17 »

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Najemnicy
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Wrzesień 2007, 21:59:15 »
Ee zawsze można pominąć najemników jeśli grasz jak paladyn lub Mag Ognia. A wilk nie jest istotna postacią więc to olej. Wtedy będziesz zagladał do najemników kiedy zbierasz ekipe na Irdorath weźmeisz wtedy Lee i Gorna oczywiście jak zechcesz. A sposób na problem? Wyrżnij ich wszystkich :)

Offline Farvan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Najemnicy
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Wrzesień 2007, 00:06:42 »
No tak ale jeśli pominiesz najemników nie wykonasz kilku ważnych zadań wymienie kilka niedogodnień z tym incydętem związanych:
- Nie bedziesz posiadał pięknej zbroji Z płytek pełzacza.
- Sądzac po tym co napisałeś nie wykonałeś zadania w którym Bengar stracił robotników.
- Jesteś w 3 rodziale a czy naładowałes oko Inossa?
- Ominie cię jeszcze kilka drobniejszych zadań
Jedyne co możesz a zarazem musisz zrobić to wczytać poprzedniego seava.

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Najemnicy
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Wrzesień 2007, 07:10:14 »
Cytat: Dante
Ee zawsze można pominąć najemników jeśli grasz jak paladyn lub Mag Ognia. A wilk nie jest istotna postacią więc to olej. Wtedy będziesz zagladał do najemników kiedy zbierasz ekipe na Irdorath weźmeisz wtedy Lee i Gorna oczywiście jak zechcesz. A sposób na problem? Wyrżnij ich wszystkich :)


On raczej ich jak ty mówisz nie wyrżnie bo jak najemnicy atakują i jak lee to zobaczy to też zatakuje albo jak wyrżnie najemńców to przynajmniej żeby się postarał żeby lee tego nie widział ale nawet wtedy nie popłynie bo cie zaatakuje albo masz mu zapłacić ja zaatkuje albo wiem wpisz koda na 20 czarów zapomnienia i i wejdź na budynek i ich hipnotyzuj to zapomną o tym bądź lepiej na budynku bo nawet jak zaphipnotyzujesz a inny cie walnie to tamten znowu zacznie!!!

Forum Tawerny Gothic

Najemnicy
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Wrzesień 2007, 07:10:14 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top