Strefa dyskusji > Dyskusja o grach studia Piranha Bytes
System walki w G4
szczotex:
Witam
Chciałbym sie was zapytać w tym temacie jaki według was bedzię ten nowy system walki wprowadzony przez firme SpellBound. Ja bym chciał aby był podobny do tego ze Star Wars Jedi Knight Jedi Academy lub Fable, aby mozna było sie przeturlać po ziemi aby uniknąć ciosu przeciwnika wykonać pchnięcie gdy stoimy tyłem i żeby były możliwe jak w G1 czy G2 ataki z boku. Wypowiadajcie się na ten temat.
PZDR szczotex
Onar:
Mi sie wydaje ze w gothic 4 bedzie ten sam styl walki co w gothic 3 tylko że nieco ulepszony. Ale chciałbym zeby był taki styl walki jak mówi szczotex tzn. Żeby były mozliwe ataki z boku, ataki z wyskoku, ataki z przewrotem, ataki z obrotem itp.
Nero:
Ja chciałbym aby styl walki był taki jak w Gothic 3 ale ulepszony .
Fajnie było by gdyby można było robić różnie kombosy
Było by super gdyby podczas ataku można było się przemieszczać i robić jakieś ataki z boku, z wyskoku itp.
Mam nadzieje, że Gothic 4 zostanie dobrze zaprogramowany i nie zawiedzie oczekiwań fanów!!
Isentor:
No to was zmartwię system walki zostanie stworzony od nowa, od podstaw. Będzie całkowicie inny niż dotychczas. Podobno ma być leszy. Ma posiadać więcej animacji, różnorodnych ciosów oraz combosów. Dyskusja na dzień dzisiejszy o czymś o czym dopiero napisano jest jak wróżenie z fusów. Radzę poczekać do publikacji wersji alfa - może zaprezentują system walki.
mahones:
Ja, myślę że system walki w Gothic 4, będzie bardzo podobny do G3. Tak samo było z Gothic jeden, a potem z Gothic II system walki w tych dwóch częściach, był niemal że taki sam. Więc, tak mi wydaje się że będzie tak samo z Gothic III oraz Gothic IV, aczkolwiek nie jestem do końca pewien z tym.
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej