Autor Wątek: Spellbound  (Przeczytany 42191 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Czesiu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 4
Spellbound
« Odpowiedź #60 dnia: 17 Kwiecień 2008, 15:46:14 »
Ja grałem praktycznie we wszystko, co owe studio wydało(prócz Smoking Colts). Gry stoją na dobrym poziomie, ale do hitów im jeszcze daleko. Mają elementy rpg, za co je chwalę. Jednakże nie mają tego czegoś, co przyciąga. Mam nadzieję że Gothic IV okaże się lepszą grą, niż pozostałe ,,dzieci" spellbounda.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #61 dnia: 11 Czerwiec 2008, 21:41:43 »
Chicago 1930 i Desperados, to gry w które grałem od Spellbound. Powiem, że są one niezłe i fajnie mi się spędzało przy nich czas ale jeśli Gothic 4 będzie niezły, to ja będę bardzo niezadowolony >:(.
Gothic 4 ma być ZARÂĄBISTY! i najlepszy ze wszystkich części, a nie tylko niezły. Sczerze to mało mnie obchodzi, czy ci ludzie potrafią robić RPG, czy też nie. Skoro wzieli się za tę robotę, to niech ją wykonają perfekcyjnie, a nie, żeby spieprzyli sprawę i dali nam do ręki złom. Może jestem surowy >:( ale ja niechcę poprostu, żeby Gothic 4 był gorszy od ,,trójki'', która - mimo iż moim zdaniem była świetna - to trochę do ideału jej brakowało. Gothic 4 ma trzymać wyższy poziom niż ,,trójka'' ale jeśli będzie taka jak ona, nieobrażę się, bo Gothic 3 mi się bardzo podobał. Ale Spellbound, musi się wziąść ostro za robotę i postarać się zrobić ostatnią część sagi tak, by była ona najlepsza ze wszystkich :).
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2008, 21:44:32 wysłana przez Roben »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Spellbound
« Odpowiedź #61 dnia: 11 Czerwiec 2008, 21:41:43 »

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #62 dnia: 16 Czerwiec 2008, 21:47:41 »
Chicago 1930 i Desperados, to gry w które grałem od Spellbound. Powiem, że są one niezłe i fajnie mi się spędzało przy nich czas ale jeśli Gothic 4 będzie niezły, to ja będę bardzo niezadowolony >:(.
Gothic 4 ma być ZARÂĄBISTY! i najlepszy ze wszystkich części, a nie tylko niezły. Sczerze to mało mnie obchodzi, czy ci ludzie potrafią robić RPG, czy też nie. Skoro wzieli się za tę robotę, to niech ją wykonają perfekcyjnie, a nie, żeby spieprzyli sprawę i dali nam do ręki złom. Może jestem surowy >:( ale ja niechcę poprostu, żeby Gothic 4 był gorszy od ,,trójki'', która - mimo iż moim zdaniem była świetna - to trochę do ideału jej brakowało. Gothic 4 ma trzymać wyższy poziom niż ,,trójka'' ale jeśli będzie taka jak ona, nieobrażę się, bo Gothic 3 mi się bardzo podobał. Ale Spellbound, musi się wziąść ostro za robotę i postarać się zrobić ostatnią część sagi tak, by była ona najlepsza ze wszystkich :).


Wiesz no... skoro do premiery jeszcze 2 lata, to coś tam oni muszą robić... Po screenach sądze, że to bardzo ładne będzie :)

Offline Kamilo246

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #63 dnia: 13 Lipiec 2008, 22:16:48 »
powinno im sie udac lub nie mozemy tak sobie myslec

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #64 dnia: 13 Lipiec 2008, 23:16:07 »
Ja jestem optymistą i szczerze mówią ciesze się, że PB tego nie kontynułuje, bo nie zapomnę im gothica 3 (wydałem 400, na sprzęt, żeby mi działał, a to takie gówno). Sądze, że ta firma poradzi sobie z tym i zrobi coś fajnego. Po screnach nic nie można stwierdzić, lecz martwią mnie trochę, gdyż są podobne do tych z gothic 3.

Offline Anarchy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #65 dnia: 14 Lipiec 2008, 14:32:11 »
Wierzycie, że będzie to słaba gra? Popatrzcie na ostatniego patcha do G3. Wyeliminowali wiele bugów takich jak "where is the guru". Uważam, że będzie to naprawdę dobra gra.

Offline user no. 11627

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Formula one fan
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #66 dnia: 14 Lipiec 2008, 17:09:44 »
Powiem wam szczerze, nie ważne czy grę robi Spellbound, PB czy może jeszcze ktoś inny, najważniejsze jest to aby gra była po prostu dobra. Takie jest moje zdanie.

Offline Lney

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #67 dnia: 25 Lipiec 2008, 19:44:29 »
GRałem w robinhooda i hicago , kiedyś podobały mi się ;p oczkolwiek tera jak je widze to chce mi się rzygać ;p ale patrząc na artworki wdaje mi się że będzie dobrą grą , duże prawdopodobieństwo że dorówna klimatem gothicowi 2 bo nigdy nic nie dorówna klimatem G1 .To że firma nie ma doświadczenia w rpg nic nie znaczy piranha gdy wydawała gothic też nie miała doświadczenia w grach rpg
zobaczcie choćby tego artworka
http://gothic.gram.pl/galeria/displayimage.php?pos=-1552
jak dla mnie zapowiada się dobrze ! na pewno lepiej niż gothic 3 który i tak był niezły !
« Ostatnia zmiana: 25 Lipiec 2008, 19:47:35 wysłana przez Lney »

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #68 dnia: 14 Grudzień 2008, 21:39:53 »
Niewiadomo co bedzie. Ja mysle ze sie bardzo przyloza bo to jedyna ich szansa zeby zaistniec. Chociaz ich wczesniejsze gry byly srednie i kiepskie

Offline Król-Czarnoksiężnik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nigdy nie stawaj między Nazgulem , a jego łupem...
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #69 dnia: 20 Grudzień 2008, 10:53:01 »
Tego się obawiałem:firma bez doświadczenia w rpg tworząca gry średnio-kiepskie i chyba na dodatek bezgranicznie posłuszni joowood.A sądząc po screenach i gemplayu będzie to klon trójki z paroma elementami np.Obliviona.Dobrze że ich gra tak naprawdę nie będzie miała nic wspólnego z Gothiciem bo to by była dopiero klęska.

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #70 dnia: 30 Styczeń 2009, 22:04:44 »
Spellbound teraz albo uratuje Gothic,albo go całkowicie pogrąży...,ale grałem w Rhobin Hooda i nie powiem,było całkiem całkiem.Robben ma racje,to że nie mają doświadczenia,to nie znaczy,że(za przeproszeniem) spiepszą grę.

Offline Yeed

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Diabolique...zza miedzy :)
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #71 dnia: 19 Luty 2009, 09:33:31 »
Fakt faktem przyznaję, że seria Pierwsza część gry Desperados i Robin Hood skradły mi serducho i grałem w nie z dużym zainteresowaniem swego czasu. Jednak jak to się odnosi do produkcji gothica ?
Jedyną grą która ma coś wspólnego w produkcji z Gothickiem jest Realms of Arcania. Gdy pada pytanie ze strony graczy czy redaktorów o brak doświadczenia nad produkcją takich gier takich jak gothic to Spellbound chwali się właśnie tym produktem. Fakt jest jednak taki, że świata ta gra nie zawojowała i została dość chłodno przyjęta przez graczy.
Swoją droga...nie zauważacie dziwnej zbieżności co do tytułów ?
Gothic: Arcania Tale a Realms of Arcania ? Czyżby zabrakło twórcom pomysłowości?

Tym bardziej Bawi mnie postawa EDL'a który ma zajmować się kontaktami z Gothic Community.
Kiedy pytania od społeczności graczy są banalne EDL odpowiada szczątkowo lub pisze, że tego jeszcze nie mogą zdradzić, natomiast, gdy padają poważnie pytania na temat ich działalności oraz doświadczenia. Zostają najzwyczajniej w swiecie przez EDL-a olewane ze wzgledu na to, że są po prostu niewygodne dla niego, a Spellbound nie ma takowego doświadczenia ani renomy, którą mógłby się przed nimi obronić. Tylko gratulować takiej postawy....EDL-owi.

Spellbound to prawdziwa zagadka....albo nas zaskoczą i puszczą coś porządnego albo zawala temat na całej linii. Niestety rzeczywistość przemawia raczej za drugim rozwiązaniem co sprawi że wypuszczą produkt przeciętny

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #72 dnia: 19 Luty 2009, 11:10:38 »
Cytuj
Tym bardziej Bawi mnie postawa EDL'a który ma zajmować się kontaktami z Gothic Community.
Kiedy pytania od społeczności graczy są banalne EDL odpowiada szczątkowo lub pisze, że tego jeszcze nie mogą zdradzić, natomiast, gdy padają poważnie pytania na temat ich działalności oraz doświadczenia. Zostają najzwyczajniej w swiecie przez EDL-a olewane ze wzgledu na to, że są po prostu niewygodne dla niego, a Spellbound nie ma takowego doświadczenia ani renomy, którą mógłby się przed nimi obronić. Tylko gratulować takiej postawy....EDL-owi.
Kiedys jeden gosc zapytal sie EDLa jak ocenia G3ZB. To bylo przed premiera wiec EDL powiedzial zeby zapytal po premierze. No i ten koles zapytal sie znowu. A EDL po prostu to olal. Inna sprawa. Jeden sie zapytal czy ten projekt ich nie przerasta. EDL napisal tylko "nie rozumiem pytania". W innych odpowiedziach EDLa nie ma ani jednego minusa. Dziwne.
Cytuj
Spellbound to prawdziwa zagadka....albo nas zaskoczą i puszczą coś porządnego albo zawala temat na całej linii
Niestety to drugie jest bardziej prawdopodobne. Zabic zlego krola! Chyba tylko pieciolatek wymyslilby cos takiego jesli nie cos lepszego. Na szczescie tytul bedzie brzmial "Arcania: A Gothic Tale" wiec to nie bedzie kleska Gothica. Tyle ode mnie.
« Ostatnia zmiana: 19 Luty 2009, 11:24:33 wysłana przez Caldwell »

Oktawian August

  • Gość
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #73 dnia: 28 Czerwiec 2009, 17:33:47 »
Firma Spellbound nie ma zbyt dobrych gier na koncie i nie jest aż tak dobra ta firma.Grałem tylko z ich tytułów Desperadosa i nawet fajna gierka.Myślę ze Arcania: A Gothic Tale będzie bardzo dobrą grą.Ale wolałabym żeby Arcania: A Gothic Tale robiła firma BioWare ,która robi najlepsze RPG,cRPG,action RPG,MMORPG.
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwiec 2009, 17:54:29 wysłana przez Proglan »

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #74 dnia: 28 Czerwiec 2009, 19:33:22 »
Bioware nie zrobiłby dobrej gry w tych klimatach. Oni cechują się elfami, krasnoludami i tonami magii. A świat Gothica jest brudny, podły i przepełniony zniszczeniem i cierpieniem. A co do samego Spellbound'a to Robin Hood rzeczywiście nie był najgorszy. Gorzej było z Chicago czy jak to tam o gangsterach. Ale wierze, że chłopaki widzieli oryginalnego Gothica i wyciągną z tej marki co utraciła po ukazaniu się 3 części.

Oktawian August

  • Gość
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #75 dnia: 28 Czerwiec 2009, 20:08:52 »
Bioware nie zrobiłby dobrej gry w tych klimatach. Oni cechują się elfami, krasnoludami i tonami magii. A świat Gothica jest brudny, podły i przepełniony zniszczeniem i cierpieniem.
No to co że oni się cechują elfami,krasnoludami i tonami magii a jednak robią najlepsze RPG,cRPG,action RPG,MMORPG.Mają bardzo dobre gry na swoim koncie i by umieli zrobić kontynuacje Gothica nawet jeżeli nawet miałby być pogrążony w wojnie,zniszczeniem i cierpieniem.Przecież robią jedną z najbardziej oczekiwanych gier i jedną z najlepszych Star Wars: The Old Republic.
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwiec 2009, 20:21:48 wysłana przez Proglan »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #76 dnia: 28 Czerwiec 2009, 21:34:35 »
Firma Spellbound nie ma zbyt dobrych gier na koncie i nie jest aż tak dobra ta firma.Grałem tylko z ich tytułów Desperadosa i nawet fajna gierka.Myślę ze Arcania: A Gothic Tale będzie bardzo dobrą grą.Ale wolałabym żeby Arcania: A Gothic Tale robiła firma BioWare ,która robi najlepsze RPG,cRPG,action RPG,MMORPG.
Ale jaki z tego wniosek? I co z tego, że nie mają na koncie porządnych gier? Piranie też nie mieli, jak tworzyli G1. Spellbound robi czwartą część wzorując się na G1 i G2.  Po trailerach widać, że jest ładnie (zwłaszcza, że jest to wersja Pre-Alpha, więc do czasu premiery może być tylko lepiej). Bioware też by może dało radę, ale i tak nie wierzę, żeby im lepiej poszło. Niech się lepiej zajmią tym swoim Star Wars: The Old Republic.

Jeszcze jedno:

Cytuj
Jeden sie zapytal czy ten projekt ich nie przerasta. EDL napisal tylko "nie rozumiem pytania".
Ano widzisz - głupie pytanie, głupia odpowiedź.

Cytuj
Zabic zlego krola! Chyba tylko pieciolatek wymyslilby cos takiego jesli nie cos lepszego.
Aha. Czyli kiedy grałeś w Gothica'a II i dowiedziałeś się na początku, że trzeba zabić smoki, to pewnie też tak pomyślałeś. Zdarza się.

Oktawian August

  • Gość
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #77 dnia: 28 Czerwiec 2009, 21:50:34 »
Bioware też by może dało radę, ale i tak nie wierzę, żeby im lepiej poszło. Niech się lepiej zajmią tym swoim Star Wars: The Old Republic.

BioWare oczywiście że dało by rade zrobić Arcania: A Gothic Tale bo oni się znają na takich grach.Jeszcze nigdy nie spieprzyli żadnej gry którą robili i o Star Wars: The Old Republic się nie bój bo wyjdzie bardzo dobra gra jedna z najlepszych.

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #78 dnia: 28 Czerwiec 2009, 22:03:04 »
Człowieku, niech BioWare się męczy Mass Effectem, Neverwinter Nights czy SWtOR...

Skąd ty wiesz, że oni znają się na takich grach ? Tak samo o Star Wars? Prorok ?

BioWare się specjalizuje w kosmicznych grach, G4 niech zostawi nie znanemu jeszcze studiu, które dzięki temu zaistnieją.

BioWare zrobiłoby grę, ale nie wiadomo jak... jestem za Spellbound :P

Oktawian August

  • Gość
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #79 dnia: 29 Czerwiec 2009, 09:29:44 »
Człowieku, niech BioWare się męczy Mass Effectem, Neverwinter Nights czy SWtOR...

Skąd ty wiesz, że oni znają się na takich grach ?

BioWare się specjalizuje w kosmicznych grach, G4 niech zostawi nie znanemu jeszcze studiu, które dzięki temu zaistnieją.
Nie ma takiego gatunki gier "kosmiczne" chodziło ci pewnie o gry Mass Effect 2 ,Star Wars: The Old Republic oni robią je spokojnie bo im się nie śpieszy i chwała im za to.Udowodnili że umieją robić gry bo robią najlepsze RPG,cRPG,action RPG,MMORPG.A skąd ja to wiem bo grałem prawie we wszystkie gry z ich tytułów i wiele na ten temat czytałem jak ich świat spostrzega,że BioWare jest najlepsza firma na świecie która robi RPG,cRPG,action RPG,MMORPG itd ,a jak mi nie wierzysz że to prawda to poszukaj w internecie na pewno znajdziesz.Ale w jednym masz racje że nawet dobrze że robi to Spellbound bo może dzięki tej grze zaistnieją tylko żeby ją nie spieprzyli.

Cytuj
Tak samo o Star Wars? Prorok ?
A wiesz jak dużo Graczy uważa że Gothic 3 to nie wyszedł PB dobrze.
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec 2009, 09:36:05 wysłana przez Proglan »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Spellbound
« Odpowiedź #79 dnia: 29 Czerwiec 2009, 09:29:44 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything