Autor Wątek: Co sądzicie o pielgrzymce Papieża?  (Przeczytany 5839 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Co sądzicie o pielgrzymce Papieża?
« dnia: 26 Maj 2006, 22:50:06 »
Co sądzicie o pielgrzymce Papieża, po co ona w ogóle komu jest potrzebna - a może przeciwnie. Wyraźcie swój poglad w tej sprawie.


Jak dla mnie jest to jedna wielka szopka i robienie z 1 wapniaka wielkiej osobistości. Polakom odbi?ło, zakazali reklam erotycznych...tylko po co...prohibicje wprowadzili...tylko po co...cieszą miche w TVP 1 i 2...tylko po co.
Po za tym wprowadzili sobie jakiś dziwny kult papieży, ubóstwiają go i porównują do swojego poprzednika. Jeszcze troche to go przechszczą. Po za tym nie moge patrzeć na tych ludzi. W informacjach Polsatowskich które zawsze oglądam zobaczylem dzisiaj kawałek wystąpienia papieża. Gawędził w jakimś oknie. Gdy tylko wystawił swój okrągły niemiecki łeb po za nie. Wszyscy zebrani  zaczeli cieszyć michy jak by wszyscy zaznali orgazmu grupowego. Ja nie wiem co w tym wspaniałego, że jakiś emeryt pomacha do nich ręką lub coś powie po polsku. :P Czym tu się podniecać świata to nie zbawi, ani go nie poprawi. No cóż ale w polsce wszelakiej maści fanatyków nie brakuje. Od true heavy metalowych fanów radia maryja zaczynając na hardcore'owych benedyktyńskich fanach kończąc.  
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień 2006, 21:31:33 wysłana przez Arthas »

Kristo

  • Gość
Co sądzicie o pielgrzymce Papieża?
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Maj 2006, 02:03:05 »
Mhhh jak dla mnie kolejna g?upawka. Normalnie ?y? nie mo?na w tym pa?stwie gdzie Lepper i Giertych si? pokazuj? w jego czo?ówce. Od czwartku ca?e szcz??cie nie w??cza?em telewizora, wi?c si? nie narazi?em na widok kolejnego papie?a w TV. W takich chwilach ciesz? si?, ?e w Internecie mo?na znale?? normalne wiadomo?ci.
   Czy ta pielgrzymka jest potrzebna? Tak przede wszystkim dla polepszenia wizerunku Benedyktyna XVI( sk?ada w ten sposób ho?d narodowi Jana Paw?a II i jemu samemu ). Umocnienie wiary, która podupada w naszym kraju( nasz rz?d potrafi niszczy? wiar? i nadzieje na lepsze jutro   ). Zmniejszenie ilo?ci ludzi, którzy nie s? zadowoleni z obecnego papie?a( nasza ksenofobia, przyzwyczajenie do Jana Paw?a II, Benedyktyn XVI w m?odo?ci nale?a? do Hitlerjugend. ).
   To tylko polityczna rozgrywka, która ma za zadanie umocnienia w?adz? i autorytet papie?a.  

[img]http://img204.imageshack.us/img204/4935/2133513856446c1b849fa5apng6kk.png\" border=\"0\" alt=\"\" /] tak apropo Radio Maryja ;)
« Ostatnia zmiana: 27 Maj 2006, 02:04:36 wysłana przez Kristo »

Forum Tawerny Gothic

Co sądzicie o pielgrzymce Papieża?
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Maj 2006, 02:03:05 »

tH.

  • Gość
Co sądzicie o pielgrzymce Papieża?
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Maj 2006, 20:59:19 »
IsentoR, bez przesady. Rozumiem, ?e nie jeste? Katolikiem czy, który to jest papie? nie wiem jednak mimo wszystko powinienes szanowa? tego "starego emeryta" i jego "kult". Troch? rozwagi. Takie nieregulowane s?owa mog? obraci? czyje? uczucia religijne. Ja równie? nie jestem Katolikiem, czy te? cz?owiekiem o podobnym wyznaniu, jednak do "emerytów w bia?cyh czepaczkach" nawiedzaj?cych kraj nic nie mam. Szanuje ich.

Szopka,  nie szopka. Mijaj?c to Katolicyzm czy tam Cherze?cijanizm jest g?ówn? religi? w Polsce wi?c nie ma si? czemu dziwi?, i? wsz?dzie tr?bi? o papie?u. Ja nawet widzia?a?em jak podczas w?drówki poprzez t?um "fanów" zarobi? fang? w pape. I po co si? tak po?wi?ca??

Cytuj
Hitlerjugend

Tzn?  

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Co sądzicie o pielgrzymce Papieża?
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Maj 2006, 21:14:14 »
Cytat: tH.
Tzn?  

Nie mów ?e nie weisz co to jest  
Byli to m?odzi ch?opcy których rekrutowano do czego? w rodzaju harcerstwa tylko ?e zwa?o si? to Hitlerjunge i by?o opierane na faszy?mie, Hmm jak by to jeszcze opisa?, banda bachorów spe?niaj?cych upodobania hitlera czyli odpowiedni wygl?d i pochodzenie. Ma?a armia faszystów :P Reszta na www.google.pl  

Offline rdr.

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 0
Co sądzicie o pielgrzymce Papieża?
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Maj 2006, 21:26:30 »
Moim zdaniem pielgrzymka papie?a do Polski ma ogromne znaczenie. Niew?tpliwie papie? jest i najwa?niejsz? i najs?awniejsz? osob? na ?wiecie. Polska by?a pierwszym krajem, do którego Benedkt XVI mia? si? wybra? od czasu jak zosta? papie?em. Dzi?ki temu Polska sta?a si? popularna w ?wiecie. G?oszenie S?owa Bo?ego w Polsce jest niezwykle wa?n? rzecz?, zw?aszcza ?e w Polsce g?ówn? religi? jest katolicyzm.

Offline Deft

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Co sądzicie o pielgrzymce Papieża?
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Maj 2006, 14:55:20 »
Mi za to ta pielgrzymka wisi. W ogóle mnie nie interesuje. Gdy popierz polak do nas przyjecha? to si? cieszy?em, ogl?da?em i s?ucha?em. A teraz jaki? Niemiec przyjedzie do Polski b?dzie mi gada? jakie? g?upoty i mam go wyznawa? cho? nic nie zrobi?. Ogólnie nie lubi? niemców.

tH.

  • Gość
Co sądzicie o pielgrzymce Papieża?
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Maj 2006, 15:17:25 »
Cytuj
mam go wyznawa?

  O ile wiem wyznaje si? bogów a nie papie?y czy co? takiego.

Cytuj
Nie mów ?e nie weisz co to jest ras.gif
Byli to m?odzi ch?opcy których rekrutowano do czego? w rodzaju harcerstwa tylko ?e zwa?o si? to Hitlerjunge i by?o opierane na faszy?mie, Hmm jak by to jeszcze opisa?, banda bachorów spe?niaj?cych upodobania hitlera czyli odpowiedni wygl?d i pochodzenie. Ma?a armia faszystów :P Reszta na www.google.pl crazy.gif

Wiem co to jest, jednak ta nazwa by?a mi zupe?nie obca.

Ogólnie mówi?c prano im mózgi, nastawiano na faszyzm, nienawi?c itp. ?ydzi sux, inne kraje sux, niemcy rox,my jeste?my najlepsi a inni powinni zgin?? itp.

Co do nag?a?niania sprawy z "emerytem w nia?ej sukience" w mediach nic nie mam. I tak nie ogl?dam telewizji. Z drugiej strony to dobrze bo ile mo?na s?ucha?, o Lepperu, Kaczce czy Giertychu.
« Ostatnia zmiana: 28 Maj 2006, 16:02:10 wysłana przez tH. »

Forum Tawerny Gothic

Co sądzicie o pielgrzymce Papieża?
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Maj 2006, 15:17:25 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top