Autor Wątek: Montera - gdzie dowódca?  (Przeczytany 4314 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ventas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Montera - gdzie dowódca?
« dnia: 22 Sierpień 2007, 22:40:58 »
Witam wszystkich na forum:]:  mam problem - nie moge znalezc dowodcy orkow w Monterze  myslalem,ze jest w zamku w pomieszczeniu z tronem, ale go nie widze. Przeszukalem caly zamek i nic  nie wiem czy to jakis blad czy zle szukam? Jesli blad to czy mozna wyzwolic miasto nie zabijajac Vareka (czy jak mu tam xD?) i czy nie ma on czegos niezbednego do zakonczenia gry?

Offline szczotex

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Montera - gdzie dowódca?
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Sierpień 2007, 22:48:27 »
Wejdż w konsole i wpisz goto Varek to zawsze pomaga jeśli niemożesz kogoś znaleść a odnosnie pytania czy mozna odbic miasto bez zabijania przywódcy, jak najbardziej można i niema niczego ważnego przy sobie oraz niejest z niczym ważnym związany.

Forum Tawerny Gothic

Montera - gdzie dowódca?
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Sierpień 2007, 22:48:27 »

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Montera - gdzie dowódca?
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Sierpień 2007, 22:49:09 »
hm... jeśli w zamku nie ma vareka... to jest to błąd i nigdzie go nie znajdziesz. co do drugiego pytania, to nie, nie wyswobodzisz montery nie zabijając vareka. zaś jeśli chodzi o 3 pytanie, to wyswobodzenie montery nie jest ważne, i ukończysz pomyślnie gre, bez jej wyswobodzenia. mam nadzieje że pomogłem.





PZDR.:KERTH:.

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Montera - gdzie dowódca?
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Sierpień 2007, 22:52:54 »
a czy mam szanse tak po prostu wejsc i odbic miasto bo wlasnie jestem w nim....
prosze o szybka odpowiedz

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Montera - gdzie dowódca?
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Sierpień 2007, 23:02:32 »
nie nie masz szans. najpierw musisz mieć reputacje z misji, i porozmawiać z orkowym-dowódcą, varakiem. inaczej miasta odbić się nie da.




PZDR.:KERTH:.

Offline szczotex

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Montera - gdzie dowódca?
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Sierpień 2007, 23:10:56 »
Cytat: .:KERTH:.
nie nie masz szans. najpierw musisz mieć reputacje z misji, i porozmawiać z orkowym-dowódcą, varakiem. inaczej miasta odbić się nie da.
PZDR.:KERTH:.
Eh co ty mówisz miasta mozna odbijać odrazu jak sie do nich wejdzie wystarczy zabić jednego orka albo najemnika i zaczyna sie rewolucja... wiem to z autopsjii i nie wciskaj kitu kerth że się nieda.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Montera - gdzie dowódca?
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Sierpień 2007, 23:33:55 »
Cytat: Ventas
Witam wszystkich na forum:]:  mam problem - nie moge znalezc dowodcy orkow w Monterze  myslalem,ze jest w zamku w pomieszczeniu z tronem, ale go nie widze. Przeszukalem caly zamek i nic  nie wiem czy to jakis blad czy zle szukam? Jesli blad to czy mozna wyzwolic miasto nie zabijajac Vareka (czy jak mu tam xD?) i czy nie ma on czegos niezbednego do zakonczenia gry?

A masz zainstalowane patche?
Jeżeli nie to zinstaluj, i spróbuj ponownie. Link do patchy
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2007, 23:34:25 wysłana przez Don Corleone »

Offline Ventas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Montera - gdzie dowódca?
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Sierpień 2007, 09:59:14 »
zainstalowalem, ale nie pomaga:/ mam nadzieje,ze nie brakuje kogos jeszcze xD hehe dziekuje za pomoc:) skoro Varek nie jest wazny, powinien uciec, gdy zostanie w miescie sam;] mam nadzieje xD

Offline szczotex

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Montera - gdzie dowódca?
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Sierpień 2007, 10:41:28 »
Cytat: Ventas
zainstalowalem, ale nie pomaga:/ mam nadzieje,ze nie brakuje kogos jeszcze xD hehe dziekuje za pomoc:) skoro Varek nie jest wazny, powinien uciec, gdy zostanie w miescie sam;] mam nadzieje xD
Ucieknie ucieknie nie martw sie, widze że Kerth namieszał ci w głowie.

PZDR szczotex

Offline Metfan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Montera - gdzie dowódca?
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Wrzesień 2007, 17:17:16 »
Mam do Was pytanie. Jak właściwie powinno wyglądać oswobodzenie Montery? Bo poszedłem do tego buntownika (wtyczki w Monterze) no i mu mówie, że gadałem z Varekiem, a on na to, że powiadomi innych. Wszystko ok, tylko że nikt nie przyszedł i musiałem użyć goda. A po zabiciu Marika dostałem kilka razy exp. Jakiś bug czy co?
Mam patche jakby co.
« Ostatnia zmiana: 02 Wrzesień 2007, 17:18:20 wysłana przez Metfan »

Offline szczotex

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Montera - gdzie dowódca?
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Wrzesień 2007, 18:04:55 »
Cytat: Metfan
Mam do Was pytanie. Jak właściwie powinno wyglądać oswobodzenie Montery? Bo poszedłem do tego buntownika (wtyczki w Monterze) no i mu mówie, że gadałem z Varekiem, a on na to, że powiadomi innych. Wszystko ok, tylko że nikt nie przyszedł i musiałem użyć goda. A po zabiciu Marika dostałem kilka razy exp. Jakiś bug czy co?
Mam patche jakby co.
Pomogą ci którzy będa w pobliżu i będą widzieć że walczysz. Co do Marika, to czy zaraz po jego zabiciu rkowie krzykneli "Odwrót" bo jesli tak to normalne a jesli nie to chyba BUG.

Forum Tawerny Gothic

Montera - gdzie dowódca?
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Wrzesień 2007, 18:04:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything