Autor Wątek: Noc Kruka  (Przeczytany 2514 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Noc Kruka
« dnia: 22 Sierpień 2007, 09:04:11 »
Witam. Otóż mam taki problem że gram w Noc Kruka, doszedłem do straży i teraz jest strasznie ciężko. Cała moja kasa już sie powoli skończyła (nie wydałem jej na byle co) ,a z punktami nauki też nieciekawie (zwłaszcza że tu jeżeli chodzi o punkty to kosztuje 2 razy więcej niż w G2). Czy możecie mi poradzić? Może znacie jakis sposób na szybkie zarobienie kasy (nie mówiąc o czeladnikach)? Może mam użyć kodów? Co mi radzicie i co byście zrobili na moim miejscu?

Offline Nero

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
Noc Kruka
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Sierpień 2007, 09:16:28 »
Hmmm... możesz iść do dzielnicy portowej i powalczyć z takim jednym kolesiem xD dajesz 50 złota dostajesz 100. I tak bez końca. Ale to działa hyba od południa do wieczora w świecie gry.
Albo naucz się zdobywania trofeów<sry za pisownie> czyli : skóry, futra , pazury rogi itp.
I idź zapolować na wilki itd.

Możesz też poprostu zbierać roślinki i sprzedawać. Ja radze pożyczyć trohe kasy od tego gościa w hacie między dzielnicą portową a dolnym miastem.

To na tyle ;D

PzDr: Leviatan

Aha zapomniałem !! nie radze ci używać kodów, gdyż to zepsuje całą radość z gry. Ja używałem tylko jednego- na zegar z czasem obowiązującym w grze.

I to na tyle. Możę coś pomogłem ;D

Forum Tawerny Gothic

Noc Kruka
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Sierpień 2007, 09:16:28 »

Offline Pazoxi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Noc Kruka
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Sierpień 2007, 09:38:33 »
Najlepiej iśc na polowanie z umiejętnością "Zdobywanie Trofeów" . Pochodzic po całym Khorinis i zabijac różnej maści stworki . Jeśli nie zrobiłeś jakiś zadań na tej wyspie , to najlepiej je zrobic . W GD możesz też zwabic wszystkich orków pod taran (nie wejdą na niego) i ich z czaru "Ognisty Deszcz" (najlepiej miec je dwa).

Jednak jeśli ci się nie chce i to nic nie da , w ostateczności chcesz użyc kodów (co nie radzę) to kup czar 'Ognisty deszcz" od Zurisa na targowisku i płyń z portu przed siebie , dopłyniesz na wyspę . Wpisz GUARDIAN , następnie w F2 wpisz INSERT WARAN . Po tej czynności wspinaj się do góry i użyj wyżej wymienionego czaru ... Kiedyś tak zrobiłem ale w mieście bo mi się nudziło

Offline Pablo2729

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Noc Kruka
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Sierpień 2007, 10:22:12 »
Prosty sposób na kasę to: idż do Thorbena /ten co sprzedaje wytrychy
obok kużni/ ale w nocy zaserwuj sobie, a nastepnie posprzedawaj mu rzeczy. Nastepnie powal go i zabierzesz wszystko. Zapłacisz tylko karę w koszarach i moszesz tak w kółko przez całą noc. Tylko jak jesteś słaby nie sprzedawaj mu mieczy lepszych od ciebie bo bedzie ich używać.

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Noc Kruka
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Sierpień 2007, 10:59:25 »
ja znam jeden, niezawodny sposób na pieniądze i umiejętności. (jednak będziesz musiał poużywać troche bugów z gry  ). na początek, wróć do wierzy xardasa i zabierz z niej pierścień siły. (o ile tego wcześniej nie zrobiłeś) teraz z pierścieniem, zrób następującą rzecz: cały czas go nakładaj i zdejmuj, i w ten zposób możesz mieć siły ile chcesz (bez przesady, jeśli zrobisz sobie 1000 siły, to już spieprzyłeś sobie gre. najlepiej zrób 350). pużniej musisz być czeladnikiem i harada. wykuj 2 miecze, jeden włóż do ekwipunku, i zagadaj do harada, że "chcesz sprzedać swoje wyroby" , patrzysz w ekwipunek, a tu niespodzianka! 2 miecze! a kase i tak dostałeś. i znów 1 wkładasz w ekwipunke, i klikasz na odpowiedni dialog. mam nadzieje że pomogłem. (NK nie jest tak trudna jak wszyscy mówią. wystarczą ci 2 rzeczy żeby była łatwa. spryt w walce, i umiejętne wykorzystanie bugów.) a teraz rada na orków w górniczej dolinie:
wypiju miksturke szybkości, i przebiegnij na około zamku (orkowie będą cie ścigać) gdy już będziesz przy taranie, wbiegnij na niego, i rzuć czar "deszcz ognia" większość orków z ginie, a niedobitków po prostu skatuj kuszą lub łukiem. w ten sposób będziesz miał +2 lvl w GD.


PZDR.:KERTH:.

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Noc Kruka
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Sierpień 2007, 11:26:33 »
Cytuj
ja znam jeden, niezawodny sposób na pieniądze i umiejętności. (jednak będziesz musiał poużywać troche bugów z gry  ). na początek, wróć do wierzy xardasa i zabierz z niej pierścień siły. (o ile tego wcześniej nie zrobiłeś) teraz z pierścieniem, zrób następującą rzecz: cały czas go nakładaj i zdejmuj, i w ten zposób możesz mieć siły ile chcesz (bez przesady, jeśli zrobisz sobie 1000 siły, to już spieprzyłeś sobie gre. najlepiej zrób 350). pużniej musisz być czeladnikiem i harada. wykuj 2 miecze, jeden włóż do ekwipunku, i zagadaj do harada, że "chcesz sprzedać swoje wyroby" , patrzysz w ekwipunek, a tu niespodzianka! 2 miecze! a kase i tak dostałeś. i znów 1 wkładasz w ekwipunke, i klikasz na odpowiedni dialog. mam nadzieje że pomogłem.

Może byś podał konkretne miejsce bo jakos przeszukałem cała wieże i nic nie znalazłem. :(.

Z góry dzięki.

Offline ślepy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Noc Kruka
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Sierpień 2007, 11:37:51 »
Jeśli nie chcesz grać na kodach to poprostu zostań czeladnikiem Harada i kuj miecze , stal możesz kupić u Benneta, Hakona i jeszcze u wielu osób to najlepszy sposób, kasa leci z tego niemała nawet nie wykorzystując bugów. Aha naucz się też umiejętności otwierania zamków, najlepiej jakoś na początku gry, polecam również skradanie, bo jak tu już kolega powiedział fajnie się rabuje ludzi po nocach w górnym mieście.
« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień 2007, 11:44:20 wysłana przez ślepy »

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Noc Kruka
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Sierpień 2007, 11:41:45 »
u mnie w nocy kruka ten pierścień był na samym dole wieży. i to nie jest używanie kodów! to po prostu błąd gry, który należy sprytnie wykorzystać.



PZDR.:KERTH:.

Offline Meterosexual

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Noc Kruka
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Sierpień 2007, 16:24:23 »
Jeśli grasz w NK to możesz zdobyć kase odkopując skarby
możesz też polować oczywiście z odpowiednimi umiejętnościami zdobędziesz expa i rzeczy do sprzedania jeśli masz dostęp do kopalni bandytów to wydobywaj złoto i daj do przetopienia


jeśli chodzi o kody to tylko jak co najmniej 3 razy przejdziesz gre
ale i tak zepsują ci zabawe jak w każdej innej grze

Respev

  • Gość
Noc Kruka
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Sierpień 2007, 18:59:41 »
A tak trudno zostać czeladnikiem u Harada i dostać 150 sztuk złota za jeden miecz? :|

Forum Tawerny Gothic

Noc Kruka
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Sierpień 2007, 18:59:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top