Autor Wątek: Artefakty Adanosa, wybór boga  (Przeczytany 5642 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marcinek665

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Artefakty Adanosa, wybór boga
« dnia: 16 Sierpień 2007, 20:25:13 »
Mam już wszystkie artefakty Adanosa (szatę, amulet, koronę i dwa pierścienie) niestety zdobyte za pomocą kodów, bo mój komputer nie pozwala na komfortową grę nawet na minimatnych detalach i tu pojawia sie mój problem: do kogokolwiek pójdę( Xardasa, Rhobara, Zubena) nie mogę im oddać tych artefaktów bez względu na to czy mam je na sobie czy nie, bo mi mówią coś w stylu ,,Masz coś innego do roboty". Co mam zrobić żeby oddać im te artefakty? Czy może być to spowodowane grą na kodach? Dodam tylko, że mam wgrane wszystkie patchy poza 1.9 Proszę o pomoc.

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Artefakty Adanosa, wybór boga
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Sierpień 2007, 20:42:58 »
Ehh. Wpierw mógłbyś poczytac poradnik, lub napisac jaką ścieżke wybierzesz.

Innos .:. Idziesz do klasztoru w Nordmarze, do tej wielkiej sali gdzie jest Milten. Tam wystarczy z nim pogadac, podejśc do posągu Innosa i "pomodlic się". Wtedy bóg zabierze nam artefakty i zleci oswobodzenie Myrtany tj. wyzwolenie wszytkich miast Myrtańskich.

Adanos .:. Nie jestem pewien, ale masz wtedy artefakty wrzucic do wielkiego pieca w Nordmarze. Jest on w tej kuźni Klanu Młota. Poźniej musisz zdobyc chyba berła Rhobara i Zubena (czyt. Musisz ich zdymisjonowac, bardzo krawo,a potem wziąśc berła.), jak się nie myle. Idziesz do Xardasa, i chyba razem idziecie do portalu, który otwiera droge do Nieznanych Krain.

Beliar .:. Tym razem, nie idziemy do Nordmaru, tylko pędzimy na pustynie :) A konkretnie do Bakareshu. Tam jak wiadomo jest potężna świątynia. Wchodzimy do świątyni. Na wejście są 2 sposoby. Albo zdobywasz odpowiednią reputacje (75%), albo zabijasz strażnika i pędzisz do 3 bloku kompleksu świątynnego   .  Tam rozmawiasz z Beliarem (posąg   ) i on ci chyba zabiera artefakty. Potem zleca ci zabicie Xardasa, Zubena i Rhobara.

Nie jestem pewien czy wszytko dobrze opisałem, ale mam nadzieję, że pomogłem  

Pozdrawiam,
Ciastek.

Forum Tawerny Gothic

Artefakty Adanosa, wybór boga
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Sierpień 2007, 20:42:58 »

Offline Marcinek665

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Artefakty Adanosa, wybór boga
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Sierpień 2007, 18:39:44 »
Aaa... To już wiem co zrobiłem źle. Bo kiedy chciałem iść sprzymierzyć się z Adanosem (od początku istnienia Ghotica jestem z nim  ) to szłem pogadać z Xardasem i on mi mówił o tych dwóch możliwościach: beliarze i innosie, a potem dodał że może jest jeszcze inna opcja. Później kiedy sie go spytałem co jest takiego niezwykłego w tych artefaktach to on mi powiedział coś w stylu: porozmawiamy o nich kiedy już je zdobędziesz, po czym nie dało się już z nim gadać

Zaraz ide przetestować twoje spostrzeżenia i napisze jak poszło. W każdym bądź razie bardzo THX

EDIT: Działa, teraz jestem z Adanosem!!!


EDIT2: Niby działa ale Xardas nie chciał mi dać kamienia ogniskującego (miałem artefakty ale mi ich nie dał(nie było takiej opcji w rozmowie))więc musiałem go zdobyć kodem i fruu do kapalni i kotła. Zjarałem te artefakty i poszłem do Xardasa. Powiedział, żebym zabił Króla i Zubena oraz zabrał ich berła. Zrobiłem to. Znów zagadałem Xardasa i oddałem mu berła, powiedział wtedy coś takiego: beliar został osłabiony, a potem powiedział - po oddaniu berła króla - innos został osłabiony. Wtedy wg. poradnika Xardas miał sie spytać czy chce wyruszyć do niaznanych krain ale tego nie mówi (nie można niawiązać rozmowy). Albo ta gra jest tak zabugowana albo to moja wersja tak szwankuje, nie wiem. Prosze o kolejną pomoc. Aha po stronie Innosa i Beliara wszystko idzie tak jak ma iść.
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2007, 20:45:56 wysłana przez Marcinek665 »

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Artefakty Adanosa, wybór boga
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Wrzesień 2007, 14:51:34 »
Mam taki sam problem, zdobyłem te artefakty i teraz nie wiem co. Mam się pomodlić w klasztorze? Bo Xardas mówił "pomówimy o tym jak już je odnajdziesz" no i sądziłem że jak je znajdę to o tym pomówimy, czyli Xardas opisze jak jest i co mam zrobić żeby wybrać którąś ze ścieżek. Ale przychodzę do Xardasa z artefaktami i mówi "pogadamy później" czy coś w tym stylu. Pomodlić się w klasztorze też nie mogę, Bezi mówi że nie jest jeszcze gotowy. Więc o co tu chodzi?

EDIT: Dobra. Już mi się udało. Chociaż dalej nie wiem czemu wcześniej nie mogłem. Po prostu okazało się, że nie mam jednego z artefaktów (pierścienia). Nie wiem jakim cudem go nie miałem, bo zabrałem wcześniej artefakt zarówno demonowi z Gothy jak i Akashy, ale postanowiłem na wszelki wypadek wpisać kody na artefakty no i wyszło że brakowało mi pierścienia.
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień 2007, 16:25:00 wysłana przez Gal Anonim »

Forum Tawerny Gothic

Artefakty Adanosa, wybór boga
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Wrzesień 2007, 14:51:34 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top