Autor Wątek: Napoje  (Przeczytany 1942 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nicolas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Napoje
« dnia: 15 Sierpień 2007, 19:03:36 »
Co musze zrobic, by nauczyc sie robic mikstury sily i zrecznosci? czy musze po kolei uczyc sie robic mikstury zycia, many i dopiero zrecznosci? u kogo i kiedy moge sie ich nauczyc:) pozdro

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Napoje
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Sierpień 2007, 20:56:31 »
Mikstury siły nauczy cię Constantino w Khorinis kiedy przyniesiesz mu komplet ziół z listy którą od niego otrzymasz.
Miksturę zręczności natomiast nauczysz się od Segitty po przyniesieniu jej słonecznego aloesu.

Chyba nie ma specjalnych wymagań oprócz 15 punktów nauki za sztukę. Do każdej mikstury będziesz potrzebował szczawiu królewskiego i odpowiednio smoczego korzenia lub gobliniej jagody.

Forum Tawerny Gothic

Napoje
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Sierpień 2007, 20:56:31 »

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Napoje
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Sierpień 2007, 06:49:28 »
Gdy zostaniesz czeladnikiem Constantino i przyniesiesz mu ziółka to nauczy Cię tej umiejętności. Potrzebne Ci będą jedynie PN i jak już nauczysz sie ważenia mikstur to do zrobienie potrzebne będą Ci jedynie składniki zręcznosci znajdziesz w jaskini na farmie Onara, a więcej będziesz musiał sobie dorobić, no chyba że za każdym zaczęciem rozdziału będziesz tam wracał i miksturka będzie tam leżała.

Offline Nicolas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Napoje
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Sierpień 2007, 23:04:56 »
Mam kolejne pytanie:P czy warto sie uczyc pozyskiwania smoczej krwi i tej drugiej umiejetnosci chyba pozyskiwania smoczej łuski skoro został mi do zabicia jeden smok? lodowy chyba:D z gory dzieki:)

Offline Pablo2729

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Napoje
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Sierpień 2007, 07:22:12 »
To już po ptakach. Krew służy do zrobienia lepszego miecza.Nauczysz się go robić po przeczytaniu księgi w podziemiach klasztoru mnichów.
Zaś łuski służą na handel.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Napoje
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Sierpień 2007, 10:17:22 »
Cytat: Nicolas
Mam kolejne pytanie:P czy warto sie uczyc pozyskiwania smoczej krwi i tej drugiej umiejetnosci chyba pozyskiwania smoczej łuski skoro został mi do zabicia jeden smok? lodowy chyba:D z gory dzieki:)
Nauczy cię tego Gestath  a dokładniej: smoczej krwi, smoczych łusek, rogu zębacza, żuwaczki, płytki pancerza, języka ognistego jaszczura. Znajduje się pod górską fortecą, siedzi przy ognisku z Gornem.


Cytat: Pablo2729
To już po ptakach.
Niezupełnie... Smoki nie znikają tak szybko jak inne zwierzęta. Wiele razy po jakimś czasie gdy nauczyłem się pozyskiwania łusek wracałem do martwego smoka by je pozyskać.

Offline Nicolas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Napoje
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Sierpień 2007, 10:57:14 »
Hmm...czyli warto sie jednak tego nauczyc:) pewnie smokow juz nie bedzie, ale moze sie uda:) dzieki

Forum Tawerny Gothic

Napoje
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Sierpień 2007, 10:57:14 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top