Ankieta

Kto jest najlepszym przywódcą w Kolonii?

Cor Angar
156 (22.4%)
Gomez
41 (5.9%)
Lares
24 (3.4%)
Lee
476 (68.3%)

Głosów w sumie: 677

Autor Wątek: Najlepszy przywódca koloni karnej ???  (Przeczytany 95142 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #60 dnia: 22 Marzec 2007, 21:12:50 »
Moim zdaniem to Lee jest najlepszym przywódcą, gdyż jest silnym wojownikiem, umie sobie poradzić nawet z trollem, jest miły i odważny. Potrafi tak samo zachować spokój, ale czasami staje się za bardzo nerwowy i to jest jego minusem. Pozdrawiam...

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #61 dnia: 03 Kwiecień 2007, 21:08:14 »
Wady i zalety:
LEE:
Na niego zagłosowałem:
+Został generałem przed wkroczeniem do bariery ,a to o czymś świadczy
+Opanowany ,bo nie robi niczego pochopnie
-Idiotycznie dąży do jednego celu :/
+Dążąc do swego celu szkodzi jak najmniej najemnikom [mamusia xDDDD]

LARES:
-Dość słabo pilnuje szkodników skoro ci robią co chcą
+Doskonale zgrany z Lee

GOMEZ:
Chyba tego nie skomentuje.Raz grałem i wlazłem tylko 1 DO ZAMKU!!Tylko przelotnie bo miałem misję XD.Ale trochę wiem o nim:
-Strasznie pochopny i głupi co świadczy:
-Zabicie wszystkich magów ognia [prócz Miltena]
-Napaść na kopalnie najemników

COR ANGAR:
+Opanowany
+Nie wariuje po zdarzeniach z wizją o ÂŚniącym

Forum Tawerny Gothic

Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #61 dnia: 03 Kwiecień 2007, 21:08:14 »

Offline MR. Nazgul

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #62 dnia: 08 Kwiecień 2007, 09:35:48 »
Zagłosowałem na Lee bo był niegdyś generałem i rozwinął swoje zdolności przywódcze do bardzo wysokiego stopnia dzięki, któremu mógł dowodzić wszystkimi najemnikami. Lee jest także opanowany dzięki czemu nie miota się jak idiota gdy usłyszy złą wiadomość (Przeciwieństwo Gomeza). Cor Angar też jest dobrym przywódcą ale nie jest tak rozwinięty przywódczo jak Lee więc on zajmuje drugie miejsce. Trzecie miejsce zaś zajmuje przywódca szkodników Lares ma jedną wadę- nie potrafi dość dobrze zapanować szkodnikami (i chyba nawet go to nie martwi). Gomez to najgorszy z przywódców. Nie dość że jest najgorszą osobą w całej kolnii to jeszcze wywyższa się i szybko się denerwuje. Nie posiada on doświadczeń przywódczych (No może trochę) jednak zapanował on przez te kilka lat nad kopaczami, cieniami i strażnikami.

Offline Jarek230

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #63 dnia: 09 Kwiecień 2007, 10:27:53 »
Oczywiscie najlepszy jest Lee dlatego bo zachował zimną krew kiedy zatakował Gomez kopalnie.
I ponato kiedyś był prawą renkom Króla RobaraII.A Cor Angar to świr jak wszyscy z obozu sekty.
A Gomez to Gomez dlaniego liczy sie tylko ruda i dlatego źle pokierował żondy a pod koniec gry zginą
Lares raczej nie odgrywa ważnej funkcji w Gthicu i nic ciekawego nie źdzałał

Offline Astarth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #64 dnia: 17 Kwiecień 2007, 19:33:17 »
Cytuj
Oczywiscie najlepszy jest Lee dlatego bo zachował zimną krew kiedy zatakował Gomez kopalnie.
I ponato kiedyś był prawą renkom Króla RobaraII.A Cor Angar to świr jak wszyscy z obozu sekty.
A Gomez to Gomez dlaniego liczy sie tylko ruda i dlatego źle pokierował żondy a pod koniec gry zginą
Lares raczej nie odgrywa ważnej funkcji w Gthicu i nic ciekawego nie źdzałał
Błagam, korzystaj z Worda przy pisaniu postów.
'ÂŚwir to świr jak z obozu sekty' - powalający argument.
Lee zachował zimną krew gdy Gomez zaatakował kopalnię.. po pierwsze: nie widzę żadnego poparcia w faktach na to, że zachował zimną krew bo żadnej błyskotliwej taktyki nie miał..
Zresztą: śmieszne jest to, że piszecie, że Lee jest dobrym generałem dlatego, że zachował zimną krew gdy Gomez zaatakował kopalnię, a w ogóle nie bierzecie pod uwagę, że większą zasługą jest zdobycie kopalni przez Gomeza.. do tego było potrzebne coś więcej niż 'zachowanie zimnej krwi i bycie prawą ręką Rhobara'.

Cytuj
Zagłosowałem na Lee bo był niegdyś generałem i rozwinął swoje zdolności przywódcze do bardzo wysokiego stopnia dzięki, któremu mógł dowodzić wszystkimi najemnikami
Gomez kontrolował cały handel rudą, wydobycie rudy oraz miał dostatnią pozycję.. Lee kontrolował najemników, których jest parunastu, czyli garstka..

Cytuj
Lee jest także opanowany dzięki czemu nie miota się jak idiota gdy usłyszy złą wiadomość (Przeciwieństwo Gomeza).
Lee zostawia emocje dla siebie, Gomez woli je wyrzucić. Tak czy inaczej liczą się czyny, w których Lee nic nie udowodnił, Gomez - owszem.

Cytuj
Trzecie miejsce zaś zajmuje przywódca szkodników Lares ma jedną wadę- nie potrafi dość dobrze zapanować szkodnikami (i chyba nawet go to nie martwi).
Również wyssane z palca, nigdzie nie mówi, że traci kontrolę nad szkodnikami, szkodniki łupią konwoje tak jak zawsze a Lares jest zadowolony.

Cytuj
Nie dość że jest najgorszą osobą w całej kolnii
Dlaczego? I co znaczy 'najgorszą'?

Cytuj
wywyższa się i szybko się denerwuje.
Wywyższa się - jest magnatem, ma pozycję, ma do tego prawo. Wykorzystuje umiejętnie swą pozycję.
Jego emocje o niczym nie świadczą, ja w przeciwieństwie do wypowiadających się osób zamiast domysłów na podstawie charakteru opieram się na suchych faktach a one wskazują na to, że Lee nic nie zrobił..

Cytuj
LARES:
-Dość słabo pilnuje szkodników skoro ci robią co chcą
+Doskonale zgrany z Lee
Może w innej grze, w Gothicu Lares nie ma większych kontaktów z Lee.. argument o szkodnikach wytłumaczyłem powyżej.

Cytuj
LEE:
Na niego zagłosowałem:
+Został generałem przed wkroczeniem do bariery ,a to o czymś świadczy
+Opanowany ,bo nie robi niczego pochopnie
-Idiotycznie dąży do jednego celu :/
+Dążąc do swego celu szkodzi jak najmniej najemnikom [mamusia xDDDD]
A Gomez potrafił jako zwykły kopacz wykorzystać moment nieuwagi strażników, zaatakować z zaskoczenia, przejąć kontrolę nad całym Starym Obozem, ustanowić swoją pozycję i w zamian za rudę dostawać wszystko co chce. Oprócz tego stworzył potężną siłę jaką jest Stary Obóz. Dla mnie znaczy to dużo więcej niż stopień generała u Lee, który sam przyznaje, że był zbyt pewny siebie i dał się złapać w sidła tych, którzy posądzili go o zabicie żony Rhobara..

Cytuj
GOMEZ:
Chyba tego nie skomentuje.Raz grałem i wlazłem tylko 1 DO ZAMKU!!Tylko przelotnie bo miałem misję XD.Ale trochę wiem o nim:
-Strasznie pochopny i głupi co świadczy:
-Zabicie wszystkich magów ognia [prócz Miltena]
-Napaść na kopalnie najemników
Nieco wytłumaczyłem powyżej..
Zabicie wszystkich Magów Ognia: co w tym nierozsądnego? To, że mogli stanowić zagrożenie dla jego planu dlatego postanowił ich zabić? Ja bym to określił przezornością.
Napaść na kopalnie najemników.. handel ze światem zewnętrznym mógł szybko upaść więc to było jego rozwiązanie.. I kto wie czy by się nie udało gdyby nie nasz Bezimienny..



Offline albin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #65 dnia: 17 Kwiecień 2007, 19:44:44 »
Według mnie nalepszym przywódcą jest Cor Angar ponieważ jest opanowany. Po śmierci Y'beriona nie traci głowy z powodu zostania przywódcą . I nie uważa się za najlepszego przywódce i wojownika w koloni w przeciwieństwie do gomeza. Do wszystkiego podchodzi z dystansem i nie myśli pohopnie całą sprawe woli przemyśleć

Offline Astarth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #66 dnia: 18 Kwiecień 2007, 16:56:44 »
Cytuj
I nie uważa się za najlepszego przywódce i wojownika w koloni w przeciwieństwie do gomeza.
Gomez nie uważa się za najlepszego przywódcę, uważa się za najważniejszą osobą w kolonii, którą jakby nie było - jest.

Cytuj
Do wszystkiego podchodzi z dystansem i nie myśli pohopnie całą sprawe woli przemyśleć
Cholera.. myśli pochopnie bo nie podjął zupełnie żadnych rozważań na temat Cmentarzyska Orków przez co wielu strażników świątynnych zostało zabitych.

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #67 dnia: 20 Kwiecień 2007, 13:29:33 »
Moim typem jest Lee. Posiada duże doświadczenie które wyniósł z wielu lat służby jako dowódca wojsk królewskich. A to doświadczenie w połączeniu z spokojem jakim potrafi zachować czyni z niego dobrego dowódcę. No i nie podejmuje pochopnych decyzji zanim wyda rozkaz musi go przemyśleć (np. Nie kazał od razu atakować na wolną kopalnie).
« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień 2007, 13:30:30 wysłana przez Visor »

Offline Slomek.16

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #68 dnia: 24 Kwiecień 2007, 19:28:13 »

Moim ulubionym przywódcą w GOTHIC jest LEE.
Nie stracił zimnej krwi gdy "wolna kopalnia" została opanowana przez ludzi Gomeza
i nie ruszył wszystkimi swoimi siłami na odbicie "swojej własności" oraz skopania
tyłka Gomezowi!

Offline Kjamilex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #69 dnia: 25 Kwiecień 2007, 17:49:27 »
Po pierwsze chciałbym się przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum  

A co do najlepszego przywodcy z Kolonii, myślę, że najlepszym z nim jest Lee, ponieważ:
-Gomeza odrzucam od razu, zadufany w sobie bufon nie patrzący na problemy swoich ludzi,
-Lares jest całkiem niezłym dowódcą, ale te jego napady na karawany ze Starego Obozu są zbyt ryzykowne, działając w taki sposób szybko dorobiłby się wojny przeciwko Gomezowi,
-Cor Angar jest rzeczywiście opanowany i spokojny, ale wysyłając swoich ludzi na Cmentarzysko Orków daje dowód swojej lekkomyślności w niektórych sprawach  

Natomiast Lee, będąc doświadczonym w dowodzeniu ( w końcu był generałem w królewskiej armii), jednocześnie rozumie swoich ludzi, stara się im pomóc, a wg. mnie taki właśnie wizerunek przywódcy jest najlepszy  

Pozdro

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #70 dnia: 25 Kwiecień 2007, 19:00:14 »
Lee, był paladynem oraz generałem, co samo mówi za siebie. Jego doświadczenie jest olbrzymie, a w kolonii dostał się na sam szczyt wraz ze swoimi wiernymi druhami - Laresem i Gornem.

Gomez to zwykły prostak, i nie ma umiejętności bojowych, był jak większość skazańców w Starym Obozie zwykłym nieudacznikiem, który to popełnił jakieś drobne przestępstwo, za to świetnie zagospodarował kolonię po buncie i stał się jej hersztem.

Lares to również dobry wojownik, przywódcą jest świetnym, jednak mam największe zaufanie do Lee który ma najwięcej doświadczenia z całej czwórki.

Cor Angar to rzeczywiście dobry i opanowany wojownik, ale on również nie ma zbyt wiele doświadczenia.

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #71 dnia: 26 Kwiecień 2007, 10:33:22 »
Na pewno najlepszym przywódcą jest Lee. Dlaczego? Miał bardzo dużą grupę najemników, którą musiał SAM dowodzić. No oczywiście w kolonii jego prawą ręką był Lares, co doskonale wiemy. Zaś w Gothic II musiał musiał zarządzać najemnikami na farmie Onara gdzie moim zdaniem był Sędzią, a jego prawą ręką był Torlof. Lares zaś pilnował statku paladynów, żeby nie odpłynął.

Offline Pattrix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: -2
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #72 dnia: 30 Kwiecień 2007, 09:16:19 »
Naturalnie, ze Lee. ÂŚwietny wojownik, potrafi sobie zjednać ludzi i jest ogólnie spoko gościem. To moja druga z ulubionych NPC w całej sadze Gothic.


Radzę się następnym razem bardziej wysilić przy pisaniu posta. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 30 Kwiecień 2007, 10:11:57 wysłana przez Arthas »

Offline Voythaz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #73 dnia: 01 Maj 2007, 22:11:46 »
1. Lee, Lee i jeszcze raz Lee za to, że potrafi zapanować nad ca całym Nowym Obozem.
2. Cor Angar za to, że jest spokojny i na pewno, że nie jest chu** :P
3. Lares za to, że ma jaja.
4. Gomeza najmniej lubię, choć trzeba przyznać, że do czasu w miarę dobrze rządził. (Tiaaa)...
« Ostatnia zmiana: 01 Maj 2007, 22:12:18 wysłana przez Voythaz »

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #74 dnia: 02 Maj 2007, 18:22:25 »
Według mnie Lee, ponieważ niegdyś był królewskim generałem, a co się z tym wiąże posiadał zdolności przywódcze.
Później jest Angar. Spokojny, dobrze walczący wojownik.
Dalej Lares, cwany i przebiegły Lis.
Na końcu Gomez, głupi oprych, który uważa się za lepszego.

Offline Chabacik

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 484
  • Reputacja: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie wierz w cuda - polegaj na nich!
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #75 dnia: 10 Maj 2007, 23:46:51 »
Według mnie najlepszy jest Lee dlaczego napewno jest wspaniałym wojownikiem w końcu był kiedyś generałem!! Potrafi utrzymać obóz w ryzach no i oczywiście nie musi się kryć za plecami całej armi tak jak ten nadęty Gomez
Nie wybrałem Cor Angara bo według mnie to zwykły tchórz(nie chciałem urazić tych którzy go lubią)bo posłużył jak kazał nam iść na cmentarzysko orków sam się bał poza tym to średni przywódca
Lares także nie jest najlepszym przywódcą gdyby on żądził nowym obozem Gomz w końcu by sie zdenerwował (przez napady szkodników na karawany)i przyszedł do ich obozu z całą armią
« Ostatnia zmiana: 10 Maj 2007, 23:50:40 wysłana przez Chabacik »

Offline Slomek.16

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #76 dnia: 14 Maj 2007, 20:02:22 »
Jak dla mnie to Lee jest najlepszym przywódcą ponieważ chyba jako jedyny myśli o wydostaniu się z kolkonii
podczas kiedy Gomez się wzbogaca a Cor Angar żyje ze świrami.

canis

  • Gość
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #77 dnia: 14 Maj 2007, 20:18:11 »
Moim skromnym zdaniem najlepszym przywódcą w Koloni Karnej Jest Generał Lee.
1. Jest on Opanowanym człowiekiem mającym swoje cele do osiągnięcia i dąży do osiągnięcia tych celów (ambitny i mądry zarazem skurczybyk).
2. Dowodzi on sporym oddziałem najemników doskonale wyszkolonych w walce, Dobrze o nich dba, ma wysoki autorytet wśród nich (Oczywiście na pewno na niego zapracował).
3. Został skazany za niewinność, co dało mu wiele do myślenia i opracowania genialnego planu zemsty, a jak wiemy żaden z innych planów wydostania się z kolonii i dalszych poczynań nie był zbyt mądrym jeżeli w ogóle były jakieś bardziej odległe niż w kolonii.
Sądzę że te powody są oczywiste i wszystkich przekonują ;)

Pozdrawiam Canis
 

Offline bum

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #78 dnia: 15 Maj 2007, 15:58:14 »
NIE Gomez bo to jest świrnięty kopacz z przerośnętym ego    
NIE Cor Angar bo to zaślepiony wyznawca śniącego    
NIE Lares bo to jest zwykły złodziejaszek i zbój    
Zostaje tylko LEE bo to jedyny człowiek w kolonii który zasłurzył na ten zaszczyt  

SzlugA: Może rozwiniesz swoją wypowiedź? Napisz czemu akurat Lee, co on takiego uczynił dla dobra swoich "poddanych".
« Ostatnia zmiana: 15 Maj 2007, 18:37:03 wysłana przez SzlugA »

Offline Bathory

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #79 dnia: 15 Maj 2007, 21:06:23 »
Witam,według mnie najlepszy jest Lee ponieważ jest spokojny i opanowany,był on także królewskim generałem dzięki czemu jest najlepszym strategiem w kolonii.a patrząc na niego można ulec wrażeniu że jest on najstarszy ze wszystkich dowódców pod barierą a doświadczenie też robi swoje.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #79 dnia: 15 Maj 2007, 21:06:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top