Autor Wątek: Gdzie jest gruby ingvar?  (Przeczytany 2410 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chamx

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Gdzie jest gruby ingvar?
« dnia: 14 Sierpień 2007, 11:46:16 »
Mam wcale nie mały problem z Ingvarem o tóż nie ma go w klanie młota.Ktoś wie czy to jest zabawa typu gdie jest wally, czyli że on gdzieś jest , czy może jak nie ma go tam to go w ogóle nie ma . Bo już praktycznie wszystkie zadania z Nordmaru zrobiłem a gościa jak nie było tak nie ma jestem nma 45lvl i nie chciałbym całej zabawy zaczynać od początku . Z przezorności zostawiłem sobie save'a z przed wejścia do nordmaru ale jak wszedlem jeszcze raz efekt ten sam . Szukałem też we wszystkich opisach chociaż tego nie cierpię i nic . Może mi ktoś pomoże ?
« Ostatnia zmiana: 14 Sierpień 2007, 17:08:17 wysłana przez Trivet »

Offline Resio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Gdzie jest gruby ingvar?
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Sierpień 2007, 12:01:44 »
Ingvar ciagle jest w swojej kużni , nie wyrusza on nigdzie . Najprawdopodobniej to jest bug jakiś , niestety.
Moge Ci tylko zalecic zainstalowanie patchy do Gothica , mozliwe ze cos pomoże .

Forum Tawerny Gothic

Gdzie jest gruby ingvar?
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Sierpień 2007, 12:01:44 »

Offline chamx

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Gdzie jest gruby ingvar?
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Sierpień 2007, 13:12:10 »
Cytat: Resio
Ingvar ciagle jest w swojej kużni , nie wyrusza on nigdzie . Najprawdopodobniej to jest bug jakiś , niestety.
Moge Ci tylko zalecic zainstalowanie patchy do Gothica , mozliwe ze cos pomoże .



dzieki ale mam problem z płytą (oryginał) i na cracku jadę i na razie nie mogę wyszukać do 1.12 lub 1.4 cracka
jakby ktoś miał takiego można na maila mi przysłać, albo podać adres
« Ostatnia zmiana: 14 Sierpień 2007, 13:15:34 wysłana przez chamx »

Offline chamx

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Gdzie jest gruby ingvar?
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Sierpień 2007, 18:25:27 »
Ingvar ta nordmarska moczymorda zniknęła, może się po prostu spił z Ugolfem i leży teraz skacowany pod śniegiem. Widzę że ten przypadek jest ciężki i żeby zdobyć umiejętność wytapiacza trzeba będzie użyć kodów .

help
help
help


Offline chamx

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Gdzie jest gruby ingvar?
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Sierpień 2007, 11:52:05 »
ths pomogło ,nie wiedziałem o takich kodach
po teleportacji zauważyłem że Ingvar jest na highu gardzo high bylismy w chmurach gruubbbo nad księżycem!!!!!!!!! ah ten tunelowy bulgot wiedziałem że ugolf macył w tym palce
nie było tam grawitacji więc sobie pochodziłem trochę w kosmosie (??????) w niebie (?????) ale nie bylo tam potworów więc się do klanu młota teleportowałem i rzeczywiście był w kuźni
nie udało mi się screena zrobić bo się komp wyłączał
szkoda bo było na co popatrzeć
jeszcze raz dzięki


Forum Tawerny Gothic

Gdzie jest gruby ingvar?
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Sierpień 2007, 11:52:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top