Autor Wątek: krąg wody  (Przeczytany 1830 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hubertusek11

  • Gość
krąg wody
« dnia: 13 Sierpień 2007, 18:49:42 »
prosze o pomoc  chce dołonczyć do wodnego krengu i jak mam to zrobić bo naprwiłem jakos ale założe sie że za 2 dni nie benzie mi działać g2 noc kruka za pierwszym razem jak se kupiłem g2 noc kruka to dołonczyłem do krengu ale teraz zapomniałem jak to sie robi.prosze o pomoc błagam bo nie otworze portalu jak dojde tam

Offline Adamus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
krąg wody
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Sierpień 2007, 21:09:48 »
Wiesz co musisz zrobic Vatras daje ci zadanie zaginieni ludzie musisz ta zagadke rozwiazac i powiedz mu o tym i juz zostales przyjety do wodnego kregu mysle ze pomoglem pozdro

Forum Tawerny Gothic

krąg wody
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Sierpień 2007, 21:09:48 »

hubertusek11

  • Gość
krąg wody
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Sierpień 2007, 21:55:27 »
jak mam rozwiązać tą zagadke?

Offline Adamus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
krąg wody
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Sierpień 2007, 22:09:34 »
Znajdz nastepujace soboby Farim ,Gravel,Bengara,Skipa pogadaj z nimi oni ci powiedza cos na temat zagninionych ludzi a Skip zaznaczy ci na mapie obszaru Korinis gdzie masz szukac Dextera gadasz z nim potem go zabijasz przeszukujesz jego cialo czytasz lis o nazwie "Rozkazy" potem idziesz do Vatrasa i mu mowisz gdzie sa zaginieni ludzie teraz moze rozwiklasz ta zagadke

hubertusek11

  • Gość
krąg wody
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Sierpień 2007, 22:14:08 »
gdzie znajde te osoby Farim ,Gravel,Bengara prosze o mape tak to nie znajde dzienki

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
krąg wody
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Sierpień 2007, 22:20:16 »
Wystarczy poszukać na stronie, jest tam opisane, jak zrobić to zadanie. Daję tutaj kawałek artykułu Zadania z działu Noc Kruka.


7.Gdzie są zaginieni ludzie?

Zleca: Vatras

Aby rozwiązać tą zagadkę płyniemy w prawo od miejsca, w którym stoi, Lares aż do pierwszej plaży. Tam na plaży znajdujemy pirata, Skipa który podaje nam imię przywódcy Bandytów i mówi gdzie można ich znaleźć, (jeżeli mamy mapę to zaznaczy nam jego kryjówkę).
Gdy mamy już te informacje idziemy do kryjówki Dextera, zabijamy go i odbieramy mu rozkazy, które przekazujemy Vatrasowi, co kończy zadanie.



Pozdrawiam.

Respev

  • Gość
krąg wody
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Sierpień 2007, 17:44:25 »
Cytuj
gdzie znajde te osoby Farim ,Gravel,Bengara prosze o mape tak to nie znajde dzienki
 
Dlaczego nie znajdziesz? Bo jesteś na tyle leniwy, że Ci się nie chce? Twój bohater nie ma nóg? Sam głową nie możesz ruszyć? Może od razu w każdym najłatwiejszym zadaniem woadaj do nas...

Forum Tawerny Gothic

krąg wody
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Sierpień 2007, 17:44:25 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top