Autor Wątek: Co z Gomezem?  (Przeczytany 3115 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Scare Project

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Co z Gomezem?
« dnia: 12 Sierpień 2007, 11:24:33 »
Takie nieco dziwne pytanie: Co z Gomezem? Jest on może w G3? W jedynce był najważniejszą osobą w kolonii, a już w 2 i NK nie ma śladu po nim  Nie grałem w trójkę dlugo, bo 2 godzinki u znajomego, więc nie wim jak 3 :(

Offline Jacob

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Co z Gomezem?
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Sierpień 2007, 11:39:00 »
Nik go nie widział nikt o nim nie słyszał bo zginął w Gothicu 1 z mojej ręki jak zresztą Kruk i Torus Bloodwin Fisk ale niektórym jak widziałeś w Noc KRuka udało się przeżyc.

Forum Tawerny Gothic

Co z Gomezem?
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Sierpień 2007, 11:39:00 »

Leviatan

  • Gość
Co z Gomezem?
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Sierpień 2007, 12:42:30 »
Gomeza nie ma w G3, podobnie jak i w 2 i Noc Kruka, nie wiem po co ten temat, większość z nas zabiła go w G1, więc nie ma go w innych częściach, bo twórcy założyli, że jednak go zabiliśmy.

Offline czarny mag

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Co z Gomezem?
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Sierpień 2007, 15:01:19 »
tak może i dziwne ale dziwniejsze jest to ze niektóre postacie takie jak Thorus jednak spotkaliśmy w GIINK i GIII . więc dziwne założenie PB że akurat inni istnieją a innych nie ma bo co tych co stali obok Gomeza np. kruk to niby ich zdaniem nie zabijaliśmy . Tak naprawde po mojemu to wiele osób z GI doznała podobnego przywołania jak nasz bezi za pomocą Xardasa  

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Co z Gomezem?
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Sierpień 2007, 21:51:39 »
Cytuj
tak może i dziwne ale dziwniejsze jest to ze niektóre postacie takie jak Thorus jednak spotkaliśmy w GIINK i GIII . więc dziwne założenie PB że akurat inni istnieją a innych nie ma
Jest również Saturas (był we wszystkich częściach), Xardas (tak samo), Diego (on też był we wszystich częściach sagi), Gorn (skubaniec również był w każdym epizodzie) etc. Po prostu jedni są, a innych niema. Gomeza nie ma dlatego, że nie było powiązania z fabułą, więc po jaką cholerę go dodawać? ÂŻeby robił za niewolnika?

Cytuj
Tak naprawde po mojemu to wiele osób z GI doznała podobnego przywołania jak nasz bezi za pomocą Xardasa
A znasz jakiegoś innego nekromante, który chciałby wchłonąć moc któregośz pachołków Beliara, za pomocą wioskowego debila? Ja takowego nie znam.

Moim zdaniem zakładanie takich bzdurmych i bezsensownych tematów jest po prostu głupie. Tak PB postanowiła i już, koniec kropka.

Offline goliat

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Co z Gomezem?
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Sierpień 2007, 23:20:42 »
Nieobecność Gomeza jest wyjaśniona w instrukcji do dodatku Noc Kruka. Piszę w niej, że po śmierci Kruka władzę po nim objął Kruk. Wynika to z tego, że albo umarł śmiercią naturalną albo zginął z naszej ręki.

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Co z Gomezem?
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Sierpień 2007, 09:16:35 »
Cytat: goliat
Piszę w niej, że po śmierci Kruka władzę po nim objął Kruk.

Lol  


W instrukcji pisza, ze po Gomezie rzadzil Kruk. Mysle, ze zginal podczas ucieczki.


Forum Tawerny Gothic

Co z Gomezem?
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Sierpień 2007, 09:16:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything