Autor Wątek: Nabór na moderatorów  (Przeczytany 6800 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Nabór na moderatorów
« dnia: 08 Sierpień 2007, 15:13:33 »
Najprościej będzie jeżeli osoby chcące zostać moderatorem zgłoszą się w tym temacie. A z userami, którzy mnie zainteresują skontaktuje się już prywatnie. Oczekuje odpowiedzialnych i rozważnych osób, które będą aktywne przez większość dnia. Takich, które nie będą wystawiać bzdurnych warnów lub popisywać się swoją władzą. Aha i niech osoby, które zarejestrowały się wczoraj nawet nie piszą bo z góry informuje, że nie mają dużych szans. Lepiej patrze na osoby, które są z nami od dłuższego czau mają już pewne doświadczenie i pomagały serwisowi w kilku sprawach co za tym idzie można im powierzyć takową funkcję bo wiem, że nie odstawią jakiegoś numeru.

Temat zamknę gdy uznam, że mam już odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach.

Respev

  • Gość
Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Sierpień 2007, 15:25:20 »
To ja się zgłoszę. Z Tawerną jestem od początku, obsługa IPB nawet od strony ACP nie jest mi obca. Aktywny jestem, może nawet aż za bardzo. Blablabla, nie chce mi się bardziej rozpisywać na ten temat bo nie ma o czym. Buziaczki moje du_perelki ;d
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2007, 15:25:52 wysłana przez Respev »

Forum Tawerny Gothic

Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Sierpień 2007, 15:25:20 »

bohater gothica

  • Gość
Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Sierpień 2007, 15:38:32 »
Ja także chciałbym się zgłosić na moderatora. Aktywny jestem prawie przez cały dzień, jestem moderatorem także na jednym z innych for. nie wiem co więcej pisać. Jeśli są jakieś pytania to można na gg(6993415) albo na PW.

Canis

  • Gość
Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Sierpień 2007, 16:02:14 »
A co tam, nie zaszkodzi spróbować. Nieco postów mam, bardzo aktywny nie jestem, ale aktywność nie jest mała. dołączyłem już jakiś czas temu więc na pewno miałeś/mieliście czas zapoznać się z moimi postami itd. Jeżeli ma ktoś odnośnie mych zdolności czy czegoś jakieś wątpliwości, czy też pytania, to moje gg: 7435718 . Mam nadzieję że wybierzesz/wybierzecie najlepszy skład.

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Sierpień 2007, 16:08:34 »
A co mi tam też się zgłoszę nie zaszkodzi spróbować, co mogę powiedzieć postów trochę mam no i każdy widzi ich poziom aktywny jestem (teraz troszkę mniej ale mamy okres wakacyjny) próbuje unikać błędów ortograficznych, nie jestem mściwy więc nie dałbym nikomu warna za to że mi podpadł ale nie jestem też bardzo pobłażliwy. Interesuje się życiem forum w pewnym stopniu oczywiście.

PS:jakby co to kontakt tylko na PW (na GG nie jestem często)
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień 2007, 14:22:59 wysłana przez Thrall »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Sierpień 2007, 17:47:17 »
Jestem bardzo krótko i szans z np. Canisem raczej nie mam, ale spróbować  można - piszę dużo sądzę że bez bzdur ( poza tym postem ) więc zgłoszę się choć szansa jest podobna do trafienia 6'tki w totka.
PS złożę przynajmniej CV

-Doświadczenia z forum 4 lata
-aktywne uczestnictwo w 5 forach ( niewiele, licząc TG będzie 6 )
-Staram się być obiektywnym na każdy temat ( niestety jestem tylko człowiekiem więc błędy się przydarzają, lecz staram się ich unikać )
-Aktywny o każdej porze poza 22:00-8:30 ( czasem po 9:00 )

Cóż spróbowałem może się uda

PS. Przede wszystkim staż na forum jest zbyt krótki prawda?

DOWN@
Np. moje zgłoszenie jest idiotyczne, ale przynajmniej nie będę miał sobie nic do zarzucenia ( że chociaż nie spróbowałem )
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2007, 18:48:28 wysłana przez Zhai »

Thoro

  • Gość
Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Sierpień 2007, 18:27:47 »
Jesteś bardzo nie odpowiedzialny wybierając praktycznie co miesiąc nowych moderatorów    a niektóre zgłoszenia to już na prawdę, godne politowania. Niektórzy to nie wiem co robią na forum nie mówiąc już o pisaniu zgłoszeń...

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Sierpień 2007, 18:37:51 »
Witam, chciałbym się zgłosić na stanowisko moderatora Tawerny Gothic. Wiem, że z moim nickiem wiąże się wiele domysłów, plotek i faktów z mojej przeszłości. Przyznaję, byłem głupi i miałem zamknięte oczy na ważne sprawy. Zmieniłem się. Mam nadzieję, że część osób z tego forum zauważyło to i podziela moje zdanie co do mej przemiany. Jednak co do samego zgłoszenia, po cholerę mam mówić ile mam postów, czy długo jestem na TG, czy jestem baaardzo aktywny? Widzicie to przecież sami. Piszę posty wtedy, gdy temat jest dobry, nigdy wcześniej. Jednak wiecie, że moje posty są napisanie poprawne językowo i naprawdę rzadko występują w nich błędy. Jakieś doświadczenie w tej sprawie mam, moderatorem byłem na paru forach, w tym na stronie, którą dobrze znamy i "kochamy" (lol), Strefarpg oraz  na paru innych większych bądź mniejszych stronach. Może opisać siebie jako moda? Kiedyś byłem surowy, bardzo. Jednak to się zmieniło, jestem teraz bardziej cierpliwy i opanowany. Spam traktuję poważnie. Nie daję od razu warnów, tylko najpierw upomnienia poprzez PW bądź prywatny komunikator, staram się tą osobę nakierować na "dobrą drogę". Szanuję pracę moderatora, ponieważ wiem, że to ciężka praca jest i wymaga czasu. Tutaj właśnie co do czasu. Jestem do dyspozycji codziennie (chyba, że wypadnie coś naprawdę ważnego i nie będę mógł być). Na obsłudze IPB znam się dobrze. Co tutaj jeszcze napisać? Raczej wszystko żeby administracja mogła rozważyć moją kandydaturę na moderatora. Jednak w razie pytań wiecie gdzie mnie szukać.

Cytuj
Jesteś bardzo nie odpowiedzialny wybierając praktycznie co miesiąc nowych moderatorów unsure.gif a niektóre zgłoszenia to już na prawdę, godne politowania. Niektórzy to nie wiem co robią na forum nie mówiąc już o pisaniu zgłoszeń...
Zgadzam się Thoro, część tych zgłoszeń jest co najmniej... dziwna.

Pozdrawiam.

Offline Hillel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Sierpień 2007, 18:49:38 »
Cytuj
Jesteś bardzo nie odpowiedzialny wybierając praktycznie co miesiąc nowych moderatorów  a niektóre zgłoszenia to już na prawdę, godne politowania. Niektórzy to nie wiem co robią na forum nie mówiąc już o pisaniu zgłoszeń...

Oj, nie przywalaj się tak bez powodu. Na forum jest tylko dwóch moderatorów, a użytkowników kilka tysięcy raz więcej, więc nic dziwnego, że admin musiał zorganizować taki nabór. Chociaż z drugiej strony, rzadko spotyka się taki rodzaj rekrutacji. Admini zazwyczaj zatrudniają swoich znajomych.
Dlatego jeśli tylko tyle masz do powiedzenia, to szkoda twojego i naszego czasu. Nie wtrącaj się, nie psuj atmosfery (powietrza też).


Muszę zniszczyć nadzieje tych, którzy myśleli, że ja tutaj przyszedłem jedynie narzekać i psioczyć na kolegę wyżej. ;) Od dawna korzystałem z informacji zawartych na tym forum, gdyż miałem problemy z niektórymi momentami w grze. Jednak dopiero ostatnio postanowiłem, że fajnie byłoby tutaj stworzyć konto i trochę się poudzielać. Tak, wiem, wiem, jestem nowy, świeżak, więc po co w ogóle tutaj piszę. Po prostu wydaje mi się, że temu forum przydałby się ktoś nieskażony "układami", czyli osoba, która nie postępowała by w stronniczy sposób. Większości z was nie znam, a wy również nie kojarzycie mnie, więc nie dochodziłoby do jakiś dziwnych decyzji, w których mógłbym kierować się znajomościami.
Wiadomo, że osobie z kilkoma postami na koncie ciężko zaufać, ale gwarantuję, że na pewno bym nikogo nie zawiódł. Nie udzielam się na żadnym innym forum, więc miałby czas jedynie dla Tawerny. No i teraz są wakacje, więc człowiek dość często przesiaduje przed komputerem, zajmując się głównie pierdołami.
Wydaje mi się, że mógłbym się spełnić na posadzie forumowego moda. Moje doświadczenie ogranicza się do kilku stanowisk na mniej znanych forach, w przeszłości prowadziłem również swoje, ale zostało shackowane.... Znam się jednak na tej pracy, gdyż tak naprawdę nie ma w niej niczego skomplikowanego. Trzeba mieć mocne nerwy, dużo cierpliwości, jakiekolwiek doświadczenie, umiejętności i chęci, a nie brakuje mi żadnego z tych atutów.

Koniec tych słodkich słówek, bo jeszcze uwierzę w to wszystko :D. Liczę, że docenicie chęci świeżaka, osoby która nie należy do żadnych grup, a takie istnieją na każdym forumie. Możecie liczyć na moją wyrozumiałość i sprawiedliwie decyzje, jeśli zostałbym modem. Aha, no chyba, że pojawiłby się spam!

Pzdr.

PS. Zapomniałem chyba podkreślić, jakie fajne piszę posty... Zauważyłem, że robią tak prawie wszyscy kandydacie, a ja wcale nie chcę być gorszy. Wydaje mi się, że piszę z sensem, jak na ucznia szkoły średniej przystało. Mam coś do powiedzenia w każdym temacie, tylko strasznie ich tutaj dużo.

Cytuj
To ja się zgłoszę. Z Tawerną jestem od początku, obsługa IPB nawet od strony ACP nie jest mi obca. Aktywny jestem, może nawet aż za bardzo. Blablabla, nie chce mi się bardziej rozpisywać na ten temat bo nie ma o czym. Buziaczki moje du_perelki ;d

Wiesz, po takiej prezentacji to przyjmują tylko do kopania rowów, roznoszenia ulotek, itp. Bez urazy, ale mógłbyś się trochę bardziej wysilić. Wygląda to tak, jakbyś był pewien swojego awansu, a ten post to formalność, żeby inni userzy się nie czepiali, że admin przyjmuje po znajomości. ÂŁaski tym postem też nie robisz (bez skojarzeń :D).
Taka walka przedwyborcza. ;)
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2007, 19:07:53 wysłana przez Hillel »

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Sierpień 2007, 19:16:31 »
Chcę zgłosic się. Może nie jestem z wami zbyt długo, ale piszę żeby potem przez cały czas żałować, że nie spróbowałem. Na forum często udzielam odpowiedzi(tak mi sie wydaje). Postów no jak na mnie to mam tak sobie ani mało ani dużo. Moje wypowiedzi na forum są przemyślane(no raz albo dwa coś mi sie wymsknęło), ale wtedy byłem jeszcze młodym userem. Staram się pisać bez błędów ortgraficznych. Naprawdę jeżeli zostałbym wybrany(choć mam bardzo marne szanse) spróbuję wykonywać wszystkie sprawy zwiazane z pracą moderatora jak najlepiej.
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień 2007, 07:27:14 wysłana przez EnzoFerrari »

Respev

  • Gość
Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Sierpień 2007, 19:18:05 »
Cytuj
Wiesz, po takiej prezentacji to przyjmują tylko do kopania rowów, roznoszenia ulotek, itp. Bez urazy, ale mógłbyś się trochę bardziej wysilić.
 
Po 1,5 rocznej znajomości z Isentorem nie muszę się przedstawiać, gdyż wie, co potrafię, a zgłoszenie dałem tylko po to, zeby być wpisanym na listę kandydatów. Po drugie, sugerowałbym się nie zgłaszać osobom które praktycznie w ogóle nie udzielają się na forum, bo to wychodzi tak, jakby kogoś przyjmować przysłowiowo z ulicy do biura.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Sierpień 2007, 19:26:55 »
Cytat: Thoro
Jesteś bardzo nie odpowiedzialny wybierając praktycznie co miesiąc nowych moderatorów
Tak będziemy nadal w 3 osoby moderować całe forum sprawdzając kilkaset postów dziennie. Ktoś tutaj chciał się popisać odpowiedzialnością?...żal..żal...żal...

P.S.
Ostatnio doszedł tylko Trivet i chyba nie miesiąc temu.
Jeżeli nie masz nic do napisania pzoa zgłoszeniem daruj sobie dyskusje w tym temacie. Tak na przyszłość...

Offline Hillel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Sierpień 2007, 19:28:59 »
Cytuj
Po 1,5 rocznej znajomości z Isentorem nie muszę się przedstawiać, gdyż wie, co potrafię, a zgłoszenie dałem tylko po to, zeby być wpisanym na listę kandydatów.

Tak, jak myślałem. To trochę nie fair, ale spoko. Znajomości przede wszystkim. Sam doskonale rozumiem, że lepiej przyjąć kogoś, kogo zna się od dawna. ÂŻyczę powodzenia.

Cytuj
Po drugie, sugerowałbym się nie zgłaszać osobom które praktycznie w ogóle nie udzielają się na forum, bo to wychodzi tak, jakby kogoś przyjmować przysłowiowo z ulicy do biura.

Może o tym nie wiesz, ale dziś tak przyjmuje się większość pracowników. Znajomości coraz rzadziej pomagają w takich sprawach, liczą się przede wszystkim kwalifikację i dobre wrażenie, jakie zrobi kandydat, przyszły pracownik..
Zresztą, powiedz to prezesom firm. Niech nie przyjmują ludzi z ulicy, a jedynie swoją rodzinę/przyjaciół. Ciekaw jestem, jak długo pociągną na tej zasadzie... Nepotyzm jest zuy!
Poza tym, ciężko zarzucić komuś, że się nie udziela, skoro na forumie jest od kilku dni. Twoja ilość postów też nie jest imponująca, a skoro jesteś tutaj od tak dawna, to powinieneś mieć ich zdecydowanie więcej. Najwyraźniej obaj nie lubimy pisać o głupotach, udzielamy się jedynie w tematach, które nas interesują. I wiesz, licznik wcale nie świadczy o tym, czy ktoś się nadaje na moda.
No i przeczytałem kilka twoich postów, w których niezbyt mile zwracasz się do innych użytkowników. Z taką wyższością, jakbyś miał się za kogoś lepszego. Strach się bać co będzie, jakbyś został tutaj modem.

No nic, zdrowa konkurencja nie powinna nam zaszkodzić, więc jeśli masz jeszcze jakieś zastrzeżenia/komentarze, to wal.

Offline Legolas

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 311
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Sierpień 2007, 19:32:46 »
Hmmm za 8 dni minie dokładnie pół roku odkąd tu jestem. Oczywiście chce sie zgłosić. Postów mam tak średnio. Doświadczenia na forum jakieś mam. Doświadczenie jako Moderator też mam. Więc jednym słowem chce skorzystać z okazji i chce sie zgłosić. Jestem aktywny. Dosyć dużo czasu spędzam na forum. ( czekając na wyprawy itp    ) a na serio na forum jestem prawie cały dzień może oprócz wczesnych godzin rannych oraz późnych i między 16-19 mnie nie ma. Ale oprócz tego jestem cały czas.
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2007, 19:35:50 wysłana przez Legolas »

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Sierpień 2007, 19:34:52 »
W przeciwieństwie do Crisisa nie napiszę tutaj "a zgłaszam się, co mi tam i tak mnie nie wybiorą ale czort".

Mam jeszcze jedną, wielką prośbę do kolegów, a szczególnie do Respev'a. Tak jak w wielu takich tematach, nie próbujmy po raz kolejny prać brudów z GN, bo mam już tego serdecznie dość. Wiem, że to nie koncert życzeń, no ale prosić mogę.

To tak. Przed kilkunastoma minutami musiałem wycofać się z okresu próbnego na redaktora TG, ponieważ nie byłem w stanie przetłumaczyć wielu kodów, które były napisane po niemiecku. Jednakże oddałem prawie dwa artykuły, więc Isentor miał okazję przekonać się, że można mi ufać. Nie będę tutaj pisał jaki to ja jestem super-obiektywny, opanowany kulturalny aktywny itd. Piszę ile piszę, mam 100+ postów, ale w sumie to nie ma wiele do rzeczy. Teraz, w wakacje mam wiele czasu na "przesiadywanie" na forum, no i piszę tylko na tym forum. Niegdyś byłem modem na GN, więc jako-takie doświadczenie mam. Proszę adminów o rozpatrzenie mojego zgłoszenia i nie patrzeć na to przez pryzmat tych dawnych kilku głupich zachowań.
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2007, 19:36:50 wysłana przez Altair »

Offline Hillel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Sierpień 2007, 19:43:44 »
Cytuj
PS: Hillel, z całym szacunkiem, ale przeczytaj najpierw pierwszy post Isentora.

Przeczytałem :D.
Trochę mnie zasmucił, ale zdziwiony nie jestem. Co mi jednak zaszkodzi, jak spróbuję? Może się uda, ktoś doceni moje szczere chęci i stwierdzi, że ten kolo może się na coś przydać? Kokosów nie oczekuję, ale nikt chyba na tym nie ucierpi, kiedy zgłoszę tutaj swoją kandydaturę.
No i każdemu forum potrzebny jest człowiek, który nie pochodzi z żadnego kręgu zainteresowań. Jest dużo większa gwarancja, że nie będzie stronniczy i nie będzie się na nikim mścił, bo ma moda.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Sierpień 2007, 19:49:56 »
Hillel nikt nie odbiera twojego zgłoszenia negatywnie zrozum jednak, że nie przyjmę na posadę moderatora kogoś kto zarejestrował się kilka dni temu. Innych użytkowników znam od pewnego czasu i mogę być pewny tego, że żaden z nich nie usunie mi postów bądź nie wywinie innego numeru. Poza tym wiem jak kto się zachowuje na forum i wiem do czego jest zdolny, ponieważ znam userów od pewnego czasu zaś twoje posty widnieją dopiero od kilku dni a to nie mówi zbyt dużo o twoim charakterze.

P.S.
Skończmy już dyskusje na ten temat i pozwólmy innym zgłaszać się...

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Sierpień 2007, 19:56:25 »
Nie zważając na większe lub mniejsze kłótnie pojawiąjące się w tym temacie (a które powinny być być już dawno rozpatrzone na PW miast zaśmiecać ten topic), ja także zgłoszę swoją osobę na dość odpowiedzialne stanowisko, jakie sprawuje moderator.
Starsi użytkownicy wiedzą, iż już dawniej byłem tutaj modem i jako tako sobie radziłem - jednak do czasu, gdy postanowiłem odejść z zarządu (czego w pewnym stopniu teraz żałuję). Minęło trochę czasu, pewne sprawy z adminem zostały wyjaśnione, ja także zmieniłem się oraz to, jak postrzegam tę robotę, więc nie widzę przeszkód, by znów spróbować swoich sił i nie zawieść oczekiwań panów z góry.
Co do mojego doświadczenia... Nie warto o tym mówić, gdyż admini sami wiedzą, na co mnie stać (warto tylko rzec, że z forami obchodzę się już ponad 3 lata). Za to z czasem... Chociaż na forum ostatnimi dniami bywałem trochę rzadko (acz przynajmniej raz na dzień), obecna postawa zmieniłaby się, co by znaczyło, że więcej czasu poświęcałbym samemu portalowi (ale co nie oznacza, że tak nie będzie nawet wtedy, jak nie dostanę tej posady). Więc ten problem z głowy. Kontakt z użytkownikami też mam dobry, nie lubię wstawiać warnów (co będę robił tylko wtedy, kiedy ktoś po prostu przegnie), pewnie będę używał tej samej metody co wtedy - czyli ostrzeżenia na PW, upomnienia, iż post użytkownika został edytowany, bądź w ostateczności, że dany delikwent otrzymał ostrzeżenie.
Jestem w zasadzie jednym z tych pierwszych użytkowników forum, postów też mam dosyć (acz nawet dla mnie ich liczba się w ogóle nie liczy), a większość z nich są przyzwoitej długości oraz napisane poprawną polszczyzną.
To chyba tyle.

Nawet jeśli nie ja dostałbym tę posadę, to uważam, że odpowiednim kandydatem jest tu tylko i wyłącznie Crisis. Reszta ma swoje wady, które dyskwalifikują ich w tym ,,wyścigu".

With respcet
Boba Fett

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Sierpień 2007, 20:47:55 »
Ja również postanowiłem zgłosić się na stanowisko Moderatora. Doświadczenie z tą pracą mam dość spore, gdyż już miałem okazję być jednym z Moderatorów na innych forach. Ale do rzeczy. Unikam błędów ortograficznych w moich wypowiedziach, wręcz ich wcale nie mam, dość dobrze "operuję" językiem polskim i staram pisać się rozbudowane, inteligentne i przede wszystkim na temat posty. Może i mój licznik nie jest zbyt kolosalny, to jednak często przeglądam Tawernę, bywam tu codziennie po kilka godzin, tak więc miałbym spokojnie czas na tą pracę. Wiem, że jest ona ciężka i odpowiedzialna, jednak jestem przekonany, że poradziłbym sobie na tym stanowisku.

Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojej prośby
Elrath

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Sierpień 2007, 21:07:15 »
Czy będzie to dostatecznym nietaktem jeżeli poddam pod dyskusję swoją kandydaturę? ^^ A tak na serio jakby nie było nikogo lepszego to mogę spróbować - dopiszcie mnie do listy

Na forum jestem kilka miesięcy, jestem dość aktywny - teraz głównie w marancie, ale na forum jestem codziennie i czytam niemalże wszystkie posty które mi wyskoczą po kliknięciu na "Zobacz nowe posty". Zbyt obeznany w tym rzemiośle nie jestem ale jak co to się postaram
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2007, 21:08:55 wysłana przez Bela »

Forum Tawerny Gothic

Nabór na moderatorów
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Sierpień 2007, 21:07:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top