Autor Wątek: Zbroje  (Przeczytany 1600 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aure

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Zbroje
« dnia: 24 Lipiec 2007, 09:17:39 »
Wszystko fajnie, forum poczytałem, tylko jakoś nikt do tej pory nie napisał, przy jakim poziomie puktów opinii u poszczególnych frakcji można dany pancerz/zbroje nabyć. Ciągle wywala że to 25%, a to 50% mi brakuje, nie ma napisane ile dokładnie. Jeżeli posiadacie taką wiedzę, proszę podzielcie się ...:)

Gram w G3 od tygodnia (pare lat temu przeszedłem G1 3 razy i G2 + NK też ze 3 razy). Jestem aktualnie w Nordmarze, Klan Młota przed odbiciem kopalni, mam lvl 30 mieczyki po 100 obrażen (zaostrzone), tarcza paladyna, mistrz miecza i kuszy, zabójca orków-ogólnie całkiem dobrze sobie radzę. Jednak zbroja to jakiaś porażka-pancerz buntownika. Kiedy będę mógł zakupić ciężkiego buntownika czy paladyna? Mam 39 pkt opinii u buntowników (tyle że już teraz nie zdobywam pkt buntowników tylko nordmarowe). Kasy mam w gotowce tak z 80 tys., drugie tyle w przedmiotach. I co z tego, jak nie ma co kupić.

Wiem, że z czasem dojdę do lepszych, ale chciałbym wiedzieć, co i kiedy mi się należy...:)

Offline assassineK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Zbroje
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Lipiec 2007, 10:13:59 »
Powiem ci tak....
Na ciężką zbroje buntownika potrzebujesz 50% punktów opini u buntowników a paladyna 75%.
U innych jest tak samo tylko ze zbroje paladyna albo orków niejest wcale tak łatwo zdobyć dopiero
po obraniu konkretnej drogi możesz o nich pomyśleć...Np żeby zdobyć zbroje orka musisz zabić wszystkich głównych szefów buntowników i króla...
Chyba to ci wystarczy do wiadamości??

Forum Tawerny Gothic

Zbroje
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Lipiec 2007, 10:13:59 »

Offline Hakuś

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 537
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Zbroje
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Lipiec 2007, 11:41:42 »
Zbroje paladyna wcale tak trudno nie jest zdobyć :) Np sprzedaje ją koleś w Redrock czy jakoś tak to było, ja bardzo szybko zdobyłem zbroję paladyna itd :) a moją ulubioną bronią jest halabarda, żaden ork nie podejdzie zbyt blisko ciebie :)

Offline Grochol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Zbroje
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Lipiec 2007, 12:21:16 »
Cytat: aure
Wszystko fajnie, forum poczytałem, tylko jakoś nikt do tej pory nie napisał, przy jakim poziomie puktów opinii u poszczególnych frakcji można dany pancerz/zbroje nabyć. Ciągle wywala że to 25%, a to 50% mi brakuje, nie ma napisane ile dokładnie.

Mam 39 pkt opinii u buntowników (tyle że już teraz nie zdobywam pkt buntowników tylko nordmarowe). Kasy mam w gotowce tak z 80 tys., drugie tyle w przedmiotach. I co z tego, jak nie ma co kupić.

Wiem, że z czasem dojdę do lepszych, ale chciałbym wiedzieć, co i kiedy mi się należy...:)
Jeśli masz 39opini u buntowników tzn że masz 39% u buntowników czyli możesz kupić Pancerz Buntownika

Offline aure

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Zbroje
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Lipiec 2007, 12:23:22 »
Dziękuję za odpowiedź. I już wszystko wiem :)

Forum Tawerny Gothic

Zbroje
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Lipiec 2007, 12:23:22 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top