Autor Wątek: Diego  (Przeczytany 21402 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Geralt z Rivii1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Diego
« Odpowiedź #40 dnia: 02 Luty 2010, 15:04:26 »
Jak grałem, to ich ciała leżały w miejscach tam, gdzie zwykle przebywają. Na własne oczy widziałem, jak Snaf atakował Wrzoda i go zabił. Co do Skipa tylko nie jestem pewny. Oczywiście mówię o 5 rozdziale.

Offline Leogas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Degenerationx Army- nasi Wrogowie zostaną zdeptani
Odp: Diego
« Odpowiedź #41 dnia: 03 Luty 2010, 12:40:33 »
Jak grałem, to ich ciała leżały w miejscach tam, gdzie zwykle przebywają. Na własne oczy widziałem, jak Snaf atakował Wrzoda i go zabił. Co do Skipa tylko nie jestem pewny. Oczywiście mówię o 5 rozdziale.

Pewnie miałeś jakiś błąd we wczytywaniu.Inna opcja mi nie przychodzi namyśl.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Diego
« Odpowiedź #41 dnia: 03 Luty 2010, 12:40:33 »

Offline Geralt z Rivii1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Diego
« Odpowiedź #42 dnia: 12 Luty 2010, 15:46:56 »
Osobiście przed chwilą sprawdziłem. Stanąłem przed chatką Wrzoda, wezwałem kodem StoryHelpera, przewinąłem do 5 rozdziału i mieszkańcy SO rzucili się na Wrzoda, na mnie i słyszałem odgłosy walki gdzie indziej.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Diego
« Odpowiedź #43 dnia: 12 Sierpień 2010, 21:19:44 »
Powiem co o tym myślę i niestety muszę sprzeciwić się wielu domysłom.

1.Ktoś napisał, że Diego,Milten,Gorn i Lester znali się już gdy był tylko jeden obóz, ale to NIEMOÂŻLIWE! Dlaczego? Obozy powstały niedługo po powstaniu bariery i wielkim buncie. A bariera ma co najmniej 10 lat czego można się dowiedzieć od kopacza Grimesa w Starej Kopalni. A lester mówi nam, że jest tu od 2 lat!  ;)

2. To, że Diego w 5 rozdziale ma gildię mag ognia (można się tego dowiedzieć po użyciu pewnego kodu, który pewnie jest większości znany.) jest pewnie celowe, ponieważ każdy cień i strażnik nas wtedy atakuję, i aby Diego nas nie atakował ma zrobioną gildię mag ognia.  ;)

3. Diego, jak parę osób pisało NIE JEST szpiegiem Rhobara, ani nic podobnego, bo w Gothic2 można się dowiedzieć, że przed wtrąceniem za barierę Diego był człowiekiem od mokrej roboty pewnego bogatego kupca z Khorinis niejakiego Gerbranta. A swoich kumpli poznał po uwięzieniu za barierą.  ;)

4. To, że Diego, Gorn, Milten i Lester to strażnicy pokoju to też bujda! Diego jest po prostu zaradnym gościem tak jak reszta, spotykamy ich gdy szukamy kamieni ogniskujących to może nie przypadek, bo mogli naradzić się, że potajemnie nam pomogą przecież też chcieli się wydostać zza bariery! ;)

Przepraszam, że trochę się wymądrzałem i mój post był trochę długi...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Diego
« Odpowiedź #43 dnia: 12 Sierpień 2010, 21:19:44 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything