Autor Wątek: Diego  (Przeczytany 21399 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Drago12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Diego
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Sierpień 2008, 08:46:34 »
Dla mnie Diego to jedna z najfajniejszych postaci. Ma fajny charakter zna wiele ciekawych osób i niezły z niegio cwaniaczek.

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Diego
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Sierpień 2008, 14:30:52 »
Diego znał Lee !
Mam na to potwierdzenie : zobaczcie sobie intro Gothic 2.
Ten gościu przy ognisku to chyba Lee.
Co oznaczałoby , że się znają.

Jakbym się mylił to proszę mi powiedzieć.


wątpie w to że to był Lee z resztą widzimy że na tego gościa spada wieża więc to nie Lee,a wracając do tematu Diego to jedna z lepszych postaci w grze a Diego to nie żaden 
szpieg nowego obozu tylko wiedział że dołączenie do starego obozu to najlepszy sposób żeby się wzbogacić.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Diego
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Sierpień 2008, 14:30:52 »

Offline Eskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Najlepszą obroną jest atak!
Odp: Diego
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Sierpień 2008, 21:01:14 »
Diego jest z nami na równi. Zawsze pomoże, prawda?
 

Offline Adanos92

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Odp: Diego
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Sierpień 2008, 08:54:16 »
Diego nalezał do SO bo jak wiadomo chciał sie wzbogacić, na pewno nie był wysłannikiem NO ani tym bardziej obozu sekty. Po prostu przyłączył się do obozu który mu odpowiadał i tyle.

Offline Slomek.16

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Odp: Diego
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Październik 2008, 13:26:39 »
Moim zdaniem Diego jest człowiekiem który lubi pieniądze i dlatego znalazł się w Starym Obozie. Ma przyjaciół w innych obozach o czym świadczą Gorn i Lester, z który,mi moim zdaniem próbuje utrzymać ład w kolonii.

Offline Damsem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • HWDP
Odp: Diego
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Grudzień 2008, 14:33:07 »
To nie jest opowieść ale bajka.chyba wiem za co on trafił do koloni jakoś od początku gry mnie to ciekawiło. Spokojny pomaga nam itd. ale już wiem Diego został wrobiony dowiedziałem się tego gdy grałem w G2. wiec to był szanowany obywatel nie pamiętam imienia dawno nie grałem w G2 ale chyba to był Germanz jakoś tak. Diego mówił że za dużo wiedział i go wrobił jeszcze w Khorinis
w misji gdzie trzeba było do temu obywatelowi list doręczyć a on uciekł do portu co o tym myślicie ??
« Ostatnia zmiana: 03 Grudzień 2008, 14:35:40 wysłana przez Damsem »

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Odp: Diego
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Grudzień 2008, 15:15:55 »
To nie jest opowieść ale bajka.chyba wiem za co on trafił do koloni jakoś od początku gry mnie to ciekawiło. Spokojny pomaga nam itd. ale już wiem Diego został wrobiony dowiedziałem się tego gdy grałem w G2. wiec to był szanowany obywatel nie pamiętam imienia dawno nie grałem w G2 ale chyba to był Germanz jakoś tak. Diego mówił że za dużo wiedział i go wrobił jeszcze w Khorinis
w misji gdzie trzeba było do temu obywatelowi list doręczyć a on uciekł do portu co o tym myślicie ?

Tak, jest quest na początku III rozdziału, kiedy wracamy do Khorinis i spotykamy Diego. Podczas jego wykonywania możemy się dowiedzieć, że Diego był dawniej wspólnikiem wpływowego kupca z górnego miasta o imieniu Gerbrandt. Handlarz ów nie prowadził jednak swych interesów w do końca legalny sposób, a Diego siłą rzeczy stopniowo poznawał ciemne strony wspólnego interesu. Wtedy zaczął przeszkadzać Gerbrandtowi, który załatwił mu po koleżeńsku miły pobyt za Barierą. Wtedy Gerbrandt przejął jego dom i majątek, no ale potem uczynny Bezimienny pomaga swemu kumplowi odzyskać to co jego, a nieuczciwy kupiec musi uciekać do dzielnicy portowej i kończy w rynsztoku. Tak oto mamy happy end... <oklaski>

Oktawian August

  • Gość
Odp: Diego
« Odpowiedź #27 dnia: 10 Styczeń 2009, 18:12:03 »
Moim zdaniem Diego jest człowiekiem ,który lubi pieniądze i dlatego znalazł się w Starym Obozie.Ma przyjaciół w innych obozach.Diego jest spoko.

Offline Matiz79

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Diego
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Luty 2009, 20:46:16 »
Sądzę że Diego lubi być bogaty a to że ma kumpli w innych obozach to co z tego
tak samo jak my możemy mieć kumpla w Anglii czy w Niemczech( ja mam w Niemczech:D)
ogółem jest spoko ziom

Offline Miemol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Diego
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Luty 2009, 18:11:53 »
Diego od początku był spoko gościem. Przy każdej nadarzającej się okazji stara się nam pomóc. Jest gościnny, fajny i ogólnie okej :D

Offline Pawlas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Diego
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Marzec 2009, 11:14:23 »
Diego to człowiek, który ma żyłkę do interesów i zawsze jest tam, gdzie można zbić grubszą kasę... No cóż, ja tam lubię tę postać, głównie dlatego, że nie narzuca się z pomocą (gdy chcemy zakończyć grę na starcie, to dla niego też jest w sumie ok) i zawsze zachowuje neutralność w konfliktach (nie wspomagał starego obozu, an nie stanął przeciwko niemu, po prostu ostrzegał przechodniów na uboczu) oraz za to, że można na nim polegać, bo jak się czegoś podejmie to wykonuje to do końca np. nie ucieka od trolla w G1, a mógł nas tam zostawić, pomaga nam w spacerze po GD w G2, chciał wywalić Gerbranda za wszelką cenę, mimo, że to był wpływowy obywatel, no i chce płynąc z nami na dwór Irdorath, mimo świadomości czyhającego tam niebezpieczeństwa.

Offline snorek345

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Diego
« Odpowiedź #31 dnia: 14 Maj 2009, 11:33:58 »
długo by się można zastanawiać czemu siedzi SO, najpewniej dlatego że to najstarszy obóz, a długo już tam siedział i może dlatego znał gorna. lecz na pewno nie był żadnym szpiegiem czy czymś innym w tym rodzaju, i jeszcze co do tego gorna przecież on ( i oni jego ) znał prawie wszystkich z kolni.

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Diego
« Odpowiedź #32 dnia: 14 Maj 2009, 18:38:21 »
Diego jest ciekawą postacią, ponieważ jednocześnie dowiadujemy się o nim dużo i mało.

Co wiemy:
-kumpluje się z osobami, z którymi... hmm... NIE powinien się kumplować
-miał bardzo wysoką pozycję w SO
-był bogatym kupcem
-jest odważny i lojalny
-bardzo szybko potrafi wywęszyć pieniądze...


Jednym słowem: bardzo pasuje do klimatu Gothic'a.


Offline DiLL Gang Forever

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • HG
Odp: Diego
« Odpowiedź #33 dnia: 01 Sierpień 2009, 22:29:53 »
Diego to postać która tak jak by pomaga nam rozpocząc swoją przygodę. Jak dla mnie on jest Spoko.
 Krótkie, niewiele wnoszące w tematy posty.

Offline Atsui

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Odp: Diego
« Odpowiedź #34 dnia: 04 Październik 2009, 10:30:19 »
Diego... Najbardziej tajemniczy i interesujący koleś ze wszystkich przyjaciół Bezimiennego (w remisie z Lesterem) . Z jednej strony nam pomaga, i to bezinteresownie, nie żądał niczego za pomoc ("-Dlaczego mi pomogłeś?! -Bo potrzebowałeś pomocy..." )  . Jak się jednak okazuje pod dłuższymi rozważaniami nad tym, co powiedział na samym początku gry, można zaryzykować stwierdzenie, że uratował nas tylko po to, żeby mieć nowego człowieka do Starego Obozu... Ale w końcu wówczas jeszcze nas nie znał, trudno żeby ktoś taki z całkiem "dobrego serca" ratował nowego, którego widzi po raz pierwszy. Potem sytuacja się powtarza... Przy kamieniach ogniskujących. Diego chce nam pomóc, ale wyraźnie zaznacza, że on też będzie miał w tym korzyść.
Ogólnie, ten koleś nigdy tak CAÂŁKIEM bezinteresownie nam nie pomógł. Co nie zmienia faktu, że jednak nam pomaga i bez niego byłoby kiepsko, oj, kiepsko. I zawsze jest przy nas, choć na pewno pomaganie innym, bogatszym, wyszło by mu na lepsze, także jest przyjacielem Bezimiennego. I lubię go, z uwagi na jego spryt, zaradność i umiejętności zdobywania forsy :D .

Offline N A J E M N I K

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Diego
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Listopad 2009, 21:11:30 »
Diego nie doszedł do Nowego Obozu po zamknieciu Starego .
Diego to kumpel Gorna ale to nie znaczy ze są w jednym obozie .
Diego to tez kumpel Lestera ale nie jest w obozie Sekty.

Ja mysle ze Diego,Gorn,Milten i Lester znali sie jeszcze kiedy byl tylko 1 obóz w calej koloni
a potem porozchodzili sie do innych obozów.
 

Offline Aridan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Diego
« Odpowiedź #36 dnia: 25 Listopad 2009, 17:55:14 »
Ja mysle ze Diego i reszta przyjaciół poznali sie w Starym Obozie (kiedy był tylko 1 obóz w całej koloni) a potem sie porozchodzili ale wciąż są przyjaciółmi i sie spotykają.

Offline Leogas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Degenerationx Army- nasi Wrogowie zostaną zdeptani
Odp: Diego
« Odpowiedź #37 dnia: 31 Styczeń 2010, 21:50:19 »
Diego jest fajny koleś.Pomaga nam bezinteresownie i ratuje nas opresji chociaż wcale nas nie zna (Coś jak Zagłoba za Skrzetuskim ale to dla tych którzy przeczytali ogniem i mieczem)
Moim zdaniem Diego dołączył do SO tylko dlatego że Lubi być przy kasie i jest NAJLEPSZYM złodziejem w kolonii a w SO jest dużo towaru

Offline Geralt z Rivii1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Diego
« Odpowiedź #38 dnia: 01 Luty 2010, 19:47:32 »
Diego nie odszedł sam, tylko strażnicy go zaatakowali i uciekł. Gomez wiedział o tym, że Diego przyjaźni się z paroma ludźmi z Nowego Obozu. Po zawaleniu się Starej Kopalni, Gomez musiał zamordować wszystkich, którym nie ufa. Z własnej woli odszedł Skorpion, któremu nie podobała się sytuacja w Obozie i zamieszkał u Cavalorna. Jak wiadomo, Gomez kazał zamordować też Kirgo, Kharima, wysłanników z Bractwa, Wrzoda, chyba Skipa i Mordraga (chyba, że poszliśmy z tym ostatnim do Nowego Obozu). Te morderstwa udały mu się. Zamknął we więzieniu też Stone'a. Zagalopowałem się trochę. Diego, przed zawaleniem się Kopalni, był wpływowym Cieniem i przyjmował nowych. Spotykał się potajemnie w różnych miejscach z Lesterem, Miltenem i Gornem.

Offline Leogas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Degenerationx Army- nasi Wrogowie zostaną zdeptani
Odp: Diego
« Odpowiedź #39 dnia: 01 Luty 2010, 23:27:29 »
Gomez kazał zamordować też Kirgo, Kharima, wysłanników z Bractwa, Wrzoda, chyba Skipa i Mordraga (chyba, że poszliśmy z tym ostatnim do Nowego Obozu). Te morderstwa udały mu się. Zamknął we więzieniu też Stone'a.

Zgadzam się że gomez kazał zamordować Kharima,Mordraga i wysłanników z Bractwa i że zamknął w więzieniu Stone'a.
Ale z tym że Gomez kazał zamordować Kirgo,Wrzoda i Skipa to się nie zgodzę.Jak bezio przychodzi zrobić "apokalipsę"SO to Kirgo,Wrzód i Skip są cali i zdrowi.Nie są cali dopiero po Apokalipsie Beziego w SO. :lol:

Forum Tawerny Gothic

Odp: Diego
« Odpowiedź #39 dnia: 01 Luty 2010, 23:27:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top