Autor Wątek: Tibia  (Przeczytany 42297 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline XardaSeQ

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Tibia
« Odpowiedź #80 dnia: 31 Styczeń 2008, 16:05:17 »
Cytat: Xarakus Bezius
Krassus ciesz się, że nie grałeś. Ta gra jest od niczego. Ja zmarnowałem dobre 3 lata. 3 lata, które mógłbym zagospodarować zupełnie inaczej, lepiej. APELUJÊ: OBUDÂŹCIE SIÊ, TO WAS ZNISZCZY!!
masz racje wiele ludzi traci czas na tibie... ja osobiscie w tibie nie gralem tylko dlatego ze to co slyszalem to juz wolalem nie grac...

Offline Xtremex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 1
Tibia
« Odpowiedź #81 dnia: 02 Luty 2008, 11:39:12 »
ÂŻeby tibia wciągnęła trzeba wbić ten 40 poziom i wtedy się zastanowić czy warto grać.
Wiele osób co zacznie grać w tibię, pisze na forach że tibia to "złoooooo" itd. Może dlatego, że włączyli tibię na godzinkę, uzbierali sobie jakieś rzeczy i ktoś ich oszukał :P
Nie oceniajcie tibii jak graliście w nią 10 minut, bo to nie ma sensu.

Obecnie gram w tibię mam ponad 100 poziom i jestem zadowolony. Tak przy okazji na tibii można sporo zarobić, sprzedawaniem pieniędzy tibijskich lub kont na allegro, lecz wiąże to się ze sporym wkładaniem czasu w tą postać. Sporo osób co grało w Gothic'a gra teraz w tibię ^^

Polecam dłużej troszkę pograć i dopiero się wypowiadać.






Pozdrawiam,
Xtremex

Forum Tawerny Gothic

Tibia
« Odpowiedź #81 dnia: 02 Luty 2008, 11:39:12 »

Offline Nakiel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 125
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naleśnik
Tibia
« Odpowiedź #82 dnia: 02 Luty 2008, 22:15:04 »
Hmm... czy tu jest mowa o grze z 1997 r. w której chodzi się kolorowym kwadratem, do blizej nieokreślonego celu (no chyba, że ktoś gra z fabułą) i w której rutynowy dzień wygląda tak:
Idę zabić potworka (machając kreską o dziwnym kształcie), jem coś co nazywają mięsem i znowu to samo...

Tak świetna gra  ! Poprostu 1/10  .

ps. Wreszcie setny post!
« Ostatnia zmiana: 02 Luty 2008, 22:16:35 wysłana przez Nakiel »

Offline Amras

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Tibia
« Odpowiedź #83 dnia: 29 Kwiecień 2008, 13:19:06 »
Powiem co ja myślę o tibii: TO JEST GÂŁUPIE PATOLOGICZNA GRA W KTÓRÂĄ NIE WIEM JAK MOÂŻNA SIÊ WCIÂĄGNÂĄC!

i tyle na temat rozgrywki,fabuły(jeśli ją ma) i całokształtu tibii.Ta gra mi się nigdy nie podobała to była najgorsza gra jaką w życiu widziałem.

I tyle co JA uważam o Tibii więc nie pisac "ale w nią nie zagrałeś to co możesz o niej wiedziec itp.itd.
To ja o niej sądzę i tyle :]

AVE dla was from AMRAS:]

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Tibia
« Odpowiedź #84 dnia: 25 Maj 2008, 08:01:36 »
Jedyne, co ja dostrzegam w tej grze to kasę i to ogromną, Cipsoft, na Pacc-ach zarabia 4mln to był ich zeszłoroczny dochód a w grze chodzi o to żeby tak się uzależnić żeby siedzieć przy PC 12-8 godz. Potem gracz już nie daje rady i kupuję konto premium, bo z nim gra jest łatwiejsza. Konto te kosztuje od 90 zł do 300zl kończąc nie wspominając o tym, że nie, którzy kupują jeszcze jakieś „rzeczy” do tej gry lub gotową postać. Więc nie trzeba poprawiać tej gry skoro graczy tak to wciąga. Osobiście widziałem przypadek nazwałbym to już psychozy mój kumpel z szkoły gada 24/7 o tibi z drugim moim kolegą, co więcej jednemu podobno się już ona zaczyna śnić. I to by było na tyle..

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Tibia
« Odpowiedź #85 dnia: 25 Maj 2008, 13:45:00 »
Z tego co widzę połowa ludzi, która się tu wypowiada nie zna wcale tibii, ot co. Tibia ma jedną z najbardziej rozbudowanych fabuł. Wątków występujących w tibii nie da się policzyć na palcach choćby tuzina ludzi. A z każdym wątkiem łączy się wiele trudnych misji (questów jak kto woli) i opowiadań. Nie obrażając tu Gothica, który jest jedną z najlepszych gier cRPG, ile jest w niej książek? Bardzo mało. W tibii jest nawet po kilkanaście do jednej misji. Wejdźcie sobie np. na tibia.pl i zobaczcie ile jest tam misji opowiadań wątków fabularnych itp. Bardzo dużo misji nie zostało odkrytych. Bo albo trzeba być zdesperowanym poszukiwaczem albo trzeba mieć fart albo doświadczonym poszukiwaczem tibijskim aby odnaleźć nową misję. Prosty przykład: aby przejść trzeba mieć marchewkę w plecaku. Podsumowując nie wiecie co to tak naprawdę Tibia. Pozostawiam wam to do przemyślenia i tyle. A taki obraz tibii jaki znacie wykreowało pełno jak to powiedział Arkhan 7 latków. Więc w tibii głównie chodzi o rozwiązywanie zagadek itp. jak to się robi w grach RPG. Na kolejnym planie jest dopiero młucka potworów.

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Odp: Tibia
« Odpowiedź #86 dnia: 03 Lipiec 2008, 18:44:03 »
Cytuj
TIBIA to głupia gra.Kiedyś grałem ale mi sie na znudziło po tygodniu.Słaba grafa i fabuła.Po prostu jak kumple gadja o tej grze to mi sie robi niedobrze.

A mi się natomiast robi niedobrze jak słucham takich ignorantów jak ty. Grafika może i jest słaba, muzyki może i nie ma (chociaż to mi nawet na rękę, bo mogę włączyć ją sobie sam, to co lubię), ale tibia to jedna z najlepszych gier swego rodzaju pod względem fabularnym, przynajmniej tak mi się wydaje. Te wszystkie tajemnicze questy, zagadki, opowieści o dawnych czasach i wydarzeniach jakie w tejże krainie niegdyś występowały, to jest to. Dla ciebie fabuła to iść, zabić, wbić level, a przy okazji lootnąć jakiegoś drogocennego itemka. Ja prosiłbym was o jedno - jeśli nie macie pojęcia o tibii nawet się nie wypowiadajcie, bo to jest bardziej żenujące niż setki idiotów grasujących po świecie tibii i popełniających 20 błędów ortograficznych w słowie "ja". A tak swoją drogą, to mi się wydaję, że fani Gothica swoim debilizmem powoli zaczynają pobijać fanów tibii :).


No oczywiście Lienage 2, Guild Wars, WoW czy AoC chowają się przed Tibią. Drogi kolego gry mmo właśnie polegają na tym, że mają być atrakcyjne w zdobywaniu itemów, lvl'i oraz pvp czy pve. Jak nie pasi fabuła to są gry z singleplayerem typu Gothic czy Wiedźmin. Tu nie chodzi o epicką powieść rodem z utworów AS'a tylko o jak najlepszą i efektowną gre. Drugim zkolei i najważniejszym elementem mmo są ludzie, bo 3/4 graczy mmo odpowiada że grają wyłacznie by pogadać, pobawić się z ludźmi, więc po co tutaj fabuła dla jednego?

Offline Dingers

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Odp: Tibia
« Odpowiedź #87 dnia: 03 Lipiec 2008, 21:00:31 »
Ja nigdy nie gralem w tibie i nie mam zamiaru bo to ciul!! a nie gra

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tibia
« Odpowiedź #88 dnia: 03 Lipiec 2008, 23:15:37 »
Dante udajesz debila na siłę, czy samo ci to wychodzi? Prosiłem, jeśli gówno wiesz o tibii, to się NIE WYPOWIADAJ. Cóż, jeśli chodzi o ludzi, wielu jest takich którzy są najnormalniejsi w świecie, nie twierdzę, że idiotów nie ma, lecz wcale nie jest ich tak wiele jak wam się może zdawać. Co do gadania, to uwierz, że w połowie tych świetnie przygotowanych questów, trzeba wykonać z kimś innym. I nigdzie nie powiedziałem, że GW, WoW i tym podobne gry chowają się przed tibią, bo to byłoby wręcz śmieszne, więc nie wiem po czym to wywnioskowałeś...

Cytuj
Jak nie pasi fabuła to są gry z singleplayerem typu Gothic czy Wiedźmin.
A jednak, czasem miło jest razem pogłówkować nad jakąś tajemnicą, wspólnie wykonać questa (szczególnie tak ciekawego i tajemniczego)/zabić potwora.. cokolwiek by się nie wydarzyło. Jeśli tego nie rozumiesz to nie mamy o czym rozmawiać, bo w tibii właśnie to się liczy.

Cytuj
więc po co tutaj fabuła dla jednego?
Dlaczego niby dla jednego?
Zapewne gdyby w takim GW czy WoWie stworzyli tak ciekawe questy jakie mogą występować w tibii, z pewnością z chęcią wykonywali by je razem, z tym że cipsoft musiałby zbankrutować, bo chyba wszyscy woleliby pograć w takiego GW niż wydać tyle samo kasy na Pacca w tibii.

Cytuj
Ja nigdy nie gralem w tibie i nie mam zamiaru bo to ciul!! a nie gra
Następny... ehh nie mam słów. Skoro nigdy nie grałeś w tibię, to po czym wnioskujesz, że gra jest beznadziejna? Bo grafika brzydka albo kolega ci to powiedział? Ach, zapomniałem, tak czy inaczej nie dostrzegłbyś w tej grze różnicy między np takim WoWem więc po co grać w takie gówno jak można zagrać w grę z 26k razy lepszą grafiką?!

Ta dyskusja i tak do niczego nie prowadzi bo zawsze znajdzie się debil który ni stąd ni zowąd napisze posta "to jest gupia gra i grajom w niom sami idioci co nie umiejom pisaci nie gram w to bo gupia grafika i nie ma muzyki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!", a co do dantego, słuchaj, każdy ma własny gust, nie twierdze że tibia jest wspaniała, ale zauroczyła mnie swoimi tajemnicami, zagadkami itp. ciebie widocznie coś takiego nie pociąga i szanuje cię za to, ale na prawdę, nie musisz pisać tak głupich postów, jeśli nie masz co napisać, bo tylko się ośmieszasz, przynajmniej w moich oczach.

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Odp: Tibia
« Odpowiedź #89 dnia: 04 Lipiec 2008, 10:36:14 »
Dante udajesz debila na siłę, czy samo ci to wychodzi? Prosiłem, jeśli gówno wiesz o tibii, to się NIE WYPOWIADAJ. Cóż, jeśli chodzi o ludzi, wielu jest takich którzy są najnormalniejsi w świecie, nie twierdzę, że idiotów nie ma, lecz wcale nie jest ich tak wiele jak wam się może zdawać. Co do gadania, to uwierz, że w połowie tych świetnie przygotowanych questów, trzeba wykonać z kimś innym. I nigdzie nie powiedziałem, że GW, WoW i tym podobne gry chowają się przed tibią, bo to byłoby wręcz śmieszne, więc nie wiem po czym to wywnioskowałeś...

Cytuj
Jak nie pasi fabuła to są gry z singleplayerem typu Gothic czy Wiedźmin.
A jednak, czasem miło jest razem pogłówkować nad jakąś tajemnicą, wspólnie wykonać questa (szczególnie tak ciekawego i tajemniczego)/zabić potwora.. cokolwiek by się nie wydarzyło. Jeśli tego nie rozumiesz to nie mamy o czym rozmawiać, bo w tibii właśnie to się liczy.

Cytuj
więc po co tutaj fabuła dla jednego?
Dlaczego niby dla jednego?
Zapewne gdyby w takim GW czy WoWie stworzyli tak ciekawe questy jakie mogą występować w tibii, z pewnością z chęcią wykonywali by je razem, z tym że cipsoft musiałby zbankrutować, bo chyba wszyscy woleliby pograć w takiego GW niż wydać tyle samo kasy na Pacca w tibii.

Cytuj
Ja nigdy nie gralem w tibie i nie mam zamiaru bo to ciul!! a nie gra
Następny... ehh nie mam słów. Skoro nigdy nie grałeś w tibię, to po czym wnioskujesz, że gra jest beznadziejna? Bo grafika brzydka albo kolega ci to powiedział? Ach, zapomniałem, tak czy inaczej nie dostrzegłbyś w tej grze różnicy między np takim WoWem więc po co grać w takie gówno jak można zagrać w grę z 26k razy lepszą grafiką?!

Ta dyskusja i tak do niczego nie prowadzi bo zawsze znajdzie się debil który ni stąd ni zowąd napisze posta "to jest gupia gra i grajom w niom sami idioci co nie umiejom pisaci nie gram w to bo gupia grafika i nie ma muzyki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!", a co do dantego, słuchaj, każdy ma własny gust, nie twierdze że tibia jest wspaniała, ale zauroczyła mnie swoimi tajemnicami, zagadkami itp. ciebie widocznie coś takiego nie pociąga i szanuje cię za to, ale na prawdę, nie musisz pisać tak głupich postów, jeśli nie masz co napisać, bo tylko się ośmieszasz, przynajmniej w moich oczach.

Debila to ty tutaj narazie odstawiasz. Pokaż mi tutaj gdzie odniosłem się do mojej znajomości Tibii, to porównanie że Tibia jest lepsza od wyżej wymienionych powstało na wskutek twojego postu i było ironią...Jeżeli nie jesteś wstanie tego pojąc trudno, twoja sprawa. Jedynie poruszony temat to była idea gier mmo. Nie nabluzgałem na Tibie, nie powiedziałem że gracze Tibii to debile,lamusy etc. więc nie rozumiem skąd twoja agresja na ten post. Może frustracja? ;] Ja również szanuje cię za to że masz inne poglądy ale powoli trace szacunek jak wyzywasz wszystkich od głupków bo mają inne zdanie o twojej ukochanej grze. Fakt paru tutaj faktycznie odp****ala posty "Tibia to gó*no i ch*j" dla tych panów żal z kropczeczką i pelem. Może faktycznie czasami lepiej przeanalizować to co ktoś napisał, a potem stwierdzić publicznie że pisze głupie posty?

No a teraz może do samej Tibii. Odniose się do Lienage 2 w którego grałem długi czas. Być może Tibiia jak mówisz ma fajną fabułe ciekawe questy, chwała jest za to! Np. W l2 już tego nie uświadczysz czy Wow'ie tam sa tylko drop questy i inne tego typu. Ale może będe płytki aczkolwiek dla mnie większą zabawą jest granie w ładne wykonane postacie, genialne efekty skilli niż chodzenie paroma pixelami i mieć zabójczą fabułe. Ale jak sam stwierdziłeś każdy ma swój gust.

@ Jezeli chodzi o przejście fabuły w kilka osób. To najnowsze RPG na next geny posiadają tryb kooperacji. :P

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tibia
« Odpowiedź #90 dnia: 04 Lipiec 2008, 12:46:40 »
Cytuj
Pokaż mi tutaj gdzie odniosłem się do mojej znajomości Tibii

Nigdzie, z twojego postu nie wynika, że starasz się uchodzić za speca, a jednak w tibię sam przyznasz - nie grałeś nigdy i nic o niej nie wiesz, dlaczego więc wypowiadasz się na temat czegoś, o czym nie masz zielonego pojęcia. Poczytaj na pewnych stronach o tibii, a może też dojedziesz do wniosku, że jednak coś w sobie musi mieć.

Cytuj
Nie nabluzgałem na Tibie, nie powiedziałem że gracze Tibii to debile,lamusy etc. więc nie rozumiem skąd twoja agresja na ten post.

Ale to nie o ciebie kolego chodzi, lecz o ludziach pokroju LEe200, którzy chcą być fajni (?) bo napiszą że tibia jest debilną grą, chociaż nigdy w nią na prawdę nie zagrali.

Cytuj
to porównanie że Tibia jest lepsza od wyżej wymienionych powstało na wskutek twojego postu i było ironią...Jeżeli nie jesteś wstanie tego pojąc trudno

Nie domyśliłem się że to była ironia, dzięki że mi powiedziałeś :). I nie wiem dlaczego powstało na skutek mojego postu, nigdzie nie napisałem, że tibia jest lepsza od innych gier, jedynie fabularnie co sam zresztą przyznałeś. Coś ci się poplątało :).

Cytuj
Ja również szanuje cię za to że masz inne poglądy ale powoli trace szacunek jak wyzywasz wszystkich od głupków bo mają inne zdanie o twojej ukochanej grze

Po pierwsze, nie wyzywam wszystkich bo jak na razie powiedziałem jedynie debilu do ciebie i LEe200 (a właściwie to do ludzi jego pokroju). Po drugie tibia to nei moja ukochana gra i nawet cię zdziwię, nie gram w nią, przynajmniej na razie (wole pograć w diablo II jak nie na single, to lubię wejść na battle net, na prawdę świetna zabawa. Tibia to całkiem inna bajka, chcę tylko wyjaśnić co niektórym że fakt, iż grafika jest beznadziejna, nie przesądza o tym że gra również jest durna, wręcz przeciwnie.

Cytuj
Może faktycznie czasami lepiej przeanalizować to co ktoś napisał, a potem stwierdzić publicznie że pisze głupie posty?

Czasami lepiej.

Cytuj
Odniose się do Lienage 2
Nie wiem co tak uparliście się na lineage 2... Te 2 gry są całkowicie różne, ich nie da się porównać. Lineage jest typowym mmo, w miarę dobra grafika, różnorodność ekwipunku, potworów itp. Tibia to co innego... jakby na to spojrzeć z boku, jest wprost beznadziejna, jednak aby dowiedzieć się co ludzie w niej widzą i dlaczego w nią grają, po prostu trzeba zagrać. Proszę nie porównujcie do tibii takich gier jak WoW, Lineage, Mu czy czegokolwiek innego bo nie ma to sensu. 

Dalsza dyskusja chyba nie ma sensu. Nie chcę tutaj uchodzić za jakiegoś fanatycznego fana tibii, chciałem tylko uświadomić co niektórym pewne oczywiste (dla mnie) rzeczy. Ja również wole zagrać w MU, czy na BN Diablo II (nie chcę wydawać kasy na takie gry jak WoW czy GW).
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec 2008, 12:49:39 wysłana przez Peanut »

Aneuthanasia

  • Gość
Odp: Tibia
« Odpowiedź #91 dnia: 15 Czerwiec 2011, 09:48:08 »
Nio masz racje, choć może właśnie zaczną coś z nią robić bo CipSoft w końcu po woli coś robi.
Ta, robi. Właśnie gram w wersję 9.0, od Isentorowego 7.4 zdążyli zepsuć już tyle rzeczy, że masakra, gra upada z każdym update - jak dla mnie.

Tibia pełna chamów i blokerów. Po prostu szkoda gadac.Tibię, już dawno ODINSTALOWAŁEM :D

Pewną racje masz, przyznaje.
Taka mała rada:
Gdy gracie w Tibie, pamiętajcie, że jesteście ludźmi i zachowujcie się jak ludzie ;).
« Ostatnia zmiana: 15 Czerwiec 2011, 09:53:54 wysłana przez Aneuthanasia »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tibia
« Odpowiedź #92 dnia: 16 Czerwiec 2011, 13:49:34 »
Czy ja wiem, czy z każdym updatem jest gorsza? Od wersji 7.4 przede wszystkim w miarę możliwości ulepszono grafikę, w końcu takie czasy, że bez tego się nie obejdzie. To na pewno był dobry krok, bo grafika jest na tyle ładna i przyjemna dla oka, na ile może być ładna grafika 2d. Fabuła również ciągle idzie naprzód, dodanie takich wysp jak Yalahar czy Svarground też raczej było dobrym posunięciem. Generalnie to jedno co mi się w tej grze nie podoba, to to, że aby zagrać, trzeba się trochę wykosztować na konto premium, bo inaczej mam wrażenie jakbym grał w demo. Ale mimo to na szczęście powstało coś takiego jak OTS'y, znaczy prywatne serwery, na których z reguły gram. Mimo, że nie mają tego zajebistego klimatu, jaki można poczuć na serwerach cipsoftu, to i tak się fajnie gra, tym bardziej, że wbicie wysokiego lvla nie jest tam dużym problemem. Generalnie w tibii najbardziej pociągającą rzeczą są wojny między gildiami, znaczy się różne akcje, openki (open battle) i tego typu rzeczy, bo pod względem systemu pvp tibia faktycznie bije na łeb inne gry mmorpg. Jedyne, co mi się ostatnio w tibii niezbyt spodobało, to wprowadzenie tzw 'mountów'. W ogóle bez sensu i jakieś takie do tej gry nie podobne.

Jeśli chodzi o ludzi, na prawdę przynajmniej połowa graczy, to spoko goście, do pogadania i w ogóle. Co prawda gra niewiele dziewczyn, ale zawsze coś :P. Najlepiej oczywiście mieć własną ekipę z zaufanymi ludźmi, z którymi przyjemnie się będzie grało i gadało na ventrilo, teamspeaku czy czymś takim. Jeśli jednak wy szukacie znajomych pośród 8 lvli w depo, cały dzień proszących o itemki, to wybaczcie, ale nie wiem czego oczekujecie, że po drugiej stronie siedzi profesor Oxfordu? Przecież to proste, że jest to jakieś dziecko z podstawówki, które zamiast iść i samemu do czegoś dojść, próbuje przebić się linią najmniejszego oporu.

A ludzi, którzy dalej uważają, że tibia to gówno bo jest brzydka grafika i nie ma muzyki, no i że gra w nią dużo noobków pozbawionych umiejętności pisania, pozdrawiam i mogę powiedzieć tyle, że niewiele się od nich różnią i prawdopodobnie to samo prezentują w swoim WoWie, GW czy w co wy tam gracie ;p
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec 2011, 13:59:03 wysłana przez pinat »

Aneuthanasia

  • Gość
Odp: Tibia
« Odpowiedź #93 dnia: 16 Czerwiec 2011, 14:02:52 »
No tak, są jakieś mapkowe poprawki, co jest pozytywne, ale chodziło mi tu o jakieś balansowanie profesji, nie spodobało mi się to, zmiana czarów, tak samo i oczywiście to, że tak jak mówisz, bez premium czuje się jakby się grało w jakąś demówkę

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tibia
« Odpowiedź #94 dnia: 16 Czerwiec 2011, 14:10:44 »
Balans profesji jest dobry wg mnie. Sorc jest dobry w pojedynkach 1 na 1, ma duży dmg i w ogóle, jednak na wojnie nie jest zbyt przydatny. Druid z kolei jest jakby tym samym, ma mniejszy dmg, jednak może leczyć innych graczy, paraliżować, jako jedyna profesja, a bez tego ani rusz na jakąkolwiek bitwe więc druid jest bardzo potrzebny. Knightem się gra ciężko i trzeba umieć, jednak podobnie jak z druidem, bez niego ani rusz, bo zawsze potrzebny jest bloker, czy to na wojnie, czy na jakichś huntach. A Paladynem się gra przyjemnie zarówno samemu, jak i w grupie, nie ma jakichś specjalnych umiejętności, aczkolwiek na wyskim poziomie może robić za blokera (w zestawie z leczącym go druidem). Właściwie w tej kwestii nie ma się do czego przyczepić, ale każdy może mieć swoje zdanie  ;).

Aneuthanasia

  • Gość
Odp: Tibia
« Odpowiedź #95 dnia: 16 Czerwiec 2011, 14:16:11 »
Kolego, argumenty mi się skończyły i dalsza kłótnia nie ma sensu.
Jak mówisz - każdy ma własne zdanie i ja Twoje uszanuje ;D

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tibia
« Odpowiedź #96 dnia: 16 Czerwiec 2011, 17:41:06 »
Jaka kłótnia :D może chodziło o dyskusję, przecież się nie kłóciliśmy. Nie myl pojęć, bo z tego wynikają nieporozumienia ;).

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tibia
« Odpowiedź #96 dnia: 16 Czerwiec 2011, 17:41:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top